Syryjskie kobiety ze łzami w oczach błagają Unię. „Odeślijcie naszych mężczyzn do domu – potrzebujemy ich tutaj”

Syryjskie kobiety ze łzami w oczach błagają UE by nie zabierała im ich mężczyzn. Wojna w Syrii po prostu doprowadziła do niedoboru mężczyzn w kraju. Teraz syryjskie kobiety chcą powrotu swoich ludzi i proszą UE o „wyrzucenie ich”, aby powrócili i pomogli odbudować kraj. Popieramy ten pomysł i prosimy prezydenta Europy, Tuska o interwencję. 

W ostatnim czasie konflikt w Syrii prawie dobiegł końca. Donald Trump stwierdził, że ISIS jest pokonany i obiecał wycofać wszystkie oddziały amerykańskie z tego obszaru.

Nawet Izrael twierdzi, że wojna się skończyła, a rosyjska telewizja pokazuje obrazki ze świątecznych obchodów w Damaszku. Długa, krwawa wojna pozostawiła głębokie ranny w demografii Syrii. Według szacunków  ​​”około 70 procent ludzi w tym kraju to młode kobiety”.

„Rozejrzyj się, widzisz tylko kobiety. Na uniwersytecie, na ulicy, w kawiarniach, tylko kobiety. Większość młodych mężczyzn opuściła Syrię i wyjechała do Europy”- mówią studentki Safaa i Sheima.

Inna kobieta, Lina, mówi, że Assad powinien dać tym mężczyznom, którzy uciekli przed  służbą wojskową amnestie. Kobieta ma też propozycję do krajów, które przyjęły wielu mężczyzn z Syrii: „Rozwiązaniem jest wyrzucenie ich i odesłanie do Syrii, aby mogli rozpocząć odbudowę swojego kraju”, mówi.

Źródło: voiceofeurope.com

22 KOMENTARZE

 1. No! Tusku, ,,drunker-juncker,, Timmermans i reszta cweli rządzących w eurokołchozie….Co wy na to?

 2. Wniosek: nie ma kto tych kobiet z Syrii ubogacać.
  Kulturowo oczywiście. Trzeba jak najszybciej im odesłać ich facetów.

 3. mówiły że przed wojną ucikały te dzieci no to tera wyszło szydło z worka o co sie tutej roschodziło

 4. Sytuacja musi być naprawdę poważna, skoro kobiety upominają się o takie spady.

 5. Kurcze ktoś tu kłamie. Przecież makrela i media głównego ścieku informowały że do Europy ciągną tabuny głównie dzieci i kobiet, prawda? No to chyba te syryjskie kobiety bezczelnie okłamują świat bo chyba nie nasza muti makrela, prawda??

 6. Może zwolenników JKM im tam wysłać, żeby stworzyli w Syrii korwinistyczny raj.

 7. Czyli same studentki walczą o mężczyzn dla siebie? Ja bym dał się prosić tym najlepszym sztukom żeby mi dogadzały i z łatwością bym sobie zmieniał je. Żyć nie umierać. Niech jeszcze trochę zmyślnie poproszą co mają do zaoferowania, a pojadę :)

 8. Myślę że mamy w europie niedobór kobiet, dlatego to one powinny wprowadzić się do europy, do polski najlepiej, bo mamy tutaj 500+ i za mało kobiet. To dlatego kobietom z polski tak odpierdala już, bo są mniejszością znaczną i czują się uciśnione przez większość. Więcej kobiet w polsce to większe prawdopodobieństwo że będziemy mieli kobiety wszędzie, w górnictwie, budowlance no wszędzie. Dla dobra równouprawnienia powinniśmy sprowadzić te kobiety do nas. A co polski mężczyzna gorszy dla Syryjki?

 9. Nic z tego. Żołnierze muszą wykonać rozkazy.Oni mają podbić Europę, kiedy rozkaz wykonają wrócą.

 10. Nie odsyłać, trzeba te kobieciny oszczędzać. W końcu jak zarzucimy ich syryjskimi uchodźcami to połowa będzie śniada a reszta cudem uwęglona i mocno kędzierzawa. I to je dobije jak dwubarwna wersja chłopa wróci. Trójkąt w islamie na odwyrtkę zakazany

 11. Ta gazeta schodzi na psy….. Szkoda. Panie redaktorze po co publikować tak kłamliwe artykuły? Jeszcze napisane na tak niskim poziomie? Jezeli chcecie kłamać to zatrudnijcie jakis propagandzistów z GW. Przynajmnjej poziom będzie na wyższym poziomie. Obarazcie nas – czytelników pisząc bzdety o syryjskich kobietach chcacych deportacji mężczyzn z Europy. Ci mężczyźni to główne źródło utrzymania dla tych kobiet. Bo nieroby dostaną socjal i część z tego wyślą do Syrii. A 50 eurosow to tam bardzo dużo. Nie wspomnę już o tych idiotycznych artykulikach o jasnowidza Jackowskim, końcu swiata., III wojnie światowej czy świni z ludzką twarzą…. Wstyd!!! Coraz rzadziej was czytam bo się poprosi wstydzę. Ktoś zajrzy mi przez plecy spojrzy na telefon i pomyśli że to jakiś fakt albo super express.

 12. to tchórze i dezerterzy, strach pomyśleć co by było w Syrii gdyby Asad pozwolił im powrócić, obiecał amnestię że nie rozstrzela ich jak wściekłe psy. Asad powinien zrefundować wszystkim kobietom w Syrii zapłodnienie nasieniem ludzi inteligentnych i odważnych a za 20 lat zbierze owoce tej mądrej decyzji.

Comments are closed.