Pojechały żeby doświadczyć, jak żyje się w kraju Trzeciego Świata. I doświadczyły. Koszmar brytyjskich uczennic w Afryce

Zdjęcie ilustracyjne/pixabay
Zdjęcie ilustracyjne/pixabay

Przyjechały do Afryki, żeby przeżyć przygodę życia i poznać codzienne życie w rozwijającym się kraju. Nauczycielka i 4 uczennice zostały sterroryzowane przez miejscowego bandytę i zgwałcone.

W niedzielę do ich hostelu w Akrze, stolicy Ghany wtargnął uzbrojony napastnik. Mężczyzna sterroryzował karabinem nastolatki i ich opiekunkę, a następnie zgwałcił. Po czym uciekając, postrzelił ochroniarza. Poszukuje go policja.

Dziewczyny, które już powróciły do Wielkiej Brytanii, są obecnie w szpitalu pod opieką psychologów.

Uczennice udały się do Ghany w ramach wycieczki pod hasłem by „mieć możliwość doświadczenia codziennego życia w kraju rozwijającym się”.

Liceum, do którego uczęszczają pokrzywdzone uczennice, jest partnerem organizacji charytatywnej z Afryki Zachodniej, która wspiera m.in. finansowo pokrzywdzone dzieci w Ghanie.

Źródło: Fakt24

37 KOMENTARZE

  • To właśnie robi dokument o imigracji z Marakeszu. Obowiązuje on tylko na zachodzie, bo na reszcie lądow, owszem przyjmą nas, ale aby okraść i zgwałcic…. dlatego chcą się pozbyć białego człowieka, zbudował im technologie, teraz jak ją mają to nie potrzebują już ludzi i podmiana.

  • Masz racje Farson.
   Moj dziadkowie, w latach ’39-’45, spacerowali ulicami swojego rodzinnego miasta (w Generalnej Guberni) i nic im sie nie stalo.
   Mily kraj byl.
   A bandytyzm jest wszedzie.

  • Ciekawe.
   technicznie rzecz biorąc JEDNOCZESNE zgwałcenie PIĘCIU kobiet przez JEDNEGO mężczynę wydaje mi się technicznie trudnie. Nawet z pistoletem.

  • No to spełniły się te uczennice w ramach wycieczki pod hasłem by „mieć możliwość doświadczenia codziennego życia w kraju rozwijającym się”. Doświadczyły.

   • A nie mogly pojechac do Londynu i przejsc sie wieczorem po Peckham, Southall albo Willesden? Mialyby blizej i taniej, a wrazenia podobne.

  • Zalujecie je? Bo ja wcale.
   Skoro nie da sie glupin c***m wbic rozum do glowy normalna droga to moze da sie przez d**e?
   Tak samo nie szkoda mi tej Polki, ktora zostala zgwalcona w Rimini, jak i wszystkich innych glupich p**d, ktore planuja wakacje we Wloszech.

   • Polki akurat szkoda, bo miała prawo oczekiwać na włoskiej plaży bezpieczeństwa.
    Ale tej nauczycielki-idiotki i jej uczennic trudno specjalnie żałować.

    Jak żyje się w Afryce?

    „Jak żyje się w Afryce?”
    Już wiedą uczennice!
    Cztery z nauczycielką
    Miały tam lekcję wielką.

    W Akrze, stolicy Ghany
    Brytyjek los jest znany.
    Karabinem bandyta
    Straszy, gwałci i kwita!

    Gdzie? W dżugli? Nie, w stlolicy;
    W hostelu też są dzicy!
    Białasek pięć zaliczył.
    (Czy którąś rozdziewiczył?…)

    I uciekł. Uczennice
    Już „wiedzą, jak w Afryce
    Żyje się.” Tak w Londynie
    Będzie!… Wiedza nie zginie.

 1. Przykre jak się niszczy” ręce które karmią”
  Dzisiejsze organizacje charytatywne nie mają nic wspólnego z pomaganiem zamieniły się w „dalekosiężne żądania”,
  Nic i tak uszanowane nie jest,poza zwiększonym „apetytem”.

 2. Dzikie kraje Afryki, te sentymenty jakie wzbudzają zdjęcia niedożywionych dzieci to generuje dochód dla wszelkiej maści fundacji. Wiadomo coś odpalają czarnym, problem jednak w tym, że to po prostu swołocz, niewdzięczna i pielęgnująca w sobie ukrytą nienawiść do Białego człowieka, jako temu któremu się ‚powodzi’. Niestety ale nigdy z nich nic nie będzie, lepiej już wspomagajcie biedne dzieci z Polski czy np. z rodzin mieszkających na Wschodzie. Pozdr

  • Mozna pomagac Afrykanom, ale trzeba to robic madrze.
   Osobiscie znalesc tych biednych ludzi i pomagac bezposrednio, najlepiej bez dawania im pieniedzy do reki i scisle kontrolujac wydatki. Jest to klopotliwe wiec wiekszosc woli zaplacic roznym kanaliom, reklamujacym sie w TV. No i te pare groszy kupuje spokoj sumienia.

 3. szkola im teraz zaproponuje, ze bez nauki zdaja wszystkie egzaminy, ale przed kamerami i prasa maja nadal mowic, ze wszystkiemu sa biali winni. Imigracja islamska, bandyci i nachodzcy maja nadal przyjezdzac do Europy i jeszcze zaloza konto w banku,by przelewac pieniadze na bezpieczny przelot dla tych ludzi.

 4. No to zostały „ubogacone”. Tak się kończą zabawy w pomaganie czarnym.

 5. Z czarnych nic nie będzie, to jest dzicz zazdrosna o białego człowieka. Już lepiej jak pomagać to biednym dzieciom w Polsce i innych krajach Europy środkowej. Bo na tą Zachodnią jest już za późno.

 6. Już za kilka lat wyślą ich do RPA.Podobno metoda klin klinem wraca do łask wśród psychiatrów.

 7. Diabeł na temat Polski
  motto: „Kraj krzyży, ciemnoty i kadzidła.” (Płk. Mazguła)

  Polska wybitnie diabłu obrzydła.
  Bo to „kraj krzyży jest i kadzidła”.
  Chętnie powtórzyłby z Auschwitz „psoty”,
  Lecz Polska wyleźć nie chce „z ciemnoty”…
  Gorzej, „oświecać” innych nie daje
  I jawnie wiarę w Boga wyznaje!!!

  • A święte misje ?? Może o tym napiszcie.
   Tajny raport Watykanu: gwałty na zakonnicach to codzienność
   „Była włoska zakonnica-misjonarka chce odzyskać swoje dziecko, które urodziła w Wigilię ubiegłego roku i oddała do adopcji. Ojciec dziecka – ksiądz – nie chciał go uznać. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże na misjach, pozostają nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.”

 8. Przydałoby się dzieci i żony polityków tam wysłać, nie ma nic bardziej pouczającego jak doświadczanie na własnej skórze.

 9. A była już nadzieja że AIDS zrobi trochę porządku z tą czarną tłuszczą. Ale widać mnożą się prędzej , niż działa AIDS……

 10. Jeden typ zgwałcił kilka dziewczyn? W jaki sposób dał radę je upilnować?

  • @Niklot upilnować jak upilnować, ale dał radę 4 dziewczynom? I to nie w dobę a w krótkim czasie? To fizycznie niemożliwe.

 11. Uczennice udały się do Ghany w ramach wycieczki pod hasłem by „mieć możliwość doświadczenia codziennego życia w kraju rozwijającym się”.
  Czyli dokładnie tak było. doświadczenia codziennego życia w kraju rozwijającym się”

 12. Polkom takich doświadczeń też, niestety nie brakuje.Lepiej wypatrywać łajna z za płotu, niż widzieć i sprzątać u siebie. Żenada !
  to pierwsze z brzegu linki
  Dziennie w kraju może dochodzić nawet do 200 gwałtów, z tego …
  Gwałciciele w Polsce są bezkarni. Co piąta Polka ofiarą gwałtu -..
  Gwałcił ją w aucie przy trzyletnim dziecku. Przerażające szczegóły gwałty w małżeństwach to w Polsce wciąż temat tabu.
  Brutalne okoliczności zbiorowego gwałtu w Bolesławicach –
  itd. itd …………

Comments are closed.