Skrajne napięcie wokół Norbiego. „To prymityw i pajac”. Prowadzący „Jaka to melodia?” TVP odpowiada hejterom

Norbi w programie
Norbi w programie "Jaka to melodia?". / fot. Prt Sc TVP1

Zmiana prowadzącego kultowego programu „Jaka to melodia?” wzbudziła wiele kontrowersji. Dobrze znanego i lubianego Roberta Janowskiego zastąpił Norbi, który wielu osobom przypadł do gustu. Zdarzyli się jednak i tacy, którzy krytykują nowego prowadzącego.

„Prymityw”, „pajac” – takie określenia pojawiły się w sieci pod adresem nowego prowadzącego „Jaka to melodia?” TVP. Okazuje się, że Norbi w roli gospodarza teleturnieju muzycznego nie wszystkim przypadł do gustu.

Dane pokazują jednak, że Norbi jest kurą znoszącą złote jaja dla TVP. Okazuje się, że po zmianie prowadzącego „Jaka to melodia?” przyniosła TVP 2 miliony złotych więcej niż w wcześniej.

W 2018 roku TVP zarobiło ponad 75 milionów złotych na popularnych programie. To znacznie więcej niż w czasie, kiedy gospodarzem programu był Janowski. A jak Norbi radzi sobie z hejtem?

– Zawsze jestem sobą, niczego nie udaję. Wkładam w ten program całego siebie, a prawda zawsze się obroni. Ludzie lubią szczerość i myślę, że to jest częścią mojego sukcesu – mówi dla „Super Expressu”.