Obrzydliwe nagranie ze sklepu Biedronka. Klienci są w szoku. „Ostrzegam Was przed robieniem zakupów” [VIDEO]

Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP
Szczury w sklepie Biedronka. / fot. Facebook/Ola Świątek / PAP

To już nie pierwszy taki przypadek w największych supermarketach. Tym razem jedna z klientek sieci Biedronka udostępniła zdjęcie, na którym widać małe szczury, prawdopodobnie tuż po urodzeniu, znajdujące się na półce z bakaliami.

Co i raz w sieci pojawiają się zdjęcia lub nagrania z największych sklepów w Polsce, na których widać niepokojące klientów rzeczy. Tym razem w podwarszawskich Pęcicach zaobserwowano szczury na półce z bakaliami.

Kobieta, która zamieściła nagranie w sieci, pisze o tym, że w sklepie już wcześniej dochodziło do nieprawidłowości. Do tej pory chodziło jednak o nieświeże warzywa i owoce, czy produkty z przekroczoną datą do spożycia.

– Ostrzegam Was przed robieniem zakupów w Biedronce przy ul. Sokołowskiej W Pęcicach! Kilkukrotnie zgłaszał do centrali Biedronki pleśń na warzywach i owocach. Przeterminowane produkty w ogromnych ilościach. Odpowiedź zawsze była ta sama: zwrócimy szczególną uwagę, zgłosimy do kierownika sklepu i faktycznie była poprawa ale tylko na krótki czas. Idąc dzisiaj na zakupy pomyślałam że wezmę pestki dyni na przekąskę, zamiast pestek było to coś… ktoś…nie wiem jak to nazwać – napisała na Facebooku p. Ola Świątek.

Do sprawy odniósł się już właściciel Biedronki – Jeronimo Martins. W rozmowie z „Faktem” Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska, przedstawiła stanowisko firmy.

– Jest nam przykro, że w tej placówce, mimo powyższych działań, pojawiły się gryzonie. Oczywiście uczuliliśmy pracowników, by dodatkowo monitorowali salę sprzedaży pod tym kątem – powiedziała.

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o gryzoniach w tym sklepie, uprzątnęliśmy placówkę, usunęliśmy bakalie z sali sprzedaży oraz wezwaliśmy firmę deratyzacyjną – dodawała.

37 KOMENTARZE

 1. Jak pogrążyć sklep? Przynieść i podrzucić małe myszy i nazwać je szczurami! Motloch to lubi.

 2. Nie dziwi mnie zaistniała sytuacja bowiem takiego nieładu,bałaganu nie spotkamy w żadnym innym sklepie. Po zmianach w układzie sklepu pozostał jeden wielki bajzel. Nic nie można znaleźć. Czyżby świadomie o to się rozchodziło?…… Klient błądzi,szuka i kupuje więcej?
  Przeniosłam się do Lidla….

 3. W sklepie w Piotrkowie Tryb. leżał kiedyś zabity szczur. Chyba w wyniku jakiejś pułapki. Klient zrobił fotkę i jakiś czas temu było o tym głośno. Coś nie mogą sobie z gryzoniami poradzic te Biedry widać.

 4. Gadacie na Biedronkę,a łazicie tam codziennie,a jak niedziela jest zamknięta to o mój Boże co teraz…….. Banda popaprańców.

 5. Czy to takie obrzydliwe , nie no wcale nie jest obrzydliwe dla kogoś kto wyszedł z buszu i takie myszki czy szczury jadł codziennie. Dla normalnej osoby jest to niestety obrzydliwe. Ale to po raz kolejny pokazuje kto tam robi zakupy . Ja się krzyczę biedronką i moja noga tam nie postanie A wszystkim biedronkowiczom życzę smacznych gryzoni.

 6. Każdy kto chorował szkodniki wie, że matka mości gniazdo. A tu ani widu takowej konstrukcji….pozdro.

 7. Trzeba być niepoważnym żeby jedzenie kupować w Biedronce, ja tam kupuję tylko wina.

  • Dokładnie ja tam tylko Martini kupuje nigdy żarcia już 2 razy się strulem tam od paru lat nigdy jedzienia nie kupuje w tym zapyzialym sklepie

 8. Kto je ochroni. Należy je zostawić i dokarmiac. Wystosujmy apel w trosce o te maleństwa. Ostaszewska pomóż.!

  • Wg niej, ich matka powinna poddać się aborcji, przecież teraz nie ma za co utrzymać tych małych i skazane są na cierpienie

 9. Przecież nikt nie kazał jej kupować tych szczurów, wystarczyło wziąć bakalie i tyle

 10. 6.49 to trochę drogo za tak małą przekąskę ? . Konkurencja może mieć taniej ??.

 11. Gdyby to była konkuręcjaod razu zostało by to nagrane na kamerach, przecież sklep jest monitorowany skoro,, biedronka” nie udostępniła materiału ktury by ich odciąrzyłztych zarzutów to oznacza że takowego materiału niema. Nie razbywam w biedrące po jakieś napoje i wiem że w prawie każdej jest olbrzymi bałagan.

 12. Gdyby to była konkuręcjaod razu zostało by to nagrane na kamerach, przecież sklep jest monitorowany skoro,, biedronka” nie udostępniła materiału ktury by ich odciąrzyłztych zarzutów to oznacza że takowego materiału niema.

 13. Przecież to lipa
  Szczur nigdy by nie zostawił młodych w takim miejscu
  Szczury robią gniazda w ukryciu i tam są mlode
  A tu taki kicz i jeszcze tyle osób w to wieży
  Wystarczy trochę poczytac
  A nawet na zdrową logike
  Ten kto to nagrał powinien być pociagniety do odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami.

 14. Wygląda jakby zostały porzucone. Co małe szczury robią między bakaliami skulone i pewnie ślepe? Nie mówcie że urodziły się w bakaliach albo że w obie tam przyszły na własnych nogach. Przecież to jakiś absurd

 15. Tak małe myszy zmieszczą się w dłoni wystarczy że ktoś uda że sięga po bakalie i nawet kamery nie zarejestrują czy ktoś coś podrzucił tylko to że wziął paczkę z bakaliami więc dlatego nie ma dowodów na konkurencję oraz na to że te myszy czy szczury się tam okociły ponieważ nie widać gniazda a szczury nie są głupie i nie okociły by się w tak bardzo dostępnym i widocznym miejscu .

  • Popieram i jestem za Pana zdaniem. Moje zdanie jest takie same szczur lub mysz są inteligentniejszy od człowieka.

 16. Ludzie ewidentna ustawka. Ktos podrzucil malenstwa a naiwna typiara nagrywa jeszcze

Comments are closed.