Już niedługo dla polskich mężczyzn zabraknie kobiet! „Łatwo znajdziecie sobie polskie żony” – obiecują hinduskie agencje sprowadzające imigrantów do Polski [LIST]

Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)
Kolaż zdjęć z hasztagiem #Euroweek/fot. instagram.com/wykop.pl (kolaż)

Rząd PiS masowo sprowadza do Polski mężczyzn z zagranicy. Wśród migrantów z Ukrainy 3/4 to mężczyźni. Wśród migrantów z Azji odsetek ten wynosi aż 95%. Powoduje to że rośnie dysproporcja płciowa w Polsce. Młodzi polscy mężczyźni coraz częściej skarżą się na rosnące trudności z poszukiwaniem partnerek.

Widzimy na ulicach polskich miast coraz częściej mieszane pary, w których niemal zawsze to kobieta jest Polką a mężczyzną obcokrajowiec. Jeżeli liczba imigrantów będzie wzrastać, a dominuje napływ płci męskiej, to naturalną koleją rzeczy będzie że większa liczba Polek znajdzie się w takich związkach, podczas gdy my polscy mężczyźni nie będziemy mieli żadnej alternatywy.

Nadwyżka mężczyzn w wieku rozrodczym spowoduje frustrację w społeczeństwie. Przykładem ostatnie zamieszki w niemieckim Chemnitz gdzie odsetek kobiet jest najniższy w RFN. Fala eskalacji przemocy seksualnej wobec kobiet w Szwecji ma swoje źródło w masowej imigracji, która zaburzyła proporcje płciowe w tym kraju. Kraje azjatyckie takie jak Indie mają problem z brakiem kobiet w wieku rozrodczym, na skutek selektywnych aborcji dziewczynek wynikającej z tamtejszej kastowości w kulturze. Szacuje się że w Indiach brakuje nawet 70 milionów kobiet. Znaczna część migrantów z Azji ma świadomość, że w Polsce poziom życia i zarobki są kilkukrotnie niższe od tych na zachodzie Europy. Często jednak motywuje ich przekonanie, że w Polsce będą oni mieli większe możliwości znalezienia żony. Hinduskie agencje pomagające w procesie migracji do Polski poruszają tematy potencjalnych małżeństw z obywatelkami Polski na spotkaniach organizacyjnych.

W Polsce panuje fałszywy stereotyp jakoby to w naszym kraju była nadwyżka kobiet. W Polsce rodzi się średnio 106 mężczyzn na 100 kobiet. W samej tylko grupie wiekowej 20-30 lat polskich mężczyzn jest więcej od kobiet o ponad 100 tysięcy. Dopiero w okresie wieku emerytalnego pojawia się przewaga liczebna polskich kobiet, ze względu na nadumieralność mężczyzn w wieku poprodukcyjnym.

Imigranci mieli podobno wypełnić lukę po polskich emigrantach. Tymczasem z Polski wyjeżdża podobna liczba kobiet i mężczyzn, a nawet niewielka nadwyżka kobiet, chociaż to mężczyzn w wieku produkcyjnym mamy naturalnie więcej. Natomiast wśród imigrantów przybyłych do Polski mężczyzn już jest około 70-80%. Nie ma więc mowy o demograficznej zastępowalności ubytku emigracyjnego obecną migracją. Odsetek kobiet jest znacznie zaniżony i licząc wielomilionową skalę tej migracji mamy do czynienia z ogromną dysproporcją płciową w Polsce. Na dzień dzisiejszy jest już bardzo źle, a przed katastrofą społeczną ratuje nas prawdopodobnie tylko fakt, że Ukraińcy czy Białorusini z racji bliskości swoich państw rzadziej decydują się do poszukiwania partnerek w Polsce.

Ciężko oszacować jaka jest obecnie nadwyżka mężczyzn w wieku produkcyjnym na terenie RP. Posługując się jednak danymi z raportów Ministerstwa Pracy za I poł. 2018 roku i sumując wszystkie rodzaje pozwoleń i orzeczeń to w ciągu 6 miesięcy, liczba mężczyzn w Polsce w wieku produkcyjnym przerosła liczbę kobiet o dodatkowe 627 tysięcy! Śmiało więc można zaryzykować tezę że nadreprezentacja mężczyzn w wieku produkcyjnym przekracza już w Polsce miliony ludzi. To już są poważne zaburzenia proporcji płci w Polsce, szczególnie w grupie wiekowej 20-40 lat czyli tym okresem wzmożonej aktywności seksualnej i łączenia się ludzi w pary.

Polki znacznie częściej niż polscy mężczyźni wchodziły w związki z obcokrajowcami. Zarówno w kraju jak i zagranicą występuje znaczne dysproporcje pomiędzy liczbą związków mieszanych polskich kobiet i polskich mężczyzn z obywatelami innych państw. W latach 2006-2012 małżeństwa Polek z cudzoziemcami stanowiły aż 74% ogółu wszystkich takich związków. W Wielkiej Brytanii w roku 2017 prawie co 3 Polka miało dziecko z obcokrajowcem. Podczas gdy tylko niespełna 8% polskich mężczyzn miało dzieci z partnerkami z innego państwa. Polskie kobiety urodziły łącznie 20.779 dzieci, podczas gdy polskim mężczyznom urodziło się tylko 15.610 dzieci.

Trzeba wyciągnąć jak najszybsze wnioski i nie powielać błędów państw takich jak Francja, Niemcy czy Szwecja. Zadbajmy o to żeby liczba migrantów w Polsce nie zaburzała naszej struktury demograficznej. Do najbardziej niestabilnych państw na świecie należą te kraje gdzie występują znaczne dysproporcje pomiędzy liczbą mężczyzn i kobiet. Musimy pamiętać, że muzułmanie zabraniają swoim kobietom jakichkolwiek relacji z wyznawcami innych religii. Islam od wieków wykorzystuje ekspansję demograficzną do zwiększania swoich wpływów. Dlatego nawet gdyby liczba kobiet i mężczyzn wśród migrantów z krajów takich jak Pakistan czy Bangladesz była wyrównana to w dalszym ciągu wpłynie to niekorzystnie na sytuacje matrymonialną polskich mężczyzn. Jest wiele państw na świecie o wiele bliższych kulturowo niż Pakistan, Bangladesz, Indie czy Nepal. Napływ kobiet z takich krajów jak Filipiny czy Wenezuela z pewnością pomógłby zarówno we wzroście polskiego PKB jak i polepszenia demografii. Dzieci, których ojcem jest Polak prawdopodobnie o wiele szybciej zasymilują się ze społeczeństwem niż dzieci obcokrajowca i Polki, o z reguły obcobrzmiącym nazwisku.

Sprawa jest naprawdę poważna i ważą się w tej chwili losy setek tysięcy polskich mężczyzn. Już teraz polscy mężczyźni odbierają sobie życie 8 razy częściej niż kobiety. Polscy mężczyźni mają ograniczone zasoby kobiet w kraju i nie mogą pozwolić żeby w przypadku wzrostu imigracji nie mieli takiej samej alternatywy jak Polki wiążące się coraz częściej z cudzoziemcami. Logicznym jest, że przy napływie setek tysięcy migrantów każdego roku do Polski zdominowanych przez męską część tej grupy, proporcjonalnie rosnąć będzie prawdopodobieństwo i liczba związków z miejscowymi kobietami. Polscy mężczyźni zostaną wypchani do roli bezdzietnych kawalerów.

Marek Lubecki

205 KOMENTARZE

 1. Smutna prawda jest taka że iloraz inteligencji polskich kobiet jest zdecydowanie poniżej średniej światowej populacji. Naprawdę trudno znaleźć polkę o wysokiej inteligencji. Ale duży wkład mają w to ojcowie tych kobiet i poprzedni ustrój. Taka jest smutna prawda i niestety przez powolne odejście od koncepcji rodziny będzie tylko gorzej. Cały ten system już niedługo się posypie.

  • To nie ma nic wspólnego z inteligencją. Wbrew temu co się powszechnie uważa, kobiety, podobnie jak mężczyźni penisem, myślą łechtaczką, może nawet w większym stopniu niż mężczyźni. A jest sporo dziewczyn, które są brzydkie i takie łapią chętnie każdego kolorowego, który tylko potrafi zrobić im dobrze. A kolorowi nie są wybredni albo może po prostu nie widzą tej brzydoty. Takich par jest już mnóstwo i mają już dzieci, przy czym mieszane dzieci są bardzo ładne, chociaż rodzice brzydcy. Dodatkowo polscy mężczyźni karmieni całą tą propagandą o beztroskim życiu i uprawianiu seksu z kim popadnie nie zawiązują trwałych związków. To co mają robić kobiety, którym się zwyczajnie chce i chcą to robić regularnie?

 2. Co to teraz za mężczyźni zapuści kucyk powiesi torebkę i chodzi jak pi..a.

 3. To jest chyba jakiś żart. Prima aprilis za kilka miesięcy dopiero. Niech mnie ktoś uszczypnie. Takich bzdur już dawno nie czytałam. Gdyby istniały zlote maliny prasowe przyznałbym je temu artykułowi bez wahania. Szkoda miejsca na serwerze na takie bzdury. Ludzie chcecie szerzyć ksenofobię i wrogość wobec wszystkich nie-polakow róbcie to jakoś mądrzej bo ten artykuł jest raczej śmieszny niż alarmujący. Polecam elektryczne gitary piosenka włosy. Może to pomoże ;) pozdro

 4. Następny zaczyna z ksenofobia rasizmem i co jeszcze dorzucisz mowę nienawiści , faszyzm itd… wszystko musi być Lewacko myślne bo jak nie to zaraz płacz jacy to Polacy źli

  • Nie ma czegoś takiego jak „mowa nienawiści”. To jest zamykanie mordy. Cenzura i terror. Każdy polak ma prawo do wyrażania swoich opinii zagwarantowanych w konstytucji jako wolność słowona. Każdy może się czuć obrażonym czyjąś opinią. Ja mam prawo pisać to co myślę a ty masz prawo tego nie czytać. Za trudne do zrozumienia ? Bardzo mi z tego powodu przykro …..

   • Nie ma czegos takiego jak ‚obraza uczuc religijnych’. To jest zamykanie mordy. Choc do terroru jeszcze bardzo daleko.

 5. Proste, gonić z Polski wszystkie brudne ścierwa, gówna miejsce jest w muszli klozetowej.

 6. Kobiety wychodzą za mąż. To znaczy IDĄ ZA MĘŻEM. To znaczy taki jest naturalny porządek. Niech one wyjadą ze swymi mężami do ich krajów i nie wracają. Niech nie przyjeżdżają z powrotem i nie żądają wysłania tam pułku ułanów do porwania ich niepolskich dzieci i sprowadzenia ich do Polski.
  Parę lat temu w którejś z telewizji (może to był tvn) pokazano Białorusinkę ze swoim dzieckiem, zamieszkałą w Polsce po rozwodzie z Egipcjaninem. Białoruś nie chciała jej wpuścić do siebie, więc zamieszkała sobie w Polsce. W Polsce kobiety nie rządzą, chociaż im się tak wydaje, bo mogą się szmacić jak im się podoba i jak, przede wszystkim, obca władza je to tego zaprogramowała.

 7. O jakiż festiwal kompleksów w komentarzach! Jeżeli nie potraficie kobiety sobą zainteresować to nie zwalajcie winy na obcokrajowców tylko weźcie się za siebie

 8. Zawsze mogą spróbować z innym facetem :P
  Może dzieci z tego nie będzie (chyba że adoptowane), ale jest ta druga osoba do której zawsze możesz się przytulić, no i zaruchać też …

 9. homoseksualizm to jedyny słuszny wybór. z kolegą zawsze można pogadać na normalne tematy, pobzykać się, pograć w gierki. nie to co z kobietą. do tego nie trzeba takiego niańczyć i najlepsze – nie ma z tego dzieci, więc taki układ jest bardzo bezproblemowy. polecam

 10. Skoro wy, polscy mężczyźni, zachowujecie się i wyglądacie jak pipy, albo łachmaniarze, zaniedbani, grubi, śmierdzący, to nie dziwcie się, że polskie kobiety wybierają obcokrajowców, tylko weźcie się wreszcie za siebie! A co do brzydkich kobiet – to przepraszam, my już nie mamy prawa się zakochać, chcieć mieć faceta?! Nasze walory wewnętrzne nie są w ogóle ważne?! My też mamy uczucia i najczęściej jesteśmy o wiele więcej warte niż lale-pustaki! Aha, i do krytykujących: mam męża, POLAKA, jest moim pierwszym i jedynym facetem i nie lubię obcokrajowców, ale o was, polskich mężczyznach, mam jak najgorsze zdanie! Jesteście chamami, prostakami, ważny jest dla was tylko wygląd i w ogóle nie umiecie podrywać! D…y z was, a nie mężczyźni:-/

 11. JA mam pomysł. Niech mężczyźni wyjadą do Syrii. Ostatnio jakaś organizacja kobiet syryjskich skarżyła się że mężczyźni od nich wyjechali do Europy. Postulowała ona żeby ich odesłać z powrotem. A może by tak na odwrót? My wyjedziemy tam, założymy kolonię, tak jak oni to robią u nas. Kraj stracony, ale my sobie zbudujemy tam nowy kraj. Jak pokazuje historia, tam gdzie biali się osiedlali, kraj się rozwijał i stawał się bogaty. :)

Comments are closed.