Fińska feministka: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Jest komentarz Korwina

„Wreszcie ktoś otwarcie sformułował podstawową dla dzisiejszej cywilizacji kwestię! P.Sara Särmä, śfińska feministka, zadała pytanie: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?” – pisze na Twitterze Janusz Korwin Mikke.

Wspomniany tekst tekst pochodzi z wywiadu, udzielonego przez p. Särmä dwa lata temu, ale padają w nim jeszcze inne równie kuriozalne sformułowania, dotyczące mężczyzn. W wywiadzie Särmä odnosi się m.in. do manifestu Valerie Solanas, w którym pisze ona:

„Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą atrofią, aborcją na poziomie genów. „Bycie mężczyzną” oznacza bycie niedostatecznym, ograniczonym emocjonalnie; Męskość jest chorobą ograniczającą. Człowiek jest całkowicie skupiony na sobie, uwięziony w sobie, niezdolny do empatii lub utożsamienia się z innymi, niezdolny do miłości, przyjaźni, uczucia. […] Jest uwięziony w ciemnym miejscu, w połowie drogi między człowiekiem a małpą. Jego pozycja jest nadal dużo gorsza niż u małp, ponieważ, w przeciwieństwie do małp, jest zdolny do szerokiej gamy negatywnych emocji „.

Poniżej komentarz Korwina:

56 KOMENTARZE

 1. Ponieważ jestem białym heteroseksualnym mężczyzną wszystko co piszę w tym komentarzu jest mową nienawiści. W przeciwieństwie do twierdzeń feministki z artykułu. Bardzo przepraszam.

 2. Ta śfińska feministka wygląda jakby nieustannie śliniła się na widok świniny.

  • Bo PSara to Swinia w uposledzonym kobiecym ciele. Na poziomie genow. Jest niekompletna swinia

 3. Te wszystkie geje i inne poczwary są idealnymi parterami do debaty dla Korwina oraz idealnym materiałem na artykuły prasowe dla nczas
  Pewne rzeczy się robi lub nie robi ale tylko niedo..ani jak np Korwin budują na tym ideologię.
  Dla przykładu aborcja jest całkowicie legalna we wszystkich 7 krajach sąsiadujących z Polską.

 4. Nie miała wyboru. Z taką aparycją MUSIAŁA! zostać śfińska feministką.

  • Z zewnątrz wygląda jak POtwór i wewnętrznie z czasem też stała się POtworem.

 5. No faktycznie, śliczna. I w dodatku mądra. A to nie zawsze idzie w parze… ?

 6. patrząc na jej zdjęcie to trzeba się zastanowić czy ją jeszcze da się skategoryzować jako człowieka :v

 7. To lewackie szambo oczyścić może jedynie wojna. Takie jest prawo natury. W okresie pokoju i dobrobytu rozmaite obłąkane wykwity roszczą sobie prawo do bycia uznanymi za normę. Im dłużej trwa pokój tym więcej takich patoli ma większy wpływ na rzeczywistość. Szykujmy się na krwawą wojnę, której spora część z nas nie przeżyje, tylko ona może ocalić ludzkość.

 8. Kiedy ona to wymyśliła ? Między posiłkami chyba nie bo raczej mało czasu by miała !!!

 9. Jeżeli to to coś na zdjeciu uznaje się za człowieka to w imieniu wszystkich heteroseksualnych mężczyzn dziekuje za komplement

 10. A SKAD ONA TO WSZYSTKO WIE (czym mężczyzna jest) skoro sama nim nie jest? Naczytała się pierdół w feministycznej pseudo-literaturze i żyje w tym sztucznym świecie zmyślonych konstruktów i łba poza nie wystawić nie potrafi. To dopiero jest ograniczenie!

 11. „Wspomniany tekst tekst pochodzi z wywiadu, udzielonego przez p. Särmä dwa lata temu”. Musicie zapodawać takie suchary ( co prawda obficie omaszczone łojem, ale to bynajmniej nie czyni tego strawnym…) . Sie Janusz obudził….

 12. wlasnie w takich sytuacjach mam mieszane uczucia nt invitro :D ono nie powinno sie rozmnazac :D

 13. Czy ktoś zna lub widział feministkę która po pierwsze nie jest upośledzona psychicznie a po drugie wyglądem przypomina kobietę?? Podejrzewam że te dwie cechy feministek plasują je na najniższym szczeblu ewolucji człowieka a to sprawia że mają żal do świata o to kim są tak naprawdę.

  • Niestety nie widziałam. Widziałam albo ładną lecz upośledzoną, albo brzydką i normalną.

 14. Czy ta pani ludzi w ogóle zna? Najprawdopodobniej dla niej to zupełnie abstrakcyjny termin.

 15. Zadam wam zagadkę
  Siedzi w krzakach i drapie się po jajach
  Czekam na wasze odpowiedzi :)

 16. nie wiem dlaczego ale do tej pory feministka to mi się zawsze kojarzyła że to fajowa laska (noga, cyc, itp) ino troche pyskata i teraz muszę zmienić zdanie

 17. Zamień w tekście słowo „mężczyzna” na kobieta” i podpisz JKM.

Comments are closed.