Multikulti w Warszawie. Hindusi zwyzywali Polaka w Złotych Tarasach od „biednych białych Polaczków”

Młody Hindus/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Młody Hindus/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Konrad Smuniewski opisał incydent w Złotych Tarasach z udziałem grupy Hindusów, którzy głośno krzyczeli. Po zwróceniu im uwagi odpowiedział, że jest „białym biedakiem” i „biednym białym Polaczkiem”. Wielu obecnych w galerii Warszawiaków stanęło po stronie… Hindusów.

Zwróciłem uwagę Hindusom w Złotych Tarasach, żeby nie krzyczeli, bo spokojnie myśleć się nie da. W odpowiedzi usłyszałem, że jestem białym biedakiem, że mam się zająć sobą i nie zwracać uwagi lepszym od siebie. Najbardziej wygadany mówił, że jest Polakiem i że mam tanie buty – napisał Smuniewski na Twitterze.

– Jestem biednym białym Polaczkiem, w swoim własnym państwie – dodał dziennikarz Mediów Narodowych.

Zadziwia postawa Polaków, choć inna sprawa, że Warszawa znana jest ze swojego lewackiego zapatrzenia. – Polacy siedzący obok byli po ich stronie, ponieważ niepotrzebnie w ogóle zwracałem uwagę – ironizuje Smuniewski.

W odpowiedzi na zaczepki cudzoziemców odpowiedział, że „są antybiałymi rasistami”. – Próbowali ze mnie zrobić rasiste, ponieważ zwróciłem im uwagę. To nie jest śmieszne, na Zachodzie takie grupy korzystają z paragrafu „antyrasistowskiego” nagminnie – napisał Konrad Smuniewski i dodał, że „może w ich kulturze można się drzec, ale nie w Polsce”.

W tym przypadku nie była to nowa, ale stara imigracja. Poza tym że znają polski to zerowa asymilacja, 100 proc. kultury hinduskiej. Czyli kultury krzyczenia, a nie rozmawiania – podsumował.

Źródła: twitter.com/nczas.com

62 KOMENTARZE

  1. W dubaju jakos azjaci nie trąbia i nie robia halasu bo ich by wydalili z kraju
    podporzadkowali sie przepisom/kulturze kraju do ktorego przyjechali
    a w polsce moga robic co chca ??? JAJA JAKIES !!!

  2. Cóż, Złote Tarasy, zlewaczała Warszawka w każdym calu. Spróbowaliby choćby na Grochowie tak się odezwać.

  3. Trzeba było odrazu dzwonić na policję. Brudasy naruszyli paragraf i mogli dostac zarzuty. Po co się wdawać w rozmowy z buractwem???

  4. Myślę że szkoda sobie zdzierac język trzeba odrazu strzelić w czaszszke żeby się facet obudził to nie Madras czy inne Indyjskie miasto

  5. […] Przypominamy, że podobna ilość cudzoziemców – a może i większa – przebywa obecnie także w Polsce. Według informacji z przełomu października i listopada, 5 proc. populacji zamieszkującej na terenie Polski to imigranci. Zaczynają się także pojawiać informacje na temat ataków na Polaków. Ostatnio informowaliśmy o zwyzywaniu Polaka przez grupę Hindusów w Złotych Tarasach. […]

Comments are closed.