Czarne chmury nad rodziną Zenka Martyniuka. Jego żona jest zrozpaczona!

Zenek i Danuta Martyniuk. / foto: Prt Sc TVP2
Zenek i Danuta Martyniuk. / foto: Prt Sc TVP2

Rodzina Zenka Martyniuka przeżywa obecnie ciężkie chwile, a wszystko przez problemy z synem artysty. Szczególnie ciężko przeżywa całą sytuację żona króla discopolo Danuta. – Tak długo, jak żyję, będę twoim rodzicem – napisała żona Zenka.

Daniel w ubiegłym roku wziął ślub z żoną Eweliną, jednak ich małżeństwo szybko przestało wyglądać tak jak powinno. Syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka, Daniel i jego żona Ewelina zdążyli już dorobić się Niebieskiej Karty.

Na początku tego roku media obiegły szokujące informacje o zachowaniu syna Martyniuka. Przypomnijmy, że Daniel M., syn gwiazdora disco polo Zenka Martyniuka z zespołu Akcent, został zatrzymany przez policję. Znaleziono przy nim narkotyki.

19-letnia Ewelina M., żona Daniela M. będąca w zaawansowanej ciąży, wracała ze spotkania z przyjaciółmi. Kiedy stanęła pod drzwiami ich wspólnego mieszkania na nowym osiedlu w Wasilkowie (woj. podlaskie), okazało się, że są zamknięte.

Pijany mąż nie chciał wpuścić jej do mieszkania. Potem zaczęła się szamotanina. Ktoś wezwał policję. Daniel M. był na tyle agresywny, że policjanci wyprowadzili go w kajdankach. Chwilę później Daniel M. usłyszał wyrok w zupełnie innej sprawie.

Wyrok dotyczy sprawy z maja ubiegłego roku. To była pierwsza sprawa związana z synem Martyniuka. W maju 2018 roku 30-letni Daniel został zatrzymany za naruszenie miru domowego i posiadanie marihuany. 2 stycznia sąd Rejonowy w Turku skazał syna Zenona Martyniuka, który musiał zapłacić 3300 złotych grzywny.

Sprawę związaną z Danielem ciężko przeżywają jego rodzice, w sieci zawrzało bowiem od komentarzy dotyczących młodego mężczyzny, jak można się domyślać duża część z nich była krytyczna. Część Internautów wzięła się również za „osądzanie” Daniela M.

– Najpierw słuchać, potem sądzić. Najpierw myśleć, potem mówić. W gniewie milczeć. Nigdy nie baw się uczuciami drugiej osoby, bo w życiu za to kiedyś zapłacisz – napisała w mediach społecznościowych Danuta, matka Daniela, odnosząc się w ten sposób do wpisów atakujących jej syna.

– Tak długo, jak żyję, będę twoim rodzicem. Będę cię pouczała, doprowadzała do szału, będę twoim najgorszym koszmarem, ponieważ cię kocham. Kiedy to zrozumiesz, będę wiedziała, że stałeś się dorosłą, odpowiedzialną osobą. Nigdy nie znajdziesz nikogo takiego, kto kocha, modli się, troszczy i martwi się o ciebie bardziej niż ja – dodała zrozpaczona matka.

Źródło: Interia

6 KOMENTARZE

      • Nie wiadomo komu bardziej współczuć, temu facetowi, tej kobiecie, czy redaktorom tego portalu.

    • Łżesz. On miał mu kupić w prezencie ślubnym samochód, ale tylko za 500 tysięcy.

  1. A co was obchodzi co i za ile synowi kupią To tragedia rodzicow wiec zastanowcie sie internałci zanim kogos zbluzgacie i ocenicie kaczor

Comments are closed.