Skandal na gali TVN. Robert Gonera pijany czy niespełna rozumu? Zwyzywał Magdę Gessler i Dorotę Wellman

Robert Gonera/fot. PAP/StrefaGwiazd
Robert Gonera/fot. PAP/StrefaGwiazd

Znany aktor Robert Gonera wywołał skandal podczas prezentacji ramówki w TVN. Chamsko odzywał się do gości i dziennikarzy, zachowywał się w dziwny sposób i nie wiadomo nawet, o co mu chodziło.

Robert Gonera zaczął występować w „Na Wspólnej”. Pojawił się więc z innymi aktorami na konferencji promującej wiosenną ramówkę TVN. Zachowaniem jednak wywołał niemały skandal.

Jeszcze przed oficjalną prezentacja ramówki usiadł na krześle przeznaczonym dla gwiazd. Zwykle każda z nich pojawiała się na scenie dopiero po zapozowaniu na ściance oraz wyczytaniu przez prowadzących.

W pewnym momencie jedna z osób pracujących przy produkcji wydarzenia poprosiła aktora, by ten dołączył do obsady „Na Wspólnej”. – Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu – odburknął Robert Gonera.

Potem nie było lepiej. Aktor postanowił usiąść na podłodze w strefie dla dziennikarzy. Rzucał chamskie komentarze w kierunku kolejnych gwiazd stacji. Marcin Prokop wyczytał Magdę Gessler, na co Gonera wykrzyknął „Brawo bufetowa”.

Zaraz potem Dorota Wellman potknęła się, gdy przechodziła do swojego krzesełka. – Uważaj babciu – powiedział Gonera pod nosem.

Witając się z kolegami z „Na Wspólnej” był namawiany, by do nich dołączył, jednak konsekwentnie każdemu odmawiał. Poza tym wszystkim nagrywał filmy i robił zdjęcia z włączonym dźwiękiem innym gwiazdom, gwizdał i miał rzucać inne obraźliwe uwagi.

70 KOMENTARZE

 1. Prawdę powiedział przynajmniej o tych paniach ja to bym jeszcze parę szczegółów dodał.

 2. Obydwie Panie nie są z mojej bajki i nie mam o nich dobrego zdania.
  Nigdy jednak nie pozwolił bym sobie na takie prostackie komentarze pod ich adresem.
  Mimo wszystko są to kobiety i dlatego należy im się szacunek.
  Ale tylko dlatego!

 3. Po prostu powiedział to, co każdy z nas myśli o tvn i tych lewackich celebrytach. Brawo Panie Robercie, tak trzymać!

 4. Jaka stacja, taka gwiazda. Pewnie była żona jest dumna z tego dupka, pomogła Mu wrócić z bezrobocia !!!!

 5. Czytając komentarze chamów którzy popierają chamstwo nie dziwię się że Polska to jeszcze dziki kraj. Okazuje się że anonimowo byle obszczymur dokazuje w internecie wylewając swoje frustracje nie mogąc pogodzić się z swoim przegranym żywotem.

  • Każde zdanie, każda przywara
   , każda krytyka lewicowych leni i pasożytów, jest nietolerowana. Zgodnie z tolerancją represywna – tolerujemy postępowa lewicę i nie tolerujemy reakcyjnej prawnicy. Nic dodać nic ująć.

 6. Zapomniana gwiazda musi przypomnieć że istnieje Niestety czasy świetności tego pana już minęły teraz tylko seriale zostały i to nie z najwyższej półki

 7. Brawo Spokojny, to jeden z niewielu normalnych komentarzy. Byle zafajdance anonimowo krytykują o płuca jadem na mądrych, znanych i bogatych, którym się w życiu powiało. O dziwo przoduje w tym prawa stroma polityczna. Zrobili sobie w pustych możnych z TVN wroga Polski??? do szkół i do pracy idźcie to Wam też się w życiu uda.

  • Jestem na liście TOP 100 w Polsce magazynu Forbes. Oczywiście zachowanie p. Gonery należy potępić, natomiast prawda o TVN jest zupełnie inna niż jest lansowana w mediach. PR TVN dobrze pracuje, żeby ukryć prawdę o tej stacji. Całkowicie jestem antyTVNowcem i zawsze odmawiam wizyty w tej stacji, choć średnio raz na miesiąc takie zaproszenie dostaje. Za dużo kłamstwa, obłudy i zachowań poniżej minimalnego poziomu kultury. Promowanie lewactwa, również nie jest obce tej stacji telewizyjnej. I na koniec proszę komentujących – nie obrażajcie się nawzajem, gdyż to tylko szerzy język nienawiści. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego tygodnia.

 8. Jaki pan taki kram. A Welmann i Gesler nie żałuję. Nie zachowują się jak damy to niech nie mają pretensji że jak damy nie są traktowane.

 9. Ciekawe kiedy w końcu ci pseudo celebryci będą mieli takie zarobki jak przeciętny pracujący Polak. Szlag mnie trafia jak czytam ile dostają za występ Ja po 30 latach pracy nie dorobilam się niczego więc jak mam nie być wściekła jak czytam że jakaś gwiazda dostała 80 tyś za jeden występ z playbecku
  To nie jest nawet mój roczny dochód.W Czechach jest to zupełnie niedopuszczalne tam wynagrodzenia aktorów czy piosenkarzy są zupełnie normalne.

 10. ,,Aktor usiadł na krześle przeznaczonym dla gwiazd”o rety a gwiazdy to kto (Welman, Prokop, Gesler itp) towarzystwo śmiechu warte.

 11. Proszę, nie w ten sposób. Ja bardzo lubię gwiazdy TVN u i znamy się od 30 tu lat. Kocham ich i żartując wyrażam to w języku performance. Proszę mnie nie obrażać fałszywymi interpretacjami moich zachowań bo znam gorsze. Robert Gonera

 12. Gonera już był parę razy w psychiatryku, i co jakiś czas pojawia się tam w celu wykonania badań. Normalnie, gdy przyjmuje leki, jest OK. Gorzej gdy je odstawi na pewien czas.
  I to był właśnie ten przypadek.
  Zresztą on nie takie cyrki potrafił urządzać publicznie.
  Z głową nie ma żartów. To jednak trzeba leczyć.

  • To wychodzi na to że w TVN wszyscy zapominają o lekach! Chyba że ślepnąc od świateł!

 13. Każde zdanie, każda przywara
  , każda krytyka lewicowych leni i pasożytów, jest nietolerowana. Zgodnie z tolerancją represywna – tolerujemy postępowa lewicę i nie tolerujemy reakcyjnej prawnicy. Nic dodać nic ująć.

 14. Może i był nawiany ale poprostu był szczery :))) i wie jak wszyscy w tym światku są fałszywi i na prawdę nie ma miejsca kurtyna w górę gramy! :)

Comments are closed.