Jussie Smollett, czarnoskóry aktor i homoseksualny Żyd, sfingował rasistowski napad na siebie. Grozi mu do 3 lat więzienia (VIDEO)

Jussie Smollett fot. Ypou Tube CBS News
Jussie Smollett fot. YouTube CBS News

Jussie Smollett, aktor znany między innymi z serialu „Empire” został oskarżony o złożenie fałszywego zawiadomienia o przestępstwie. Według policji z Chicago czarnoskóry, homoseksualny Żyd sfingował rasistowski napad na siebie. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Jussie Smollett złożył 29 stycznia tego roku zawiadomienie o tym, iż został napadnięty w centrum Chicago przez dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy wykrzykiwali rasistowskie i antygejowskie hasła. Mieli też założyć sznur z pętlą na jego szyję. Jeden z nich zanim uciekli miał powiedzieć: „This is MAGA country” nawiązując do hasła wyborczego Donalda Trumpa Make America Great Again.

Rzecznik policji w Chicago, Anthony Guglielmi, poinformował 20 lutego, że po przeprowadzonym śledztwie, postawiono Smollettowi zarzut złożenia fałszywego zawiadomienia o przestępstwie.

Dwaj czarnoskórzy bracia z Nigerii, Abimbola “Abel” i Olabinjo “Ola” Osundairo, którzy pierwotnie byli podejrzani o napad na Smolletta, złożyli już zeznania w sądzie. Okazało się, że jeden z nich, jest trenerem personalnym Smolletta, który wynajął go przygotowując się do kręcenia jednego z teledysków. Według policji jego zeznania całkowicie zmieniły bieg śledztwa.

Jussie Smollett jest znanym aktywistą LGBTQWERTY. Jest czarnoskóry i dodatkowo jest Żydem. Napad na niego wywołał burzę w mediach społecznościowych, a w jego obronie stanęła między innymi należąca do Partii Demokratycznej senator Kamala Devi Harris z Kalifornii.

Jussie Smollett jest szerzej znany z serialu „Empire”. Gra w nim postać homoseksualisty.

Źródło: CBS News/Times of Israel

24 KOMENTARZE

 1. Czarny, żyd, z zaburzeniami seksualności i do tego oszust. Dziś już nie wiadomo, czy to tyle szczęścia czy tyle pecha w jednej osobie?

  • To wygląda jak scena z gry karcianej w której gracz fartem nazbierał mocne karty, ale prze***bał akcje. Pisze jeszcze raz, bo moderator jest śmierdzącym leniem i nie sprawdza komentarzy czekających w moderacji.

 2. Nie może być tak że tęczowcy i kolorowi robią co im się żywnie podoba. Równość to równość,bez względu na to z kim mamy do czynienia! Odsiadka dla typa ku przestrodze dla innych i po problemie!

 3. Ten smoleń czy tez smoluch to niezły przypadek kliniczny. Myślę że powinien jeszcze oskarżyć Polaków z Chicago to może byłoby łatwiej w sądzie rasizm antysemityzm homofobia, takie combo to tylko Polacy.

 4. Jest sprawiedliwość w tej Ameryce. Pójdzie siedzieć za ten akt rasizmu i homofobii.

 5. Czarnoskór żyd pedał. Za każde z odobna zasłużył sobie na lanie, a tu kumulacja…

 6. Homoseksualizm między dorosłymi ludźmi jest złem. Pedofilia (lekka) jest w OK!

 7. Teraz w usa kest tręd pozywania tych degeneratów i lewaków za szykany. Jeśli w dodatku oskarżał ,publicznie w mediach, jakieś prawicowe organizacje o przyczynienie się do tej szopki to jest już niewypłacalny…

 8. Czarny żyd to już coś, a do tego dewiant – cymes w najczystszej postaci. W takich jak on zdeponowana jest świetlana przyszłość postępowej części ludzkości.

 9. Podejrzewam że każdemu pedałów marzy się by zostać zaatakowanym przez „rasistów”. To zapewne dobrze wygląda w środowisku lgbt no i daje przepustkę do kariery w tv.

 10. Jaki on czarny to klasyczny zyd reszta ma miej albo wiecej genow gojow mame dawali by troche uszlachetnic chazarski rod

 11. „Jussie Smollett jest znanym aktywistą LGBTQWERTY” – no to niezla praca redaktora xDD „QWERTY” to gorny rzad liter na klawiaturze a nie nazwa ruchu LGBT….

Comments are closed.