Klepacka ostro o Trzaskowskim i jego karcie LGBTBDSM. „Nie o taką Warszawę walczył mój dziadek w Powstaniu”. Dostała za to bana od Facebooka

Rafał Trzaskowski i Zofia Klepacka/fot. PAP/Paweł Supernak/Twitter Magdalena Korzekwa-Kaliszuk (kolaż)
Rafał Trzaskowski i Zofia Klepacka/fot. PAP/Paweł Supernak/Twitter Magdalena Korzekwa-Kaliszuk (kolaż)

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk umieściła na Twitterze grafikę z wypowiedzią Zofii Klepackiej na temat Karty LGBTBDSM. Wypowiedź była na tyle mocna, że Facebook, na którym to pierwotnie została umieszczona, usunął ją z serwisu.

„Nie o taką Warszawę walczył w Powstaniu mój dziadek” mówi Zofia Klepacka, sprzeciwiając się specjalnym przywilejom dla środowisk LGBT w Warszawie i sugerując Prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu, aby lepiej zajął się wsparciem dla sportu – napisała na Twitterze Magdalena Korzekwa-Kaliszuk. Umieściła przy tym zdjęcie z wypowiedzią znanej mistrzyni olimpijskiej, która została – a jakże – zbanowana przez administrację Facebooka.

Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się – napisała Zofia Klepacka.

Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje? – dodała.

Słowa pochodzą z postu na Facebooku, który Facebook skasował jako „szerzenie nienawiści” – uzupełniła Korzekwa-Kaliszuk.

Czy prezydent Trzaskowski się ustosunkuje? Wątpliwe. Woli brać udział w naparzance POPiS-u…

Źródło: twitter.com

55 KOMENTARZE

 1. Już dawno pisałem, że tylko kretyni korzystają z tego pedalskiego portalu. Skasowałem tam konto ponad 8 lat temu i nie żałuję.

 2. Pedalstwo się popiera, pejsate banują kogo chcą. Trzeba być idiotą żeby sie taplać w pedalskim pejsbuku.

  Być pedałem to ani wstyd ani nieszczęście. Mam dwa pedały to coś o tym wiem. ROWER

 3. Czemu zydzi chcą wprowadzić pedofili do Polskich przedszkoli i szkół? Czemu zydzi nie sprowadzaja pedofili do swoich zydowskich przedszkoli i szkół, tylko do Polskich?

  • Lekka pedofilia jest NIESZKODLIWA

  • Jest wojna ! O każdy zdrowy plemnik i każde zdolne do zapłodnienia jajo.

 4. Pani Klepacka, je też mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT. Ale po stokroć bardziej mówię : Won pisowskiej żydokomunie z Warszawy ! Won do Izraela lub USA, co tam sobie wybieracie pisowskie łachudry.

  • Pisowska żydokomuna ? Trochę to dziwi ! Bo jesli Pis to żydokomuna , to w takim razie dlaczego międzynarodowa żydowska finansjera ( lewacka ) w osobie G.Sorosa wydaje ogromne sumy na walkę z tym Pis-em ( walczą sami ze sobą ? ) i z Piso-podobnymi ? Jednocześnie wspierając Ich polityczną konkurencję , jak i wspierające ją media ( przypominam iż G. Soros wspomógł finansowo Gaz. Wyborczą ) a sam Soros osobiscie kilkakrotnie spotykał się z A . Rzeplińskim ( jako żywo nie pisowcem ) . Kto tu jest więc żydokomuną ?

 5. Jeszcze jedno: wolę żeby złodzieje z PO rozkradli kamienice w Warszawie dla siebie niż żeby PiS przekazał je Żydom za frajer.

  • A ja wole żeby magdalenkowi komuniści z POPiS siedzieli w więzieniach za złodziejstwo, korupcje i malwersacje.

  • idz w d o p e ubecki pomiocie PO gdyby rzadzilo to nie miałbys gdzie isc na grzyby złodzieju

  • Sądzę, że to bardzo naiwna lub stylizowana na naiwną wypowiedź.

   Sugerowanie – bo tak rozumiem ten wpis – że w tym procederze, którego skromnie ujawniony wierzchołek nazwano „aferą reprywatyzacyjną”, skuteczni
   (a są tu i „przepisy” i „sądy” i „przekazywanie upoważnień właścicieli/spadkobierców”, „testamenty” z państw tropikalnych i hasło: „odnalazł się włąścciel”))
   byli „polscy cwaniaki” bez powiązan z Żydami – których „wszak” wszyscy wskazują jako byłych właścicieli – jest mocno ryzykowne.
   W tym sensie, że ryzyko popełnienia błedu w takim opisie, jest znaczne.

   Natomiast też zwrócilem uwagę jak media i politycy mieniący się „prawicowymi” o „patriotycznymi”, aż się zachłystywali przy opisie jednych z aspektów „afert reprywatyzacyjnej”, stosując non stop hasło: „kamienica skradzinoa Żydom”…

   • Prócz tego co wymieniłem, przy „aferze reprywat.” jest też parasol medialny, takżę na szeroko rozumianym Zachodzie i Południu – tj. nie było krzyku/protestów, że coś „należne Żydom” :) „jest rozkradane”.
    A to powinno dawać do myślenia….

 6. Trzaskowski dostał 54% głosów w Warszawie a JKM 1%.
  Dlaczego niby Warszawa ma zakazywać LGBT skoro 54% wyborców popiera LGBT?

   • I jedno i drugie, niestety. Prymitywny, wieśniacki elektorat, ściągany bez opamiętania od kilkunastu lat przez PO (od momentu wyborczego mariażu PO-PSL) do Warszawy ślepo pełni swoją powinnośc. Stąd taki wynik i taki efekt. „Warszawa dla wszystkich” przecież…!!!

  • Najpierw przeproś za poranną potwarz z nowym Jedwabnym, a dopiero potem się wymądrzaj Łysy Śmierdzielu.

  • Myślisz,że Czaskowsky jest G czy B?No bo L chyba nie?A może T?Z twarzy jest jakiś taki nijaki.Zastanawiałaś(łeś) się kiedyś nad płcią.Aby był stosunek(nie tylko płciowy) muszą być przynajmniej dwa różne przedmioty ,dwie cechy itp.Tzw.stosunek „homoseksualny” nie jest stosunkiem z definicji.JKM kiedyś w rozmowie z Biedroniem porównał ten stosunek do stosunku z dziurą w płocie.Myślę,że i tak określił to łagodnie.

  • Od promowania do nakazów tylko jeden krok ! Od nakazów do zakazów to raptem pół kroku ( zakaz konwersji homoseksualistów już wszedł w życie w wielu krajach zach . Europy ) no a od zakazów do totalitaryzmu to już tylko mgnienie !

 7. A mój pra, pra, …………………………………..pradziadek też chciał innej Polski walcząc pod Grunwaldem.

  • A mój pra, pra walczył o silną Polskę dla silnych Polaków. Nie dla słabych, głupich, leniwych którzy są tylko zasiłki i 500 plus. Nie dla przywilejów górników i rolników, nie dla rencistów i emerytów. Mój pra pra był za wyzyskiem kapitalistycznym, za sprywatyzowaniem wszystkiego, szczególnie lasów i jezior. Gdyby żył to zlikwidowałby PIT, CIT i VAT i zastąpiłby je podatkiem pogłównym. No i gdyby żył to zwalczałby socjalistów z PiS. A jak ktoś chce łowić ryby i zbierać grzyby to niech sobie wykupi jeziora i lasy na własność.

  • Po której stronie? ;-)
   Dziadek p. Klepackiej zaczynał powstańczą walkę, w Warszawie były miejsca „Nur fuer Deutsche”. Dziś tow. Trzaskowski (to mój skromny hołd za przywrócenie nazw ulic z komuchami – czekam na powrót pl. Dzierżyńskiego) zakłada hostel Nue fuer Homo.

 8. A ta ciemna baba nie wie, że bzykanie to jeden z najlepszych sportów jakie znamy ? Niech spróbuje.

 9. „cygnus” piszący powyżej ma rację. Lepiej by PO rozdało kamienice swoim ale Polakom jak PIS ma je pooddawać Żydom. PIS już tak się zbłaźnił i uwiesił u rękawa Trumpa, że teraz Amerykanie będą nam dyktować co i ile mamy oddać ich przyjaciołom, żydkom. Niech kaczor te swoje wieże buduje pod Tel Awiwem.

 10. Dziadek pani Klepackiej walczył o Polskę wolną od homoseksualnej zarazy. Walczył o Polskę wolną i niezależną, w której każdy będzie miał prawo do rozbudzania kobiecości małych dziewczynek i posyłania dzieci do pedofila.
  #muremzakorwinem

 11. Oficerowie prowadzący, właściciele pana Trzaskowskiego człowieka ze szkoły Sorosa każą mu się bawić z lewackim LGBTQ, w końcu to oni pomogli mu wejść na stanowisko :)

 12. Marksizm kulturowy w natarciu, czyli niszczenie państw narodowych, kultury, walka z kościołem, niszczenie chrześcijaństwa, popieranie wszelkiej maści wynaturzeń znanych dzisiaj jako GENDER itp. To wszystko proponuje też partia Biedronia, który jest opłacany przez Niemcy.

 13. A czego się spodziewać od lewaków? Że zaczną myśleć?
  Takich debili jak Trzaskowski należy z góry likwidować.
  Lepiej dla niego jak on nie zabierze się za sport, jeszcze go bardziej zniszczy.

 14. brawo… ja może tylko dodam, że nic do L nie mam, a B i G toleruję, bo nie da się tego zmienić. jednak temat T w miejscach publicznych jest tematem absolutnie skandalicznym, i naraża nasze kobiety na gwałty i molestowania. ja znam osobników T, dziesiątki, i wiem, że każdy z nich udaje. UDAJE. oni masturbują się do widoku kobiet, często udając że „gardzą kobietami”, a ich celem nr jeden jest dokładnie to samo co celem nr jeden faceta… dorwać się do majtek… tylko strategia jaką obrali jest skandaliczna.

  naturanie facetów którzy dostali loda od faceta, nie wiedząc, że to facet – mi nie żal. ich problem. ale absolutnie domagam się, by prawnie nakazać transwestytom noszenia w miejscach publicznych tęczowych opasek, tak by nasze kobiety były bezpieczne.

 15. pederasci z fejsbuka skasowali jej konto, za niedlugo trzaskalski przebieraniec przyzna sie publicznie ze tez jest cieply ?

 16. Nie uczestniczę w faceb, ale słyszałem, że najlżejsza wypowiedź, którą na siłę można uznać za krytykę propagowania i stwarzania przywilejów dla homos, za jakiś dyskomfort dla hom, kończy się tzw. banem,
  nawet użycie słowa „pedał” przy opisie roweru.
  Natomiast w przypadku komentowania spraw (około)żydowskich bany następują, a jakże,
  ale nie są rozdawane aż tak lekką ręką.

  Czyżby h. mieli „większą władzę” niż ż?
  Absolutnie nie.
  To nie hom. przejęli dolara w 1913, zrobili rewolucję w Ros w 1917, czy osiągnęli przemożny wpływ na finanse czy media, zwłaszcz „międzynarodowe”.

  Hom, podobnie jak Murzyni, są moim zdaniem, rodzajem narzędzia, do „tworzenia nowego społeczeństwa”, do „niszczenia cywilizacji zachodzniej”.
  Narzędziem ambitnym, łaknącym zaszczytów, pieniędzy i władzy, ale jednak nie siłą sprawczą, przynajmniej w początkowym stadium przemian.

  „Hołubiąc” ich, oczywiście pozornie, czasem bardziej niż siebie, „kręgi żowskie”:
  a) osiągają i tak rezultary w „przemianie społeczeńśtw”, kształtowaniu ich wsposób dla siebie odpowiedni/wygodny,
  b)ukrywają – choćby trochę – swój wpływ na władzę,
  c)pokazują/wypychają na pierwszy front „politycznej poprawności” hom., by byli bardziej widocznu dla tych, co jeszcze nie przepadają za polityczną poprawnoscią.
  Tak to – moim skromnym zdaniem – wygląda….Tak odczytuję np. ksiązki Kevina MacDonalda….

  „Historia” przyspieszyła, bo ile Ż są od dawien dawna pod „paraslem ochronnym”, to „ochrona homos” nad Wisłą, jest stosunkowo świeża.
  Aż łza się w oku kręci, że jeszcze chyba w 2004 r., posłanka SLD (partii wszak „nieczarnosecinnej”:) ), pani Błochowiak, użyła publicznie -na komisji Rywina – terminu „pedały”, bez żadnych obaw…..

 17. Gdzie są obrońcy kon-sty-tuc-ji? Przecież to jest jaskrawy przykład cenzury prewencyjnej !

 18. Rafał tyle pracy czeka a ty p..sz o tych g..ch i L..ch trzeba zadbać o Warszawę a nie g..chów.

Comments are closed.