Ostry wpis księdza-misjonarza na temat uroczystości pogrzebowych Adamowicza. „Najwięksi wrogowie Kościoła na honorowych miejscach, jakiś podobno-konserwatywny arcybiskup…”

Ks. Włodzimierz Małota/fot. Facebook Wlodzimierz Vladimir Malota
Ks. Włodzimierz Małota/fot. Facebook Wlodzimierz Vladimir Malota

Włodzimierz Małota CM ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy, pracujący między innymi w Hondurasie i Papui-Nowej Gwinei skomentował „uroczystości pogrzebowe”, które miały miejsce w bazylice mariackiej w Gdańsku. Nie pozostawia suchej nitki także na upolitycznionych hierarchach.

Odnotowujemy: Gdańsk, 19.01.2019. Największa jak do tej pory kumulacja elementów „nowej religii niby-katolickiej” w Polsce – napisał ks. Małota CM na Facebooku.

Czego tam nie było… najwięksi wrogowie Koscioła na honorowych miejscach w Bazylice dedykowanej Matce Bożej, jakiś podobno-konserwatywny arcybiskup udzielający Komunii świętej komu-popadnie, z rozpędu nawet ateistom wojującym, masoneria pisząca scenariusz liturgii „katolickiej”, zwolennik aborcji i propagator sodomii ogłoszony jako „santo subito”… po prostu – kumulacja – dodał ksiądz w komentarzu.

Kto się temu trzeźwym umysłem przyjrzał, zobaczył jak będzie wyglądał „oficjalny Kościół niby-katolicki” za kilka-kilkanaście lat. Tak to będzie wyglądać w kościołach. W ich kościołach. Nie będą to kościoły, gdzie prawdziwa wiara katolicka będzie nauczana i praktykowana. Ona tam będzie wystawiana na pośmiewisko i kpinę. I to jest Pasja Kościoła – zaznaczył ks. Małota CM.

Oberwało się także biskupowi Rzymu, Franciszkowi. – A do tego wszystkiego… marksista argentyński, znany z podważania czci Najświętszej Panny Maryi wysyłający różańce na adres „brata” opłakiwanego przez masońską lożę noszącą szydercze imię z hymnu ku czci Matki Bożej… Zamęt totalnie powszechny. Dusze słabiutkie i nierozgarnięte klaszczą sługom szatana. Dusze świadome płaczą nad Barankiem poniewieranym, wydawanym w (rozdawanym na) ręce bluźnierców i szyderców, na pośmiewisko. Czy ktoś się ujmie za Barankiem? – podsumował kapłan.

Ks. Włodzimierz Małota CM pracował na misjach w Hondurasie i Papui-Nowej Gwinei. Odprawia również Msze święte w tradycyjnym rycie rzymskim zwanym „trydenckim”.

Źródła: facebook.com/dzienniknarodowy.pl

81 KOMENTARZE

 1. Eklezjalna jurysdykcja mówi: „Kan. 1242 – W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele.”
  Paweł Adamowicz do aniołów nie należał. Publicznie szerzył i uparcie kwestionował prawo do życia od momentu poczęcia, aż do naturalnej śmierci. Promował parady środowisk LGBTQP+, równocześnie podważając katolicką teologię moralną.
  Ponadto prezydent Gdańska gorszył społeczność wiernych Kościoła swoim postępowaniem w kwestii uczciwości. Ciążyły na nim zarzuty prokuratorskie, mataczył w kwestii sprawozdań finansowych i kooperował z twórcą piramidy finansowej Marcinem P. Adamowicz uhonorował członka organizacji jawnie stojącej w opozycji do Kościoła i Rzeczpospolitej. Jeden z gdańskich tramwajów nazwał imieniem znanego nazisty Adolfa Butenandta, współpracownika Josefa Mengele.

 2. Wreszcie jeszcze jeden z odważnych kapłanów potępił żmijowe plemię w kościele. Niestety największymi bałwochwalcami i wierzącymi w mamonę są sami jak biskupi. Jak napisane w Objawieniu Jana, kościół upadnie by później się podnieść. Przepraszam tych co są prawdziwymi wyznawcami Chrystusa. Ale wśród czerwonych tam ich nie ma.

 3. Brawo dla kapłana. Rola Kościoła jest bardzo ważna dla naszego narodu. Ludzie już są zdezorientowani od kilkunastu lat, a tu młody kapłan wpuszcza światło w otchłań ciemności. Cieszyć się tylko i modlić za takich księży. Może jeszcze Polska nie zginęła…

  • Zetrzyj uśmiech z twarzy. Najpierw doszkol się w jakich kwestiach i pod jakimi warunkami możemy mówić o nieomylności papieża.

 4. Jakie nazwisko taki i on sam. Biedny człowiek. Kim on jest że się go cytuje z papui??

 5. Dziękuję księdzu za upominanie się o szacunek dla wartości katolickich i wartosci najwyższej – Ofiary Najświętszej Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

 6. Po tych wypowiedziach widać, że Ortodoksyjny katolicy… To dopiero używają języka nienawiści…

 7. Juz nic nie rozumiem.Papiez be,biskupi be.To kto cacy? Kto galosi prawdziwa nauke caryatids ? rydzyk?

 8. Najbardziej mi żal mego zagubienia, potępiono mnie za słowa obrony Chrystusa, No ale ja jestem tylko ja…to juz nie moja religia, mam swoją wiarę w Chrystusa i niech tak pozostanie

 9. Kochani rdzenni slowianie-bylismy POGANAMI kto nam tego zazdroscil? Musimy wrocic do pogaństwa -nie będziemy placic danin dla obecnego /NIBY/kościoła rzymsko-katolickiego Poganin nie musial stosować się do /NIBY/10 przykazan oraz wielu innych nakazow zyl sobie spokojnie i uprawial ziemie.Jak to zrobić -aby wrocic do wiary NASZYCH przodkow.Sprawa jest prosta-Nie placic ZADNYCH danin w tym KONKORDATU jak jesteś w kościele nie daj na TACE itd. Oczekuje ze na pewno rdzenni slowianie prawdziwi polacy -maja wiele pomyslow -Jak wyzwolić się z matnii w jaka zostaliśmy ZAPENDZENI w 966 roku.

  • Nie tędy droga. Sprawa jest prostsza, niż nam się wydaje. Modlitwa, modlitwa i jeszcze raz modlitwa za zagubionych kapłanów, za zagubiony Kościół i o odnowę katolicyzmu. A nie dawanie na tacę? To niczego nie zmieni dopóty, dopóki Kościół będzie dysponował tysiącami hektarów ziemi, z których pożytki wystarczą na spokojne życie. Przynajmniej hierarchów, bo dzielić się z wiejskimi parafiami to nie potrafią.

 10. Ciekawe czy on takie same bzdury mówi wiernym w Hondurasie i Papui -Nowej Gwinei współczuję.Misjonarz ,że ho, ho.Misyjny człowiek.

  • Prawda boli, oj boli, jak widać. Po co ma mówić w Hondurasie, kiedy sprawa dotyczy kościoła w Polsce? To tylko Pańscy towarzysze z PO + N + SLD jeżdżą ze skargami na Polskę do innych krajów.

 11. O zmarłych nie należy mówić źle, ale prawdę TAK!. I nie wolno relatywizować grzechów, a taki wydźwięk miały wszelkie uroczystości pogrzebowe tego pana. Bo przeciętny katolik, taki jak to się mówi „letni” pomyśli sobie tak: Skoro sprzyjanie homoseksualistom jest OK, skoro nie jest grzechem publiczna aprobata grzechu sodomskiego, ba, nawet pochwalanie tego zboczenia w imię jakiejś dziwnej tolerancji, skoro można deprawować dzieci w szkołach za przyzwoleniem gospodarza miasta i z pieniędzy budżetowych, skoro takie same pieniądze przeznacza się na tworzenie nowego życia w retortach laboratoryjnych, skoro za rządów tego samego pana legalne aborcje były wykonywane w podległym mu mieście i w końcu, skoro zmarły nie potrafił wytłumaczyć się z kilkudziesięciu kont i wciskając prostemu ludowi ciemnotę o milionerach pradziadkach i taki ktoś po spopieleniu przeciwnym wierze chrześcijańskiej znajduje swoje poczesne miejsce w murach bazyliki, to ja się pytam: Kto jest jeszcze w tym kraju wzorem do naśladowania dla przeciętnego katolika???

Comments are closed.