Uczestnicy szkoleń EuroWeek: „To raj! Mnóstwo seksu, zabawy i alkoholu za darmo”

Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)
Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)

„Mnóstwo seksu, zabawy i alkoholu!”. Zagraniczni uczestnicy szkoleń zachwyceni „warsztatami” EuroWeek. Działalność fundacji ma charakter międzynarodowy i prowadzi swoje zajęcia w wielu miejscach w Europie.

Dariusz Matecki, który jako pierwszy opublikował szokujące zdjęcia młodocianych uczestniczek szkoleń, którym towarzyszyli dojrzali mężczyźni, z obcych kręgów kulturowych opublikował na swoim profilu twitterowym opinie uczestników szkoleń w innych krajach. Są one dość specyficzne:

Opis #euroweek: „you fuck a lot, you party a lot, you drink a lot and you also have free food and accomodation”.

Czyli „mnóstwo seksu, zabawy i alkoholu. Dodatkowo darmowe wyżywienie i zakwaterowanie”. W ten sposób jeden z uczestników zachwala udział w wyjazdach organizowanych przez polską fundacje. Nic dziwnego, że organizatorzy nigdy nie narzekali na brak chętnych do udziału w ich „aktywnościach”…

źródło: twitter.com/@DariuszMatecki

39 KOMENTARZE

 1. Czyli podejrzenia że ten pierwszy wyciek prawie „niewinnych” zdjęć i wspominek małoletnich kursantek z „warsztatu” Euroweweku to wierzchołek góry lodowej są jak najbardziej uprawnione .Że prawdziwe pedofilskie szambo z Euroweeku dopiero wypłynie.

  • Byliście może kiedykolwiek na euroweek że macie takie mocne dowody na oczrnianie imienia wolontariuszy? Ja byłem i powiem że nigdy nie przeżyłem lepszej wycieczki szkolnej. Nie było mowy o żadnym alkoholu czy tym bardziej seksie z uczestnikami euroweek. Mysle że każdy może sobie wstawić zdjęcie obrobione w fotoshopie. Zastanawiam się tylko czy robicie to dlatego że wam ktoś zapłacił a może tylko żeby „wybić swoje strony internetowe” albo dla własnej satysfakcji z rujnowania innym ludziom życia. Ci wolontariusze robią naprawdę wiele dla świata a Wy potraficie ich oczerniac.

   • „oczernianie imienia wolontariuszy” tych bezowych byczków 30+ dotykających, przytulających, śliniących i lepiących się do nastoletnich dziewczynek?
    a gdzie tu jest do dobre imię wolontariuszy?

    „każdy może sobie wstawić zdjęcie obrobione w fotoshopie” – no to mamy bardzo zdolne nastoletnie dziewczynki, jak sobie fotki z Euroweek fotoszopem warstwowo obrabiają, montują obściskiwanie ….

    • Myślałem że nasze społeczeństwo jest na tyle inteligentne że ma pojęcie o tym ze zdjęcie można ściągnąć z internetu i osoby trzecie mogą je obrobic. Nie twierdzę że wszystkie zdjęcia zostały obrobione a raczej te które mają podburzac naród. Nie wiem kto ze mną rozmawia ale takimi dowodami jakie daje można by oskarżyć za molestowanie dziewczynek zarówno mnie jak u mojego rozmówcę.

     • wszystko da się ustalić,
      pod warunkiem, że będzie taka wola rządzących,
      teza o obrobionych zdjęciach fotoszopem na profilach dziewczynek jest z góry fałszywa,
      jeśli byłaby to mistyfikacja, to Policja nie zabezpieczałaby materiałów,

      mord na ks. Jerzym Popiełuszko, 1984 rok, i do tej pory żydokomuna blokuje śledztwo choć Polska jest krajem wolnym, demokratycznym, i prokuratura pod wadzą zjednoczonej prawicy jest niezależna i prawa,
      mord założycielski III RP,
      polski Naród ma żyć w hagadzie,
      to „inni” mówią nam Polakom, w co mamy wierzyć, i jak jest „prawda”

   • Dokładnie. Mój syn był w tym roku na takim wyjeździe i jest zachwycony. Nie mówił no c o podejrzanym zachowaniu kogokolwiek.

    • Na [chyba] WolnejPolscepl. jest wyznanie 14 latka z takiego obozu Euroweeka gdzie najpierw ich pouczali o tolerancji, wolności,rowności i postepie a potem skłonili do przebrania sie za dziewczynki a potem oczywiście też była integracja w owym przebraniu z 30 letni afro-azjatyckimi panami.Więc lepiej przepytaj syna bo dsą rownież robione z tej imprezy zdjęcia i te zdjęcia wbrew temu co sugerują euroweekowe trolle wcale nie wyglądają na przerabiane.I chyba jest odwrotnie bo szambo z Euroweeku dopiero wycieknie.

   • grzmocenie małoletnich niewiernych dziewic jest dla wybranych bogobojnych wiernych. bogobojni wierni uważają, że wyznający multi-kulti europejczycy to skończeni idioci, których można okraść, zamordować i wygrzmocić im ich córki czy żony czy kto co chce. mało tego, uważają, że wszelkiego rodzaju pomoc dla imigrantów takich jak oni to pomoc ze strony bogatych frajerów, których można bezkarnie łupić czy mordować. dlatego wolą przebyć tysiąc kilometrów wśród niedogodności, zamiast przebyć kilkadziesiąt kilometrów do przykładowo jednego z najbogatszych państw świata – popatrz na mapę.

   • „”Nie było mowy o żadnym alkoholu czy tym bardziej seksie z uczestnikami euroweek.”

    Wierzę, że nie miałeś seksu. ciebie kastrowana ofermo przebieral przecież w damskie ciuszki. jesteś tylko eunuchem broniącym dobrego imienia pedofilów Sorosa.

  • Liroy składa interpelację w sprawie EuroWeek. „Zachowania noszące znamiona molestowania powinny być tępione”- boki zrywać !! Dewianci wszędzie widzą dewiacje, tylko u siebie, broń boże !!
   zobacz Skandaliczna para – Joanna Krochmalska i Liroy – YouTube

   Dewiant +++ – dewianci głosują na dewiantów, bronią dewiantów, odwracając kota ogonem / z normalnych ludzi, z Polski, robią dewiantów

   • Obejrzałam ten materiał o Liroyu, co chciałeś przez niego tu powiedzieć? To są dorośli ludzie, nikomu krzywdy nie robią, nikogo nie zmuszają do njefajnych zachowań. A, że nie każdemu to się musi podobać?? Obowiązku oglądania, czy uczestniczenia w takim życiu też nie ma.

 2. Dawniej słuzby specjalne zakładały luksusowe burdele w stolicach państw i tam łowiły róznych wysoko postawionych frajerów. Żyd Soros udoskonalił metodę i łapie osłów z PO , Nowoczesnej , PSL -u i SLD na pedofilię . Może równiez PIS-owców . Trzeba byłoby dowiedzieć , czy w miejscach rządzonych przez PIS nie działały podobne burdele .Po wariacie Chrzanowskim z KNF-u , któremu wydawalo się ,że zaszantażuje starego ubeka Czarneckiego, wszystko jest możliwe.
  To ujawnienie raczej ma zdyscyplinować tych róznych zboków robiacych w polskiej polityce . Szantaż jest głównym narzędziem robienia polityki , a tak naprawdę jedynym

  • „Żyd Soros udoskonalił metodę i łapie osłów …”
   Kaczyński i Gliński w Fundacji Batorego George’a Soros’a
   youtu.be/UUMiVVTgwog

 3. Prawnicy Ordo iuris winni dopilnować aby rodzice małoletnich wystąpili z roszczeniami o zadośćuczynienie np. po kilkaset tysięcy. A gdy rychło zabraknie funduszy w kasie fundacji p-ko członkom zarządu. Znana metoda wykańczania parafii katolickich w USA. To samo winno spotkać te lewackie g….

  • 100/100. ” Musimy używać broni lewicy. Jednak z należytym obrzydzeniem” – Mikołaj Gomez Davila.

 4. jak nie moga zboczency wejsc do szkoly , to hoduja przyszle dziwki w inny sposob.

 5. Znalezione w sieci,

  Plausi said
  2018-12-15 (sobota) @ 18:27:33
  Jaka organizacja stoi za EuroWeek ?
  Server euroweek.pl, kto go rejestrował ?
  „Whois Record for EuroWeek.pl
  Registrant OVH SAS
  Registrant Country FR
  Registrar Status
  Dates 965 days old
  Created on 2016-04-24
  Expires on 2019-04-24
  Updated on 2018-09-17
  IP= 87.98.239.4 “
  Próba wywołania https:// 87.98.239.4
  „87.98.239.4 uses an invalid security certificate.“ Pod tym samym adresem znajdują się inne strony:

  1. 1000bar.pl
  2. 126polska.com
  3. 126polska.pl“

  Nie jest wiadomo kto zarejestrował, bowiem OVH SAS jest firmą internetową, która oferuje usługi. Oznacza to, że rejestrujący chciał zachować swe incognito. To są z reguły albo służby albo jakieś podejrzane organizacje, często organizacje pomocnicze służb.
  Serwer znajduje się we Francji i nie podlega polskiej jurysdykcji.
  Zapamiętajmy jedną zasadę, tzw. NGOs, organizacje nierządowe, niezależnie jak miłe by nie były i niezależne, współpracują ze służbami, a także z wywiadem/-dami, byłoby to wielkie marnotrawstwo, gdyby służby/wywiad nie wykorzystał tego potencjału inwigilacji czy destabilizacji kraju, który jest w jego programie działania. Dobrze byłoby osiągnąć minimalny poziom dojrzałości:
  Wszelkie organizacje dobroczynne z zagranicy czynią dobrze swym zleceniodawcom, skąd pochodzą.
  Zwraca się na to uwagę także staruszków, którzy dotąd nie pojęli, komu „zrobili laskę za darmo“ biorąc udział w NSZZ i strajkach.
  pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

 6. można mieć wątpliwość, że sprawa zostanie do końca wyjaśniona,
  może znajdzie się jakiś pionek, kozioł ofiarny, a sprawę spakować cichaczem pod dywan,
  kto ma pieniądze, ten zamawia muzykę,

  Kaczyński i Gliński w Fundacji Batorego George’a Soros’a
  youtu.be/UUMiVVTgwog

 7. Euroweek!
  integrują młode nastoletnie dziewczynki z byczkami,
  podprogowo w dziecięcych mózgach zapisana integracja z obcą kulturą
  jako coś doskonałego, pięknego, boskiego,
  a później dramat, stracony najpiękniejszy okres w życiu, miłość, młodość,
  przepuszczone przez wyżymaczki muzułmanów,
  skaza na psychice do końca życia,

  ale cóż tam, psy szczekają a karawana jedzie dalej

  żydowski biznes kręci się dalej

 8. Powiem tak, za takie zdjecia pewni ludzie juz okrzykneli Ks. Jankowskiego pedofilem… albo standardy wprowadzamy dla wszystkich albo nie robmy scen wobec ksiezy… a co tam…

  • Jakie zdjęcia z ks.H.Jankowskim? Nie ma żadnych zdjęć! Podstawą do oskarżenia księdza jest wywiad udzielony ” Dużemu formatowi”, prasowej filii GW, przez pańcię , która po 50 latach przypomniała sobie o molestowaniu jej przez księdza Jankowskiego. Pańcia nie poszła z tym do prokuratury, ale właśnie do GW. I wszystko jasne!

 9. Skandaliczna para – Joanna Krochmalska i Liroy – YouTube
  Tacy teraz ……. zasiadają w polskim sejmie, pouczają nas i grzmią o moralności.
  Nisko biedna Polsko, bardzo nisko upadasz.

 10. OK, ale aktualna posłanka Gajewska miała wtedy już ponad 16 lat więc robiła to świadomie tj. z premedytacją się UBOGACAŁA, ale te 11-12 latki to dzieci tzn. istoty nieświadome co się dzieje !

 11. Już raz napisałem podobny komentarz ale powtórzę taką integracja byłyby ok gdyby wszyscy byli w wieku tych nastolatek a nie stare konie zjechali dodatkowo swoją kulturą i religią która im na dużo pozwala zresztą każdy chodził do szkoły średniej i wiadome jest ze dziewczyny zmlodszych klas bardzo szybko okazywały swoje uczucia do kolegow ze starszych klas taką zasadą może też działać w tym przypadku dlatego trzeba się temu przyjrzeć

 12. Czyli integracja w tej lewackiej organizacji polega na seksualnym wykorzystywaniu polskich nastolatek przez dorosłych ciapackich imigrantów wspieranych przez polskie lewactwo.

 13. Ale pieprzenie. Czy ktorys rodzic zgłosił gdzieś że jego dziecko zostało skrzywdzone?? Czemu skoro ten euro week jest prowadzony od wielu lat dopiero teraz takie rzeczy wychodzą?? Moim zdaniem, komuś żal **** ściskał z zazdrości i puścił taką ściemę w świat. A ludzie jak to ludzie zaczęli świrować. A zdjęcia z malolatami… nie byliście nigdy nigdzie i nigdy zdjęcia z kimś nie zrobiliście?? Nie ma tam przecież nic złego prócz tych debilnych „dziubków”. Póki będzie trwało jakieś śledztwo można by było się powstrzymać od przeklecia na amen euro weeku.

 14. BYLAM NA EUROWEEK W TYM ROKU I BYLO WSPANIALE ! o alkoholu nie bylo mowy, a o seksie nikt nawet nie myslal. czy wy serio myslicie, ze na Euroweek biora pierwsze osoby z ulicy ? nie bylam na lepszej wycieczce, ludzie byli wspaniali, ZADNYCH dziwnych zachowan. a ludzie, ktorzy nie byli tam nie maja prawa sie tu wypowiadac, bo jedyna wiedza jaka posiadaja to naczytanie sie fake-newsow z internetu.

  • Spadaj stąd lewacka zakłamana szurio pedofilska z Platformy Obywatelskiej.

  • Po co ten fake-news z Twojej strony. To czy byłeś czy nie, nic nie znaczy bo tego nie udowodnisz i dlatego Twoja informacja nic nie znaczy i nie jest żadnym świadectwem w tym momencie. Bo tak samo Ktoś inny napisze, że był na takim kursie i wypowie się, że było całkowicie inaczej. A jak chcesz dać świadectwo to idź do odpowiednich władz i złóż oświadczenie w tej sprawie. Jesteś klasycznym trolem.

 15. Dzi(e)w(czyn)ki wniebowzięte w ramiona Allacha. Tak głębokie jest nasze chrześcijaństwo. Tak sztywny jest nasz kręgosłup moralny i patriotyczny.
  TOCZY NAS ZGNILIZNA ZAKŁAMANIA.
  A do zgnilizny ściąga różne plugactwo.

  • Ciekawe czy dzieci pochodziły z rodzin ubogich czy jakiejś tam patologi. Rodzice z takich rodzin to raczej bezmózgi które dla kasy nawet mogą oddać dziecko pedofilowi i wcale nie będą mieli z tego powodu wyrzutów. Poczytaj o aferze pedofilskiej w Hollywood, gdzie matki dla kariery syna w show-biznesie lub swojej potrafiły go oddać pedofilowi np. producentowi filmowemu. Pedofilia nie jest li tylko zboczeniem. Jest to religia i element satanizmu wyznawanego na najwyższych szczeblach. Pedofilia w tajemnych stowarzyszeniach jest nobilitacją i przywilejem.

 16. Natowskie szczekaczki bredziły o zmasowanym ataku rosyjskich poliglotów szargających dobre imię banderowców i „demokratycznej opozycji” w Syrii. No to teraz zobaczcie jaki wylew troli w sprawie tylko JEDNEGO quasi burdelu dla Ahmedów. Etatowi „patrioci” walczący z rzekomymi Kacapami zamilkli, a w każdym wątku dziesiatki „ew”, „małgorzat” itd. ktòre zaręczają, że jest spoko.

Comments are closed.