Paryska ulica wygląda jak po bombardowaniu. Tragiczny bilans wybuchu. 4 osoby nie żyją. Kilkadziesiąt jest rannych [VIDEO]

Wybuch w Paryżu. Źródło: Twitter /matthieucroissandeau
Wybuch w Paryżu. Źródło: Twitter /matthieucroissandeau

Prawdopodobnie wyciek gazu był przyczyną wybuchu w paryskiej cukierni. W eksplozji zginęły 4 osoby, a kilkanaście zostało rannych.

Do tragedii doszło w 9 dzielnicy Paryża w bardzo popularnej cukierni przy ulicy Rue de Trevise. Minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner poinformował, że zginęły co najmniej 4 osoby, w tym dwóch strażaków.

Eric Moulin rzecznik paryskiej straży pożarnej podał wcześniej, iż w wybuchu rannych zostało 36 osób. 15 z nich odniosło bardzo poważne obrażenia, a 5 jest w stanie krytycznym;

Według wstępnych raportów doszło do wypadku. Przyczyną wybuchu i pożaru był wyciek gazu. Eksplozja wywołała chaos w okolicy, bo pierwszym skojarzeniem było to, że eksplodowała bomba.

W położonej nad brzegiem Sekwany okolicy znajdują się mi,in Opera Paryska i Teatr Paryski. W akcji udział brało ponad 200 strażaków, którzy ewakuowali ludzi z pobliskich budynków.

2 KOMENTARZE

  1. To proste jak słońce i jasne jak drut. Po zeszłotygodniowej hossie na giełdzie perfidni Judejczykowie poprzez ambasadę USA w Konstantynopolu nacisnęli ja JŚ Patriarchę Bartłomieja, aby uznał legalność Cerkwi ukraińskiej. Organizacja konferencji antyperskiej miała osłonić siłę rażącą tego wydarzenia (aby zimny czekista JE Włodzimierz Putin nie zadzwonił zbyt szybko do Naszej Złotej Pani i zajął się czymś innym). Następnym ruchem była demaskacja „agenta” („ach szczur, szczur – zabić szczura!”, jak pisał Wilhelm Szekspir) Chińskiej Republiki Ludowej przez Stare Kiejkuty, aby przykryć skandal z ujawnieniem pierwszorzednych korzeni śp. Lecha Kaczyńskiego w „Dobranocce dla dorosłych”. Kiedy jednak z Państwa Środka już w nocy (czyli u nich – rano) zaczęły dochodzić groźne pomruki, wtedy zdecydowano się odpalić kuchenkę gazową w Paryżu, wywołując kilkugodzinną dezorientację co do sprawców oraz intencji owego czynu, po czym giełda po chwilowym zakołysaniu wróciła do stanu wyjściowego. I tylko nasz Kukuniuś wierzy, że to wszystko przypadek…

    • W sedno , jak zwykle – Panie Stanisławie…
      Pytanie tylko ,czy Polska(?)niezwyciężona armia ,będzie miała na tyle odwagi i resztek GODNOSCI by odmówić udziału w kolejnej parchowskiej awanturze robionej rękoma polskojęzycznych Gojów..?

Comments are closed.