Oburzenie po materiale „Faktów TVN”. To, co zrobili nie mieści się w głowie!

Justyna Pochanke - prowadząca
Justyna Pochanke - prowadząca "Fakty TVN". / foto: Prt Sc TVN

Nie ustaje oburzenie po piątkowym materiale w serwisie (dez)informacyjnym „Fakty”. Stacja pokazała materiał o dzikach, który w sposób zmanipulowany przekazał informację o stanowisku Komisji Europejskiej. Jest jednak jeszcze jedna, dużo bardziej oburzająca rzecz, na którą uwagę zwrócili internauci.

Media jak TVN czy Gazeta Wyborcza od kilku dni nagłaśniają „dzik gate”, czyli planowany odstrzał nieco ponad 200 tysięcy dzików. Pod lewacką presją ugięli się oczywiście politycy PiS-u, a Prezydent Duda zaapelował o niezabijanie ciężarnych loch.

„Fakty TVN” w piątkowym wydaniu programu po raz kolejny informowały o tej sprawie. W materiale poświęcono całe 8 sekund, żeby przekazać stanowisko Komisji Europejskiej popierające stanowisko polskiego rządu.

Jednocześnie jest coś dużo bardziej przerażającego. Otóż zapowiadająca materiał Justyna Pochanke mówiła o ciężarnych lochach z dziećmi. Profil „Nagroda ZŁotego Goebbelsa” odnalazł materiał również zapowiadany przez Pochankę, w którym mówiono o kobiecie w ciąży z płodem.

Dehumanizacja człowieka i humanizacja zwierząt poprzez takie zabiegi to z całą pewnością jedna z najbardziej obrzydliwych rzeczy uprawianych przez lewactwo. W taki schemat wpisuje się również o mówienie o rzekomych prawach zwierząt.

O tym, że nie ma takiego zwierzęcia jak „prawa zwierząt” celnie mówił europoseł Wolności Dobromir Sośnierz. Sośnierz podkreślił, że zawsze sprzeciwia się pojęciu „praw zwierząt”, ze względu na to, że to ludzie rozumieją prawo, moralność, natomiast zwierzęta takiej rozumności nie wykonują. Nie mają obowiązków prawnych czy moralnych, nie mogą więc mieć też szczególnych praw.

64 KOMENTARZE

 1. !!!!! TO JEST WOJNA PRZECIWKO NAM NORMALNYM LUDZIOM !!!!!
  DO PIEKŁA Z lewusami !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  • Lewus: żył jak pies, zdechł jak pies, czort z nim … jak powiedział policmajster na pogrzebie konfidenta, który wydał ks. Brzózkę, bohatera Powstania Styczniowego.

  • W piekle nie jest aż tak ale tam bynajmniej jest ciepło za darmo, i są normalni powtórzę normalni ludzie a nie takie dupki jak ty czy 5o locha czy człowiek jej młode są dla niej najważniejsze ,zaobserwuj zwierzę matka zwierzęcia będzie go bronić a człowieka zostawi swe maleństwo w krzakami albo zakopie w gruzach od,y tym ochydna kłamiąc że ktoś jej ukradł dzie

 2. Trzeba jak najszybciej doprowadzić do repolonizacji mediów w Polsce, w żadnym innym kraju niema tak, że około 80 procent krajowego rynku medialnego jest w rękach obcego kapitału! W Polsce większość gazet i mediów należy do Niemców, jesteśmy bombardowani szwabską propagandą i nie tylko. Gdy do tego doprowadzimy takie ściekowe media z rakowym contentem jak TVN będą musiały wynieść się z Polski i bardzo dobrze – skończy się ogłupianie i szkalowanie naszego Narodu.

  • Nie podoba się, to masz inne stacje. Nikt Cię ie zmusza do oglądania tego, na co nie masz ochoty. A najlepiej w ogóle nie oglądać telewizji i masz święty spokój.

  • A cóż to jest ta „repolonizacja ” sieroto ? Nic innego jak całkowite upartyjnienie jednej , jedynej słusznej ideologi i jednemu sekretarzowi. TVpis ci nie wystarcza ?

   • Dyzz# żal mi cie sieroto tak samo jak i #meme, media w dzisiejszym świecie są tak samo groźne jak czołgi i samoloty. Bronią jest informacja, a celem nasze umysły. Dlatego większość mediów krajowych powinna być kontrolowana przez nasz kapitał. Kto tego nierozumie jest głupcem.

    • To ciekawe czemu ten „nasz kapitał” nie pcha się do tych mediów drzwiami i oknami? A wręcz przeciwnie, bo przecież Tvn nie zakładali Niemcy, tylko sprzedał im go ten „nasz kapitał”. No chyba, że chodzi ci o „kapitał” państwowy? Jeśli tak to skrzyknij grupę chętnych, zgłoś projekt do ministerstwa, opodatkujcie się dobrowolnie na ten cel i niech z tych podatków wykupią i utrzymują media.

 3. Lewackie oczka błagające o rozum
  dedykuję Mokotowi z nczas.com

  Jeśli przypuszczasz, że wszystko widziałeś
  I już Cię nic nie zaskoczy,
  Znaczy, że Kaśki Nosowskiej nie znałeś
  I nie spojrzałeś jej w oczy!

  Kaśka po prostu tak śpiewa, jak umie;
  Kamerze swej nie umyka…
  Adopcję czyni w rozumu dark roomie;
  Duchową adopcję dzika!

  Lewackie oczka błagają o rozum,
  Jak śmieć o parytet złota.
  Zaplemnij Kaśkę! Plemniki Twe, zrozum,
  To mądrość jej… Nie bądź ciota!

  https:
  //nczas.com/2019/01/12/szalenstwo-trwa-margaret-i-nosowska-spiewaja-w-obronie-dzikow-wykonaj-misje-podpisz-petycje-video/comment-page-1/#comment-935189

  • Masowy odstrzał dzieci
   dedykuję Kunegundzie z nczas.com

   Co zawinił komu płód,
   Że zagłada czeka brzdąca?
   Choć u Natki Przybysz „cud
   To aborcja jest kwitnąca”…

   Za to co wymyślił Marks,
   Życiem płaci w brzuchu dziecko.
   Ale „najważniejszy – las!
   Zabijany dzik zdradziecko!”…

   Dzik się bronić umie sam;
   Dzik ma kły… Umiera z głodu
   Aż co trzeci, jeśli cham
   Wstrzyma odstrzał bez powodu.

   „Życie dla ciężarnych loch!
   Przecież mają w brzuchach dziki!…
   Skrobać płody – prawem!” Och,
   Kły Wam w zad, lewackie bziki!!!

 4. wkurzają mnie i jedni i drudzy, wara od mojego prywatnego życia , moich światopoglądów religijnych i prywatnej polityki planowania rodziny..fck off

 5. Zapominacie,że są specjalne prawa dla TVNu przywiezione przez nadprezydętkę aż zza oceanu.Więc może zacznijcie się już przyzwyczajać.

 6. I WY nazywacie TVN stacja dezinformacyjną. Proponuję przejrzeć się w lustrze bo robicie to samo tylko z opaska „prawaków” a nie lewaków. Jak dla mnie niczym się nie różnicie :P czy chce bronić TVN … yyy nie. Razi mnie po prostu obłuda.

 7. Humanizacja zwierząt? To największa obraza dla tych wspaniałych stworzeń. Natura popełniła jakiś błąd, pozwalajac człowiekowi opanować całą planetę. Przyjdzie czas, że to wszystko pierdyknie.

 8. Ej na zdjątku nie jest Justyna Pochanke. Sprawdźcie co publikujecie, bo sami wychodzicie na idiotów.

 9. I znowu tępe lewactwo kwiczy i wyje, a podczas rządów PO zakładany odstrzał dzików był WIĘKSZY. I co???

 10. Hahaha hahaha???? już wolę tvn niż zmanipulowane bardziej niż w ZSRR tvp1 i 2 tam to dopiero są chore rzeczy zero iformacji o przekretach w KNF w Banku NBP wstyd kolesiostwo kwitnie banda złodziei a niby lepsi od PO jasne

 11. Ludzie, weźcie się zastanówcie trochę nad sobą. Czytacie, to co piszecie? Nie wstyd?
  Obie strony

 12. Alem sie zdenerwowałem,dajta babie spokój,może spóźnił jej się ten no…spytam sie Danki.

 13. Oczywiście oburzają się pisowcy i komuniści z Pis. A kłamstwa to Sa tylko w TVP . I mam pytanie do pisowcow który premier z jakiej partii w historii Polski przegrał w sądzie rozprawy o wygłaszaniu kłamstw?

 14. Uwaga zrobiłem kopiuj-wklej z niniejszego artykułu „tym, że nie ma takiego zwierzęcia jak „prawa zwierząt” celnie mówił europoseł Wolności Dobromir Sośnierz. ” Nie ma takiego „zwierzęcia” ? Pan redaktor niech wytrzeźwieje, potem pisze.

 15. Co za tendencyjna strona, manipulujaca bardziej niż tvn i tvp razem wzięte. Z klikbajtowymi tytułami i agresywna retoryka.

Comments are closed.