Michalkiewicz ocenzurowany! Powiedział parę słów prawdy o Żydach i wyleciał z YouTube. Zobacz, za co [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

Nagranie ze Stanisławem Michalkiewiczem, publicystą „Najwyższego Czasu!”, zostało zdjęte z popularnej platformy YouTube. Jak to w takich przypadkach bywa, nie do końca wiadomo za co, wiadomo jednak czego dotyczyło ocenzurowane nagranie. W zdjętym wideo Michalkiewicz mówił przede wszystkim o Żydach.

– Proszę państwa dowiedziałem się, że jedno z naszych nagrań zostało ocenzurowane na YouTube. Dokładnie nie wiemy z jakiego powodu, ale prawdopodobnie z powodu opinii, że najbardziej ujadają na Polski antysemityzm ci Żydzi, którzy po 68 roku (i ich potomstwo) wyjechali z Polski – zaczął Michalkiewicz.

– Najbardziej ujadają na polski antysemityzm ci, którzy w czasach stalinowskich byli uczestnikami aparatu terroru. To jest oczywiste, że oni nie będą się chwalić, że mordowali ludzi, łamali im kości, zdzierali paznokcie, bo nikt by ich za to nie pochwalił – mówił.

– Jako ofiary polskiego antysemityzmu to zbierają pochwały do dzisiejszego dnia, a mają nadzieję na jeszcze lepsze profity. Nic więc dziwnego, że używają swoich wpływów, a mają je duże w mediach, nawet tych społecznościowych, żeby do takich wypowiedzi nie dopuszczać – dodawał.

– Widać jak będzie wyglądała wolność słowa pod Żydowską okupacją. Nie wiele do powiedzenia, trzeba będzie tylko recytować jakieś mantry dozwolone przez cadyka. Dobrze to nie wygląda – podsumował.

32 KOMENTARZE

 1. No i c.h.u.j ! vide: wyniki wyszukiwania na portalu Najwyższego Czasu – „Padniecie ze śmiechu”

   • Nie za to, że „Powiedział parę słów prawdy o Żydach” tylko wyleciał za sugestie (prawdziwe jak sądzę), że to CIA zrobiła burdel we Francy.
    Za to dostał pstryczka.

  • A ja bardzo szanuję pana Michalkiewicza. Dzięki niemu nie ograniczam się do wiedzy o Polsce i świecie z oficjalnych mediów. Bo informację stamtąd płynące są często zmanipulowane. Zarówno w TVN jak i w TVP. Szkoda , że na Youtube nie ma już Maxa Kolonko. Też został wyrzucony za prawdę.

 2. Czasami nawet miło posłuchać pana nadredaktora, szczególnie jak dobrze prawi.
  Tylko czemu ma jakieś tam dziwne objawy a to broniąc pedofila w koloratce lub optując za przymusowymi szczepieniami. Jak na wolnościowca to jakaś totalna paranoja.
  W pierwszym przypadku domniemam objaw dewocji, w drugim to raczej wygląda na objawy demencji.

  • sceptyk to wcale nie jest sprzeczne tz przymus szczepień i wolność w sensie brak przymusu…to wynika z koncepcji Machiavellego ktory twierdził że przymus można stosować tam gdzie chodzi o bezpieczeństwo powszechne reszta to opresja…tak mi sie wydaje przynajmniej

   • On nie jest za przymusem szczepień, tylko stwierdził, że szczepionki to dobra rzecz.

    • a to sensacja, król spisku rzeczowo wyjaśnia nawet mechanizm działania szczepionek, od tysięcleci jest ten sam

   • Krótko proszę nie „filozuj”, mam dość tekstów o wolności „od” i wolności „do”.
    Jestem przeciwnikiem durnej sofistyki, tj. jeżeli kogoś kopnę w sempiternę, to nawet przed sądem będę mógł się upierać, że nie kopnąłem nikogo w dupę!

    • ale o czym ty do mnie rozmawiasz kolego?, ja tobie grzecznie odpowiadam na twój zarzut rzekomej sprzeczności wolnościowca z przymusem szczepień (w określonych przypadkach kiedy jest zagrożone bezpieczeństwo powszechne na przykład) Inna sprawa jest co dopisał „PIS nie centrum” że można mieć inne zdanie na temat obowiązku szczepień niż być na „nie” gdzie tu filozofia długa?

  • Pan Michalkiewicz NIE BRONI ŻADNEGO pedofila, czy to w sutannie czy też bez. Pokazał tylko wybiórczą pamięć niewiast, które to po dwudziestu, trzydziestu latach raptem sobie ,,przypominają,, z lat młodości tzw. ,,molestowanie,,. Do tej pory – amnezja, a obecnie jakby je ktoś wprowadził w hipnozę … Przypominają sobie (albo i zmyślają) z wypiekami na twarzach co pikantniejsze szczegóły. Wszak wyrok jaki zapadł to kpina z prawa ! Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej to wydawało mi się , że mamy już za sobą. Ukarany to powinien być SPRAWCA a nie Zakon, bo czy to Zakon zlecił SPRAWCY ,,misję,, molestniczą ?? Wystarczy czytać i słuchać ze zrozumieniem i z użyciem podstaw logiki. Ale cóż tam marzyć i wymagać, jak się patrzy na wybory naszych, no, może częściowo naszych – polsko-języcznych rodaków.

  • No coz. Zyjemy w czasach, w ktorych antykatolickiej propagandzie udalo sie skorelowac w miekkich umyslach slowo ‚ksiadz’ ze slowem ‚pedofil’. Kretynstwo to kupuje.
   Przypominam, ze pan Michalkiewicz ani slowem sie nie zajknal w obronie ostatniego skandalu pedofilskiego w metropolii poznanskiej.

   Troche dziwnie wyglada ta youtubowa cenzura. W koncu pan Michalkiewicz nie powiedzial tutaj nic, czego nie twierdzilby od lat, i co – jak do tej pory – przechodzilo przez youtube bez cenzury.

 3. Najzacieklejszymi antysemitami są ci co mordują Semitów a sami Semitami nie są, nigdy nie byli – choć bardzo chcieliby być.
  Można przejść na judaizm, można dać się obrzezać, można dać się nazywać Żydem (przez duże Ż), można się nawet próbować nauczyć hebrajskiego, ale nie da się zrobić się Semitą. I to jest najwieksza tragedia antysemitów. Może kiedyś nauczą sie majdrować przy genach i nawszczepiaja sobie jakichś semickich – tymczasem nie są Żydami ale żydami. I niech im Bóg wybaczy.

  • tzw Semici o których mówisz że ich mordują Nie-semici, to oni też Semitami nie są

   skoro Noe miał 3 synow z jedną kobieta to znaczy że oni wszyscy byli jednej rasy i posiadali jedna wspólną haplogrupe DNA, biblijni Semici byli Indoeuropejczykami, ich potomkowie najprawdopodobniej są przedstawicielami haplogrupy R1a-Z93

 4. Nic dziwnego, bo Żydzi to wrogowie Kościoła i nienawidzą Pana Jezusa. „Tak więc, gdy Żydzi żądają znaków, a Grecy szukają mądrości, my głosimy Chrystusa ukrzyżowanego, który jest zgorszeniem dla Żydów, a głupstwem dla pogan,” 1 Kor 1.22

 5. Żyd o marcu 1968 „Sami zorganizowaliśmy sobie wyjazd z Polski – nasi ludzie w RZĄDZIE RP to zrobili”’

  Michael Joseph Schudrich – naczelny Rabin RP szczerze opowiedział o sytuacji polskich Żydów na łamach czasopisma „Times of Israel”. Jego wypowiedź szokuje.
  ”Marzec 68’ rokrocznie budzi w Polsce kontrowersje, Polacy wzajemnie przerzucają się oskarżeniami o antysemityzm – lubią poruszać ten temat – łatwo zbić na nim kapitał polityczny i zbudować zainteresowanie mediów” – czytamy.
  ”Co tak naprawdę działo się z naszym narodem w Polsce w okresie PRL?” – pyta żydowski publicysta.
  ”Nasz naród nie bez powodu jest nazywany „wybranym”. My – niezależnie od kraju i sytuacji politycznej potrafimy się odnaleźć. Także za żelazną kurtyną. Ludzie byli gotowi oddawać majątki za śpiwór w Nowym Jorku, ci, których faktycznie wydalano z kraju (nie nas Żydów) trafiali jako nędzarze na Syberię.
  Ale nie my – myśmy sami wysyłali swoich tam gdzie było lepiej, gdzie za darmo otrzymywali od państwa pomoc w postaci mieszkań, świadczeń socjalnych i darmowej nauki. Nasi ludzie w PZPR jak np. Jerzy Urbach czy Aleksander Kwaśniewski istotnie przyczyniali się do tego.” – mówi Rabin.
  ”Jak to możliwe, że wszyscy uwierzyli w nagonkę Gomułki?”
  „Odpowiedni ludzie naszego środowiska starannie zaplanowali tę akcję – przecież nie chcieliśmy aby to wyszło wtedy na jaw. Zajmowaliśmy kierownicze funkcje w MO, sądach czy prokuraturach. Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że różnego rodzaju naciski umożliwiające podporzadkowanie sobie polskiej polityki i później biznesu szły od naprawdę wpływowych Żydów na całym świecie. Udało się i bardzo dobrze, że uratowaliśmy od ciężkiego PRL-u tak wielu rodaków – wielu z nich piastuje teraz ważne funkcje w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Belgii. Reszta znakomicie działa w biznesie, a w Polsce nasza społeczność także ma się dobrze.”

  Insynuacje na ten temat istniały od dawna – teraz wszystko stało się jasne – Żydzi wyjeżdżali kiedy chcieli i zawsze trafiali w miejsce, w którym od razu otrzymywali istotną pomoc.

  superekspress.pl/zyd-o-marcu-1968-sami-zorganizowalismy-sobie-wyjazd-z-polski-nasi-ludzie-w-rzadzie-rp-to-zrobili/?fbclid=IwAR0-D_cvWzguO19qFsI1fnJPG7c9FANysI18ZJ1JS63F7f6IXWO0GW7wdJw

  • Michael Joseph Schudrich powodowany żydowska pychą i megalomanią najwyraźniej przesadza. Można by go – w kontekście jego własnej wypowiedzi – zapytać:
   … Czy tzw. holokaust też sobie zaplanowaliście?
   To że Żydzi usiłują pasożytować na KAŻDYM SPOŁECZEŃSTWIE w którym mieszkają to fakt bezsporny. Sądzę, że tyleż w tym głupoty szabesgojów co żydowskiego planowania.
   Natomiast, jeżeli chodzi o marzec 68, to co to obchodzi Naród Polski? To była walka dwóch komunistycznych bandyckich gangów, potocznie znanych jako Żydy i Chamy.
   Obchodzenie jako rocznicy państwowej chwilowego – jak się teraz okazuje – zwycięstwa Chamów nad Żydami jest szczytem polskiego KUNDLIZMU.
   Zwracam uwagę, że nikt nie proponuje – chociażby dla równowagi – świętowania rocznicy zwycięstwa bandziorów z gangu Żydy nad gangiem Chamy w 1948 r (uwięzienie Gomułki i towarzyszy za odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne w 1951 r.).

   • Przepraszam ostatnie zdanie źle sformułowałem. Winno być oczywiście:
    Zwracam uwagę, że nikt nie proponuje – chociażby dla równowagi – obchodzenia prześladowań członków gangu Chamów przez gang Żydów w latach 1947 – 1956 (uwięzienie Gomułki i towarzyszy za odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne w 1951 r.).

   • „… Czy tzw. holokaust też sobie zaplanowaliście?”
    I tu się zdziwisz, bo TAK! Ale to długa historia.

    • O nie do końca skrywanym zadowoleniu amerykańskich Żydów (post factum jednak) z powodu wytracenia nie do końca wartościowych rasowo żydów środkowoeuropejskich, ktoś zdaje się publicznie wygadał, ale nie pamiętam kto. To po pierwsze.
     Po drugie, elita elit światowego żydostwa z prawdziwym interesem ludu żydowskiego (owych sławetnych 50 najbogatszych ludzi świata). To fakt ogólnie znany.
     Po trzeciej, tutaj jednak mówimy o polskich żydach, kandydatach do gazu. Jeżeli także w tym przypadku twierdzisz, że to sobie zaplanowali, to byłby to jedyny przypadek karpi głosujących za Świętami Bożego Narodzenia.
     Lubię teorie spiskowe, zapodaj jakiś ciekawy link w tym temacie albo sam o tym napisz.

     • Nie mam linka tylko słyszałem to z „drugich ust” od kogoś kto rozmawiał z rabinem w getcie białostockim. To mówił ten rabin, zresztą bardzo spokojnie wg jego relacji.

 6. Plan naszego Kukuńka
  dedykuję Stanisławowi Michalkiewiczowi

  Kukuniek: „Chcem być skremowany.”
  Do kremu jakiej dodać piany?
  Tego nie zdradził… Czy smak kremu
  Jest obojętny także jemu?

  Kukuniek: „Ja chcem być w koszuli.”
  Już demokraci wiedzą czuli
  W jakiej: z napisem „demokracja”!!!
  „W trumnie w niej spalcie mnie.” No, racja.

  Trzeba coś zrobić ze zwłokami.
  Nawet, Kukuńku między nami,
  Przed wodą chętnie Cię obronię!
  Bo co ma wisieć, nie utonie.

  https:
  //nczas.com/2018/12/10/walesa-opowiedzial-o-swoim-pogrzebie-zamierza-zostac-skremowany-w-koszulce-z-napisem-konstytucja/

  • Wersja ostateczna:

   Plan ostateczny Kukuńka
   dedykuję Stanisławowi Michalkiewiczowi

   Kukuniek: „Chcem być skremowany.”
   Czy chce do kremu dodać piany?
   Tego nie zdradził… Czy smak kremu
   Jest obojętny także jemu?

   Kukuniek: „Ja chcem być w koszuli.”
   (Już demokraci wiedzą czuli
   W jakiej: z napisem „konstytucja”!!!)
   „W trumnie w niej spłonę.” Stop oblucja!

   Ale co zrobić ze zwłokami?
   Nawet, Kukuńku między nami,
   Chętnie przed wodą je ochronię.
   Bo co ma wisieć, nie utonie!

   • Najlepiej tak:

    Plan ostateczny Kukuńka
    dedykuję Stanisławowi Michalkiewiczowi

    Kukuniek: „Chcem być skremowany.”
    Czy chce do kremu dodać piany?
    Nie zdradził również, czy smak kremu
    Jest obojętny całkiem jemu?

    Kukuniek: „Ja chcem być w koszuli.”
    (Już demokraci wiedzą czuli
    W jakiej: z napisem „konstytucja”!!!)
    „W trumnie w niej spłonę.” Stop oblucja!

    A zatem: sucho z noblistami…
    Nawet, Kukuńku między nami,
    Chętnie przed wodą Cię ochronię.
    Bo co ma wisieć, nie utonie!

    https:
    //nczas.com/2018/12/10/walesa-opowiedzial-o-swoim-pogrzebie-zamierza-zostac-skremowany-w-koszulce-z-napisem-konstytucja/

 7. Zablokowanie publikowania prawdy na YT, to tylko namiastka tego, do czego jeszcze może się posunąć plemię żmijowe.

 8. Polska
  motto: „Kraj krzyży, ciemnoty i kadzidła.” (Płk. Mazguła)

  Polska wybitnie diabłu obrzydła.
  Bo to „kraj krzyży jest i kadzidła”.
  Chętnie powtórzyłby z Auschwitz „psoty”,
  Ale się wyrwać nie chcą „z ciemnoty”…
  Gorzej, „oświecać” innych nie dają
  I jawnie wiarę w Boga wyznają!!!

 9. Niech się przeniesie na DTube. To blockchainowy odpowiednik YouTbe, którego nie da się ocenzurować, bo to sieć zdecentralizowana.

  • Takie „prawdy”, nie tylko o Żydach, opowiada się na kozetce u psychiatry. Może warto spróbować, panie Michalkiewicz ? To samo dotyczy pana wielbicieli. Po co tak strasznie męczyć się własnymi, czarnymi obsesjami ??

 10. Najwyzsza pora byla dziada ze sceny zdjac. Szkoda jednak ze tak pozno , bo nalezalo to zrobic, tuz po jego nedznych wypocinach na temat, molestowanej seksualnie dziewczyny i jej upominania sie o odszkodowanie. Stary ramol niech zajmie sie bawieniem wnukow , a nie publikacjami swojej geby na Youtubie.

 11. Nie rozumiem, dlaczego tyle zamieszania z tym antysemityzmem. Jednych się lubi innych nie. Jeśli ktoś nie lubi żydów z powodu ich wrednego charakteru i o tym głośno mówi to jest antysemityzm? Jeśli nawet, to co nie wolno być antysemitą? Przecież w państwie demokratycznym mamy wolność słowa i poglądów. Jeśli nie lubię złodziei, to co jestem antyzłodziejowiec? Wolno być homoseksualistą, lesbijką, nazywać nie żydów gojami lub bydłem to chyba wolno być antysemitą…

Comments are closed.