HIT Internetu! Tym filmem Polacy podbili rosyjski internet! Tysiące przychylnych komentarzy [VIDEO]

fot. youtube

Nagranie pokazujące jak Polacy radzą sobie z imigrantem blokującym im drogę szturmem podbiło rosyjski internet. Filmik trafił na serwis pikabu.ru, odpowiednik polskiego Wykopu, i wywołał lawinę komentarzy.

Filmik, który pojawił się na rosyjskiej stronie, opatrzono krótkim komentarzem: „Tolerancja Polaków”. Film szybko stał się najpopularniejszym nagraniem na pikabu.ru. Zamieszczono pod nim tysiące komentarzy, zdecydowanie pochwalających zachowanie Polaków, którzy nie patyczkowali się agresywnym imigrantem.

Pod filmem pojawiła się masa przyjaznych komentarzy:

Cóż za niewyobrażalnie przyjemny widok.

Oj taaak. Oglądałem to już 5 razy.

–Widziałem trzy razy – po prostu jakieś święto. Zabawnie widzieć, jak szybko u aroganckiego uchodźcy zmienia się wyraz twarzy po pierwszym ataku.

Nie lubię Polaków, ale k..wa – mój szacunek.

afroNiemiec -uchodźca zdecydował się zatrzymać z Niemcami i pokazać im, kto jest w Niemczech najważniejszy. W samochodzie byli nie Niemcy, tylko Polacy. A o Polakach po całej Europie krąży zła sława. Na przykład, polscy kibice-chuligani od dawna są uważani za najgorszych, gorszych nawet od niemieckich i rosyjskich. A do tego Polacy bardzo nie lubią uchodźców. Tak bardzo, że Warszawa oficjalnie odesłała UE z jej żądaniami ws. kwot ich rozmieszczenia. Stanowisko [Polski] jest tak zasadnicza, że Polska jest nawet gotowa na możliwe sankcje, byleby ci wszyscy ciemnoskórzy nie trafili na terytorium kraju.

Filmik od jakiegoś czasu krążył w sieci. Do znokautowania imigranta doszło w Niemczech, prawdopodobnie w Ravensburgu. Internauci nie mieli wątpliwości, iż ci, którzy wychodzą z blokowanego przez murzyna samochodu nie są Niemcami.

Zastanawiali się z jakiego kraju mogą pochodzić. My od razu wiedzieliśmy, że to ‚nasi”, po tym jak jeden z mężczyzn wymierza na odchodne imigrantowi kopniaka i rzuca w jego kierunku swojskie: „Ty sku….nu„.

Zobacz również: HIT Internetu! Arab rzucił kamieniem w policjanta i ruszył z nożem. Dwa celne strzały załatwiły sprawę [VIDEO +18]

19 KOMENTARZE

  • Albo lepiej. Ale faktem jest, że czarną małpę osobiście potraktowałbym tak samo. Małpom wydaje się, że im wszystko wolno, aż tu pojawia się Polak…

   • A wiesz, że człowiek nie wybiera jaki się urodzi?
    A inna rzecz, że imigrant zachowywał się po chamsku. A zachowywał się tak, bo do steru UE oraz jej państw dorwały się małpy w sensie człekokształtne zwierzęta czyli neobolszewicy. I to oni wywołali taką sytuację. Za normalnej władzy policja by do tego nie dopuściła, a służby celne nie wpuszczały by każdego jak leci.

    • Powiem tak asfalt to asfalt biorac pod uwage ze jeszcze w XX wieku wluczniami walczyli to o nich dobrze nie świadczy jako o kontynencie. Technika unich nie istnieje a faktem jest ze niemcy maja cos takiego ze albo beda chcieli qybic inme raay do nogi albo sciagac caly syf tego swiata do siebie .

 1. Poland first to fight! Jak polscy kibice z rosyjskimi ( Widzew, Ruch z CSKA; Lech ze Spartakiem) jeżdżą na mecze w europejskich krajach to nikt się nie chce bić!

 2. Wzorowo pociągnął tego inżyniera (lub lekarza) w paciamachę.
  Aż upadł na asfalt…

 3. …wszystkim zachwyconym zwrócę uwagę na to, że pewnie nie raz te prostaki potraktowały tak naszego obywatela. tam był murzyn, ale dla takich umysłowych rozwielitek, to nie ma żadnego znaczenia.

 4. Akurat każdego, niezależnie od koloru skóry tak należało potraktować. A że trafił się czarny. No cóż… jego pochodzenie nie zwalnia go z ostrzegawczego strzała w maskę.

  • Glupia to byla twoja matka jak dala sie zgwalcic tacie.lewacka POpierdulko szmaciarski anty polaku

Comments are closed.