Sensacyjne doniesienia! Jan Kulczyk był szantażowany tuż przed śmiercią. Ukrywa się w egzotycznych krajach?!

Jan Kulczyk oraz jego ekskluzywny jacht. / foto: YouTube
Jan Kulczyk oraz jego ekskluzywny jacht. / foto: YouTube

Jak donosi portal Onet.pl Jan Kulczyk tuż przed śmiercią był szantażowany. Wynikać ma to z rozmów nagranych z najbardziej znanym polskim biznesmen. To jedynie wzmaga spekulacje i znów pojawiają się pytania: czy Jan Kulczyk sfingował swoją śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach?

Dziennikarze Onetu dotarli do ustaleń prokuratury z 2015 roku. W kwietniu Jan Kulczyk był przesłuchiwany przez śledczych w sprawie szantażu, o którym była mowa na słynnych taśmach, które doprowadziły do wyborczej przegranej Platformy Obywatelskiej.

Wg zeznań Kulczyka aż 24 osoby z jego otoczenia otrzymały SMS-y, z których wynikało, iż najbardziej znany polski biznesmen jest śledzony. M.in. były Prezydent Aleksander Kwaśniewski był ostrzegany przez udziałem w „czarnym serialu o Kulczyku”.

Na taśmach z tzw. afery podsłuchowej uchwycono wiele rozmów Jana Kulczyka z politykami Platformy Obywatelskiej, z osobami ze świecznika na czele. Okazuje się, że podczas jednej z rozmów Kulczyk mówił o SMS-ach, które doznają jego znajomi.

– Jesteśmy tuż za Tobą. Non stop w podróży. Źle wychodzisz na zdjęciach. Pierwsze kompromitujące materiały wysłaliśmy dzisiaj na razie do twoich 3 wrogów. Sadzisz się na zbawcę świata, a zgubi cię naiwność i sekretarka. Stary pies stracił węch – pisano w wiadomościach.

Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku trzy miesiące po wspomnianym przesłuchaniu. Pojawiają się jednak doniesienia o tym, że biznesmen „sfingował własną śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach”. Każde z nich jest skrupulatnie sprawdzane przez ABW.

Czytaj więcej na ten temat: Tajemnicza śmierć Jana Kulczyka i sensacyjne doniesienia o jego obecności w krajach egzotycznych. ABW sprawdza WSZYSTKIE pogłoski

13 KOMENTARZE

  1. No i kolejna teoria spiskowa może okazać się prawdą – takie przygotowywanie plepsu na powrót Kulczyka z „zaświatów” on się obawiał buhaha podobnie jak Kulczyk „filantrop” chyba Żydów i ich muzeum

  2. To dopiero paradox. Najpierw wycierał się z mafią Komoruskiego a teraz się ukrywa. Już go nie lubią? A może nie potrzebują?

  3. te teorie spiskowe chyba już na nikim nie robią wrażenia. rozsądni ludzie wiedzą co o tym myśleć. chyba nie macie już o czym pisać.

  4. Ale sensacja! Kto wysoko gra, ten nie może spać spokojnie – czyżby o tym nie wiedział?

  5. Normally I don’t learn post on blogs, but I would like to say that this write-up very compelled me to try and do it! Your writing taste has been surprised me. Thanks, quite nice article.

  6. Czyli Kulczyk też był slupem? Czyimś pełnomocnikiem? Nie miał miliardów lecz milion lub trzy? No i wszystko jasne. Kto tu rządzi? Który brat i siostra??? Kto daje aby odbierać? Wojna trwa???? Gdzie były służby???

  7. Według mnie chyba każdy wie że Kulczyk żyje ten pseudo zabieg po którym miał niby nie żyć to tylko wielka ściema zaczęły mu się brać za dupę odpowiednie organy ścigania to zniknął ?

Comments are closed.