Hit internetu! „Inżynier” z Afryki zamiata podłogę… odkurzaczem [VIDEO]

Imigrant zamiatający podłogę odkurzaczem/fot. Twitter Królowa Karolina
Imigrant zamiatający podłogę odkurzaczem/fot. Twitter Królowa Karolina

Eurolewactwo przekonuje, że imigranci – którzy są według nich „uchodźcami”, choć nikt nie wie według jakiej definicji – to lekarze, inżynierowie i fachowcy, których potrzebuje Europa. Bez nich czekać ma nas ciemność i upadek gospodarki całego kontynentu.

Imigrantofilia trwa w Europie w najlepsze, mimo zamachów terrorystycznych mających miejsce już od kilku lat. Ciekawym jest też to przekonanie, że „fachowcy” przybywający z Afryki czy Bliskiego Wschodu są nie tylko równi, ale nawet lepsi od tych z krajów europejskich.

Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że „fachowcy” i „lekarze” są wykwalifikowani lepiej, niż taka „wykwalifikowana pomoc domowa prosto od Merkel”.

Źródło: twitter.com/nczas.com

17 KOMENTARZE

 1. Im głupsze społeczeństwo, tym łatwiej się nim rządzi. Sprowadzenie tu takich powoduje, że sumaryczne IQ maleje. Jeśli się wymieszają z lokalsami, następne pokolenia będą coraz głupsze. Debile nie podniosą buntu, bo nie będą wiedziały, jak. I o to właśnie chodzi.

  • „sumaryczne IQ” w twoim przypadku ?
   0/0
   Bardziej infantylnego przypadku na tym formu nie ma. Poziom Lecha Wałęsy.

  • W teorii miało tak być w praktyce Francja, żółte kamizelki …
   zdegenerowane elity żyją lewackimi bredniami w odcięciu od rzeczywistości

  • Teraz już wiedzą wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
   Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła. A jeszcze jedno. Gliński z UD dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi Józefa Różańskiego na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze matoły odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich co chcieli zamordować asa lotnictwa polskiego Stanisława Skalskiego.
   Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

   • I żeby tylko kpili. Oni każą sobie za to płacić!

 2. Przy spadku ilości urodzin wśród niemieckiej ludności i wzroście urodzin ludności tureckiej i muzułmańskiej, dochodzę do wniosku, że nauka języka niemieckiego nie ma sensu – należy się uczyć arabskiego.

 3. -więcej pieniędzy na przedszkola i programy mieszkaniowe dla młodych, żeby ‚naszych’ skłonić do posiadania dzieci
  -posiadane kwalifikacje jako absolutny priorytet wśród kryteriów przyjmowania imigrantów, żadnych abstrakcyjnych ‚solidarności’
  -stworzenie rejestru imigrantów-recydywistów, którym z góry będzie się odmawiać prawa pobytu
  -monitorowanie osiedlania się imigrantów, aby nie dopuścić do stworzenia gdziekolwiek skupisk takiej ludności.

  I tyle.

 4. Tak sobie myślę, jeśli Merkel potrzebuje fachowców, a u nas tyle tęgich głów się marnuje, mogłaby wziąć do siebie doktora Wałęsę i doktora Kaczyńskiego, profesora Niesiołowskiego i profesor Pawłowicz…. itp, itd…

 5. Ale wy tu wszystkie biale ludzi no inteligent! Pradu nie bylo przez pol godzina a musialem posprzatac, zamiotlem szczotka od odkurzacza. Co mialem jezorem moze wylizac?! Po godzinach ja chirurk od nerw i musguf, na 2 etaty robie.

 6. To przecież jest w punkcie klimatycznym brak złużycia energii elektrycznej do wytworzenia której wymagane jest spalenia np. węgla

Comments are closed.