Wreszcie powiedziano o co naprawdę chodzi w fali migracji. „Trzeba wymienić europejczyków na młodych Afrykanów”

Przybysze z Afryki. Foto: PAP/EPA
Przybysze z Afryki. Foto: PAP/EPA

Lewacki arcybiskup Gian Carlo Perego głosił swoim parafianom, że imigranci są „przyszłością Włoch”, twierdząc, że „mieszanie się jest nieuchronną rzeczywistością i odpowiedzią na kryzys demograficzny we Włoszech”.

„Połączenie etniczne jest nieuniknioną rzeczywistością i odpowiedzią na kryzys demograficzny we Włoszech” – powiedział arcybiskup. Arcybiskup słusznie zauważa, że „Europa wymiera”, a jego receptą na to jest podmianka Europejczyków na młodych Afrykańczyków.

„Wyzwaniem dla Włoch jest pogodzenie kraju, który umiera z młodymi ludźmi, którzy przybyli z innych miejsc, aby rozpocząć nową historię. Jeśli zamkniemy drzwi dla migrantów, znikniemy. Mówię o aktualnych rzeczywistościach, a nie tylko o punktach widzenia” – dodał kontrowersyjny duchowny.

Arcybiskup potępił politykę imigracyjną Salviniego, mimo,że jest ona bardzo popularna wśród włoskiej opinii publicznej. Matteo Salvini starał się rozwiązać kryzys demograficzny we Włoszech, promując większe znaczenie rodziny i oferując socjalne bonusy, by we włoskich rodzinach zwiększyć liczbę rodzących się dzieci.

Salvini twierdzi także, że przyjmowanie afrykańskich migrantów by ci „wymieniali” Włochów nie rozwiąże kryzysu demograficznego, ale raczej stworzy nową kolonię Afryki w Italii.

Nawet afrykańscy migranci, którzy mieszkają przez kilkadziesiąt lat we Włoszech, powiedzieli , że kraj powinien zamknąć granice, aby zapobiec wojnie domowej pomiędzy afrykańską społecznością a mniej zamożnymi Włochami.

Źródło: voiceofeurope.com

70 KOMENTARZE

 1. Zywa Cerkiew w natarciu !
  Prymitywna dzicz ma nas zastapic,,,
  Oto plony^nauczania^ tej Kongregacji Szatana o nazwie SW II oraz Jotpeta az numerkiem 2 !

   • To ty ukrem jesteś „alu?” No to już wiadomo dlaczego takie antypolskie komentarze piszesz. Swoją drogą to szkoda, że Putin nie chce wam pokazać na co go stać. Ale cóż… widocznie się wami brzydzi?

    • Rozumiem źe masz pretensje do Putina że zabił jeszcze za mało ludzi?
     Do Hitlera też masz pretensje że zabił tylko 3 mln Polaków?

     • Przynajmniej nie przecinał Polaków piłą na żywca, nie wydłubywał oczu, nie ucinał kobietom piersi przed śmiercią i nie robił wianuszków z Polskich dzieci, nabijając je na sztachety. Tak jak to robili Ukraińcy.

  • Ten arcybiskup to chyba dawno utracił kontakt z rzeczywistością, bo z Duchem Świętym to raczej go nigdy nie miał. Nie pojmuję w jaki niby sposób zamiana katolickich Włochów na muzułmańskich murzynów miałaby uratować Italię? Może Eminencja jest miłośnikiem samej nazwy kraju albo miejsca na mapie, ale warto byłoby wówczas zwrócić uwagę Eminencji, że nawet, gdyby wszyscy Włosi wymarli, co do jednego, to góry, rzeki i wybrzeża pozostaną w tym samym miejscu.

   • doc. Werba,
    Chyba ten arcy-drań ma największy kontakt z kasą? Za darmo, to bredził by tak tylko psychiczny i to nieźle wyćwiczony przez fachowców? Nikt normalny nie jest w stanie pojąć takich bredni. Ciągle gadają o przeludnieniu na ziemi to po co przeludnić chcą Europę? Nie ma takiej potrzeby. Powinni się cieszyć, że Europejczyków jest mało bo będzie mniej świat przeludniony. Czyż nie tak? Ale to jedno wielkie oszustwo i doskonale o tym kanalie wiedzą. Celowo ściągnęli te masy prymitywów żeby wykończyć białych Europejczyków? Liczą na to, że te hordy nielegalnie ściągniętych do Europy barbarzyńców, przestępców i wszelkiej patologii wyrżną białych Europejczyków? To nie będzie żadna wymiana/zamiana czy jak tam bredzą. to będzie największe w historii LUDOBÓJSTWO! Ta dzicz nie jest w stanie nic konstruktywnego, twórczego, wartościowego etc. stworzyć. Jeśli pokonają białych Europejczyków, to jak szarańcza pójdą dalej gwałcić, rabować, mordować. Tyle tylko potrafią. Każdy prymitywny, agresywny i inwazyjny gatunek tak ma.

    • To właśnie Biali Europejczycy czyli Hitler i Stalin byli najgorszymi prymitywami i najgorszymi mordercami w dziejach świata.

   • Nie chodzi o ratunek Włoch ale całej Europy , ten ksiądz służy sprawie zjednoczonej na wzór USA Europy bez konkretnych krajów w tym bez Włoch , to poroniony pomysł ,tym bardziej ,że ci Murzyni nie wnoszą poza samą fizyczną obecnością żadnych innych wartości

 2. Prawiczki tęsknią za Białą Europą z 1939 roku?
  Za Hitlerem, Stalinem i Mussolinim?

    • Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć. Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście” Karol Marks

     Tym się kierował twój lewacki idol Adolf zlecając budowę niemieckich socjalistycznych obozów koncentracyjnych.

    • Poczytaj sobie ala głąbie kapuściany do jakiej partii należał Hitler i jakie były jej zamierzenia.

  • Ala Wilk – nie wiesz, że Hitler, Stalin i Mussolini to wszystko byli lewacy? Wstydź się!

  • ala wilk,
   A i owszem „alu” marzy mi się tylko Europa dla Europejczyków – jak od wieków było. I co mi zrobisz? Zabronisz marzeń o normalnej Europie, bez gwałcicieli, morderców, złodziei i innej patologii z 3-go świata? Miejsce Afryki jest na jej czarnym lądzie i choćbyś nie wiem co robił faktów nie zmienisz. Dzicz nie nadaje się do cywilizacji, co udowadnia każdego dnia. Ich miejsce jest w buszu i na piaskach pustyni. Miejsce białych Europejczyków jest w Europie. Tak było od wieków i tak ma pozostać. Ale grabarze Europy i ty chcecie zniszczyć cywilizację barbarzyńcami i wszelką patologią z czarnego lądu? Jest inaczej? Zacznij w końcu leczyć swoją obsesję, bo ją wyraźnie masz a ma na imię Hitler i Stalin. Tak ich lubisz, że ciągle o nich piszesz?

   • A jaka to wg Ciebie „normalna” Europa?
    Ta z 1914?
    A może z 1939?
    A może z XIX wieku gdy połowa Europejczyków nie miała butów?

    Według ciebie Hitler i Stalin byli normalni?
    A może Putin jest normalny bo morduje dzieci w Syrii i na Ukrainie?

    To jest wasza prawiczkowa normalność – mordowanie Białych Ukraińców przez KGBowca Putina?

    • Naprawdę uważasz, że biali są tacy straszni, bo są biali? Czy Chiny nie miały przypadkiem masowych morderców ? Czy uważasz, że jakby się historia tak potoczyła, że to Afryka byłaby pierwsza technologicznie, to Afrykańczycy nie kolonizowali by Europy ?

     To natura ludzka, a nie biały kolor skóry. Dla przypomnienia: Aztekowie odprawiali rytuały z wykorzystaniem ludzkich serc. Rdzenni Amerykanie skalpowali. Ludzie tacy są. Nie „prawiczkowie”, czyli Twój koszmar.

     A anty-prawicowy Napoleon, równość i braterstwo ? Peace and love czy wojna i podbój świata ?

   • To nie w Afryce urodzili się Hitler, Stalin i Putin tylko w Europie. Niestety.

    Dlatego Europa nie ma moralnego prawa pouczać Afryki. W pierwszej kolejności kraje europejskie które kolonizowały Afrykę powinny wypłacić odszkodowania.

    • Australia, USA, Brazylia to też były kolonie i jakoś sobie poradzily a Afryce trzeba cały czas pomagać…

    • Jesteś Ala Wilk oderwany od rzeczywistości. Dlaczego „powinny” ? Bo co ? Dla sprawiedliwości ? Liczą się działania i ich skutki.

     Patrz w historię: na obszarach wielonarodowych, wielokulturowych, wielojęzycznych i wieloreligijnych wcześniej czy później w większości przypadków dochodziło do tragedii. Niezależnie od koloru skóry.

     Moralność tutaj nie ma żadnego znaczenia. Mix kulturowy doprowadzi do tragedii. Wojny domowe między nacjami i wojny religijne to jest przyszłość Europy za 50-100 lat.

     Poza tym, ja osobiście nikogo nie kolonizowałem. Tak ja większość Europejczyków. Dlaczego mam płacić za to, że robili to inni ludzie ? To może niech Rosja z Niemcami i Austria zapłacą mi za zabory ? A Szwecja za Potop ? Jak już moralność i sprawiedliwość to się nie ograniczajmy!

  • Panowie, których wymienilaś z prawicą niewiele wspólnego mają.

 3. Europa wymierała w 1914 i 1939 gdy w Europie rządzili ludzie białej rasy tacy jak Hitler i Stalin.

  • Woooon ch,,,u !
   Przestan juz zasmradzac te fora , zboku jeden !

  • I dlatego trzeba zwalczać pozostałości po tych „panach” np. Bóg, Honor i Ojczyzna.

  • Nie dyskutujcie z tym trollem, szkoda nerwow. Ten zasraniec wciaz powtarza te same teksty do znudzenia. Wygodnie pomija wszelkie wojny i co za tym idzie ludobojstwa w Afryce. Udaje , ze nie wie o tym jak Murzyni traktuja innych Murzynow, o wojnie Hutu z Tutsi, udaje , ze nie wie o Bokassie czy Idi Aminie, ktorzy nie wymordowali milionow innych Murzynow tylko z powodu braku odpowiednich srodkow, absolutnie nie z braku checi!

  • Tak, Alu, bo kolor skóry decyduje o zachowaniu.

   Tak dla informacji: krytykujesz ludzi sprzeciwiających się uchodźcom wyzywając ich od rasistów. Wyolbrzymiasz postawę prawicową do skali ksenofobii. Wyznajesz multi kulti, nie dla rasizmu, ksenofobii.

   I jednocześnie w tej równości uważasz, że biali są gorsi, winni całego zła na świecie. W tym hejcie na rasizm sam stałeś się rasistą. (btw wiem, że nie jesteś kobietą)).

   Pogubiłeś się w hipokryzji.

 4. szkoda, że z waszego portalu nie dowiedziałam czegoś o waszych kandydatach do samorządów, o ich programach, pomysłach, nic, zupełnie nic, o gospodarce też nie piszecie, tylko murzyni, murzyni i murzyni, murzyn kopnął, murzyn zrobił kupę, murzyn zgwałcił murzyna, czyżby głodnemu chleb na myśli?!

  • I sie nie dowiesz. To jest portal rozrywkowo-intuicyjnie -bluznierczy.
   Tu mozesz zostac zwyzywana od lewkow, trolli, albo beda grozic ci smiercia tylko dlatego, ze nie myslisz IDENTYCZNIE jak ONI. Zostanie tez poddana w watpliwosc zarowno Twoja cnotliwość jak i moralne prowadzenie sie Twojej matki. Rasim, antypolonizm, i inne tego typu zjawiska sa poza wszelka kontrola
   w czysto lewacko-anarchistycznym stylu, a oni tu nazywaja to „wolnoscia”.
   Co nie przeszkadza im stosowac od pewnego czasu, dosc prymitywnej i nieudolnej ale jednak cenzury dotyczacej języka. Teraz czekamy na wprowadzenie rejestracji i uniemozliwienie funkcjonowania zdublowanych nickow (pseudonimow, ksywek).
   No ale to jest portal „wonosciowy” rozwija sie wolno.

 5. Chyba nie ma wątpliwości że hierarchia KK [w Polsce też] zostala planowo zainfekowania chazaro-masońskim desantem.I bez wycięcia tego nowotworu sytuacja się nie naprawi.

  • To bylo zawsze celem wrogow Kosciola. Podeslac jak najwiecej swoich i rozsadzic KK od srodka.
   Konserwatyzm, rzad dusz, ale i bogactwo oraz ogromna wiedza Chrześcijan (ale bez tej calej cerkiewno- protestanckiej schizmy i ich praw inspirowanych chroniczna biegunka i pisanych w wychodku przez Lutra) to jest to co chca ukrasc wrogowie Koscioła.

 6. Lewacka nazistowska swołocz przerzuca się z inżynierii genetycznej na inżynierię społeczną. Eugen Fischer doczekał się godnych następców.
  Panie Boże chroń ludzi przed zarazą co ją sam, chyba nieopacznie, zesłałeś na Ziemię. Niechby już kradła te jabłka w Raju – Ty stworzyłbyś sobie nowe a my ludzie? Jak żyć Panie Boże w tym złodziejskim obleśnym obłędem.

  • Prawiczki tęsknią za Białą Europą z 1914 i 1939 roku.
   Biali Hitler i Stalin to idole prawiczków bo przecież nie mieli czarnej skóry ani nie byli muzułumanami.

   • Byli socjalistami dlatego doszło do tragedii.
    Na twoim przykładzie Socjalizm zawsze prowadzi do psychicznego debilizmu.

    • Jakimi socjalistami?
     Przecież Hitler był obrońcą białej rasy tak jak wy.

     • Nie ma większych wielbicieli demokracji niż socjaliści.

      „Czy istnieje wspanialszy, piękniejszy socjalizm i prawdziwsza demokracja niż narodowy socjalizm?”

      Adolf Hitler z okazji czwartej rocznicy przejęcia władzy, 30 stycznia 1937 roku

 7. Przecież to jest jasne od początkuu,że tu chodzi o wymianę rasy.Chcą się pozbyć białych chłopców i zastąpić ich czarną skórą i czarnym przytępionym mózgiem..Murzyni,to lenie i to bez wyjątku.Oni chcą tylko źryć pić i dup**ić..

  • Biali Stalin, Hitler i Putin są lepsi od czarnoskórych?
   Ech te prawiczkowe idiotyzmy

 8. A Polaków, na młodych zdrowych rezunów z ukrainy! Podpisał Jarosław Kaczyński!

 9. mam wrażenie, że niedługo społeczeństwa zaczną proces samooczyszczania (tak jak to wprowadzili niemcy w 2 wojnie)…ale to co niemcy wtedy wyczyniali ..te ich zbrodnie wojenne to będzie pikuś…

  nowa zelandia, australia…zawsze chciałem tam pojechać..hm…

 10. Dlaczego arcybiskup z KK mówi takie rzecz? To prawdopodobnie kret lobby Sorosa, opłacany, aby objaśniać i robić taką podmiankę rasową. Uważam,że kościół włoski powinien go wywalić z jego składu.

 11. Biskupowi już się marzy liczna grupka czarnych ministrantów, którzy ochoczo ciągną pałę po mszy. Takie ścierwo w sutannie powinno być odsunięte od mównicy i zamknięte w klasztorze . Bydlak i tyle…

 12. Ludzie przez wiele lat pracowali na ten kraj. Walczyli o niego. Odbudowali po wojnie. A teraz przydzie jakiś dzikus i powie, wynoś się ze swojego domu, bo teraz ja tu chcę mieszkać. Czy to tak powinno być?

 13. Europa wymiera ponieważ zniszczono jeden z filarów odwiecznego porządku świata – rodzinę. Po co mam mieć dzieci, skoro ZUS zapewni mi starość, a dzieci tylko przeszkadzają w osiągnięciu bogactwa? Im więcej ingerencji państwa w życie obywateli tym niższa demografia. I nie pomogą pomogą programy socjalne, zasiłki i dopłaty do dzieci, bo efekt długotrwały będzie odwrotny od zamierzonego.
  A afrykanerzy? Czy wiecie że oni do dzisiaj nie potrafią się zorganizować i zbudować sobie wózka na ciężary tylko dźwigają dzbany na głowach? Czarnoskórzy przez wieki nie potrafili stworzyć zaawansowanej cywilizacji i w Europie też nie stworzą. Jak już nie będzie co do rozkradania (stawiam, że jakieś 80 lat) to wybuchną wojny i ludobójstwo będzie jak na ichnim kontynencie.
  Rozwiązanie? Głosować na prawicę (nie PiS, PO, N itp.) która chce likwidacji socjalu i ingerencji urzędnika w życie rodziny. Granice mogą zostać otwarte, bo i tak murzyn nie przyjedzie do kraju, gdzie nie ma zasiłków i trzeba zap… na utrzymanie swoje i rodziny. Nie trzeba nam specjalnych praw, tylko równych praw dla wszystkich Polaków.

 14. Wymieranie Europy wynika po pierwsze z braku możliwości bycia dorosłym młodych Europejczyków . Spowodował to sposób wychowania polegający na sztucznym przedłużaniu dzieciństwa a po wtóre brak pracy i mieszkań dla młodych. W efekcie nie ma par skłonnych do prokreacji i to tak żeby mieli co najmniej po troje dzieci. Człowiek który zasuwa w robocie po przyjściu do domu rzadko ma ochotę na figielki. Afrykańczycy którzy nie pracują , są wyżarci i wypoczęci też sprawy nie załatwią chociaż teraz wiem dlaczego policje całej Europy puszczają mimo uszu zagrożenie białych kobiet gwałtami, a zbyt mocne próby obrony ofiar traktują jako ataki na uchodźców. Prędzej czy później dojdzie do wyjałowienia . Nie będzie ani Europejczyków ani tamtych. Recepta moim zdaniem to uświadomienie kapitalistów ,że już się nażarli i pora podzielić się dochodami z pracownikami. Kiedyś gdy istniała świadomość ,że pracownik jest konsumentem tego co kapitalista wyprodukuje nie było problemów. Ludzie zarabiali na tyle dobrze żeby utrzymać rodzinę ,mieszkanie i wymieniać sprzęt w poczuciu bezpieczeństwa socjalnego. Teraz kapitaliści korzystają z korupcji wśród rządów i zwyczajnie ograbiają nas z podatków . W efekcie wąska grupa opływa w dostatki a reszta tańczy na linie.

Comments are closed.