Lewacy mają nowych idoli. „Wspaniała” akcja francuskich ekologów. Wysterylizowali się, by „ocalić świat”

Zdj. ilustracyjne. Źródło: Twitter

Francuska wersja lewackiego portalu VICE opublikowała wielki reportaż o „zbawcach świata”. Bohaterami jest m.in. para, która dla dobra planety i ludzkości postanowiła się wysterylizować.

24-letnia Florence i 34-letni Sylvan to nowi idole francuskich lewaków. Oboje wysterylizowali się na zawsze. Dzielny Sylvan zafundował sobie wazektomię – kazał sobie podciąć i podwiązać nasieniowody, by ulżyć ludzkości.

– Posiadanie dzieci to bardzo egoistyczny wybór – mówi Florence. – Sam fakt, że żyjemy oznacza zanieczyszczanie planety.

Sylvan postanowił też całe życie spędzić w nędzy. Według niego ludzie, by ratować klimat muszą żyć w warunkach z epoki preindustrialnej. Czyli w nędzy. Spaść musi także liczba Ziemian.

Według VICE wielu mężczyzn funduje sobie wazektomię w geście solidarności z feministkami.

Kolejny bohater reportażu – 33-letni David, obrońca zwierząt nie wysterylizował się jeszcze, ale również zadeklarował, że nie będzie miał dzieci. Ich życie bowiem z powodu mleka i mięsa jest nic nie warte.

Dzieci są zmuszane do picia mleka i kończenia swych mięsnych posiłków, by być silnymi – tłumaczy David. – Ten sposób życia jaki oferujemy sprawia, że absolutnie nie warto żyć.

Niektórzy planetarni aktywiści rozważają, by opcję by samemu się nie „rozmnażać”, ale adoptować dzieci. I tym postanowieniom towarzyszą jednak rozterki.

31-letni Sereb uważa, że importowanie dzieci z biednych krajów sprawi, że na Zachodzie one bardziej zanieczyszczą planetę, niż gdyby zostały u siebie.

– Adopcja jest mniej złym wyborem niż prokreacja. Ale oznacza też importowanie narodzonych z biednych krajów i przyjęcie przez nich stylu życia bogatych krajów – mówi Sereb. – Ale z punktu widzenia ekologii i tak ogranicza to nasz wpływ wpływ (na planetę – przy. red.).

Poglądy lewackich zbawców planety nie są we Francji niczym nadzwyczajnym. Niedawno Yves Cochet, czonek Parlamentu Europejskiego i były minister ochrony środowiska wezwał Francuzów, by sami się nie rozmnażali, tylko zrobili miejsce dla imigrantów.

Bogate kraje jako pierwsze muszą ograniczyć swą populację. To one najbardziej zanieczyszczają środowisko. Ograniczenie liczby narodzin pozwoli nam lepiej przyjmować imigrantów, którzy pukają do naszych drzwi – tłumaczył.

Według niego rząd francuski powinien prowadzić politykę zniechęcającą obywateli do posiadania dzieci. Jednym ze sposobów jest np. zmniejszanie zasiłków z każdym narodzonym dzieckiem. Jeśli w rodzinie byłaby trójka dzieci, to traciłaby ona prawo do pomocy państwa.

Absolutnie popieramy akcję lewaków, by się nie rozmnażali i więcej już nie przekazywali swych genów.

32 KOMENTARZE

 1. Tak robią eko-kapłony.

  youtu.be/WYWrlr-WN6I?t=1585 ?

 2. wazektomia jest odwracalna, tak więc znowu lewaki robią show.

  nie wiem tylko co zrobiła ta Florence. musiałaby sobie zrobić histerektomię (nie od histerii tylko od wycięcia macicy by pozbyć się jajeczek) .. ale pewnie tego nie zrobiła bo każdy tylko w tym zoo udaje idiotę… prócz samobójców ale z nimi się ciężko rozmawia.

  • lewaków powinno sięsterylizować żeby zaraza się nie mnożyła, lewaczki można zostawić w spokoju bo ich i tak nikt normalny nie tknie.

  • REAListo! Biologia się kłania! W macicy nie ma żadnych jajeczek. Komórki jajowe dojrzewające średnio co miesiąc znajdują się w jajnikach i nigdzie indziej. W krajach dopuszczających sterylizację kobiecą, celem pozbawienia płodnosci podwiązuje się lub przecina jajowody a nie wycina macicę. Jajników również nikt nie wycina bo to ważne narządy produkujące hormony, tak jak jądra. Co ty jadłeś, że tak pleciesz?

 3. Matka Ziemia ma 4,5 miliarda lat. Przeżyła nie jeden deszcz meteorytów, erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi, zmianę biegunów, zlodowacenia, pustynienia itd. To przeżyje również francuskich ekologów.

 4. Bardzo dobra wiadomość, neomarksistowskie lewactwo na własne życzenie dąży do samodestrukcji.

  • za kilka dni sie okaze, ze zanim powiesili swoje zwoje na sznurku, to branzlowali sie do upadlego, by zlac 100ml plynu i zamrozili rezerwy.

 5. Skoro uważają, że ludzkość (którego są częścią) jest takim ciężarem dla planety Ziemi/Gai, to powinni wybrać bardziej radykalny sposób na niezatruwanie przez swe istnienie planety. Wycieczka do Iraku, w miejsce kontrolowane przez ISIS by im to ułatwiła.

 6. Racja ! Do Iraku jest bliżej niż od Skid Row, San Francisco. 60.000 bezdomnych i chorych to tykająca bomba. :-)))))

 7. tylko piszecie o glabach z fjutami, ktorym zabraklo mozgu i dodatkowo sie wysterilizowali, ale co z ta florenc, jak ona sie wykastrowala, 30-toma tabletkami na jeden miesiac, czy zalala sie betonem?

 8. > Sam fakt, że żyjemy oznacza zanieczyszczanie planety.

  Rozumiem, że mówicie za siebie, lewacy?

 9. Po co się sterylizowali? I tak debile zanieczyszczają ziemię. To już lepiej przerobić się na nawóz. Kochasz ziemię durny eko kretynie? Dla dobra matki natury popełnij samobójstwo i po kłopocie.

 10. Specjalnie tym lewkom należałoby dać przyznawaną pośmiertnie Nagrodę Darwina, bo pomimo iż wciąż żyją to nie przekażą dalej swoich ułomnych genów.

 11. Niech mi ktoś wytłumaczy w jakim celu i na jakiej podstawie autor tekstu nazywa te osoby lewakami??? Dziwne jest też to że większość komentujących powiela tą nazwę. Wystarczy że jeden błazen zarzuci jakiś kontrowersyjny temat, przypnie modne słówko lewak a tłum pianę bije…

  • Już tobie tłumaczę.Otóż…….Może ty tego nie jesteś w stanie pojąć,lewactwo jest u tak zwanego ,,steru władzy,, Są wśród nich rządzący w UE i we wszystkich krajach europejskich,są zwykłe chodzące ,,zbiory molekuł i białka,, będące wyborcami.Zwykłymi dwunożnymi i zmanipulowanymi kilogramami mięsa o znikomej zawartości mózgu,idącymi na co dzień z hasłem ,,KONSTYTUCJA,, ,,KOD,, ,,STOP HEJT,, ,,PRECZ Z NACJONALIZMEM,, itp itd……Dla mnie normalnego Polaka to są osobnicy którzy powinni w ,,psychiatrykach,, siedzieć do końca swoich dni.

 12. Co wy tam możeice wiedzieć o zmianach klimatycznych? Nie macie żadnego wpływu na klimat w przeciwieństwie do mnie i możecie mnie pocałowac w d*pe

 13. w Europie zaczną na nowo mnożyć się jak króliki kolorowi ,Indie,Chiny,Afryka nie panują nad tym a czepiają się białej rasy która wymiera.

 14. Ci wspaniali działacze Antify powinni brać przykład z tych dzielnych Francuzów. :)

 15. Upadły nienawidzący ludzi daje o sobie znać, wie, że jego dni są policzone i chce ze sobą zabrać jak największą liczbę ludzi. On najchętniej wszystkich by nas…ale jest uwięziony, ma ograniczoną władzę i Stwórca mu nie pozwala nas unicestwić a to zrobiłby najchętniej. Dlatego zostało mu nawoływanie do takich akcji.

 16. Jakies zrodlo? Jest artykul na Breitbart ale tam tez nie ma linka do Vice’a, nie udalo mi sie nic wygooglowac. Fake news?

 17. Na szczęście działa teoria ewolucji i DNA kodujące takich popaprańców nie powieli się.

Comments are closed.