HIT internetu! Verhofstadt jak Hitler? Chce zabrać suwerenność Polsce

Fot. twitter
Fot. twitter

Szok! Guy Verhofstadt, największy wróg Polski w Unii Europejskiej, szczerze wypowiedział się o prawdziwym, jego zdaniem, problemie z jakim mierzy się UE. Ten problem to… suwerenność państw członkowskich. Nic więc dziwnego, że natychmiast jego wypowiedź natychmiast została skontrastowana z retoryką Adolfa Hitlera. Okazało się, że obaj panowie przemawiają niemal w identycznych sposób.

– Prawdziwy problem to to, że kraje członkowskie nie przekazują suwerenności i władzy do Unii Europejskiej. Rozwiązanie problemu to przekazanie przez nie suwerenności i władzy do UE – krzyczał emocjonalnym wystąpieniu Verhofstadt.

Jak się okazuje krzyczał niemal dokładnie tak jak wódz III Rzeszy Adolf Hitler, socjalistyczny ludobójca, który też chciał scentralizowanej Europy pod niemieckim przywództwem.

27 KOMENTARZE

 1. Na mordę tego potwora nie moźna patrzeć unia źeby przetrwać musi tolerować takźe prawicę której trzeba dać prawo rządzenia bo lewackie dranie dali się juź poznać przez swoją głupotę

 2. Verhofstadt to potomek faszystów, którzy kolaborowali z III rzeszą niemiecką, i tak powinno się tego gościa przedstawiać w mediach i na posiedzeniach Unii Europejskiej

 3. Typowy nazistowski skur.wysyn. Większy problem niż on stanowi jego lewacka nazistowska agentura w Polsce: wszelkiego rodzaju nowoczesne platformy co wciąż zmieniają nazwy a pod spodem wciąż to samo pedalskie zbrodnicze obleśne kure.wsstwo.

  • ad „cuchnące majty Rórzy won coś tam”, naucz się ortograficznie pisać po polsku, qurwo!

 4. Największą tragedią naszego kontynentu jest to, że do rządzenia nim prą ludzie z kraju, którego istnienie nie ma większego uzasadnienia. Stąd te ich inklinacje do centralizacji i urawniłowki.

 5. Lewactwo to dzieci hitlera, jako tacy mają w genach mordowanie, gwałty i kradzieże

 6. Przyjęcie nazwy Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Robotnicza (Nationalsozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – NSDAP) było nawiązaniem z pewną modyfikacją do nazwy Socjalistyczna Partia Robotnicza Niemiec (Sozialistische Arbeiterpartei Deutschlands – S[A]PD), którą Socjaldemokracja nosiła w latach 1875-1890 po gotajskim zjeździe zjednoczeniowym, na którym porozumieli się zwolennicy Lassallea ze zwolennikami Marksa i Engelsa.

  >>>

  Joseph Goebbels, główny socjalistyczny ideolog NSDAP:

  „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa.”

  W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
  „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

  Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

  >>>

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”

  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 7. Przecież Polacy sami zrzekli się suwerenności. Poparli wejście Polski do UE, nawet nie czytając traktatu akcesyjnego. A tam była zgoda na przyjęcie przez Polskę euro.
  Ten czubek z tytułu, nie ma więc już czego nam odbierać. Bo resztek suwerenności zrzekł się L. Kaczyński podpisując Traktat lesboński

  • Przypomne tylko, ze referendum odbylo sie w 2003 roku czyli 16 lat temu. Osoby ktore za dwa lata beda mogly glosowac (decydowac o losach swojego kraju) dopiero sie rodzily. Przez ten caly okres pelnoletnosc osiagnelo 8 milionow obywateli. Moze najwyzszy czas powtorzyc referendum i dac im mozliwosc wypowiedzenia sie co o tym wszystkim mysla.

  • L. Kaczyński już nie pytał Polaków w żadnym referendum o zgodę na praktycznie całkowitą zmianę tego, na co głosowali.

  • zostaw juz idioto Lecha Kaczynskiego….nie pamietasz jaka nagonka byla tuskow polsatow i tvn jak zwlekal z podpisaniem????krotko pamiec masz towarzyszu

 8. Angole jak widać, połapali się dość szybko o co chodzi w UE i Brexitują. Zobaczymy kto następny….

 9. To pomiot ideowy tego chorego komucha Spinellego,ktory teraz wprowadza w zycie „Manifest z Ventotene” a tam najwiekszym wrogiem „nowej wspanialej Europy” sa suwerenne panstwa.W tym dziele wspieraja go rowniez dwie”polki”,”stara komuszka Hübner”(copyright,Schetyna) i Roza von Hände hoch i cos tam.A z innej
  beczki ,dlaczego nikt nie przypomni temu smierdzielow, zanim znow zacznie szukac faszystow w Polsce, jak to chetnie i w jakiej ilosci jego rodacy instytucjonalnie wspolpracowali z Adolfem, „SS Walonie” itd.

  • Eurokołchoz jest kolektywistycznym lewackim molochem tworzonym na zasadach socjalistycznej III Rzeszy i komunistycznego Związku Radzieckiego.

   Oto co na ten temat sądził Adolf Hitler:
   „Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.”
   Adolf Hitler, 7 marca 1936

 10. Jego zachowanie wynika z tego, że w młodości był gwałcony przez własnego ojca. Swojego czasu było o tym głośno, jednak później wszystko ucichło.

 11. To lewackie ścierwo nie powinno mieć prawa głosu. Bydlak nazwał Polaków faszystami podczas gdy to jego kraj kolaborował z Niemcami w czasie wojny. Gdybym był europosłem, podszedłbym do tego zwyrodnialca i najnormalniej e świecie dałbym mu w mordę . Trzymam szampana i otworze go gdy ten eutokołchoz rozpadnie się w pisdu oddając wszystkim państwom znów prawo samostanowienia. Te znienawidzony pyski oddać wtedy w ręce sprawiedliwości, tej prawdziwej, należącej do ludu…

 12. hitem, to powinno być to, a przeszło bez echa i reakcji: „Chodzi o atak na osobę nieżyjącą, na śp. prezydenta Rzeczypospolitej Lecha Kaczyńskiego. Otóż z pani wypowiedzi, której wysłuchaliśmy, wynika, że Polska była w stanie przeciwstawić się, jeżeli chodzi o traktat lizboński. To znaczy, że byliśmy na tyle silni, żeby przeciwstawić się w gruncie rzeczy całej elicie europejskiej, żeby wziąć to na siebie. Druga sprawa jest następująca. Lech Kaczyński, kiedy prowadził te rokowania, wiedział – nie będę już tłumaczył dlaczego, ale wiedział doskonale – że zbliżają się wybory. I wiedział, że jeżeli chodzi o konfrontację z Unią Europejską, te wybory wygrają formacje proeuropejskie, które zgodzą się dokładnie na wszystko. Wiedział, krótko mówiąc, że wszystko to, co uzyskał, a uzyskał bardzo wiele, zostanie odrzucone. Powtarzam, uzyskał bardzo wiele. Z 13 bodajże punktów, które zostały postawione, zostały zrealizowane wszystkie poza tym taktycznym. Takie były wtedy realne możliwości Polski, które zostały całkowicie wyczerpane. Jeżeli chodzi o ratyfikację, był ten sam mechanizm. Chodziło o kolejnego prezydenta, bo nie było żadnych szans na zwycięstwo. Nie było tak, że w ogóle tych szans nie było, bo były, wbrew temu, co się powszechnie twierdzi. Chodziło o to, że to nie mogło się odbyć na zasadzie konfrontacji z Unią Europejską. Jeżeli by do niej doszło, przyszły prezydent wszystko by ratyfikował. Krótko mówiąc, to są zarzuty całkowicie oderwane od rzeczywistości. ”
  — Kaczor w sejmie, jesszcze w „opozyji”, 16.09.2015r.

  Te durnie nie chcą rządzić, boją się rządzić, boją się wszystkiego, ciągle myślą, że przyjdzie ktoś i ich pokrzyczy i zbije. Kompletni nieudadcznicy, panikarze, a UE to się boją najbardziej
  Słów szkoda na tych ćwoków…
  Z takimi ludźmi w Wawie nie osiągniemy nigdy nic. Kury szczać prowadzać by się lisa bali.

  • Do tego jeszcze Kaczorom w gruncie rzeczy było wsjo rawno, czy Polskę wepchnie się do eurokołchozu, czy nie. Ważne, żeby utrzymać się na państwowym korycie, bo tylko to przez całe życie robili. Wskazywałyby na to zapewnienia prezesa kierowane do władz Ch.jni Europejskiej, iż nie ma mowy, aby Polska wyszła z Ch.jni oraz obłąkane pragnienie stworzenia „armii europejskiej”.

 13. No niech to dunder! Tyle co wczoraj pisałam, że zdrajcom i wrogom Europy najbardziej przeszkadzają państwa narodowe, których społeczeństwa nie chcą się pozbyć i za żadną cenę nie powinny się pozbywać.

  Ha! Wielki ból doopy rozczochranego Gargamela i jednego z głównych szkodników rdzennych Europejczyków, cyt. „– Prawdziwy problem to to, że kraje członkowskie nie przekazują suwerenności i władzy do Unii Europejskiej. Rozwiązanie problemu to przekazanie przez nie suwerenności i władzy do UE – krzyczał emocjonalnym wystąpieniu Verhofstadt.” I nie powinny przekazać nigdy! w ręce wrogów i zdrajców naszego lądu! Prawdziwy problem dla rdzennych Europejczyków to to, że różne kreatury pod różnymi szyldami niszczą Europę i rdzenną ludność naszego lądu!…

  • No przecież komunizm z natury jest internacjonalistyczny. To ma być niewolnictwo ogólnoeuropejskie, gdzie jeden wołk, znaczy się: Volk, jeden Reich, jeden Führer. Oficjalnie mówi się o tym, że to w celu zapobieżenia kolejnym wojnom na kontynencie, ale wierzyć w to może chyba tylko jakiś Szumlewicz.

 14. Z tego wynika, że euro spada, spada i upaść do swojej realnej wartości jeszcze nie może……

 15. Chyba jednak podobienstwo do Kaczyńskiego zarówno jeśli chodzi o formę jak i treść jest 1000 razy bardziej uzasadnione

Comments are closed.