Wałęsa znów to zrobił! Internauci kpią: „Wódz OTUA w formie”

Lech Wałęsa w koszulce z napisem KONSTYTUCJA/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Marcin Gadomski
Lech Wałęsa w koszulce z napisem KONSTYTUCJA/fot. ilustracyjne/fot. PAP/Marcin Gadomski

Lech Wałęsa gościł na festiwalu filmowym „Cinema For Peace” w Berlinie. Były prezydent w mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciami z tego wydarzenia. Na jednym z nich pozuje z francuską aktorką Catherine Deneuve, jednak to nie ona wysuwa się na pierwszy plan na fotografii, tylko… słynna koszulka Wałęsy.

Były prezydent na bieżąco relacjonował przebieg gali.

„»Ściankę« już mam zaliczoną. Dziwne uczucie”– pisał.

„Wystąpienie na Gali »Cinema for Peace Berlin 2019«” – relacjonował.

„Spotkanie na gali »Cinema For Peace« w Berlinie z wybitną aktorką Catherine Deneuve” – dodał w kolejnym wpisie.

Pod tweetem posypały się komentarze, w których internauci kpią ze stroju byłego prezydenta:

„OTUA i do przodu”

„»OTUA« O TO UBECKI AGENT?”

„A co było tematem rozmowy, jeśli można spytać i czy dostała koszulkę OTUA? Na jest piersiach zmieściłby się cały wyraz Konstytucja, bo nie miała marynarki”

„Wódz OTUA w formie :)”

„Panu płacą za noszenie tej koszulki? Coś jak powierzchnia reklamowa do wynajęcia?”.

 

Źródło: Twitter

34 KOMENTARZE

 1. ale burak co innego mozna sie spodziewac po analfabecie gdzie mial koszulke z konstytucja jak obalal l rzad premiera OLSZEWSKIEGO jak chcal nam ruskich zostawic widac ze agent moskwy podzis dzin wlazolap dupny blazen zawsze zostanie blaznem

 2. Ten Bolek to mi wyglada na homoseksuliste? Moze jak siedzial internowany w Arlamowie to go ZOMOwcy z nudow dymali w kiche stolcowa?

  • Nie, gdyby spytać walense to by powiedział że to on dymal. Walensa od dawna toczy spór z agenturą, że to nie oni go dymali tylko on ich, i kto tu jest pedalem ze to oni są pedalami a nie on

 3. mysle ze Deneuve powiesi sobie w salonie powiekszone zdjecie z OTUA aby miec na oku pamiatke ze kiedys otarla sie lokciem o Majestat i Skromnosc

 4. hahaha teraz najwyższy czas na „Cinema for PiS:))) PS. Konstytutka wyprana?

 5. A moze by tak wreszcie nakrecic film o samym Bolku, ktory by przypominal potomnym, jak skuteczne sa macki Kremlinu?

 6. Zafajdane gnojki, dzięki niemu możecie teraz bezkarnie trollowac idioci. Świat na głowie stanął, Kaczyński biznesmen przejął Polskę na własność,a te popaorańce jadem plują na Legendę. Tfu…

  • Legenda bezpieki – donosił na kolegów i został prezydentem. Ty głupolu poczytaj Niebezpieczne związki Donalda Tuska- Sumlińskiego – to ci się w głowie przejaśni, dupolizolu Tuska

  • Dzięki wyznawcom Bolka ,,OTUA” i Rudego Donka, jeszcze długo nam będzie się za nich wstydzić. Tym bardziej, że tacy ślepo zapatrzeni w nich jak Ty wyznawcy, są zdolni do wygłaszania tego typu opinii. Twoja wiedza oparta na stosownej dokumentacji historycznej, jak widać, jest na poziomie mniej niż zero. Wygodnym jest wygłaszanie populistycznych haseł KODowców czy Obywateli RP niż powiedzieć coś co ma poparcie w historycznej prawdzie. Co? Język i tok myślenia za trudny dla Ciebie? Nie martw się, że nie rozumiesz. Być prostakiem nie jest takie złe bo łatwiej jest takimi sterować. Brawo Ty.

 7. Nooo, ale pani Danusia Wałęsówna się postarała- „konstytutka” wyprana i uprasowana. Nie rozumiem tylko dlaczego bolek nosi wyłącznie „konstytutki”…? Na dużych imprezch powiniem mieć „konfidentkę”.

 8. Ja być wódz OTUA z plemienia BOLEK. Ja być najważniejszy, najmądrzejszy, najsilniejszy. Do mnie wszyscy ważne gości przychodzić. Rozmawiać ze mną. Wszyscy ci goście muszą umieć język polski, bo nie umieć żaden obcy język. Nawet z polskim mieć problemy. Jedynym językiem, który umieć jest język ubecki.

 9. Brawo panie prezydencie. Jak na emeryta z nadwagą, jest pan jajczęściej opisywanym politykiem w pseudo prawicowych mediach. Ci wolnościowcy od JKM to narodowi socjaliści a nie liberałowie. Daliście się przekonać jarosławowi k że przewrót anty komunistyczny sami komuniści wymyślili.

 10. Jakoś tych ,,wyuczonych” pisdzielców nigdzie nie zapraszają a osiągnięcia Wałęsy są w Świecie znane i doceniane w przeciwieństwie do kartofli.

  • Jake osiągnięcia oddaj ludziom te sto milionów co obiecywałeś o take Polske walczyly my!!!!

 11. Koństytucja -nawet koń ( bardzo zacne zwierzę ) by się uśmiał. Powinien raczej wystąpić w nocy kabaretowe.

 12. Koństytucja -nawet koń ( bardzo zacne zwierzę ) by się uśmiał. Powinien raczej wystąpić w nocy kabaretowej.

 13. Przecież UB , SB wybierało bojaźliwych , układanych , spolegliwych niezbyt rozgarniętych i przekupnych.

Comments are closed.