III wojna światowa jest właśnie planowana w Warszawie! Ta wypowiedź premiera Izraela nie pozostawia złudzeń choć jest kasowana z Internetu [FOTO]

Benjamin Netanjahu. Foto: PAP/DPA
Benjamin Netanjahu. Foto: PAP/DPA

Warszawska konferencja w sprawie Iranu ma przygotować wojnę! Premier Izraela, który przyjechał do polskiej stolicy nie kryje swoich zamiarów. Otwarcie napisał wczoraj, że… dąży do konfliktu zbrojnego. „Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – powiedział na konferencji. Co ciekawe nagranie z jego wypowiedzią zniknęło z Internetu.

Polski PAP tak ocenzurował słowa premiera Izraela. W depeszy agencji czytamy:

„Potem spotkam się z przedstawicielami 60 krajów przeciwko Iranowi, nie będzie to potajemne spotkanie, ale otwarte, z wiodącymi krajami arabskimi, które spotykają się z Izraelem, by realizować swoje wspólne cele przeciwko Iranowi.”

Na nagraniu, które zostało skasowane wyraźnie słychać, iż Netanjahu mówił o wojnie. Te słowa potwierdza „The Jerusalem Post”.

Poniżej skasowany Tweet z deklaracją wojny:

Wygląda więc na to, że Warszawa została wykorzystana jako miejsce, w którym szykowana jest wojna! Być może już wiadomo kiedy się rozpocznie i jak będzie przebiegać. Wiadomo też co Amerykanie i Żydzi planują zrobić z Iranem po obaleniu władzy ajatollahów. Jako przykład Iranowi ma służyć… Polska. Problem polega na tym, że taka „demokratyzacja” ćwiczona w Iraku, zakończyła się zamianą tego kraju w zgliszcza.

Źródło: Jerusalem Post/ Twitter

35 KOMENTARZE

 1. Tego już za wiele? Syjoniści won z Polski! Ps. Przygotowywanie konfliktu AGRESYWNEGO, nie obronnego jest wg polskiego prawa nielegalne!

  • ART. 117 k.k
   § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
   Już teraz mamy bat na syjonistów. Wystarczy po niego sięgnąć!

   • Jak się domyślam, to jesteś furmanem, skoro masz bat. Zanikający zawód. Wystarczy szkoła zawodowa czy jednak studia? Pełen podziwu jestem jak sam chcesz gonić syjonistow. Co za moc jest w twoich słowach, a jakie zdecydowanie.

 2. Prawiczki jak zwykle po stronie chińskich komunistów i irańskich ajatollahów przeciwko cywilizowanemu światu.

  • USA czyli jak twierdzisz cywilizowany świat chce nam zgotować roszczenia żydowskie! Niemiec zburzył, Polak odbudował, Żyd dostanie? Po moim trupie!

   • Trudno, skoro umierasz, to składam kondolencje. Będzie mi brak twoich jakże męskich wpisów. Takich elokwentnych i z klasą.

 3. I tak zrobią co chcą bo my Polacy nie możemy się zjednoczyć i odbudować nasz kraj lepiej pozwalać na niszczenie naszej prawdziwej historii,a jak nam pomagał Iran czemu tego nie powiedzą lepiej niszczyć jak budować . Jan Zbigniew Potocki o tym mówił w swoich filmach na YouTube co Żydki chcą zrobić i co robią z naszą polską ukochaną!!!!!!!!!

  • Polacy nie potrafia rozmawiać ze sobą a Ty liczysz że coś zrobią ? Tylko Polacy nie zdają sobie sprawy że każdy jest na celowniku i wkrótce się obudzą z ręką w nocniku

 4. ART. 117 k.k
  § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  Już teraz mamy bat na syjonistów. Wystarczy po niego sięgnąć!

 5. Żydki uczą dzieci i trąbią na świat, że Polacy gazowali. Teraz krzyczą na świat, że Polska szykuje wojnę. Czego się spodziewać można skoro nie ma polskiego rządu.

 6. Jak cos im nie pasuje to niech ida do lasu albo na poligon i niech sie wystrzelaja a normalnym ludza dadzą spokoj… czemu zwykli ludzie maja ponisic konsekwencje ich debi…. lizmu..

 7. Jak można we własnym państwie organizować dla obcego kraju konferencję przeciwko jeszcze innemu krajowi. Szczyt idiotyzmu.
  A Żydki niech do Niemca idą po swoje, niech im złote zęby odda.

 8. Brak słów !!! Jesteśmy STEROWANI przez bandytow z kontynentu który ZABRALI , UKRADLI prawowitym właścicielom INDIANOM !!!! Gdzie wsadzą swoją łapę, tam ZGLISZCZA !!! PEJSATE (macie atom) i USrańce ŁAPY do rozporka ,a nie pchać się do IRANU !!! Po jakiego Huuu …. ja my mamy brać udział !??! Już raz wleźliśmy do Iraku !!! Mało nam ?????

 9. Nasze usłużne ciapciaki się cieszę, bo klepani są po plecach do woli. Musimy zmienić rząd wreszcie na polski bo już powoli nas pisuary sprzedają .

 10. Najpierw Jankes uchwalił bat na Polskę czyli ustawę 474 czy jakoś tak… Obecnie instaluje swoje wojska w Polsce by za pośrednictwem naszych decydentów zabrać nam kraj i ustanowić państwo żydo. wskie czyli Polin na naszych ziemiach.
  A jak nam się to nie spodoba to wezmą nas za mordę i sprowadza do poziomu bydła czyli Goyów.

 11. Naprawdę ręce opadają, jak można „w gościach” knuć i nawoływać do wojny. To jest jakaś chora sytuacja, kto odpowie za ten szczyt szczytów!!!

 12. Ale nas w pakowali GŁUPKI IMBECYLE Z PISuaru -liżąc dupę amerżydom teraz ataki terrorystyczne pojawią się i u nas . POLSKA BEDZIA KOJARZONA. Z PODRZEGANIEM DO WOJNY. PRZECIW. ARABOM . Cały świat myśli że my rozpoczęliśmy ll wojnę światową – to było na rękę ZSRR- A TERAZ KOMU ?

 13. Czyli szlag ma trafić ten cały Jedwabny szlak – Chսj z Hսjawei. Przecież USA jest od Polski daleko, Rosja ma rakiety i jest blisko. Moim zdaniem to jest porąbany pomysł z tym sojuszem z USA. Liczą na to, że ewentualna agresja na Polskę ze strony rosyjskiej będzie odebrana jak agresja na USA. To już raczej Chiny miałyby większy interes zaatakować Rosję za to, że ruskie niszczą im Jedwabny szlak, ale przecież nowy Jedwabny szlak szedłby również przez Rosję, więc Rosja nie miałaby interesu atakować Polski – nawet teraz nie ma takiego interesu.

 14. Niech Pan Premier Benjamin Netanjahu wsadzi tego ” palucha ” tam gdzie promień nie dociera

 15. Iran to nie Irak. I rządzący Iranem nie są tak naiwni jak Saddam który się rozbroil

 16. Teraz wiecie, po co wojska amerykańskie są w Polsce? Czyżby ktoś myślał, że dla obrony Polski? Chyba nie ma na świecie bardziej naiwnego i zmanipulowanego narodu jak Polacy – przestańcie oglądać TVN-y, TVP…
  w ogóle telewizyjne programy informacyjne, to może będziecie mniej zmanipulowani.

 17. Kots moze powiedziec:”a,ro bzdura”,pamietacie jednak jak ludzie w internecie wklejali masowo zdjecia swoje z kartkami na ktorych bylo napisane hasztag stop wojnie. Uwazam,ze my jako obywatele ktorzy nie chca zadnej wojny,przede wszystkim konfliktu z Iranem powinnismy masowo wrzucac nasze zdjecie z napisem „#STOPkonfliktowizIranem”

 18. Tak, robią z nas tarcze. Amerykanie załatwiają swoje interesy naszym kosztem a te sprzedawczyni spieprzą w momencie odpalenia rakiet skierowanych na nas.

 19. 3 Wojna Swiatowa jest nieunikniona ,Rosja ma za duzo Sojuszy z Chinami ,Indiami ,Iranem i Ameryka i reszta swiata niema szans na odparcie ich ataku ,Polske zostawia tak jak ja zostawily inne Panstwa w czasie drugiej wojny swiatowej

  • Prawdziwa przepowiednia powinna być kompletna, więc skoro wojna światowa jest pewna,to poproszę konkretny termin jej wybuchu. Taki strateg i wróżka w jednej osobie na pewno wie. Proszę podziel się swoją wiedzą tajemną ze mną niegodnym.

 20. Tylko dlaczego my stoimy w pierwszym szeregu państw które chcą wywołać tą wojnę, zapomnieliśmy już tragedie II wojny światowej zamiast stać po stronie państw dążących do pokoju stoimy po stronie światowych agresorow i jeszcze jesteśmy z tego dumni

 21. Może niekoniecznie ktoś niekoniecznie będzie się chciał z tą swinią i knurem zarazem spotkać. Ty miedzianoskóry plebsie mierz siły na zamiary, żebyś się nie przeliczył.

 22. Coś tak dziwnie podejrzanie umarł ten cały Jan Olszewski, tak zbieżnie z tą całą warszawsko-żydowską hucpą pseudo-konferencyjną

Comments are closed.