To już oficjalnie! Ustalono datę grabieży ziem białych farmerów w RPA. „Wasz czas się skończył, biali ludzie”

STOP MORDOWANIU FARMERÓW. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Ashraf Hendricks
STOP MORDOWANIU FARMERÓW. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Ashraf Hendricks

O tragicznej sytuacji białych farmerów w RPA pisaliśmy już wielokrotnie. Tym razem sprawy nabierają jednak rozpędu, parlament krajowy właśnie oficjalnie ustalił datę, kiedy rozpocznie się wywłaszczanie białych farmerów z ich ziem.

Krajowe Zgromadzenie Narodowe zatwierdziło propozycję zmiany konstytucji, aby tak otworzyć drzwi dla tak zwanych reform polegających na odebraniu ziem rolnikom bez przyznawania jakiejkolwiek rekompensaty.

Władze postanowiły powołać do życia komitet, który napisze i wprowadzi nową ustawę o wywłaszczeniach ziemi. Ma on przedstawić swój pierwszy w parlamencie pod koniec marca przyszłego roku.

Ale w Izbie padały coraz ostrzejsze słowa w związku z ustawą. Według lokalnych doniesień,zwolenniczka ustawy, Hlengiwe Mkhaliphi, przekonywała, że konfiskata ziem musi być kontynuowana. Swoje wystąpienie podsumowała szokującymi słowami: „Wasz czas się skończył, biali ludzie”.

Jej słowa były odpowiedzią na krytykę jakiej poddał całą inicjatywę poseł Mkhuleko Hlengwa. Hlengwa jest zdania, że plany te podważają pozycję RPA jako demokratycznego państwa.

Choć uważa, że realizacja realnej i skutecznej reformy gruntów jest możliwa, to powinna się ona odbywać w ramach prawa zapisanego w konstytucji, a nie na fali populizmu. Powinniście się wstydzić – rzucił.

Źródło: Daily Star

28 KOMENTARZE

 1. stop antybiałemu rasizmowi! za chwilę RPA będzie drugim zimbabwe, gdzie białych wyrżnęli w pień

 2. W identyczny sposób narodowi socjaliści wywłaszczali żydów na terenie socjalistycznej III Rzeszy nie mówiąc już o totalnym bandytyzmie w ZSRR.
  Marksistowskie lewactwo niezależnie od koloru skóry zawsze podąża w kierunku złodziejstwa i ludobójczej psychopatii.

  • I dlatego Nelsona Mandelę trzeba było powiesić podobnie jak Józka Dżugaszwilego „stalina” czy Włodka Uljanowa „lenina” zamiast ich trzymać w więzieniu.
   Ile to mniej zgryzot miałaby ludzkość jakby ich zawczasu powieszono.

   • Uhm… Panie kolego/Mocium Panie, Waszmość myśli, że Wissarionowicz czy Uljanow skończyli na stryczku lub dzień w więzieniu poza caratem przesiedzieli? ;)

  • A zapomniałeś już kto przejmował nasze majątki po Powstaniu Styczniowym?

  • Niemcy w chwilę po zajęciu Polski, na ziemiach administracyjnie włączonych do III Rzeszy błyskawicznie znacjonalizowali i rozkradli polskie majątki i przedsiębiorstwa (wysiedlenia z Kraju Warty). Zachowywali się jak jakaś azjatycka dzicz.

   • Złodziejstwo podbudowane ideologią marksistowską czyni z ludzi totalne bydło i dzicz.

    Führer III Rzeszy był gorliwym uczniem Marksa i Engelsa
    „Nauczyłem się bardzo wiele dzięki marksizmowi, czego nie waham się przyznać. Różnica polega na tym, że ja rzeczywiście wprowadziłem w życie to wszystko, o czym ci kramarze i gryzipiórki nieśmiało napomykali. Cały narodowy socjalizm na tym się opiera” Adolf Hitler
    To wyznanie führer III Rzeszy poczynił wobec Hermanna Rauschninga, autora głośnej książki „Hitler mówi”.

   • Bo 3 rzesza była bankrutem. Wojna i grabież to bylo jedynie wyjście dla Niemców aby wyjść z długów spowodowanych Wielka Wojną i kryzysem lat trzydziestych. Nie chodziło o lebensraum ani Żydów tylko o pieniądze, zasoby i zorganizowana grabież pozwalająca funkcjonować niemieckiemu państwu. Z czego zresztą korzystają do dzisiaj.

 3. Ideologia i wplywy Izraela, oraz metody przywlaszczania sobie czyjes wlasnosci siegaja juz niemal kazdego zakatka ziemi. Nie zapomnijmy, ze tam jest duzo zlota i diamentow, ktore sa glownym motywem politycznej gry.

 4. Proponuję ściągnąć Białych farmerów do Europy. Przynajmniej już mają w czymś fach a nie czarnych inżynierów czy doktorów co nawet nie potrafią pisać czy też czytać.

  • Z właściwymi propozycjami statystycznych, białych Europejczyków nikt się nie liczy i nie bierze pod uwagę. Świat udaje i tego nie widzi jak białym ludziom dzieje się krzywda, tym bardziej „przywódcy” Europy. Ponoć część Burów skorzystała z propozycji Rosji, ale do końca nie wiem czy skorzystali z tej możliwości i osiedlą się w Rosji. Reszta Europy nie widzi tych białych ludzi. Niestety. Za to głośny jest zawsze jazgot i podjudzanie, jeśli dzieje się „krzywda” nielegalnym agresorom z obcego lądu.

 5. W Uni czczą Mandelę. W USA czczą Mandelę. W RPA czczą Mandelę. W Emiratach czczą Mandelę…
  A Mandela wyrżnął setki tysięcy białych ludzi za to , że byli biali a dopiro potem…bogaci.
  Jeżeli ludzie pokroju Timmermansa cieszą się z polityki poprawności gdzie czarny zabija dobrze – biały to zaraz( holocoust, morderstwo, zabijanie, terroryzm, eksterminacja, …itd) to nie dziwmy się, że nawet jeżeli świat by stanął na głowie to nie uchroni bialych przed głupotą ich zaprzedajnych i jednostronnych polityków.

  • Wg patologicznego lewactwa ludobójstwo jest też postępem jako niezbędnym działaniem w budowie socjalizmu.

   „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście” Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

   • A ja dodam za tą małpą z RPA: „Wasz czas się skończył, biali ludzie” W Europie też.
    Czarnuchy z RPA przyjadą do Europy jak już zeżrą to wszystko co się zeżreć da bez pracy a złoża diamentów i złota zostaną zagospodarowane przez jedynie słusznych waścicieli wszystkiego czyli wiadomo kogo.

 6. No to za 25 lat w RPA będą rządzić Chińczycy.W przeciwnym razie po czarnych ślad zaginie.Pomimo obecnych klopotów,biali już kilka lat temu przewidzieli obecną sytuację i prawdopodobnie farmerzy przeniosą się do Rosji.O ile to prawda,wstępne umowy zostały już podpisane.Teraz istnieje spora szansa na przyspieszenie tego exodusu.A wtedy będzie można zaobserwować powtórkę b.Rodezji.Ciekawe tylko czy hamerykanscy obrońcy demokracji przyznają się do głupoty,jako główni sprawcy zagłady tak bogatego kraju.

 7. …to teraz do obrońców białych w rpa… skąd oni mają w rękach większość ziem w RPA?:) co kupili, a nawet jak tak to za psie pieniądze…

  • Skąd mają (i wcale nie większość, kłamco!) z własnej pracy mają i na tej ziemi pracowali przez lata. Że dla zysku? I słusznie! Nikt nie pracuje za darmo. Jak myślisz dlaczego Zulusi chcą bronić białych farmerów?

  • W XVI wieku gdy Burowie czyli holenderscy rolnicy osiedlali się na południu obecnej RPA ten teren był jeszcze niezamieszkany.

 8. Dlatego jestem za tym by zostawić Afrykę samą siebie. Białych ludzi przywieźć do Europy a tam niech się wyżynają bo tylko to potrafią czarni. Znów się cofną o 100lat, będą lepić chatki z krowiego łajna i bujać się na gałęziach razem z małpami. Nie karmić, nie dotować, nie pomagać. Ta rasa są musi o siebie zadbać poprzez zmiany ewolucyjne trwające tysiące lat. Nam nic do tego.

  • Jak na razie, to bezprawnie importują Afrykę do Europy a białych wszyscy olewają i zostawiają samych sobie. I to wszystko za pieniądze białych podatników.

  • A dla jakiego kraju w Afryce nie zbierają? I na dodatek importują nielegalnie Afrykę do Europy. Pomagają czarnym zarówno w Afryce i w Europie. Już współcześni „podróżnicy” nie muszą odwiedzać 3-go świata, bo jest importowany wraz ze swoją „kulturą” i sztukami do Europy. Ale jak potrzebna jest pomoc białym ludziom, to wszyscy ogłuchli i oślepli. Staliśmy się od jakiegoś czasu dla „polityków” – „niewidzialni”, tak jak i nasze potrzeby.

  • Jak wyjadą biali, dorzucę się do zbiórki na biały fosfor dla byłej RSA.

 9. „Wasz czas się skończył, biali ludzie”

  Jeśli tak, to razem z kukurydzą, pszenicą i podobnymi. Będzie powtórka z Zimbabwe i trzeba pamiętać, żeby nie dać się powodować litością – żdanej pomocy żywnościowej dla tej swołoczy.

Comments are closed.