TVP demaskuje prawdę o zabitym przez Polaków ojcu Icchaka Szamira. „Szlomo Jeziernicki był żydowskim kolaborantem nazistów” [WIDEO]

Israel Katz, minister spraw zagranicznych Izraela, który powtórzył słowa Icchaka Szamira, iż
Kłamca i rasista Israel Katz, minister spraw zagranicznych Izraela, który powtórzył słowa Icchaka Szamira, iż "polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". EPA/SEBASTIAN SCHEINER / POOL Dostawca: PAP/EPA.

TVP opublikowała materiał z którego wynika, że ojciec Icchaka Szamira był członkiem Judenratu, samorządu żydowskiego kolaborującego z Niemcami. Szamir oskarżał Polaków o zabicie go i z tego powodu mówił, że „antysemityzm wyssali z mlekiem matki”.

Słowa Szamira z 1989 roku” Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki” po 30 latach powtórzył minister spraw zagranicznych Izraela, Israel Katz. Stało się to powodem wielkiego napięcia politycznego pomiędzy Polską i Izraelem i odwołaniem szczytu Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie, po tym jak premier Morawiecki zdecydował, że polska delegacja na niego nie pojedzie.

Katz bronił swych słów i opinii byłego premiera Szamira mówiąc, że jego ojciec został zamordowany przez Polaków.

Teraz TVP ujawnia, iż ojciec Szamira, Szlomo Jeziernicki, był członkiem Judenratu – samorządu żydowskiego, który kolaborował z Niemcami. Sam Szamir, urodzony w Różanie na terytorium obecnej Białorusi, wyemigrował z Polski do Palestyny w 1935 roku gdzie przyjął nowe nazwisko. Jego rodzina została w okupowanej Polsce.

50 KOMENTARZE

 1. No to jechane hłe hłe….. żydzi sami otworzyliscie tę puszkę pandory. A mogliscie siedzieć cicho. Polska to nie hollywood.

  • Niestety o Judenracie i jego haniebnej współpracy z NIEMIECKIMI mordercami niewiele wiemy, a szkoda.
   Chyba pierwszym filmem, który poruszył ten temat był „Czas honoru”.

  • Do komina z żydami to są nieroby brudasy wujek miał rację że Żydów palił

   • Słowa ministra Katza są oczywiście dla mnie obraźliwe ponieważ ani moi dziadkowie ani moi rodzice nigdy nie wypowiadali się negatywnie na temat Żydów. Więc stwierdzenie że wypiłam antysemityzm z mlekiem matki/ nie byłam i nie jestem antysemitą/ jest kłamliwe. Ale to co wypisują tu co niektórzy jest po prostu karygodne

 2. Zydki modlcie sie zeby w nastepnej wojnie was tu nie bylo, bo PO juz was nie bedzie

 3. Przetłumaczcie książki dr Ewy Kurek i roześlijcie po świecie mediów, neta, uniwersów i rządów

 4. ŻydoPiS takie kawałki przed wyborami będzie puszczać częściej ale to jest typowo żydowskie zachowanie. Po wyborach jeśli wygrają wszystko wróci do normy i znowu będzie lizanie żydowskich tyłków. Tak więc nie cieszcie się za bardzo i nie wierzcie PiS bo to są Żydzi.

  • Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 5. ajjjjjjjjwajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  to się nie miesci w żadhna rubrykhaaaaaaaaaaaa

 6. I zapowiedzieć – będziemy kontynuować o każdym z was iawszych rodzinach i tylko PRAWDA.

 7. Jak znam Żydów, to przemilczą temat i go nie podejmą. Wszystko co niewygodne jest przez nich zamilczane. Kiedyś były prezydent Włoch Andreotti powiedział w wywiadzie dla Corriere della Sera, że za 11 września stał Mossad i CIA. I cisza zapadła, wielkie media amerykańskie i izraelskie nie podjęły tematu, a były prezydent kilka lat później zmarł na raka.

  • Wystarczyło, że wiedzieli i nic nie zrobili, a że wiedzieli to jest już jasne. Niby jak mieliby skłonić fanatyków do rozbicia się? Róże teorie konspiracyjne z youtube to stek bzdur. Ale na pewno nie wszystko na temat WTC wyjaśniono nawet rodzinom zabitych.

  • Pewnie, że nie podejmą. Dlatego powinien tę informację wygłosić oficjalnie premier albo ktoś z rządu, żeby światowe media miały pożywkę i zaczęły o tym gadać, żeby to szło w świat. A nie jak zwykle siedzimy i podniecamy się prawdą we własnym kółeczku… my to wszystko wiemy… czas o tym krzyczeć.

 8. Ile osob na swiecie zna jezyk polski i oglada tvp? podszebujemy miedzynarodowego kanalu anglojezycznego FTA taki jaki ma np Rosja, Russia Today, taki jaki maja arabowie Al Jazzera takie cos to jest tak jak ktos napisal krzyczenie na rynku w Wąchocku o ile miedzynarodowe media tego nie podchwyca (a sadze ze nie podchwyca)

 9. Ale czemu nie nadaje się rozgłosu międzynarodowego tego typu ustaleniom
  Dlaczego nie tłumaczy się materiałów znajdujących się w Bibliotece Judaizmu w Warszawie o zbrodniczej kolaboranckiej działalności Żydów , nie publikuje, nie digitalizuje , dlaczego nie ma tego w Internecie i w muzeum POLIN

 10. dodajmy jeszcze, że w Wermachcie było z pół miliona misselinge, czyli przechrzty żydovvskiej.

 11. No i jeszcze polskie spółgłoski by się przydały. Klawisz „alt” nie parzy. :)

 12. Co my możemy TERAZ zrobić? coś jednak możemy:
  Możemy i powinniśmy BOJKOTOWAĆ żydowskie firmy!

  Bojkot Izraela
  dedykuję Retiemu z Twittera
  – proszę o rozsyłanie tego wierszyka sms-ami!

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj od
  Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
  Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

  Bojkotuj firmę MK Cafe.
  I Pedros, Fort, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin,
  Nigdy nie kupuj żydowskich win!
  Syropów Fabbri i Super-Pharm
  Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

  • 100/100 NIE kupowac
   Rossmann
   Castorama,
   Merrill Lynch
   Galerie –pulapki na Polakow pzry dworcach
   Inne

 13. Tera żydzi będą atakować z furią – kończy się ich czas kłamst, pomówień i oszczerstw.

 14. Ludzie to bzdura i klamstwo ze wspolpracowal…zeby was podkrecic i udalo im sie..nie lykajcie jak pelikany

  • Ale to prawda, że Judenraty współpracowały przy organizowaniu zagłady. Należy o tym zrobić film, zamieścić taki „theme” w filmie i dobrze sprzedać zamiast bzdur Spielberga.

 15. MAM PYTANIE: czy w tym muzeum żydów polskich (chyba Polin ?) , jest opisana działalność Judenratu, żydowskich szmalcowników i żydów działających w ubecko-komunistycznym aparacie terroru w PL ?

 16. Kto kandyduje na dyrektora anty Polskiego polin kto zastąpi Polonofobów z Auszwit .Ewa KUREK czeka na Propozycje ! A Polacy na Nominacje!

 17. Polacy jesteśmy ogrywani przez żydów i hazarów. W polskiej polityce 90% to żydzi i hazarskie szczury którzy odgrywają Polaków.

 18. Oskarżam każdego żyda z okupacji o współpracę z niemiaszkami i proszę ilu udowodni że tak nie było? Pytanie retoryczne – kilku !!!

 19. Ojciec Pana Szamira musiał się bardzo narazić się Polakom w czasie wojny .Mało, że był członkiem Judenratu a oni bronili swoich wybrańców/za duże $$$/ to musiał być również kapusiem i tu nie mógł się już niczym wykupić. Tak kończyło wielu.

 20. Przeczytałem komentarze . Znowu was żydłaki przekręcili . Usunęli ust 1066 ? Może wydalili agenturę Mosadu ? Może nakazali okupacyjnej amii USA opuścić Polskę ? Może ogłosili ,że „koncesje poszukiwawcze” bogactw naturalnych zostały wydane z naruszeniem prawa ? Jakiś filmik w TVP i już nie widzicie , że głownym likwidatorem Polski jest Kalkstein – Kaczyński i jego ziomale z Chabat Lubawitz ?

 21. Od dawna powtarzam, że Żydzi mają własną retorykę. Przed 2 WŚ nie było państwa żydowskiego, więc nie było tez obywateli. Byli co najwyżej obywatele Polscy pochodzenia żydowskiego. Jesli taki Polak pochodzenia żydowskiego kolaborował z Niemcami to Żydzi twierdza że był to Polak. Ale jak taki kolaborant został zabity, to już był Żydem zamordowanym przez Polaków/Niemców. Bo tak jest Zydom wygodniej.

Comments are closed.