Żona o Niesiołowskim: Zawsze był otoczony kobietami. Nie jestem zazdrosna. Są rzeczy ważniejsze, na przykład tolerancja

Fot. Twitter Brat Wodza
Fot. Twitter Brat Wodza

Niewątpliwie bohaterem dzisiejszego dnia stał się Stefan Niesiołowski. I to niekoniecznie pozytywnym. Okazuje się bowiem, że polityk jest zamieszany w seksaferę z intratnymi kontraktami w tle. W zamian za ich załatwienie, biznesmeni mieli fundować mu prostytutki. Poseł ma jednak szczęście, bo jego żona jest bardzo tolerancyjna.

Przypomnijmy, że funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim. Śledztwo prowadzone przez CBA wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP.

Biznesmeni w zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa, ale to nie jedyne profity, jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych.

Funkcjonariusze CBA przeszukali mieszkania przedsiębiorców, tam zabezpieczyli materiały, które będą dowodem w sprawie. Trójka skorumpowanych biznesmenów trafi do prokuratury krajowej w Łodzi, gdzie usłyszy zarzuty. W najbliższym czasie planowane są kolejne czynności procesowe. Sprawa ma charakter wielowątkowy i jest rozwojowa – poinformowało CBA w komunikacie.

Kariera polityczna Niesiołowskiego znalazła się na zakręcie. A co z życiem rodzinnym po ujawnieniu seksafery? Polityk jest żonaty z łódzką lekarką Anną Królikowską-Niesiołowską. Jednak z wywiadu, który ukazał się w książce z 1992 roku autorstwa Krystyny Pytlakowskiej i Ewy Wilcz-Grzędzińskiej „Lwy (nie)ujarzmione, czyli żony o sławnych mężach” wynika, że Niesiołowski chyba nie musi się martwić. Pani Niesiołowska jest bowiem bardzo tolerancyjna.

On w ogóle nie ma tendencji do upijania się. Natomiast jeżeli ktoś wcale nie pije, to patrzy na niego podejrzliwie i powtarza żartobliwie: „Kto nie pije, ten kapuje” – twierdziła.

Zawsze był otoczony kobietami. Nie jestem zazdrosna. Są rzeczy ważniejsze, na przykład wzajemna tolerancja, rozumienie się, zostawianie sobie nawzajem miejsca do życia – mówiła Królikowska-Niesiołowska.

Nie jest to zresztą pierwszy skandal z jego udziałem. Wiele osób może nie pamiętać, ale poseł Stefan Niesiołowski miał już epizod w seksskandalu, który wywołała „hrabina” Anastazja Potocka, a właściwie dziennikarka Marzena Domaros. W swojej książce „Erotyczne immunitety” napisanej w formie pamiętnika, opisywała kontakty seksualne z politykami, których było całkiem sporo.

Pojawiał się tam wątek Stefana Niesiołowskiego, który określiła mianem „spacerów z erotomanem”.

Źródło: se.pl/nczas.com

45 KOMENTARZE

 1. Mamy do czynienia z wypowiedzią niebywałą. Małżonka posła Niesiołowskiego powiedziała niemalże wprost, jakoby nie przeszkadzało jej, że mąż od lat miewał różnego rodzaju romanse. Inna sprawa, że to sprawa, tak jej, jak i członka Europejskich Demokratów, pamiętajmy jednak, że nie chodziło o zwykły skok w bok, a o korzystanie z usług prostytutek w ramach zapłaty za działanie na szkodę spółki państwowej, a tym samym państwa polskiego jako takiego. Poza tym ex-parlamentarzysta PO winien mieć nieco inne podejście do prostytutek ze względu na swoją aktywność w kwestii walki o tak zwane prawa kobiet, którego jego zdaniem obecna władza łamie. Bez wątpienia mamy do czynienia z bolesnym upadkiem polityka, który ujawnioną aferą przykrył liczne skandaliczne wypowiedzi z jakich zasłyną pełniąc mandat poselski.

 2. Żona tego seksoholika może takie bajki opowiadać grzecznym dzieciom na dobranoc jak takie plugactwo w wykonaniu męża Niesiołowskiego nadaje się do opowiadania jako bajki to chańba dla rodziny partii PO którą reprezentował jak i parlamentu że tacy dewjanci się w nim znajdują

  • Nie używaj wyrazów, których nie potrafisz poprawnie napisać, bo się ośmieszasz. Polak, co polszczyzny nie zna, wstyd!
   Poza tym Niesiołowski już dawno nie reprezentuje PO.

 3. Haaaaaaaaaaaaaaa, ten nienawistnik gra rolę pajaca – tyko kto tym kieruje ?

 4. Była afera z panią Anastazją P kilka lat(chyba 2013r) niedokońca wyjaśniona, a teraz się to wyciąga jak królika z kapelusza trzeba czymś przykryć teraźniejsze afery

 5. A co się diabeł będzie śpieszył skoro i tak ma na nim cyrograf.

  Nie zginie.

 6. Sex poza małżeński w tym katolickim,zacofanym kraju puki co nie jest zakazany.Karac biznesmenów za korumpowanie posłów.

 7. Jeśli ona tak twierdzi,to dobrze.Trzeba uszanować jej zdanie.Znaczy to że ona też mogła lub chciała mieć”skoki w bok”.I to też dobrze.Bo kobieta odważna i wie co robi.Chyba że od 1992 roku zmieniła zdanie.Tylko jest jedno ale szanowna pani,Stefan,mój współ bojownik w S używał sobie w ramach rekreacji łapówkarskiej.To jest ta różnica.A co on robił z innymi kobietami?Mogę mu tylko pozazdrościć przygód.Życzę zdrowia i spokoju.

 8. Jest też epizod o przyjmowaniu korzyści majątkowej a tu już prokurator nie może być tolerancyjny

 9. Nie rozumie tych negatywnych komentarzy. „Stary czlowiek i moze”.
  Kongratulacje.

Comments are closed.