Skrajne napięcie wokół Norbiego. „To prymityw i pajac”. Prowadzący „Jaka to melodia?” TVP odpowiada hejterom

Norbi w programie
Norbi w programie "Jaka to melodia?". / fot. Prt Sc TVP1

Zmiana prowadzącego kultowego programu „Jaka to melodia?” wzbudziła wiele kontrowersji. Dobrze znanego i lubianego Roberta Janowskiego zastąpił Norbi, który wielu osobom przypadł do gustu. Zdarzyli się jednak i tacy, którzy krytykują nowego prowadzącego.

„Prymityw”, „pajac” – takie określenia pojawiły się w sieci pod adresem nowego prowadzącego „Jaka to melodia?” TVP. Okazuje się, że Norbi w roli gospodarza teleturnieju muzycznego nie wszystkim przypadł do gustu.

Dane pokazują jednak, że Norbi jest kurą znoszącą złote jaja dla TVP. Okazuje się, że po zmianie prowadzącego „Jaka to melodia?” przyniosła TVP 2 miliony złotych więcej niż w wcześniej.

W 2018 roku TVP zarobiło ponad 75 milionów złotych na popularnych programie. To znacznie więcej niż w czasie, kiedy gospodarzem programu był Janowski. A jak Norbi radzi sobie z hejtem?

– Zawsze jestem sobą, niczego nie udaję. Wkładam w ten program całego siebie, a prawda zawsze się obroni. Ludzie lubią szczerość i myślę, że to jest częścią mojego sukcesu – mówi dla „Super Expressu”.

14 KOMENTARZE

 1. Norbi, trochę skromności. O jakim sukcesie mówisz? Sukces to formuła programu a nie twoje prowadzenie. Jedno jest bezsprzecznie, prowadzisz przasnie ten teleturniej a Janowski z klasa. Stąd taki opór bardziej wysublimowane części widowni.
  Mi osobiście nie przypadło do gustu twoje, przepraszam, wiejskie prowadzenie programu. No ale ja już stary jestem.

 2. Wprowadził trochę ciepła, radości i naturalności. Uczestnicy dzięki temu są mniej skrępowani i zestresowani. Tak trzymaj Norbi.

  • Nie podoba mi się traktowanie gości jak swoich kumpli A teksty typu „A teraz powie nam Rysio” mówią same.

 3. Jak widzę reklamę „jaka to melodia” z Norbim to przełączam telewizor na inny program.

 4. Norbi prowadzi program od września a zysk jest podany za cały rok.Podajcie jaki zysk był w poszczególnych miesiącach

 5. Nikt kto nazwal go pajacem ani prymitywem nie jest heyterem…nie jest to tez mowa nienawisci.To tylko realne opisywanie faktu. I nic wiecej.Taki sie urodzil i taki jest i nic sie pod tym względem nie zmieni.Tak jak mrowka slonia nie urodzi tak Norbi nie dotrze nawet na wysokosc kostek Janowskiego.A w wyniki biznesowe nowego Jaka to melodia bym raczej specjalnie nie wierzył…zwlaszcza przy obecnym szefie TVP.

 6. W tym kraju zawsze siekana cebulka (żeby srogie pierdy sadzić) była na topie. Potem disco polo, „śmieszne” pierdy po cebuli i Janusz i Grażynka miło spędzą popołudnie.

 7. Nikt nie zauważył że TVP podniosła ceny za reklamę wiec i dochody są wyższe.
  Wzrost nie wynika z przymiorow tego cudaka

 8. Mi osobiście nie przypadło do gustu prowadzenie przez Norbiego, Zero klasy, poklepywanie, przytulanie uczestników taki wiejski tuning programu, A jeśli chodzi o oglądalność, uważam za czasów Jankowskiego nie było takiego parcia na reklamy ” Jaka to melodia”.
  W takiej formie – NIE MOJE KLIMATY

 9. Norbi.jestes super a nie jak poprzednik nudnym prowadzacym i beznadziejnym spiewakiem

Comments are closed.