Multikulti przeżarło brytyjskie mózgi! Birmingham tworzy historię alternatywną: Murzyni budowali potęgę miasta w XV/XVI w.

fragment wystawy w Muzeum Historii Birmingham, fot. YouTube
fragment wystawy w Muzeum Historii Birmingham, fot. YouTube

Muzeum Historii Birmingham zorganizowało szokującą wystawę, która o lata świetlne mija się z prawdą historyczną. Już od wejścia epatuje ideologia multikulti. Zwiedzający mogą się zdziwić, gdy przy wejściu przeczytają, że to właśnie migracja stworzyła Birmingham.

Wystawa skierowana jest przede wszystkim do młodych ludzi, najbardziej podatnych na wpływy ideologii i indoktrynację.

Na wystawie pojawiły się fotografie, na których… doklejono murzynów. Na kilku zdjęciach widać też ślady celowego przyciemniania skóry postaci, które się na nich znajdują. Spreparowane zabytkowe zdjęcia obrabiano za pomocą programów komputerowych.

Co więcej na wystawie znalazły się również typowe, „tradycyjne angielskie” artefakty w postaci figurek z przedstawieniami szamanów i czarnoskórych ludzi. Na wystawie sporą część zajmują także notki nawiązujące do handlu niewolnikami. Organizatorzy nie omieszkali zamieścić ilustracji przedstawiających ludzi białych ścigających czarnoskórych, których chcieli pochwycić w niewolę.

Jedna z informacji wiszących na ścianach muzeum mówi o tym, że potęgę Birmingham już od XV i XVI w. budowali… Afro-Anglicy. Twórcy wystawy pominęli w swoich rozważaniach rewolucję przemysłową i doszli do wniosku, że powodem urbanizacji i rozbudowania się tych okolic była różnorodność kulturowa.

Swoją tezę podpierają zdjęciami, które w większości przedstawiają czarnoskórych mieszkańców tego miasta. Jedna z tych postaci przedstawiona jest w stroju… średniowiecznego, angielskiego rycerza. Zdjęcia reszty – białych – mieszkańców to bardzo tendencyjne wizerunki: są oni wyraźnie smutni lub otyli, podczas gdy ciemnoskórzy uśmiechają się ochoczo do obiektywu. Poza tym biali stanowią znaczną mniejszość.

W muzeum można uświadczyć także filmy edukacyjne, z udziałem niemal wyłącznie Afro-Anglików. Czarnoskórzy aktorzy wcielają się w role rycerzy i zakonników, co kłóci się z zawartym w źródłach historycznych poglądzie na temat dziejów średniowiecznej Europy. Na jednym z filmików waleczny wojownik o afrykańskich rysach twarzy, broni białego ubogiego człowieka. Nie jest to koniec absurdów, ponieważ z opisu wynika, że Afo-Anglik jest muzułamninem. Na wystawie przedstawiono także gabloty poświęcone związkom LGBTZSRS, jako części historii Birmingham.

Obecnie duża część miasta zamieszkiwana jest przez ciemnoskórych ludzi, jednak przestawione na wystawie eksponaty znacząco fałszują prawdziwy obraz historii. Widać tu wyraźną ingerencję ideologii multikulti i ideologii gender w prawdę historyczną. Do orwellowskiego świata tych doktryn młodzież przyprowadzać mają wychowawcy i nauczyciele.

Źródło: magnapolonia.org

22 KOMENTARZE

  • To prawda – murzynow zobaczyc na kazdym hamerykanskim/brytyjskim filmie o europejskim sredniowieczu, czasach renesansu. No i to murzyni wygrali 2WS, co wie juz kazde hamerykanskie dziecko.

  • Nie ćpaj tyle bo robią Ci się dziury w mózgu, poza tym w tył zwrot do podstawówki po naukę ortografii…i troszkę więcej szacunku do Polski.

 1. Może lepiej niech oni idą z tej UE ze swoją roczną imigracją z byłych kolonii na poziomie 200tys ludzi.

 2. Możemy się tylko cieszyć, bardziej bandyckiego kraju i negatywnie nastawionego do Rzeczypospolitej trudno znaleźć. Sami się za to ukarają. Upada Imperium zła i stolica złodziejstwa!!! Braawo, czekamy na usa niemcy i francję!!!!

 3. Nie przypominam sobie by istniała jakaś nacja czarnoskórych mędrców, astronomów, filozofów, budowniczych, artystów, polityków, wojowników którzy stworzyli jakąkolwiek cywilizację w czasach zarówno starożytnych jak i nowożytnych. Może dlatego, że czarni to rasa z najniższym ilorazem inteligencji za to ze świetną budową ciała która może służyć jako siła napędowa gdzie potrzebne są mięśnie. Nie wiem czemu lewactwo nie chce tego przyjąć do wiadomości, ale tak samo nie chce przyjąć, że kobieta jest całkiem inna od mężczyzny i nie można stwarzać sobie parytetów.

 4. Spokojnie jeszcze troche i tez sie dowiecie ze plemiona slowianskie wpieprzaly mace a pod
  Grunwaldem hufiec Icka Rosenkranza jako pierwszy zaatakowal wielkiego mistrza a Zawisza Czarny
  to tak naprawde Aaron Szwarcman

 5. Henryk VIII z radością poucinałby te puste lewackie łby – murzyni co najwyżej robili za dziwadła albo maskotke na dworze … zresztą IQ mieszkańców Afryki jest mniejsze niż europejczyków – można to sobie sprawdzić w necie jak ktoś chce – czyli zamiast budować Anglie raczej by ją zrujnowali, he,he,he

 6. Henryk VIII z radością poucinałby te puste lewackie łby – murzyni co najwyżej robili za dziwadła albo maskotke na dworze … zresztą IQ mieszkańców Afryki jest mniejsze niż europejczyków – można to sobie sprawdzić w necie jak ktoś chce – czyli zamiast budować Anglie raczej by ją zrujnowali, he,he,he …

 7. no to sie hindusy wqwią bo to oni raczej budowali imperium – a raczej ich diamenty –

 8. Lewacka patologia w głównej mierze posługuje się kłamstwem, oszustwem i manipulacją w stręczeniu debilnej socjalistycznej utopii.

 9. Jeszcze kilka lat temu,znany reżyser amerykański opowiadał w swoich wspomnieniach,że musiał zrezygnować z kręcenia sequelu filmu historycznego gdyż zmuszano go do obsadzenia roli króla Artura przez Murzyna.Co nawet jak na Hollywood było dość mocno przesadzone.Może więc doczekamy się horroru z królową Wiktorią,b.mocno opaloną.Wygląda na to iż angole,podrabiając nowiczok czegoś się nałykali.

 10. Odlot na bogato, widać piguły były naprawdę srogie. Tylko po co się ograniczać: niech przerobią na murzynów: Gutenberga, Kopernika, Newtona i paru innych:)

 11. „to nieprawda, Kopernik też była kobietą”…. Zdawać się teraz może najprawdziwszą prawdą.. Machulski był jasnowidzem chyba… Przykład tego podłego muzeum potwierdza pewną mądrość ” gdy Bóg chce ukarać ludzi za ich podłości, to odbiera im rozum”.. no i chyba tyle w temacie…

Comments are closed.