Już niedługo dla polskich mężczyzn zabraknie polskich żon! „Łatwo znajdziecie sobie polskie kobiety” – obiecują hinduskie agencje sprowadzające imigrantów do Polski [LIST]

Warsztaty EuroWeek. Foto: twitter
Warsztaty EuroWeek. Foto: twitter

Rząd PiS masowo sprowadza do Polski mężczyzn z zagranicy. Wśród migrantów z Ukrainy 3/4 to mężczyźni. Wśród migrantów z Azji odsetek ten wynosi aż 95%. Powoduje to że rośnie dysproporcja płciowa w Polsce. Młodzi polscy mężczyźni coraz częściej skarżą się na rosnące trudności z poszukiwaniem partnerek.

Widzimy na ulicach polskich miast coraz częściej mieszane pary, w których niemal zawsze to kobieta jest Polką a mężczyzną obcokrajowiec. Jeżeli liczba imigrantów będzie wzrastać, a dominuje napływ płci męskiej, to naturalną koleją rzeczy będzie że większa liczba Polek znajdzie się w takich związkach, podczas gdy my polscy mężczyźni nie będziemy mieli żadnej alternatywy.

Nadwyżka mężczyzn w wieku rozrodczym spowoduje frustrację w społeczeństwie. Przykładem ostatnie zamieszki w niemieckim Chemnitz gdzie odsetek kobiet jest najniższy w RFN. Fala eskalacji przemocy seksualnej wobec kobiet w Szwecji ma swoje źródło w masowej imigracji, która zaburzyła proporcje płciowe w tym kraju. Kraje azjatyckie takie jak Indie mają problem z brakiem kobiet w wieku rozrodczym, na skutek selektywnych aborcji dziewczynek wynikającej z tamtejszej kastowości w kulturze. Szacuje się że w Indiach brakuje nawet 70 milionów kobiet. Znaczna część migrantów z Azji ma świadomość, że w Polsce poziom życia i zarobki są kilkukrotnie niższe od tych na zachodzie Europy. Często jednak motywuje ich przekonanie, że w Polsce będą oni mieli większe możliwości znalezienia żony. Hinduskie agencje pomagające w procesie migracji do Polski poruszają tematy potencjalnych małżeństw z obywatelkami Polski na spotkaniach organizacyjnych.

W Polsce panuje fałszywy stereotyp jakoby to w naszym kraju była nadwyżka kobiet. W Polsce rodzi się średnio 106 mężczyzn na 100 kobiet. W samej tylko grupie wiekowej 20-30 lat polskich mężczyzn jest więcej od kobiet o ponad 100 tysięcy. Dopiero w okresie wieku emerytalnego pojawia się przewaga liczebna polskich kobiet, ze względu na nadumieralność mężczyzn w wieku poprodukcyjnym.

Imigranci mieli podobno wypełnić lukę po polskich emigrantach. Tymczasem z Polski wyjeżdża podobna liczba kobiet i mężczyzn, a nawet niewielka nadwyżka kobiet, chociaż to mężczyzn w wieku produkcyjnym mamy naturalnie więcej. Natomiast wśród imigrantów przybyłych do Polski mężczyzn już jest około 70-80%. Nie ma więc mowy o demograficznej zastępowalności ubytku emigracyjnego obecną migracją. Odsetek kobiet jest znacznie zaniżony i licząc wielomilionową skalę tej migracji mamy do czynienia z ogromną dysproporcją płciową w Polsce. Na dzień dzisiejszy jest już bardzo źle, a przed katastrofą społeczną ratuje nas prawdopodobnie tylko fakt, że Ukraińcy czy Białorusini z racji bliskości swoich państw rzadziej decydują się do poszukiwania partnerek w Polsce.

Ciężko oszacować jaka jest obecnie nadwyżka mężczyzn w wieku produkcyjnym na terenie RP. Posługując się jednak danymi z raportów Ministerstwa Pracy za I poł. 2018 roku i sumując wszystkie rodzaje pozwoleń i orzeczeń to w ciągu 6 miesięcy, liczba mężczyzn w Polsce w wieku produkcyjnym przerosła liczbę kobiet o dodatkowe 627 tysięcy! Śmiało więc można zaryzykować tezę że nadreprezentacja mężczyzn w wieku produkcyjnym przekracza już w Polsce miliony ludzi. To już są poważne zaburzenia proporcji płci w Polsce, szczególnie w grupie wiekowej 20-40 lat czyli tym okresem wzmożonej aktywności seksualnej i łączenia się ludzi w pary.

Polki znacznie częściej niż polscy mężczyźni wchodziły w związki z obcokrajowcami. Zarówno w kraju jak i zagranicą występuje znaczne dysproporcje pomiędzy liczbą związków mieszanych polskich kobiet i polskich mężczyzn z obywatelami innych państw. W latach 2006-2012 małżeństwa Polek z cudzoziemcami stanowiły aż 74% ogółu wszystkich takich związków. W Wielkiej Brytanii w roku 2017 prawie co 3 Polka miało dziecko z obcokrajowcem. Podczas gdy tylko niespełna 8% polskich mężczyzn miało dzieci z partnerkami z innego państwa. Polskie kobiety urodziły łącznie 20.779 dzieci, podczas gdy polskim mężczyznom urodziło się tylko 15.610 dzieci.

Trzeba wyciągnąć jak najszybsze wnioski i nie powielać błędów państw takich jak Francja, Niemcy czy Szwecja. Zadbajmy o to żeby liczba migrantów w Polsce nie zaburzała naszej struktury demograficznej. Do najbardziej niestabilnych państw na świecie należą te kraje gdzie występują znaczne dysproporcje pomiędzy liczbą mężczyzn i kobiet. Musimy pamiętać, że muzułmanie zabraniają swoim kobietom jakichkolwiek relacji z wyznawcami innych religii. Islam od wieków wykorzystuje ekspansję demograficzną do zwiększania swoich wpływów. Dlatego nawet gdyby liczba kobiet i mężczyzn wśród migrantów z krajów takich jak Pakistan czy Bangladesz była wyrównana to w dalszym ciągu wpłynie to niekorzystnie na sytuacje matrymonialną polskich mężczyzn. Jest wiele państw na świecie o wiele bliższych kulturowo niż Pakistan, Bangladesz, Indie czy Nepal. Napływ kobiet z takich krajów jak Filipiny czy Wenezuela z pewnością pomógłby zarówno we wzroście polskiego PKB jak i polepszenia demografii. Dzieci, których ojcem jest Polak prawdopodobnie o wiele szybciej zasymilują się ze społeczeństwem niż dzieci obcokrajowca i Polki, o z reguły obcobrzmiącym nazwisku.

Sprawa jest naprawdę poważna i ważą się w tej chwili losy setek tysięcy polskich mężczyzn. Już teraz polscy mężczyźni odbierają sobie życie 8 razy częściej niż kobiety. Polscy mężczyźni mają ograniczone zasoby kobiet w kraju i nie mogą pozwolić żeby w przypadku wzrostu imigracji nie mieli takiej samej alternatywy jak Polki wiążące się coraz częściej z cudzoziemcami. Logicznym jest, że przy napływie setek tysięcy migrantów każdego roku do Polski zdominowanych przez męską część tej grupy, proporcjonalnie rosnąć będzie prawdopodobieństwo i liczba związków z miejscowymi kobietami. Polscy mężczyźni zostaną wypchani do roli bezdzietnych kawalerów.

Marek Lubecki

26 KOMENTARZE

 1. Polscy mężczyźni mają problemy ze znalezieniem partnerek, bo są roszczeniowymi nieudacznikami i życiowymi fajtłapami. Żadna normalna kobieta nie będzie się wiązać ani z lalusiem, ani z wiecznie pijanym chamem, a to są dwa główne typy charakterologiczne dominujące wśród polskich mężczyzn.

  • Zgadza sie. Polskie chlopaki sa roszczeniowi ale to nie lalusie tylko antysemici: Zamowilem jednego takiego, zeby mi nasral do ryja, ten nie dosc ze zazadal za usluge wielkich pieniedzy to dodatkowo kazal mi zaplacic za wystawna kolacje. Kolacja byla niekoszerna!!!! Gdy sral mi do ryja smial sie i ciagnal mnie bolesnie za pejsy, a po nasraniu mi do ryja podcierl sie moja kapota!!!! To byl moj wlasny HOLOCAUST!!!!!

   • Koprofil Aaron w mig udowodnił teorię Matki Korwina. Karaluchów nie trzeba szukać, same wyłażą z kanałów i mają pretensje do całego świat, że nie jest jednym cuchnącym kanałem.

  • Obrzezanie narusza układ nerwowy co powoduje u obrzezanego nie tylko obleśne chamstwo mózgu ale także skłonność do publicznego spółkowania z wyobrażeniem bogini pod ścianą śmiechu – i to na stojaka.

  • Nieprawda, one nie chcą też tych normalnych (ani lalusiów ani chamów) tylko dlatego, że są Polakami bo tak zostały wytresowane przez 30 lat propagandy. Za to kolorowego chcą nawet jak prostak. Taka jest prawda i dobrze o tym wiesz, ale jak ktoś to zauważa, to zaraz komentarze, że frustrat itd.. Alt to już typowa lewacka kalka myślowa zastępująca myślenie.

  • Jesli chodzi o roszczeniowosc to zdecydowanie dominuja tu Polki a nie Polacy. Polak nie ma problemu z wybraniem sobie partnerki ponizej swojego poziomu – ekonomicznego czy estetycznego podczas niemalze nigdy kobiety nie wybieraja jednoczesnie opartbera mniej atrakcyjnego fizycznie i biedniejszego.

 2. Temat trafił do pierwszej trójki. zaraz po przepowiedniach Jackowskiego i asteroidach.
  Szliuchy mogą dorabiać sobie swoje historie do między rasowych kopulacji. Ich wybór. Prawa wyborcze też mają. Powinny zdać sobie sprawę, że każdy wybór w życiu rodzi konsekwencje. I o ile piłowanie tipsów czy głaskanie smartfona podczas gotowania ziemniaków skutkuje ich przypaleniem, tak syfienie swojego mitochondrialnego DNA skutkuje wykluczeniem ze swojej społeczności. Ich wybór, z kim kopulują.
  Być może warto było by rozważyć stworzenie rejestru szliuch, na wzór rejestru pedofilów i gwałciciel. Kto by chciał się ślizgać po opalonych.

  • Zaraz, zaraz…….. kto się skarży i czuje się wykluczony ze społeczności?? Incele, czy kobiety, które mają „rasowych”, wyniosłych i tępych samców w tyle? Wredny misiu, odwracasz prymitywnie kota ogonem.
   Widocznie sama natura awersją kobiet chce wyeliminować zboczków typu Aaron z łańcucha ewolucyjnego.
   Ja się tam nie dziwię, ani Naturze ani kobietom.

 3. Prawdziwych polaków już nie ma, wyjechali w siną dal! Kto z kolorowym grzeszy, ten dwa razy grzeszy, Boga obraża, a i ludzi śmieszy!

 4. Te kur… co się puszczają z ukraincami czy innymi ciapatymi powinny nosić opaski na ramieniu, tak aby każdy mężczyzna wiedział z czym ma do czynienia, żeby później nie musiał się tydzień szorowac

  • Ooo ! już jest…..rogacz i frustrat obsry coś tam. Na stronach Ncz. ich nie brakuje. Kabaret

 5. Polak odmienia Polaków z dużej litery.
  A to znasz „polaku” antyglobalisto ??? – tak mawiają klerycy ” Seks z kobietą jest grzechem ciężkim, z mężczyzną tylko wykroczeniem.” z książki byłego seminarzysty „Celibat”.
  Albo to ?? – Gal.3:28 Nowy Testament ,Biblia Tysiąclecia:
  Nie ma już Żyda ani Greka, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie.

  • „grant” nie pochlebiaj sobie! Na duże P trzeba sobie zasłużyć pacynko!

 6. „wszyscy bowiem jesteście kimś jednym”
  czyli w twoim przypadku macanie baby to samogwałt

 7. Tym całym bajzlem w przyszłości będą zarządzać Chińczycy.

 8. Ludzie, wpowadźcie w końcu moderację tego forum. Czytam fajny artykuł a pod nim śmietnik.

  • Jako niewolnik niezdajesz sobie sprawy że MOŻESZ czytać tylko art. Komentarzy NIE MUSISZ

 9. Hindusi podbiorą Polakom kobiety – tego jeszcze nie grali, ha, ha, ha. My muzułmanie nie mamy takiego problemu, ponieważ kobietom nie wolno wychodzić za mąż za przypadkowych czcicieli krów. A cudzołóstwo jest w normalnej kulturze potępiane, nie to co wśród sebów i karyn pozbawionych moralnego kompasu. Dlatego jedynym ratunkiem dla samotnych polskich januszy jest powrót do islamu. Aslim taslam!

 10. Kurde, coraz częściej Pan wasz, Mesio, zastanawia się nad przejściem na islam. To przyszłościowe… 4 posłuszne, potulne baby, więc jest płodozmian dla urozmaicenia. Każda burkę na łbie, żeby knebelka nie było widać. Nawet Ramadan na zdrowie może człowiekowi wyjść (zresztą jego obchodzenie nie jest tak obowiązkowe jakby się wydawało). Czego chcieć więcej?

Comments are closed.