Tak wciskają nam podświadomie multikulti. Dobry związek to czarny mężczyzna i biała kobieta

Multikulti w kampaniach reklamowych fot. screen twitter.com/HenryMakow
Multikulti w kampaniach reklamowych fot. screen twitter.com/HenryMakow

Reklama nie zawsze jest dźwignią handlu, często niesie za sobą przekaz propagandowy, który ma zaprogramować myślenie człowieka. Jak się okazuje, w wciskanym nam siłą multikulti jest tylko jedna opcja związków – czarny mężczyzna i biała kobieta.

Bardzo ciekawe zestawienie reklam przedstawił na twitterze Henry Makow. Na obrazku widoczne są screeny z reklam oraz kampanii kilkunastu międzynarodowych marek.

„Dziwnym trafem” na wszystkich obrazkach przedstawione są pary złożone z czarnego mężczyzny i białej kobiety.

Oczywiście, jak można się tego domyślać, związki są przedstawiane bardzo pozytywnie. Osoby są szczęśliwe i zakochane w sobie bez pamięci.

Internauci w komentarzach pod wpisem zauważyli, że nie tylko w reklamach występuje tak jednoznaczny przekaz. Kilkukrotnie wspomniane zostały m.in. wyszukiwarki zdjęć.

W większości przy wpisywaniu haseł „biała kobieta w ciąży”, „szczęśliwa para” itp. szczególnie anglojęzycznym użytkownikom podawane są obrazy, które przedstawiają znany i przedstawiany powyżej układ.

Dlaczego nie widać tam odwrotnej sytuacji, czyli pary biały mężczyzna i czarna kobieta? Wydaje się, że na to pytanie odpowiedź jest oczywista. Tak się dzisiaj robi podświadomą propagandę.

Źródło: Twitter.com / NCzas.com

58 KOMENTARZE

 1. Mikkiści zazdroszczą czarnym mężczyznom sylwetki, muskulatury i długich, twardych penisów. Mikkiści nie cieszą się powodzeniem wśród normalnych kobiet, bo każda normalna kobieta szuka partnerów o wyższej wartości biologicznej. W rywalizacji z wysportowanymi, umięśnionymi Murzynami mikkista musi przegrać, musi zadowolić się masturbacją.

  • Taak, mikkiści szczególnie zazdroszczą Murzynom wyśrubowanych możliwości umysłowych, prawdziwej ich „wyższej wartości biologicznej”…

   • W twoim wypadku akurat nie ma mowy o żadnych „wyśrubowanych możliwościach umysłowych”. Tylko przygłup i ofiara losu może popierać Janusza Pedo-Mikke.

  • tak , szczególnie że muszą zarabiać na to by jakiś leń mógł całymi dniami budować 6-paka

   • no to ty zarabiaj, a biała kobieta i tak będzie wolała mieć seks i dzieci z muskularnym czarnoskórym. Ty swoim wątłym ciałem i małym, pół-miękkim peniskiem niewiele masz do zaoferowania. Kasy pewnie też za dużo nie masz – większość mikkistów to straszni nieudacznicy, również pod względem finansowym.

 2. Plan Kalergi sam się nie zrobi, trzeba białe kobiety zachęcać na każdym kroku ;)

 3. Akurat zwrot ‘biała kobieta w ciąży’ sugeruje, że ojciec może nie jest biały, bo inaczej powiedziałoby się po prostu ,kobieta w ciąży’ bez opisywania koloru skóry… Więc w tym przypadku wyszukiwarka, może prawidłowo pokazywać zdjęcia par rasowo mieszanych…

 4. najeżdżając na zdjęcia wyświetla się napis: czarnuchy-para–nczas, mało eleganckie

 5. Nieprawda ; na hasło happy couple images – na unsplash, pexels, sutterstock prawie same białe pary, niewiele mieszanych – może mnie otworzyły się jakieś strony KKK?.

 6. biała kobieta w ciąży – główne wyniki – biała herbata a ciąża. Żal że Najwyższy czas nie sprawdza co pisze. W ogóle ostatnio coraz gorzej, coraz więcej plotek etc.

 7. Wreszcie o tym mieszaniu ktoś napisał, w każdy nowszym filmie, biała kobieta pokazywana jest z czarnym lub ciapatym , w każdym filmie oprócz black & white, musowo zobaczymy pedziów i lesby, tak jakby to było normą w społeczeństwie ?! Przydała by się gebelsowska cenzura.

 8. A co w tym złego. Lepiej żeby dziecko miało rodziców z dwóch ras, albo dwóch ojców, dwie matki, niż pier…. patologie z papierosem w ryju! Mi nie przeszkadzają międzyrasowe małżeństwa ani rodzina homoseksualna.

Comments are closed.