Tego jeszcze nie było! Satanista autorytetem dla izraelskich mediów. Nergal publicznie szkaluje Polskę i Polaków [VIDEO]

Adam
Adam "Nergal" Darski szkaluje Polskę i Polaków w żydowskiej telewizji/fot. YouTube/ynet

Adam „Nergal” Darski udzielił wywiadu żydowskiej telewizji internetowej „Ynet”. Zaatakował polski rząd w kontekście awantury na linii Warszawa-Jerozolima. Twierdzi też, że „ciężko powiedzieć”, czy Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.

Na samym początku wyznał, że jest w Izraelu już ósmy raz. – Po raz czwarty gramy z zespołem. Byłem tu też jako gość – powiedział Adam „Nergal” Darski.

Komunikujemy się językiem metalu. Tam, gdzie zawiodą politycy, artyści przybywają i starają się to naprawić. Nieważne w co wierzysz, jakiego koloru skóry jesteś – powiedział Nergal.

Jestem z Polski i zanim wszedłem do studia widziałem, że jest jakiś rodzaj „kryzysu” z Polską. I wiesz, nie jestem fanem polskiej polityki. Gdziekolwiek polscy politycy nie pojadą, stają się wrogami wszystkich – stwierdził.

Zapytany o to, czy słowa p.o. szefa MSZ Izraela Israela Katza o antysemityzmie wypitym z mlekiem matki są prawdziwe, odpowiedział, że „trudno powiedzieć”. Czyli nie zaprzeczył tej obrzydliwej, rasistowskiej nagonce na Polaków.

Zauważyłem, że polski rząd popiera bardzo konserwatywny, hermetyczny i nacjonalistyczny ruch w Polsce. To nigdy nie będzie zdrowe – palnął.

Przypominamy, że dzisiaj w izraelskich mediach rozpoczęto kampanię fake nwsów przeciwko Polsce. Żydowskie media informują o rzekomym ataku Polaków na żydowskie nagrobki w odpowiedzi na kryzys na linii Warszawa-Jerozolima.

W rzeczywistości na zdjęciach pokazywane są nagrobki zdewastowane cztery lata temu przez satanistycznych wandali, czyli zapewne wiernych słuchaczy Nergala.

Źródło: youtube.com

34 KOMENTARZE

 1. Niechby taka szlojza z Rosji spróbwała szkalować np. Rosję. Zaraz by poszedł w ruch NOVICZOK. A nasze papierowe państewko pozwala sr… sobie na twarz

  • Izrael to antychryst więc nie ma się czemu dziwić.

  • Jaja sobie robicie, pożal się boże,redakcjo nczas. Na waszych stronach trudno zaprzeczył „tej obrzydliwej, rasistowskiej nagonce „polaków” na inne nacje,rasy i ideologie.Jaki macie cel tak smrodzić nam Polakom ?
   Stanowicie jeden z najmocniejszych dowodów mądrości i prawdomówności „satanisty” Negrala;
   -” Gdziekolwiek skrajni polscy politycy nie pojadą, stają się wrogami wszystkich ”
   – ” polski rząd popiera bardzo konserwatywny, hermetyczny i nacjonalistyczny ruch w Polsce. To nigdy nie będzie zdrowe-
   – ” Komunikujemy się językiem metalu. Tam, gdzie zawiodą politycy, artyści przybywają i starają się to naprawić. Nieważne w co wierzysz, jakiego koloru skóry jesteś ..”

 2. Bardziej szokuje to, że redakcja NCz spodziewa się czegoś dobrego ze strony takich osobników. Niedługo przeczytam tutaj o wielkim szoku z powodu tego, że diabeł jest zły.

  • Przecież nie chodzi tu o Nergala, bo jaki on jest każdy dobrze wie, ale o to, że Żydzi już się chwytają takich „autorytetów”. Zaraz tam będą wywiady z KODziarzami.

 3. Darski jesteś śmieciem antypolskim czego dowód dałeś wielokrotnie. Wcześniej wzbudzałeś politowanie, teraz złość. Prawie zdechłeś jak pies bezpański to doceń drugie życie zamiast zatruwać je innym.
  Co zabawne demolka cmentarza żydowskiego w Olkuszu miała charakter satanistyczny. Hail Satan? Nie tym razem wydmuszko mężczyzny przebierający się za wściekłą dziewczynkę na scenie. Twoi wyznawcy to niedorozwinięte dzieci emo nie mające pojęcia o muzyce.

 4. Wrogów Polski należy wywalić na zbity pysk!Za dobrze się maja w naszym kraju ,opluwają go i poniżają,a władze na to nie reagują!Może tego jełopa znów dopadnie białaczka?

 5. Czytałem Biblię Szatana. To niedorozwoje bez wartości wyższych i cynicznych antyludzkich poglądach pełnych oportunizmu, nihilizmu i egotyzmu.

 6. Autor mógłby się przygotować lepiej do pisania artykułu. Ja lubię metal, choć nie w takim przekazie, jak Nergal. Ale podpowiem, że Darski używał kiedyś pseudonimu „Holocausto”. Poinformować o tym izraelskie merdia, to szybko stamtąd wyleci. Dla kariery zmienił na bezpieczniejsze Nergal.

 7. Synagoga Szatana i żmijowe gniazdo, nie tak ich nazwał kiedyś Jezus Galilejczyk? :)

 8. Tym razem Nergalowi nie przeszkadza państwo wyznaniowe, choć Izrael (w odróżnieniu od Polski) rzeczywiście takim jest. Bo wyznanie nie jest chrześcijańskie. A może po prostu działa zasada pecunia non olet.

 9. Adam „Nergal” Darski agent chazarskich żydów który ma mieszać za pomocą satanizmu …
  tak jak lewacka UE, Wielki Wschód …

 10. zwyczajny debil. i zaprzeczenie metalu.

  Polska musi być niepopularna, i nie jest to efekt złej polityki, ale dobrej polityki. pedały jak Negral niech skaczą na scenie a nie wtrącają się do polytyki. to samo z kukizem.

 11. A on miał kiedyś ksywę Holocaust…. Holocaust przyjechał do Żydów….

 12. Rozwiązanie mieliśmy jak na dłoni. Trzeba było nie przeszkadzać Adolfowi i teraz by nie było tego podłego zakłamywania historii. Taka wdzięczność pejsiastych….

 13. holocaust gojow juz ruszyl na calego ,narazie w mediach ,ale ruszylo juz 5g ,zwiekszono dobowe chemitrails wtedy gdy my spimy juz pryskaja,szczepionki na calego ,zarcie gmo jest juz wszedzie ,czipy lada moment ,,niewesolo sie robi,,

 14. Zabawne. Ten idiota krytykuje nacjonalizm i konserwatyzm w kraju, którego ideologia państwowa jest super nacjonalistyczna, konserwatywna religijnie i wręcz rasistowska. Ten osioł na 100% jest imbecylem.

 15. Oddział psychiatryczny – udowodniliście w powyższych postach,że Nergal ma absolutną rację.

 16. Zawsze media pytają ignorantów którzy mówią tylko w języku narodu który mają ochotę pognębić a ludzie ci powiedzą to co jest im aktualnie potrzebne. Nergal czy jak go tam zwą musi swoje braki w twórczości nadrabiać sensacją wokół siebie…Tylko czemu du…iu robisz to kosztem polaków? Zamknij pysk i zachowaj dla siebie swoje kwaśne dowcipy to chyba nie jest aż tak wiele?

 17. Znowu dyskutujecie na temat jakiejś miernoty. Dobrze mu zapłacili i może ma długi, które przecież jakoś musi spłacić, a może był niegrzecznym chłopczykiem i za dużo o nim wiedzą. Dajcie mu już spokój, bo naprawdę na ten temat szkoda czasu.

Comments are closed.