HIT Internetu! Arab rzucił kamieniem w policjanta i ruszył z nożem. Dwa celne strzały załatwiły sprawę [VIDEO +18]

Agresywny Arab postrzelony przez policjanta/fot. Twitter Niesympatyczny Pelikan Rafał
Agresywny Arab postrzelony przez policjanta/fot. Twitter Niesympatyczny Pelikan Rafał

W sieci pojawiło się nagranie z małej kamerki amerykańskiego policjanta, który rozmawiał z podejrzanym Arabem. Ten drugi postanowił zaatakować policjanta przekonany, że jest bezkarny jak w Niemczech. Skończyło się tak, że wił się jęcząc żałośnie na asfalcie po tym, jak dostał dwa celne strzały od stróża prawa.

Na nagraniu z kamerki policjanta widzimy, jak funkcjonariusz przepytuje podejrzanie wyglądającego Araba. Ten nagle wyciąga kamień i rzuca nim w stróża prawa.

Następnie wyciąga nóż i idzie w kierunku policjanta. Ten szybko wyciągnął pistolet i nakazał kilkukrotnie cofnięcie się, w przeciwnym przypadku otworzy ogień.

Jednak Arab szedł pewny siebie nie zważając na ostrzeżenia. Policjant więc użył broni, by obronić siebie i poskromić agresora. Dotychczas pewny siebie Arab zaczął wić się z bólu i żałośnie jęczeć.

Oczywiście w głównym mediach nie podadzą tego typu informacji. W końcu to przykład, że broń ratuje życie.

Rzucenie w policjanta kamieniem i ruszenie na niego z nożem to niezbyt dobry pomysł. Nie w USA – podsumował jeden z internautów na Twitterze.

Źródło: twitter.com/nczas.com

47 KOMENTARZE

  • Tak samo zachowują się czarni w USA tylko oni mają (nielegalne rzecz jasna) klamki bo zgrywają gangsta’ i bardzo często wyciągają je podczas kontroli policji lub po prostu strzelają do funkcjonariuszy. Jest cała masa takich filmików w Internecie. Dlatego amerykańscy policjanci są przewrażliwieni na tym punkcie i zdarzają się wypadki gdy policjant zbyt pochopnie oceni zamiary zatrzymanego. Potem następują gównoburza o rasiźmie itp. Sami są sobie winni.

 1. ,,Ten drugi postanowił zaatakować policjanta przekonany, że jest bezkarny jak w Niemczech”

  Skąd to wynika?

  • Te basior, jak to skąd? Widziałeś kiedyś jak policaj strzela do imigranta w Niemczech? Jakby spróbował to niezawisły bundes-sąd skazałby go na maksymalny wymiar kary! Może stąd?

   • policja bawarska nie pieprzy się, sporo policjantó tutaj zginęło z naiwności, krótko trzymają Arabów i czarnych, co innego w Berlinie, tam hulaj dusza

   • Sorry ale byłem w munich i policja jednego ciapatego ustrzelila, bo nie zatrzymał się do kontroli i coś wyciągał.
    W mediach nie było podane że to ciapaty. Policji tam pełno z długą bronią gotowa do strzału. Bawaria też się nie patyczkuje i są bardzo przeciwni imigrantom

  • Z relacji w Niemczech jak to nie potrafią sobie poradzić z innowiercami. Przejrzyj troche wiadomości to się przekonasz.

 2. …a w europie? … on by ganiał policjantów :) za to w USA dogoniły go kule.

 3. Broń w każdym domu, dla każdego doroslego obywatela.
  Koniec patyczkowania się z czarnymi, beżowymi, oraz inno-kolorowymi bandytami. Nieważny jest kolor skóry napastnika, ważne jest kilka gramów ołowiu do jego zatrzymania.

  • Zapewne tak,…:
   jak idąc Twoja noga ustawi się przypadkowo przed kamieniem (którego przykładowo nie zauważyłeś) a Twoją linię chodu akurat w danym momencie przetnie policjant – wtedy on obrywa kamieniem, w buta albo nieco wyżej… to już zależy od Twojej prędkości. Wtedy można by powiedzieć, że „znalazł się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie” :D :D oczywiście żart, ale – wiadomo – w REALU wszystko się może zdarzyć, nawet taka sytuacja jak powyżej.
   Wracając do tematu:
   Uważam, że bardzo dobrze tamten policjant wykonał swoją robotę… były ostrzeżenia? były. Tam u nich, to się jednak nie pier…ten tego „w tańcu” i żaden pajac im nie będzie podskakiwał.

 4. A potem nastąpiła zmiana i..Arab okazał się Żydem,a policjantowi nie było do śmiechu.5 kongresmenów
  zapałało świętym oburzeniem,CNN zrobił z delikwenta męczennika,znajdując policjantowi polskich przodków.To tylko scenariusz tego co nastąpi już za 2 lata w USraelu.Naturalnie nakręcą serial za który
  Fma Holokaust przyzna mu Oscara.Alternatywą jest tylko niewielka możliwość,że to był nie Arab tylko Irańczyk.Aktualnie najważniejszy kandydat na zbrodniarza.Wtedy to policjanta udekoruje sam prez Trump.

 5. Prawidłowe potraktowanie świni, lub jak to Korwin określił „human garbage”. Glina i tak miał za dużo cierpliwości. „Mógł zabić, a trafił tylko w kolano”.

 6. Dość często jestem krytyczny wobec nadużywania broni przez amerykańską policję. Były przypadki, gdy strzelali ludziom w plecy. Ale tutaj uważam, że za długo czekał z pociągnięciem za spust. Arab był ewidentnym zagrożeniem.

 7. był bez grzechu. pierwszy rzucił kamieniem…ciekawe czy jest już w raju pełnym kóz?

 8. Siedzicie w Polsce i gowno wiecie. Mieszkam na zachodzie ponad 26 lat. I widzialem na wlasne oczy czy to w Niemczech czy w Szwecji, czy Wielkiej Brytanii jak policja strzela, do przestepcy w duzych skupiskach miejskich jest to codziennosc, nie wazne jakiej narodowsci. To raczej w Polsce boja sie uzyc bronii. Po drugie tylko na filmach i Westernach policja w USA szybko dobywa bronii, zapewniam ze jest to ostatecznosc.

  • do ciebie menelu strzelali jak żeś drobniaki z parkomatu wyciągał, ale do zmazańców boją się strzelać

  • Polski policjant rocznie wystrzeli od 8 do 15 kulek w celach treningowych. To się nie dziw że policja w Polsce nie potrafi strzelać i boi się użyć broni palnej :)

  • Tak w Wielkiej Brytanii strzelają. W Wielkiej Brytanii nie mają przy sobie nawet broni palnej ???

 9. Przede wszystkim powinniśmy uzbroić nasze kobiety. Pamiętajcie muzułmanin zabity przez kobietę nigdy nie pójdzie do nieba – tak oni wierzą. Tak Kurdowie i Asad walczyli z ISIS i tak samo w Izraelu walczy się z Palestyńczykami…

  • Uzbroic nasze kobiety? Zeby do nas strzelaly?Przeciez one lubia sie bzykac z arabami.Wyjdz Lisku z nory i przejdz sie ulicami naszych miast.Pozdrawiam i zycze milego spaceru.

   • W sedno. Polki na ogół mają w szerokim poważaniu Polskę i Polaków. Liczą się tylko one. W dodatku już same ściągnęły tu masę swoich egzotycznych kochasiów których już nie wyrzucimy bo mają polskie obywatelstwo. Ja już zauważyłem od groma mieszanych dzieci w naszym kraju. Dziękujemy Wam drogie Polki za etniczny holocaust i multi kulti.

 10. do takiego czarnucha policja powinna strzelać bez ostrzeżenia!

 11. Skąd ten brodacz się tam wytrzasnął ? Ja bym strzelał w głowę, drugi raz taki pomysł do głowy by mu nie przyszedł żeby rzucać we mnie kamieniami.

  • Policja w Kanadzie i USA zawsze strzela w klatkę piersiową, bo to gwarantuje obezwładnienie przeciwnika. Ciapaty miał szczęście, że dostał tylko dwie kulki, bo na ogół policjanci pakują cały magazynek.

 12. W Polsce policjant by dostał wyrok za biednego araba a jakby to był żyd to jeszcze rodzinę by mu zamknęli…

 13. Szczesciem, ze znajomy mnie nauczyl pewnych chwytow obronnych, przed dwoma laty bylam zaatokawana na parkingu wysiadajac z samochodu. Udalo sie, chcieli torbe porwac, bylam szybka i trafilam tak, ze obaj lezeli na asfalcie. Kobiety! robcie obrone tylko dla siebie!!!

Comments are closed.