Spot Grzegorza Brauna trafia w cel! „Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci” [VIDEO]

Grzegorz Braun. / foto: YouTube
Grzegorz Braun. / foto: YouTube

Grzegorz Braun wypuścił spot wyborczy, który robi wrażenie! – Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zapowiada Braun.

Już 3 marca w Gdańsku odbędą się wybory uzupełniające na urząd Prezydenta Gdańska, po tym jak podczas finału WOŚP w Styczniu zamordowany został Paweł Adamowicz. Jednym z kandydatów jest Grzegorz Braun – lider Koalicji Propolskiej w wyborach do Unioparlamentu.

Obronię Gdańsk przed eurokomuną i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – zaczyna swój spot Grzegorz Braun.

Rozliczę Układ Gdański. Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia to dla lokalnych pracodawców i pracowników – mówi kandydat na Prezydenta Gdańska.

Gdańsk nie tęczowy, nie brunatny, nie czerwony, tylko biało-czerwony (…) I jeszcze jedno: zapewniam, że nigdy nie kibicowałem Arce Gdynia – kończy Braun.

62 KOMENTARZE

 1. Tramwaj o jakim numerze obecnie jeździ na Stogi? Nie wiesz Pan? Pewnie Moskwę Znasz lepiej, bo pokazał Ci ją ruski dziennikarz agent wydalony z Polski, z którym robisz sobie zdjęcia!

  • Co tam Sasza w Królewcu słychać ?
   Putin podniósł wam stawki za jeden wpis ?

   • A powinieneś napisać:
    Co tam w Hajfie słychać?
    Netanjachu podniósł wam stawki za jeden wpis?

 2. Polaków nie stać na inteligentnych antysemitów bo same Buble więc muszą się posiłkować Żydem Braunem, orędownikiem wyprzedaży resztek majątku narodowego.

  • @dh
   po pierwsze, mijasz się z prawdą, manipulujesz, jeśli twierdzisz, że p. Braun jest Żydem, to proszę o dowody w tej sprawie,
   po drugie, Polacy nie są antysemitami, ale stoją w prawdzie o Żydach, i nie zgadzają się na perfidną żydowską hagadą o holokauście dokonanym polskimi rękami, a co więcej, o integrowaniu się społeczności żydowskiej z Polakami i pracą na rzecz Polski, i dużo by tu można było podać przykładów z historii Polski, począwszy od carskiej Rosji, po aparat komunistycznej bezpieki i jego wyroki śmierci na żołnierzy AK.

   antysemitą jest ten, kogo żydzi nie lubią, i kogo stygmatyzują, i zamykają usta,
   stąd dziś, w uznaniu Żydów każdy Polak jest antysemitą,

   a co do wyprzedaży majątku narodowego, to nie kto inny, jak „nasi” Żydzi ze spolszczonymi nazwiskami w porozumieniu z amerykańskimi żydami reprezentującymi przemysł holokaust dokonali jego wyprzedaży,
   to oni zorganizowali na Polakom ciąg dalszy żydokomuny w postmagdalenkowej odsłonie,
   wg p. Pająka w wywiadzie udzielonym p. Massakowskiemu (na YT), przy okrągłym żłobie zasiadło 57 osób, w tym 10 Polaków,
   co by nie powiedzieć, Żydzi w dalszym ciągu próbują „organizować” nam Polakom Ojczyznę, Polskę,
   a raczej budować nielegalne struktury Polin,
   na co ma naszej zgody,
   w tym temacie p. Baurn stawia sprawę jasno!
   aby Polska była Polska!

   w te

 3. Gdyby okazało się,ze dotrzyma Pan obietnicy,bo wygrać napewno Pan wygra,to szczerze gratuluję hasła wyborczego,brawo

 4. WSZYSTKO OK. Tylko bez mediów BEZ SZANS. Na Redemptorystów nie ma co liczyć , bo ich Pis obstawia (szkoda, rząd sypie Rydzykowi szmal, więc nie podskakuje – taki z niego ideowiec). W masowym internecie CENZURA. W telewizorach SZLABAN. Co zostaje ? W zasadzie NIC. JAZDA po Polsce OSOBIŚCIE I CIĘŻKA ROBOTA. Ale tego się prawicowcom nie chce i nie mają środków. WOLĄ NAGRAĆ teledysk, czy ponarzekać w niszowej tv internetowej. CHYBA , żeby ich obstawił jakiś wywiad (np. GRU), ALE ICH NAWET OBCE MOCARSTWA nie chcą obstawiać. No więc plankton. Jak zwykle. NIESTETY.

  • @007 jeśli mówisz o planktonie, to mów do siebie!
   jeśli życzysz sobie, aby polskich polityków obstawiali obce wywiady, wrogie państwa,
   to grasz na rozbiory Polski!
   jest kilka nacji, co tego życzą Polsce, wszystkie parszywe i mordujące Polaków,

   co by nie powiedzieć, p. Barun, narodowcy wiele robią aby skromnymi środkami przebić się przez ten lewicowy bełkot!
   żydokomuna zadbała aby polscy narodowcy nie odziedziczyli żadnych majątków po komunistycznej Polsce,

   Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy,
   róbmy swoje!

   • @Jan. JAZDA po POLSCE i ciężka robota. I ważne: SPRÓBOWAĆ opanowywać internet póki jeszcze nie jest 100% cenzurowany, czyli POWTÓRZYĆ MANEWR PISU sprzed 4 lat. I BYĆ MOŻE nie w tych to w następnych wyborach. WARUNEK KONIECZNY: JEDNOŚĆ . Czego PL i nam wszystkim życzę.
    PS.
    PL jest prawdopodobnie (zawsze o dowody ciężko , są tylko znaki i poszlaki) w b.dużym stopniu spenetrowana i OPANOWANA przez obcą agenturę – każdy kto idzie do polityki i walczy o władzę MUSI TO WZIĄĆ POD UWAGĘ.

    • @007 BARDZO DOBRY głos rozsądku. A ten @Jan , to obrażalski jak każdy prawicowiec. Dlatego min. w PL nie udaje się rozkręcić tej opcji, bo co się połączą , to już się biorą za łby.

 5. Ja kibicuje Arce choć nawet nie jestem z Gdyni ani Gdańska xD ale w kwestii politycznej to chcę by pan wygrał i żeby wolnościowiec zmienił choć jedno z dużych miast na lepsze.

 6. ? chyba na świecie, nie ma drugiego tak dobrze zaprogramowanego narodu, trudno szukać ludzi, którzy tak sami na siebie źle ale i na innych swoich rodaków patrzą. mam szwagra holendra i niemca i nigdy nie słyszałem żeby coś negatywnego mówili na swoich, tym bardziej przy obcokrajowcach. mamy tupet takie brednie gadać. przemyślcie To uczciwie

  • od Niemców i Holendrów różnią nas to, że polską inteligencję wymordowali nasi sąsiedzi,
   i wiedzieli co robią,
   co wiązało się z tym, że szmalcownicy i żydokomuna zostali nauczycielami młodych pokoleń Polaków,
   do dziś okupują uniwersytety, PAN, itd.,
   dziś widać, jaka to niepowetowana była strata,
   tyle lat po wojnach, a Polska nie odtworzyła polską narodową INTELIGENCJĘ,
   mnożą się zaś jak króliki łżę-elity na zgubę Polski!

  • oberoding – no właśnie, szczególnie ty masz „tupet takie brednie gadać”. pSZemyśl to ale w swoim kraju.w tamtym kraju na pewno imponuje posiadanie za szwagra tak zwanego Holendra i tak zwanego Niemca.

   Nie popełniaj dalej swoich rodzinnych błędów znajdź sobie dziś kolejnego gustloffa i odpłyń.

 7. Bardzo polskie nazwisko panie Braun. Niestety nie życzę panu dobrze bo jest pan radykałem

 8. Wszystko dla Polski wolnej i niezależnej, suwerennej politycznie, silnej gospodarczo i zjednoczonej w NARODZIE. Ktoi czuje się Polakiem to powinien uznać jej prawo i wartości jakie w niej panują, pisać, czytać po polsku, poznawać niezaklamaną historię Polski
  bo to podnosi świadomość bycia Polakiem. Gdańszczanie głosujecie na GRZEGORZA BRAUNA a POLSKA tylko na tym zyska. Dajcie światu sygnał, że w Polsce nadchodzi NOWA LEPSZA ERA, bo czas najwyższy aby zmienić ten układ pokomunistyczny i wyprowadzić kraj z podległości innych obcych zależności. Róbmy wszystko aby nasza gospodarka należała do nas Polaków to i nam Polakom stopa życiowa się podniesie

 9. W szkołach podstawowych powinna być wprowadzona rozszerzona historia polski po to aby każdy mieszkaniec naszego kraju miał świadomość bycia Polakiem. Kłaść szczególną uwagę na żetelnosc i prawdę historyczną. Nie kłaść nacisku na zakuwanie wiedzy tylko na zaznajomienie, poznawanie poprzez czytanie podręcznika historii, wykłady i oglądanie filmów popularyzujących historię Polski i to będzie solidna podstawa dla każdego ucznia bycia, czucia i utożsamiania się z Polską. To jest podstawą. Reszta sama przyjdzie i dokona w nas zmiany i spojrzenia na Polski sprawy.

  • Zgadzam się w 100% !!!
   Aby Być Polakiem nie Wystarczy Żyć w Polsce….
   Ale Trzeba Znać Historie oraz Wartości o Jakie Walczyły Pokolenia.
   BÓG HONOR OJCZYZNA.AMEN

 10. Również z Kibicuję Panu z Całego Serca!!!

  Jeśli Mogę Wtrącić słowo do Tematu Żydów czy Historii na Temat Polskiego Wojska AK czy Polaków która jest Perfidnie Zakłamana oraz Powielana Przez Ludzi za Których Polskie Matki Ojcowie Dzieci Rodziny Lub Całe Wioski Oddawały Swoje Cenne Życie!!!!
  Broniąc Żydowskie Dzieci Oraz Rodziny Nie Licząc się z Konsekwencjami Jakie Niemcy Robili na Polakach Pomagającym Żydom…
  Polecam Wypowiedzi Poloni Amerykańskiej na Felietonach zamieszczonych na YouTube…
  Płaczący 90-latkowie Którzy Opowiadają Jak Było I Wszystko Wyglądało Naprawdę….

  Żydzi Powinni Rozliczyć Swoich MORDERCÓW którzy Mordowali W Gettach swoich Braci Rodzony DZIECI Na Rozkaz Hitlera Aby Przeżyć!!!!!!

  Armia Krajowa Wydawała Wyroki Śmierci na Tych Którzy Okradali lub Wyzyskiwali Rodziny Żydowskie w Czasach Okupacji Hitlerowskich Niemiec….

  Nie Chcę w Polsce Islamu z Jednego Powodu….
  Dla Nich Wartości takie Jak Rodzinna czy Szacunek dla Kobiet Dzieci NIE ISTNIEJE…
  Moja Kuzynka Była Żoną WŁAŚNIE TAKIEGO PSA ALLACHA który Tylko za to że Rozmawiała z Kolegą ze Szkoły Oblał Jej Twarz Kwasem i Podpalił Włosy…. Krzycząc że Zabrała Mu Honor oraz Go Poniżyła…
  Zresztą Już Niemcy i Francja czy Anglia Nie wiedzą W jaki Sposób się Pozbyć Tego Brudu…. Który GWALCI KOBIETY oraz 9 letnie Dziewczynki nie Ponosząc Odpowiedzialności ponieważ Oni Uważają że Nie Robią nic Złego…..

  Reasumując Polska powinna Dbać o Swoich obywateli….
  Pomagając Matkom które Samotnie Wychowują Swoje Pociechy Oraz Pomoc dla Dzieci z Domów Dziecka którym Państwo Powinno Zapewnić Minimum Warunków Startując w Swoje Dorosłe Życie.

  Piąteczka Mordeczki ??

 11. Również Kibicuję Panu GRZEGORZOWI Z Całego Serca!!!

  Jeśli Mogę Wtrącić słowo do Tematu Żydów czy Historii na Temat Polskiego Wojska AK czy Polaków która jest Perfidnie Zakłamana oraz Powielana Przez Ludzi za Których Polskie Matki Ojcowie Dzieci Rodziny Lub Całe Wioski Oddawały Swoje Cenne Życie!!!!
  Broniąc Żydowskie Dzieci Oraz Rodziny Nie Licząc się z Konsekwencjami Jakie Niemcy Robili na Polakach Pomagającym Żydom…
  Polecam Wypowiedzi Poloni Amerykańskiej na Felietonach zamieszczonych na YouTube…
  Płaczący 90-latkowie Którzy Opowiadają Jak Było I Wszystko Wyglądało Naprawdę….

  Żydzi Powinni Rozliczyć Swoich MORDERCÓW którzy Mordowali W Gettach swoich Braci Rodzony DZIECI Na Rozkaz Hitlera Aby Przeżyć!!!!!!

  Armia Krajowa Wydawała Wyroki Śmierci na Tych Którzy Okradali lub Wyzyskiwali Rodziny Żydowskie w Czasach Okupacji Hitlerowskich Niemiec….

  Nie Chcę w Polsce Islamu z Jednego Powodu….
  Dla Nich Wartości takie Jak Rodzinna czy Szacunek dla Kobiet Dzieci NIE ISTNIEJE…
  Moja Kuzynka Była Żoną WŁAŚNIE TAKIEGO PSA ALLACHA który Tylko za to że Rozmawiała z Kolegą ze Szkoły Oblał Jej Twarz Kwasem i Podpalił Włosy…. Krzycząc że Zabrała Mu Honor oraz Go Poniżyła…
  Zresztą Już Niemcy i Francja czy Anglia Nie wiedzą W jaki Sposób się Pozbyć Tego Brudu…. Który GWALCI KOBIETY oraz 9 letnie Dziewczynki nie Ponosząc Odpowiedzialności ponieważ Oni Uważają że Nie Robią nic Złego…..

  Reasumując Polska powinna Dbać o Swoich obywateli….
  Pomagając Matkom które Samotnie Wychowują Swoje Pociechy Oraz Pomoc dla Dzieci z Domów Dziecka którym Państwo Powinno Zapewnić Minimum Warunków Startując w Swoje Dorosłe Życie.

  Piąteczka Mordeczki ??

  • Radziwił czy Poniatowski lub Wałęsa to Są Polskie Nazwiska…
   Ludzie przestańcie Moncić….
   Ponieważ Tylko Razem Budując Polskę Będzie Ona Silnym i Demokratycznym Państwem!!!
   A Temat nie Jest o Mikke tylko o Człowieku który chcę Walczyć o Polskę….

 12. Panie Braun, masz Pan mój głos. Kto jeszcze tak myśli prozę się wpisywać.

 13. Grzesiu! Dawaj na Prezydenta Polski, bo inne miasta Tobie kibicują ! :)

 14. Niech Braun powie dlaczego jego wspólnik od kampanii i zakładania dziwnych fundacji i stowarzyszeń jak „pobudka”, Pan Skalik -był aresztowany przez CBA.Kolejna sprawa.O ile dobrze pamiętam to za czasów Skalika z kasy Aeroklubu Polskiego wyparowały 3 mln zł.Ukradła księgowa. Może prezes Skalik nic nie zauważył.Ale dla mnie to dziwne. Co roku Skalik z Braunem zawierzają Polskę Maryii czy Gdańsk chce na prezydenta takiegonfanatyka religijnego i osobę nietolerancyjną?Kolejna sprawa to podłe szukanie kruczków prawnych by zdyskredytować Dulkiewicz. Osoba uczciwa i moralna się wg mnie tak nie zachowuje. Kolejna sprawa program.Ten czlowiek nie zna Gdańska, nie ma żadnego pomysłu ani programu. Tylko okrągłe słowka o partiotyźmie. Ora narcystyczne pokazy krasomówstwa od których mi się na wymioty zbiera. Zdziwił bym się gdyby taki Plankton polityczny i fanatyk religijny jak Braun wygrał wybory w miescie gdzie mieszka tyle mądrych i otwartych ludzi.

  • To ty się wytłumacz – wczoraj wieczorem widziałem jak brałeś 2000000 zł łapówki, żeby oczerniać pana Grzegorza Brauna. Twój szwagier wziął z kolei 3000000 zł łapówki.

   Całe te zdarzenie miało miejsce na stacji benzynowej sieci OTUA, po wzięciu pieniędzy (nieopodatkowanych ) to wyście sobie kupili po parówce i żeście wzięli zgrzewkę piw.

  • To W. Skalik zawiadomił o złodziejstwie której dokonała księgowa o nazwisku nomen omen Papież na sumę ok 1 300 000 zł więc gnojku nie judź.

Comments are closed.