TYLKO U NAS. „Jan Kulczyk żyje w Egipcie”. Miał być widziany przy przystani z luksusowymi jachtami [FOTO]

Rzekome zdjęcie Jana Kulczyka w Egipcie oraz Jan Kulczyk (po prawej). / foto: NCzas/YouTube
Rzekome zdjęcie Jana Kulczyka w Egipcie oraz Jan Kulczyk (po prawej). / foto: NCzas/YouTube

Nie ustają spekulacje w sprawie śmierci Jana Kulczyka. ABW wciąż sprawdza doniesienia dotyczące tego, iż Jan Kulczyk żyje i ukrywa się. Redakcja Wolnosc24.pl otrzymała na skrzynkę mailową informacje i zdjęcia, które zdaniem nadawcy wiadomości świadczą o tym, że Jan Kulczyk żyje.

Polski miliarder zmarł pod koniec lipca 2015 roku w szpitalu Wiedniu po rutynowym zabiegu. Tymczasem nie ustają spekulacje, iż tak naprawdę śmierć była sfingowana. Wiele osób miało widywać przedsiębiorcę m.in na Cyprze.

Jan Kulczyk tuż przed śmiercią był szantażowany. W kwietniu 2015 roku miliarder był przesłuchiwany przez śledczych w sprawie szantażu, o którym była mowa na słynnych taśmach „Sowy”.

Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku trzy miesiące po wspomnianym przesłuchaniu. To jedynie wzmaga spekulacje i znów pojawiają się pytania: czy Jan Kulczyk sfingował swoją śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach?

Do naszej redakcji napłynął list informujący o tym, że Jan Kulczyk miał być widziany w Egipcie w 2018 roku, a na potwierdzenie tego przesyła zdjęcia. Czy poniższe doniesienia i fotografie mogą sugerować, że znany Polski miliarder faktycznie żyje? Czy po prostu zmarły miliarder zaczyna osiągać w Polsce status Elvisa Presleya, który umarł już kilkadziesiąt lat temu, a mimo to wciąż pojawiają się informacje, że ktoś go rozpoznał?

Poniżej treść otrzymanego listu (pisownia oryginalna – red.):

1.PODAJE SIĘ ZA OBYWATELA NIEMIEC. MA NIEMIECKI PASZPORT NA INNE NAZWISKO.

2.SKAN JEGO NIEMIECKIEGO PASZPORTU NA NIEMIECKIE NAZWISKO, ZNAJDUJE SIĘ W RECEPCJI HOTELU Menaville Safaga-EGIPT.

3.SPRAWDŹCIE GDZIE BYŁ ZAKOTWICZONY-ZACUMOWANY,JEGO JACHT „PHOENIX 2” NA POCZĄTKU CZERWCA 2018.roku.

4.WIDZIAŁO GO ZE STO OSÓB, W TYM Z 10 POLAKÓW.

5.JEST TAM PRZYSTAŃ-PORT DLA LUKSUSOWYCH JACHTÓW.

6.PO OSTATNIEJ ROZMOWIE 5.CZERWCA ,”UMÓWILIŚMY SIĘ Z NIM NA SESJE ZDJĘCIOWĄ „, 6.CZERWCA ZNIKNĄŁ Z HOTELU. JEGO ZNAK SZCZEGÓLNY TO BRODAWKA NA ŚRODKU GŁOWY POMIĘDZY BRWIAMI-OCZAMI.!!!

7.MAMY TELEFONY DO KILKU ŚWIADKÓW…..Ps.W HOTELU MIESZKA POLSKA REZYDENTKA, ŻONA WŁAŚCICIELA HOTELU, KASIA…

8.”DZIECI KULCZYKA SFINGOWAŁY ŚMIERĆ I POGRZEB OJCA, DLACZEGO ????

9.”Było 96 ekshumacji bez zgody rodzin ,po Smoleńsku.To Dlaczego nie ma 97 Jana Kulczyka.?????????

10.”TRZY DNI Z NIM ROZMAWIAŁEM”….

Zdjęcie nadesłane na pocztę redakcyjną.
Zdjęcie nadesłane na pocztę redakcyjną.

Powyższy list oraz zdjęcia zostały przesłane do redakcji i opublikowane w niezmienionej formie. Informacje zawarte w liście nie odzwierciedlają stanowiska redakcji.

51 KOMENTARZE

 1. Adamowicza wytransportowali samolotem do stanów – to czego wy się spodziewacie ? zaraz żonka z dzieciakami dołączy i tak się skończy pitolenie – ąz ktoś go jeb..nie w stanach !!!

  • Tylko najgorsze jest w tym to, iż w sumie niewinny człowiek, niejaki Stefan W. czy Stefan M. może dostać dożywocie, ewentualnie pobyt w psychiatryku do końca życia, a „nieboszczyk” będzie sobie żeglował, latał, mnożył majątki i klepał się po d…

 2. Nie wierzę że żyje to bardzo bolesne dla rodziny , mamy swoich sobowtórów chodzi ich po całym świecie , dlaczego rodzina miała by kłamać , ludzie różne rzeczy wymyślają żeby wzbudzić sensacją wokół siebie , Ktoś kiedyś napisał że nawet Adolf Hitler żyje , totalna bzdura a ludzie we wszystko uwierzą …

  • Hahah chyba za krótko na tym świecie żyjesz i mało znasz historię… patrzysz i nie widzisz. Nie wszystko jest tym na co wygląda. A to że Kulczyk – zamieszane w całą masę afer nagle umiera w średniej klasy szpitalu jest bardzo podejrzane. On – koleś który spał na kasie przechodzi operację w podrzędnej placówce, a nie prywatnej luksusowej klinice? Trochę pomyślunku.

 3. w takim razie abysmy dowiedzieli sie czy to on czy nie on – wykopac truchlo z grobu egzchumacjonka tego truchla . i wtedy wiemy jesli nie on w grobie – zwloky gdzies wywalic – no bo jak nie czyjes zwloki w nieswoim grobie, hhmmm

 4. Jeśli Kulczyk żyje, to zapewne zdążył już zrobić operację plastyczną – byłby głupi, żeby ryzykować nie zmieniając swojego wyglądu, chyba, że… idąc drogą manipulacji – wychodzi z założenia, że i tak ludzie w to nie uwierzą, że żyje, nawet wtedy, jakby pokazał się w całej okazałości w Warszawie.
  Łatwiej jest uwierzyć w dobrze skonstruowane kłamstwo niż prawdę (prawda często bywa niewygodna).

  • on wszystkich gdzieś nawet jak go wszyscy zobaczą prawda dziś jest mało warta i on to wie

 5. Tacy ludzie jak Kulczyk nie działają sami- najczęściej są uwikłani w różne ciemne interesy i układy. Jeśli żyje (co wydaje się całkiem prawdopodobne) to widocznie przyszła pora na usunięcie się w cień.

 6. Widziałem Kulczyka na żywo kilka razy z bliska i ten dziad na zdjęciu to nie jest zaden Kulczyk

  • Anno a kiedy go widziałas? Wiesz, ze jest taki proces jak starzenie sie? 3 latka juz ponad minęły, słońce, samotnośc, tęsknota za ojczyzną……….

 7. Ludzie nie widzicie że na lewym i prawym zdjęciu , jest ten sam „Jan Kulczyk”. Co nie chcecie w to uwierzyć , bo to za mało luksusowe miejsce. W drogim i luksusowym Hotelu każdy bogacz by go poznał.!!!!!.W Dubaju nie może się pokazać bo tam mieszka Edyta Sieczkowska którą oszukał na kasę. Pozdrawiam.Ps. Najciemniej jest pod latarnią i wśród bidnych turystów.

Comments are closed.