Murzyn-rasista na Uniwersytecie w USA. „Niektórzy biali będą musieli umrzeć, aby czarni mogli pójść do przodu”

Irami Osei-Frimpong na uniwersytecie w USA nawołuje do mordowania białych ludzi. Foto: Twitter/ pixabay
Irami Osei-Frimpong na uniwersytecie w USA nawołuje do mordowania białych ludzi. Foto: Twitter/ pixabay

Asystent naukowy z Uniwersytetu Georgia, który znany jest ze swojej nienawiści do białych ludzi i ataku na nich w mediach społecznościowych, poszedł o krok dalej i oświadczył, że „niektórzy biali mogą musieć umrzeć”, aby czarni mogli się posunąć naprzód.

„Niektórzy biali ludzie będą musieli umrzeć, aby czarne wspólnoty zostały w pełni skonsolidowane w walce o wolność” – tak napisał czarnoskóry rasista Irami Osei-Frimpong, w skasowanym komentarzu na temat podsłuchu na stronie Facebook UGA .

Osei-Frimpong idzie za ciosem i na swoim Facebooku pisze: „Mówię tylko, że Ameryka została stworzona, po to aby tworzyć białych supremacjonistów i to jest ich tradycja, co nie jest szczególnie moralne. Nie zdziwiłbym się, gdyby Biali musieli umrzeć, by Czarni Amerykanie mogli żyć w wolności”.

Co na to Rzecznik Biura Równych Szans UGA? Rasista jest czarnoskóry więc nie ma problemu. Jak twierdzi rzecznik Osei-Frimpong wyrażał tylko swoją prywatną „osobistą opinię”, więc nie poniesie żadnych konsekwencji. Lewacka polityczna poprawność jak widać działa tylko w jedną stronę.

Co więcej jego rasistowskie teksty spokojnie można znaleźć także na Twitterze. „Walka z Białymi jest umiejętnością. Naprawdę, to jeden z powodów, dla których wspieram zintegrowane szkoły. Musisz się przyzwyczaić do walki z Białymi ludźmi. To wymaga praktyki” – pisze.

Źródło: washingtontimes.com

1 KOMENTARZ

  1. Ludzie!! Uspokujcie sie!! Jakas debilna czarna malpa szczeknie cos a wy zaraz wpadacie w panike!!!Przeciez to taki maly czarny gestapowiec „profesor” z awansu spolecznego!

Comments are closed.