Ona popierała multikulti, oni obcięli jej głowę nożem i nagrali to na video. Przebieg zbrodni mrozi krew w żyłach [DRASTYCZNE]

Vesterager Jesperse i Maren Ueland. / foto: Facebook
Vesterager Jesperse i Maren Ueland. / foto: Facebook

Zwłoki dwóch zamordowanych Skandynawek zostały znalezione w Maroku. Kobietom obcięto nożami głowy. Egzekucję jednej z nich nagrano.

Ciała Louisy Vesterager Jespersen i Maren Ueland zostały znalezione w górach Wysokiego Atlasu, 10 km od „górskiej perły Maroka”, wsi Imlil, ok. 60 km na południe od Marrakeszu.

Jedna z ofiar była zwolenniczką multikulturalizmu. Na swoim facebookowym profilu broniła islamskich przybyszów.

Kobiety miały na szyi „ślady od białej broni” – poinformowały marokańskie władze.

24-letnia Dunka Louisa Vesterager Jespersen „miała podcięte gardło” – powiedziała jej matka Helle Petersen, cytowana przez duńską gazetę. Rodzina Louisy odradzała jej podróż do Maroka „z powodu chaotycznej sytuacji” w tym kraju.

Z informacji zamieszczonych na Facebooku na stronie tej młodej kobiety wynika, że uczyła się w Norwegii na przewodniczkę i była żądna przygód.

Drugą ofiarą jest 28-letnia Norweżka Maren Ueland.

Islamscy zwyrodnialcy wszystko nagrali i opublikowali w sieci. Film jest tak drastyczny, że nie nadaje się do zamieszczenia. Poniżej zamieszczamy opis tego co widać na filmie.

Nagranie egzekucji wykonano nocą w skalistym terenie. Widać na nim światło z telefonu lub latarki. Kobieta leży na brzuchu, ze spuszczonymi spodniami.

Nad ofiarą stoi dwóch mężczyzn, rozmawiają po arabsku. Później jeden z nich zaczyna nacinać kobiecie tył szyi długim nożem. Ofiara krzyczy, woła przeraźliwym krzykiem matkę.

Skandynawka próbuje się przewrócić na plecy, to jednak powoduje, że oprawca podcina jej gardło, a krew tryska wszędzie. Arab, który filmuje zbrodnię, przyciska kobiecie twarz stopą do ziemi. Ofiara próbuje dosięgnąć i odepchnąć nóż, który tnie jej gardło.

Chwilę później kobieta traci przytomność. Oprawca odcina jej głowę, którą później niesie do namiotu i rzuca na ziemię. Jeden z katów pluje na odciętą głowę.

Źródło: Twitter/ Tatespeech / PAP

95 KOMENTARZE

 1. Faktycznie. Stanisław Lem miał rację. Tylko w internecie możesz zobaczyć ilu na świecie jest idiotów. (Chodzi mi o te komentarze głupie)

 2. To jest najlepszy dowód dlaczego należy zabrać prawo głosu kobietom, nie biorą odpowiedzialności za podejmowane decyzje, za wyjątkiem drastycznych sytuacji takich jak ta.

  • Równie dobrze można odebrać prawo głosu osobom po 50-ce. Ponieważ nie rozumieją otaczającej ich rzeczywistości.
   Demokracja nie jest doskonała, ale nie wymyślono jak dotąd nic lepszego, powiedział kiedyś znany Anglik.

    • Przy założeniu, że wódz jest mądry i sprawiedliwy. Gorzej jak okaże się głupi i zboczony, który swoich poddanych traktuje jak niewolników. Wtedy twój wpis byłby zapewne odwrotny.

 3. Ja już sama nie wiem co jest gorsze to co sie stało , czy idioci wypisujący te komentrze . To mnie tylko utwierdza w przekonaniu iż ludzkość należy unicestwić!!!!

  • Europejska kultura unicestwia się sama, oddając się w łapy troglodytów islamskich. Zwolennicy multi-kulti, tacy jak te biedne idiotki, nie dopuszczają do swych pustych łbów prostego faktu, że muslimstwo wcale nie popiera tego lewackiego wynalazku, tylko nim serdecznie gardzi a ich samych traktuje wrogo jako niewiernych wartych tylko ucięcia łba. I będą te łby jeszcze niejeden raz z karków spadały!

 4. Nieodpowiedzialność tych dziewczyn to jest ostrzeżenia dla innych dziewczat aby same nigdy bez obecności mezczyzny nie podrozowaly po krajach arabskich

  • Z FACETEM CZY BEZ CO ZA RÓŻNICA JAK CHCE CIEBIE ZABIĆ KOLEŚ CO ŚMIERĆ W WALCE Z „NIEWIERZĄCYM ” UWAŻA ZA CHWAŁĘ I EXPRES DO NIEBA GDZIE CZEKA NA NIEGO 20 DZIEWIC.

   • @S\cd Tu nie chodzi o to że facet by kobiety nie dał rady obronić przed 4 zwyrolami. Tu chodzi o to że w kraju islamskim kobieta nie ma prawa sama chodzić(bez właściciela). Piszę dosadnie żeby dotarło do lewicowych aktywistek które głośno krzyczą „Refugees Welcome”

  • Widzę, że okupacja hitlerowska owocuje w twojej głowie do dziś. Czytaj literaturę anglosaską, może zrozumiesz dlaczego Anglicy podbili tyle świata, a Niemcom to się nie udało.

   • Anglia wyrosła na potęgę, bo ma najbardziej korzystne położenie geograficzne na świecie. Poszczekaj sobie na ruSSkim forum.

    • I manna im z nieba spadała. Sugerujesz, że potęga Angli to dzielo przypadku? Większej bzdury to nie słyszałem. A na ruskie forum to ty się wybierz. A najlepiej na Syberię. Jak ci 4 litery odmrozi to może oprzytomniejesz.

 5. POWINNIŚMY ZROBIĆ TO SAMO ICH MATKOM, OJCOM, BABKOM, DZIECIOM I WSZYSTKIM INNYM ZWIĄZANYM Z TYM SYFEM!!! I TO PUBLICZNIE I POWOLI!!! ISLAMSKIE BRUDNE ŚWINIE

  • Zbrodniarzom należałoby odpłacić tym samym co oni zrobili swoim ofiarom, ale kara nie może spadać na niewinnych. Nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej, bo wówczas stracimy moralne prawo by mówić, że my, nasza cywilizacja, jesteśmy od nich lepsi.

   • Jakby byli w 100% niewinni, to by porzucili zbrodniarzy. Życie z pieniędzy zarobionych na krwi ludzkiej jest współwiną.

   • Szanowny Rad, jesteśmy lepsi, bo to nie my ucięliśmy tym multikulturalistkom łby! A jako zdrajczyniom Europy i Europejczyków, powinniśmy. Na szczęście nie musimy sobie brudzić tym rąk, bo oni chętnie to zrobią za nas. Nie ma czego żałować. Dwie szmaty mniej i dobrze!

 6. To wszystko co widzę utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu że jesteśmy w czasach ostatecznych. Oraz przed ponownym przyjściem Chrystusa na ziemię. Tak niektórzy będą się śmiać ale to jest właśnie ten czas kiedy ludzie najmniej się tego spodziewają.

 7. Elegia na straconą szansę na palmę pierwszeństwa

  Problemem bywa już jedna blondynka.
  A dwie, co razem zwiedzają Maroko?…
  W Polsce, choć trudna jest swych drzew wycinka,
  Ale grasuje w tym kraju ksiądz Oko!

  W tej sytuacji duet postępowy
  Wysoki Atlas odwiedza… Mniej dziki!
  Rzec można: tracą w nim dziewczyny głowy!
  Dosłownie. (You-tube skasował filmiki.)

  Norweżka Maren i Dunka Louisa
  Nie były tak, jak karpie, ogłuszane.
  Głowę na żywca traci nie-hurysa.
  To multikulti jest – PRAKTYKOWANE!

  Ach, można było, bez emitowania
  Gazów, rowerem udać się do Malmoe!…
  Stracona szansa!… Grant był do wygrania,
  By zdobyć pierwszą za głupotę palmę!

 8. pojechać tam . złapać dwie młode kobiety ( matki,żony) i obciąć im łby . Będzie remis.
  a żeby potomstwo z durnych genów nie powstawało wykastrować wszystkich męszczyzn. Im w zasadzie wszystko jedno . Koza czy Kobieta… jaja czy bez jaj łeb czy bez łba.
  Jak czytam niusy światowe co ludzie robią ludziom ( a to w gigantycznej większości są rejony afryki, wschodu czy Arabii ) to zaczynam rozumiec co mieli namyśli ojcowie popierający eugenikę i inne myśli które dziś pisanie tu jest w najlepszym wypadku niemodne a w najgorszym karane prawnie.

  • Przecież im o to chodzi, aby zaognić konflikt. W Maroku rządzi twardą ręką król. Pastuchy są za słabi aby go obalić. Wiec liczą na takich jak ty. Nieświadomych mścicieli niewinnych ofiar. Za ciebie zemści się marokański król. Za miesiąc przeczytasz, że sprawców ścięto w marokańskim więzieniu.

 9. Ano właśnie „film nie nadaje się do zamieszczenia” i się nie zamieszcza … a społeczeństwo ma żyć w nieświadomości i może następne Dunki czy norweżki wybierają się teraz na „wycieczki życia” … I jadą w nieświadomości zagrożeń .. bp przecież prawda „nie nadaje się do zamieszczenia” !!! A może tak, dla odmiany, spróbowali byście ( myślę o ogóle mediów) w końcu zacząć mówić prawdę … Bo jak do tej pory to hodujecie niewinne, nieświadome „baranki” .. prosto na rzeź !!!

  • Marzenie ściętej głowy. Media przestały ukazywać prawdę od wojny w Wietnamie. Pokazuje się wycinki z faktów aby ogłupiać ludzi, którymi później łatwiej manipulować.

 10. W Polsce też nie brakuje morderców którzy mordują tzw. Nieznani sprawcy co to mają licencję na zabijanie i są nieuchwytni tacy mordercy dostają pieniądze z naszych pieniędzy i żyją sobie bez kredytów i zobowiązań finansowych w bankach czy parabankach i drenują społeczność w Polsce. Nic się zmieniło od 1945 roku w Polsce upadła komuna ale służby specjalne zostały nietknięte. Pozdrawiam

 11. Pewnie wrócił morderca z Syrii i nie umiał sobie miejsca w Maroku znaleźć.
  A jeżeli chodzi o islam to nigdy nie wyjdzie on ze średniowiecza jeżeli nie zostanie zcentralizowany, z jednym zwierzchnikiem na czele.

 12. Tylko po co tam poleciały to niebezpieczne kraje same prosiły się o kłopoty.

 13. Jednego tepaka mniej :) multikulti do ziemi razem z islamistami!! Każdy kto jest za multikulturalizmem niech sobie jedzie do krajów islamskich i niech tam żyje będzie miał multikulti ;) my nie chcemy!!! Europa dla Białych!!!! KKK!!!!

Comments are closed.