Szwedzi są z Afryki. Państwowa telewizja wyemituje serial o pochodzeniu mieszkańców kraju. Według niej pierwsi Szwedzi byli czarnoskórzy

Kadr z serialu
Kadr z serialu "Pierwsi Szwedzi" państwowej telewizji " SVT opowiadającym o tym, że pierwszymi mieszkańcami kraju byli niebieskoocy Afrykanie. Źródło: SVT

Państwowa szwedzka telewizja będzie emitować serial o pochodzeniu pierwszych mieszkańców kraju. Film jeszcze nie trafił na antenę a już wzbudził ogromne kontrowersje po tym jak z zapowiedzi okazuje się, że pierwsi Szwedzi byli czarnoskórzy.

Dokumentalny film „Pierwsi Szwedzi” ma prezentować m.in wyniki badań DNA pokazujące jaka ludność osiedlała się na dzisiejszych terenach kraju po epoce lodowcowej.

Państwowa telewizja SVT wyemitowała zapowiedzi serialu, z których wynika, że pierwsi mieszkańcy Szwecji mieli czarną skórę, błękitne oczy i przybyli z południa.

Polskich widzów powinien bardzo zainteresować ten wątek, bo wynika z niego, że niebieskoocy murzyni przywędrowali z naszego kraju, albo przynajmniej przez niego przeszli.

Razem z murzynami Szwecję zasiedlali już biali, którzy przybyć mieli ze wschodu. Obydwie populacje wymieszały się i dzięki temu Szwedzi mają sporo witaminy D, co pozwala im przetrwać polarne noce.

Szwedzcy telewidzowie z szyderstwem i sceptycyzmem przyjęli koncept iż są potomkami m.in niebieskookich murzynów. Uważają, że to kolejny etap indoktrynowania społeczeństwa. Kpią, iż wedle państwowej telewizji Wikingowie byli Afrykańczykami.

Oczywiście nie zabrakło obrońców koncepcji afrykańskiego pochodzenia Szwedów, którzy stwierdzają, że krytycy serialu są nazistami i rasistami.

46 KOMENTARZE

 1. Faktycznie odcień skóry tej ludności był trochę ciemniejszy, ale nie był czarny – to jest propaganda.

  • wg. żydostwa z BBC celtowie byli też czarni, byli czarni mnisi w katolickich klasztorach średniowiecza. Tak to jest przedstawione na ich filmach edukacyjnych. To jest trend obserwowany od kilku lat. Kiedyś myślałem, że to faktycznie ciekawostka naukowa, ale zdziwiła mnie dzika satysfakcja płynąca z tych doniesień. Tam pobrzmiewał okrzyk triumfu. Potem okazało się, że oni czarnych wsadzają dosłownie wszędzie, np. do grania ról średniowiecznych królowych, postaci z Iliady itd. Poziom tego masowego negro zidiocenia każe się poważnie zastanowić czy te nowinki „naukowe” też nie są wyssane z palca.

   Wg. żydówki Sontag biała rasa to rak na ciele ludzkości. Walczą z rakiem na całego.

   • Tak na prawdę nie wiadomo jaki dokładnie to był odcień skóry, ale jest bardziej prawdopodobne, że był jaśniejszy.

  • Racja. A przecież tam już nie musieli się wybielać ewolucyjnie, bo słońca dużo. Czyli fala czarnych zatrzymała się już tam.

 2. Szybkość migracji ludów była zawsze bardzo wolna. Nikt nie zapierdzielał konsekwentnie w jednym kierunku aby w 2 pokolenia przebyć 5000 kilometrów. Poza tym różnica między człowiekiem z Europy a murzynem polega bardziej na budowie mózgu. Mózg murzyna jest średnio o 2% mniejszy, IQ wynosi tylko 65% mózgu Europejczyka. Kolor skóry czy oczu to betka w porównaniu z doniosłą mutacją dzięki której powstało szczytowe osiągnięcie ewolucji: mózgi białych i azjatów.

Comments are closed.