Porażka dziennikarskiej gwiazdy TVN. Kraśko nie zachwycił widzów programem o imigrantach. Widownia spada

Piotr Kraśko z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko. Foto: PAP/Strefa Gwiazd
Piotr Kraśko z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko. Foto: PAP/Strefa Gwiazd

Były dziennikarski gwiazdor TVP a obecnie TVN Piotr Kraśko stracił swój blask. Wyraźnie czuł się nieswojo jako prowadzący Dzień dobry TVN u boku Kingi Rusin i postanowił wrócić do korzeni i wywalczył swój reporterski program. I nie wyszło.

„Wracajcie skąd przyszliście” to dokumentalna seria oparta na australijskim formacie „Go back to where you came from”. Kraśko z ekipą i sześcioma uczestnikami programu podąża w nim szlakiem imigrantów. Część z uczestników jest za przyjmowaniem imigrantów, a część przeciw.

Pierwszy odcinek został wyemitowany 5 grudnia. Pierwszy miał ponad milion oglądających, ale kolejne już nie przyciągnęły tylu widzów. Średnia widownia trzech dotąd ukazanych odcinków to zaledwie 845 tysięcy osób, a ostatni odcinek obejrzało jedynie niecałe 665 tys.

Ukazujący się w tym samym paśmie program Ameryka Express przyciągał przed telewizory prawie dwa razy więcej widzów. TVN w czasie emisji „Wracajcie skąd przyszliście” przegrywa z konkurencją.

Liderem wśród tzw. „wielkiej czwórki” jest w tym czasie TVP2 z udziałem na poziomie 18,56 proc., nadająca program „Na sygnale” i filmy fabularne. Druga jest TVP1 z udziałem 8,22 proc.a trzeci – Polsat – 7,55 proc. TVN zebrał na programie Kraśki jedynie 6,35 proc. widzów.

Źródło: wirtualnemedia.pl

24 KOMENTARZE

 1. Ten durny lewak będzie wiarygodniejszy gdy weźmie do swojego domu kilku dzikusów na utrzymanie.

  • Albo niech kupi z kilo wafli i zrobi z nich sierp z młotem a potem niech to zeżre i wys.ra na wizji. Gwarantowane miliony lewackich zboków przykutych do telewizora na całym świecie.

  • Najbardziej wiarygodny będzie z innymi fanami multi-srulti, jak odwiedzą i przenocują w namiotach, w miejscu gdzie dzicz zarżnęła z zimną krwią te dwie turystki. Zginęły tylko za to, że są białe i fanatycy podejrzewali też pewnie, że są „krzyżowcami”. Europejczycy mają przyjąć na swoje utrzymanie całą Afrykę i Azję a dzicz nie toleruje nawet dwóch kobiet z innego lądu i narodów. Ot tolerancja! Ale to z nas się robi i wmawia nam się rasizm, brak tolerancji, brak empatii dla „dzieci wojny” itd.itp.

 2. Na siłę TVN chciał przekonać Polaków do przyjmowania pseudouchodźców do Polski. Tylko jest jeden zasadniczy problem ! Ci co są przeciwni raczej nie oglądają TVNu. Druga sprawa jest taka. Prawdziwego życia nie pokazali, bo i by im nie pozwolono .

 3. a co lewak Kraśko myśłał . ze jak nam pokaże emigrantów to od razu ich zaprosimy. ?Ma tak dużą posiadłość ,że jak ma zyczenie to z rodziną cała może mnóstwo uchodzców przyjąc i ich utrzymać zdużych pensji

  • Pod warunkiem, że ten dom ma w swoim prywatnym państwie. Co z tego, że na pokaz ktoś weźmie ich do swojego domu, jak za jakiś czas pozbędzie się tej zarazy i przerzuci odpowiedzialność za nich na polskie państwo. ZERO! w naszym kraju i lądzie odwiecznego wroga białego człowieka. Kto tak bardzo współczuje „biednym imigrantom” niech ich wszystkich pozbiera i niech udadzą się do Afryki. Mają dużo miejsca w Afryce i Azji to się pomieszczą. Wszyscy zdrajcy i obłudnicy mają też wielkie pole do popisu i udzielenia pomocy całej Afryce i Azji.

   • Mocno powiedziane, no ale jakoś trudno się nie zgodzić. Zwłaszcza kiedy widzi się co ta dzicz potrafi zrobić.

  • Wincenty Kraśko (ur. 1 czerwca 1916 w Kotowiczach w powiecie dziśnieńskim, zm. 10 sierpnia 1976 w Koszalinie[a]) – polski działacz komunistyczny, prawnik, dziennikarz. Poseł na Sejm PRL II, III, IV, V, VI i VII kadencji, członek Rady Państwa w latach 1972–1976.

   Tadeusz Kraśko (ur. 28 października 1940 w Wornianach) – polski dziennikarz telewizyjny, reżyser i scenarzysta filmów dokumentalnych, reportażysta, publicysta, dyplomata.
   Syn Wincentego Kraśki, działacza komunistycznego z czasów PRL, członka KC PZPR. Był żonaty z producentką filmową Barbarą Pietkiewicz[1], ich synem jest dziennikarz Piotr Kraśko. Jego drugą żoną była Nina Terentiew[2

   • Kraśko to buc, prywatnie jest żałosny, na ego brakuje skali i do tego jest chamem. Szkoda nawet strzempić języka na taką scierę.

 4. No i poza tym z pana Kraśki nie gwiazda, lecz piz..a nie oficer -jak mawiał niezapomniany major Nowosad

 5. Temu zjebowi, co mówi ciapatym że wstyd mu że jest Polakiem, bo Polska nie przyjmuje ciapatych należy się porządnie obić ryja. Sam program to lewacki ściek i propaganda. Jaki „dziennikarz” taki program.

  • Dziada obijesz za człowieka pójdziesz siedzieć. Powinien udowodnić swój wstyd a nie tylko mówić. Niech uda się z innym dziczolubnymi do Maroka osobiście wstydzić się i przeprosić tych morderców co uśmiercili dwie Europejki. Ciekawe czy przeprosiny od zjeba zostaną przyjęte i jaka będzie odpowiedź ze strony religii „miłości i pokoju”?

 6. Powiem tak to niemota takie zdanie mam o nim od czasu jak był korespondentem w USA narzekał ze amerykanie zarzucajà mu źe w Polsce torturują więźniów alkaidy wystarczyło powiedzieć źe to amerykanie torturujà swoich więźniów w poźyczonym u nas więzieniu.

 7. Kraśko (w ramach przyzwyczajania Polaków do Polin i spodziewanej wielkiej ewakuacji Żydów z Izraela do Ukrainy i Polski) po Nowym Roku poprowadzi program „Przygarnij Kropka” w nowej odsłonie i aranżacji ze zmienioną nazwą „Przygarnij Mośka”. Merytoryczny i reżyserski nadzór nad programem obejmie Jonny Daniels

 8. Bardzo dobry i dający do myślenia program. Oglądam z dużym zainteresowaniem.

Comments are closed.