Pedofil z ONZ. Peter Newell główny obrońca praw dzieci idzie siedzieć za wykorzystywanie seksualne chłopców

Pedofil Peter Newell, obrońca dzieci z ONZ. Źródło: Metropolitan Police Londyn
Pedofil Peter Newell, obrońca dzieci z ONZ. Źródło: Metropolitan Police Londyn

Londyński sąd skazał czołowego onz-owskiego obrońce praw dzieci na karę 6 lat i 8 miesięcy więzienia za wykorzystanie seksualne chłopców. Pedofil miał się dopuścić czynów w latach 60-ych. Tylko do tych się przyznał.

Pedofil Newell był szefem dobroczynnego Stowarzyszenia dla Ochrony Wszystkich Dzieci, Jego organizacja co roku otrzymywała ogromne środki od ONZ i UNICEF. Zajmowała się m.in ochroną dzieci, zapewnianiem im bezpieczeństwa i wraz inną organizacją Global Initiative to End All Corporal Punishment of Children walką z karami cielesnymi wymierzanymi przez rodziców.

Stowarzyszenie pedofila m.in wytoczyło kilka procesów państwom, które nie zakazały wymierzania dzieciom klapsów. Był także współautorem Konwencji Praw Dziecka. Pracował nad nią jako konsultant UNICEF. To on pisał fragment dotyczące stosowania przemocy w tym seksualnej wobec dzieci.

Pedofil przyznał się do seksualnego wykorzystywania chłopców w latach 1965- 1969. Pierwsze doniesienia o jego pedofilskich wyczynach pojawiły się w 2016 roku. Złożyła je ofiara Newella, która w czasie jego pedofilskich wyczynów miała zaledwie 12 lat.

Newell został aresztowany. W trakcie rozprawy przyznał się do 5 aktów seksualnego wykorzystania chłopca. 77-letni pedofil Newell został skazany na 6 lat i 8 miesięcy więzienia.

14 KOMENTARZE

  • Zobacz co pielęgniarki, mamusie i ciotki robią z maluchem od pierwszego miesiąca życia!! Piski, głaskania i okrzyki „a jak urośnie to badzie cudnie sterczał” – . To dopiero molestowanie.

   • chyba w twojej rodzinie takie rzeczy, a jedna nacja to obcina napletek wyhodowanym pazurem i wysysa ustami krew z rany

 1. Fajnie, może po drodze wyśpiewa ile to dzieci z Haiti sprzedała Clintonowa pedofilom ?

  • … moze nie tak szybko, ale napewno moze liczyc na milosne igraszki wspolwiezniow, dla ktorych dupsko ma wieloznaczeniowy cel.

   • Problem w tym, że dla niego to może być spełnienie marzeń. No chyba że zamiast przetrzepać mu dupsko twarz mu lekko obiją. Nie mówię że powinni i nie namawiam ale jedynie wyrażam przekonanie co by mógł odczuć jako niedogodność.

  • Już bez przesady. Rozumię wykastrowanie ale czy w jego wieku to na wiele się zda? Trud powiedzieć po laktórze Stary człowiek i morze :)

 2. Nie chcecie wiedzieć co dzieje się tam…na miejscu, gdy ONZ rusza z pomocą humanitarną. Raj dla pedofilii.
  Człowiek, jest najbardziej potwornym wytworem…

 3. Odsiedzi rok i wyjdzie za „dobre sprawowanie”. Jego koledzy pedofile mu na pewno pomogą. Pedofile z Dworca Centralnego w Warszawie, odsiedzieli średnio po 6-m-cy.

 4. Teraz rozumiemy, dlaczego ONZ pod maską WHO tak bardzo pcha się ze swoimi seksedukatorami do przedszkoli i szkół.

Comments are closed.