W końcu wiadomo, skąd pochodzą Polacy! Jesteśmy potomkami twórców starożytnych cywilizacji. To historyczna rewolucja

Migracje ludów w rejonie basenu Morza Śródziemnego i Azji Zachodniej na podstawie analizy ich DNA
Migracje ludów w rejonie basenu Morza Śródziemnego i Azji Zachodniej na podstawie analizy ich DNA

Nie jesteśmy „uboższymi krewnymi”, lecz nową cywilizacją, w twórczy sposób adaptującą dorobek cywilizacji łacińskiej. Nie musimy naśladować Francuzów, Niemców czy Włochów – jak wmawiają nam różni „oświeceni” doradcy.

Najnowsze badania genetyczne w połączeniu z niedawnymi odkryciami archeologicznymi sprzyjają powstawaniu nowych koncepcji dotyczących dziejów cywilizacji. Niedawne odkrycia wykazały, iż Ariowie, którzy założyli cywilizacje indyjską i irańską oraz stali się symbolem przewagi cywilizacyjnej Europejczyków, nie tylko wywodzili się z ziem polskich (ze społeczności, która 3000-2500 lat przed narodzeniem Chrystusa wytworzyła kulturę amfor kulistych), ale również pod względem genetycznym najbliżsi byli dzisiejszym Polakom.

Niektórzy entuzjaści doszli nawet do wniosku, iż cywilizację indyjską i cywilizację w ogóle stworzyli Polacy. Oczywiście w czasach gdy nad Gangesem osiedlali się Ariowie (1200-1500 lat prz. Chr.) Polaków w sensie dosłownym jeszcze nie było.

Należałoby raczej przyjąć, iż część pra-Ariów (czy też pra-Słowian) pozostała na obszarze Polski i zbiegiem czasu uformowali oni naród Polski, podczas gdy inna ich cześć wyruszyła w daleką podróż na południowy-wschód, by na obszarze Indii i Persji stworzyć dwie wielkie cywilizacje. Wędrówka Ariów trwała setki lat.

Po drodze tworzyli oni różnego rodzaju struktury społeczno-polityczne sytuujące się w różnych części Wielkiego Stepu i terenów do niego przylegających, rozciągających się na przestrzeni tysięcy kilometrów od Karpat po Ałtaj, od syberyjskiej tajgi po Kaukaz, Pamir i Tybet.

Pozostałości ich kultury od dłuższego czasu odkrywają archeolodzy, lecz dopiero od niedawna uzmysłowili oni sobie, iż nawiązują one bardzo wyraźnie do późnoneolitycznej kultury amfor kulistych, rozwijającej się przede wszystkim w dorzeczu Wisły i Odry. Scytowie i Sarmaci, uważani za ludy irańskie (zbieżność nazw Iran – Airan nie jest przypadkowa) byli częścią ludu Ariów, która pozostała na Wielkim Stepie.

Nasze związki z Sarmatami, w które wierzyła szlachta Rzeczypospolitej, znajdują obecnie potwierdzenie w faktach. Tym bardziej iż wśród ludów sarmackich zamieszkujących Wielki Step wymieniani byli przez starożytnych kronikarzy m.in. Serbowie i Chorwaci, którzy nieco później, ale jeszcze przed pojawieniem się na Bałkanach (i nad Łabą) zamieszkiwali prawdopodobnie południe dzisiejszej Polski.

CZYTAJ DALEJ ->

77 KOMENTARZE

 1. Polaczki – niskoopłacane dziady i murzyny Europy – dorabiają sobie absurdalne teorie, żeby się lepiej poczuć. Gdzie się podziała wasza cudowna, aryjska moc, gdy trzeba było walczyć z Niemcami w 1939 r.? Dwa tygodnie i już po waszej sarmacko-aryjskiej armii uzbrojonej w karabinki i mieczyki. W 1944 r. „warszawskim dzieciom, które poszły w bój”, też nie bardzo wyszło. No a potem 45 lat jak robak pod radzieckim butem. A dziś, polaczki, sami przyznajecie, że nie rządzą wami „prawdziwi Polacy”, tylko Żydzi i Niemcy. Taki z was właśnie naród niezdar, nieudaczników i pomyleńców.

  • depolonizator
   Czy ta (ewidentnie patologiczna, wręcz zoologiczna) nienawiść jaka w tobie kipi wynika z uświadomienia sobie faktu, że twoja eskimoska nacja na przestrzeni wieków była wyganiana chyba już ze wszystkich krajów świata ?

  • Walisz swoją matkę-świnię stalinowską?
   Ilu Polaków zamordowałeś ty i twoja matka?

  • PATRZCIE JAK SIE OBURZYŁ NA TEN ARTYKUŁ - Z ZAWISCI I BEZSILNEJ DESPERCAJI, CO? :)

   Patrzcie jak się obruszył i oburzył na ten artykuł.
   Z zazdrości, co?

   Zazdrościsz nam, Polakom, że nie jesteś i NIGDY nie będziesz jednym z nas, nie?
   I że my gardzimy tobą i takimi jak ty, jesteśmy po prostu lepszymi istotami ludzkimi od was, tak?

   Chachachacha.

  • Jestem z kultury parchów, tchórzliwych oszustów, krętaczy, bandytów i złodziei tożsamości. Obciągam ojcu wacka po tym jak posunie psa pod ogon.

   • Ćwoku wstrętny, stul pysk, gdyby nie Polacy lizał byś buty niemcom albo rosjanom więc zamknij mordę!

  • Ty to jednak jebnięty jesteś, mam nadzieję że trafisz kiedyś na prawdziwego Polaka, który z twojej obsmarkanej gęby zrobi Ci jesień średniowiecza. Żegnaj NIE człowieku

  • Droga/i Pani/e „depolonizator”, dziękuję Panu za liczne, w powyższym temacie, posty. Rzeczywiście, Polska to zaścianek, wrzód na mapie nowoczesnej Europy! Tak było też w dawnych czasach.Rzymianie zainteresowali się obszarami zamieszkałymi przez Germanów, Galów, Brytów, Daków itd, a nie zacofanymi Słowianami! Dlaczego, zatem pobito Rzymian w Lesie Teutoburskim? Wg źródeł pisanych przed tysiącem lat nadal wlekliśmy się w ogonie Europy. Świadomi naszego zacofania wybitni Europejczycy starali się naszych przodków zeuropeizować, od grafa Odo począwszy, przez krzyżackich komturów, Szwedów, Prusaków, Francuzów po trupy Wehrmachtu! Co więcej nauki europeizowania udzielała nam także Porta Osmańska, nieco póżniej Moskale, wreszcie Sowieci. I my, niewdzięczni za ten ogromny wkład w podciągnięcie nas w europizacji, walczyliśmy, np.z Wehrmachtem i to cały miesiąc, podczas, gdy inni Europejczcy, już po kilku dniach walki, poddali się, co więcej- zainstalowali u siebie rządy kolaborujące z A.Hitlerem, choć ich kraj miał walczyć z jednym tylko napastnikiem! Jak na ksenofobiczny naród przystało, tysiące Polaków ratowało swoich sąsiadów Żydów, zamiast denuncjować ich, wzorując się na Europejczykach-Francuzach, Belgach… No, cóż- wstyd być Polakiem, nieuropejczykiem, zacofanym, ciemniakiem, ksenofobem itd. Podróżując po świecie, bezrefleksyjnie przyznaję się do polskości. Jakoś do tej pory mnie nie wykpiono, nie skarcono, ale to tylko dlatego, że nie czytano wywodów depolonizatora. Oby zrobiono to co prędzej, by mnie spotkała słuszna reprymenda za przynależność do zaściankowiczów Europy! Pozdrawiam Niepolaka!

  • Zwracam się się osobnika ukrywającego się pod nickiem „depolonizator”. Czytając twoje komentarze nabrałem przekonania, że jesteś godną pożałowania jednostką. Nie chodzi o to, że nienawidzisz Polaków, ale o to w jaki sposób się wysławiasz. Cwaniakujesz ponieważ żyjesz w przekonaniu, że Internet zapewni ci anonimowość. Nie wiem kto cię wychowywał, ale z dużym prawdopodobieństwem wywodzisz się z jakiegoś patologicznego środowiska i masz problemy z samym sobą. Życie się nie ułożyło? Chcesz uzewnętrznić swoją frustrację? Internet to w twojej ocenie doskonałe miejsce. To nie Polacy są godni pożałowania, tylko ty sam.

  • A ty co? Żydzi ci płacą za hejt w sieci dzbanie? :] Mieliśmy na tyle odwagi, żeby walczyć z Hitlerem i Stalinem a nie sie do nich przyłączyć jak ciapowata europa, ktora dała dup y wzamin za spokój :)

  • Słuchaj żydo ukraińska hybrydo bez kręgosłupa moralnego. Ten motłoch w Polsce to głównie Twoi pobratymcy instalowani w czasie komuny. Potomkowie Ariów wyemigrowali i czekają spokojnie aż runie wasza patologiczna potęga na naszych ziemiach. Byliśmy i pozostaniemy niepokonani, a motłoch który reprezentujesz wyginie bez śladu.

  • Babcia lubi banany. Nie znasz historii, śliwki jedz ze śledziem.

  • Mowcie co chcecie ale te trole podajace sie za niemcow i innych antypolskich, swietnie pokazuja tą drugą skrajnosc czyli zacofanych pisowskich polaczkow zadufanych w sobie zamknietych tylko na niby najlepszej na swiecie historii i niby wielkich dokonaniach polaczkow dajacych sie dymac w d upala przez obecnie rzadzaca bande hipokrytow, mydlacą oczy polaczkow niezniczczalna swietnoscia naszej ojczyzny, ktora staje sie niby naj naj w calej europie hehe

 2. Żydzi dali światu ponad stu Noblistów. Niemcy – niewiele mniej od Żydów. Ilu dał wasz starożytny aryjsko-sarmacki naród? Marii Curie w to nie wliczajcie, bo wykształciła się i pracowała we Francji, a nie na polskim zadupiu. A poza tym była feministką i ateistką.

  • Ilu Polaków zamordowałeś, nazi-stalinuchu?
   Ilu Polaków zamordowały świnie twój stary i twoja mać?

  • To jeszcze napisz, ile z tych 100 odkryć parchy sobie przywłaszczyły.

   • Przywłaszczyły to po pierwsze, a po drugie to kto te nagrody Nobla wydawał?

  • H. Sienkiewicz, W.Reymont, C.Miłosz, L.Wałęsa, W. Szymborska. Ilu noblistów ma Szwecja, ojczyzna Alfreda?

  • Żydzi przez kłamstwo i kradzież pomysłów tworzyli swoich Noblistów i dobrze o tym wiesz wszo internetowa, bo jesteś jednym z nich. Cała wasza potęga oparta jest na kłamstwie i maniupalcji. Faszyści byli waszymi kontraktorami.

 3. W Berlinie i Hamburgu o dumnych „Sarmato-Aryjczyków” człowiek dosłownie potyka się niemal na każdej niemal ulicy. To polscy bezdomni i żebracy, którzy uciekli do Niemiec przed polską nędzą i pogardą.

  • Sramy na ciebie rzadkim.
   Lepszy jeden polski bezdomny i żebrak niż miliard takiego śmiecia i żywych trupów jak ty.
   Wyyobuj z polskiej społeczności, żywy trupie.

  • W Bawarii co firma, to Polacy, cenieni za pracowitość, uczciwość, katolicyzm.

   • A dlaczego twoi kochani polacy muszą pracować w Bawarii? Tacy niby mądrzy, tak niby kochają swoją bulandę, ale pracować i żyć wolą z dala od niej.

 4. „Dr Mariusz Kowalski” To napisał człowiek z tytułem doktora? Nic dziwnego, że w międzynarodowych rankingach polskie uczelnie wyższe do dno i trzy metry mułu. Skoro takim popaprańcom przyznaje się tytuły doktorskie, to nic dziwnego, że wasze uczelnie, polaczki, mają poziom zbliżony do tego, jaki reprezentują sobą uniwersytety Zambii i Gwatemali.

  • Lepszy jeden Mariusz Kowalski niż miliard takiego żywego gnoju jak ty, nazi-stalinuchu, potomku świni i psa.
   Dawaj więcej swoich bredni nienawistnych, w nadziei, że nas pognębisz na duchu.
   One nas, Polaków, tylko kręcą i podnoszą na duchu.
   To MY będziemy w przyszłości rządzić Europą, nie tacy jak ty, tchórzliwy szczurze z najniższym możliwym poczuciem własnej wartości.
   Ciebie i twoich nienawidzi cały świat.
   Żywe trupy. :)

   Muzułmanie już się o to troszczą. :)

 5. Jasne. Ariowie zakładali cywilizację Indii, a Amoryci Mezopotamii…. Cóż, skoro w ITB mogą pracować nawiedzeńcy, to czemu nie w PAN. Reszth nawet się nie chce czytać, po takiej bzdurze na otwarcie.

 6. „Rzymianie nie podbili Prapolski”
  Nie podbili, bo tam niczego godnego podboju nie było. Trochę puszczy i leśnych polan.

  Sukcesu na tym polu nie odniosło również Cesarstwo Francuzów (Napoleon)”
  Dla Napoleona byliście tylko bardzo tanim, posłusznym mięsem armatnim.

  „przyjęliśmy cywilizację łacińską i uczyniliśmy z niej podstawę swego rozwoju, bez wątpienia dodając do niej również pewne nowe elementy”
  A co takiego niby? Sarmacki portret trumienny?

  „Mimo to zawsze byliśmy uważani za gorszą część Europy.”.
  Bo obiektywnie byliście i jesteście. Nikt wam nie kazał kultywować pańszczyzny i gospodarki opartej na samowystarczalnych folwarkach szlacheckich. W Europie Zachodniej kapitalizm tworzył się już od późnego Średniowiecza. U was postępowała refeudalizacja i rozrost pańszczyzny (de facto niewolnictwa).

  „Wobec pogłębiającego się kryzysu duchowego na Zachodzie”
  Jak tam taki straszny kryzys, to po co się tam, polacken, przenosicie? I to milionami. Wracajcie czym prędzej do swojej duchowo silnej ojczyzny.

  • Srutututu.

   Patrzcie jak się wyuczyła papuga stalinowsko-naziolska antypolskich sloganów, wprost jak z Rosenberga i propagandy sowieckiej.

   Patrzcie jak je tu paple w ukradzionym przez siebie naszym pięknym języku polskim.
   Swojego języka ten potomek kruwy nie ma. :)

   Patrzcie jak się nadyma urojoną wyższością rasową, „zachodyzmem”, szczurek.

   Niby TY, TY jesteś „Zachód”, przybłędo? :)

   Do braci-Polaków: „Zachód” to pojęcie z propagandy antyeuropejskiej szczuro-komuny. Za jego pomocą, za pomocą wmawiania, ze Europa dzieli się na „lepszą”, „Zachód”, i gorszą, „Wschód”, oni usiłują dzielić i osłabiać Europejczyków, i korzystać z tego podziału, osłabienia i destrukcji. „Zachód” i „Wschód” w znaczeniu w jakim używa go szczuro-komuna, to pojęcia urojeniowe, obiekty nie istniejące w rzeczywistości. Kwestionujcie, bracia Polacy, te pojęcia, nie używajcie ich. Europa jest jedna, a Europejczycy – prawdziwi Europejczycy – to jeden naród, mimo podziałów i wrogości wzajemnej wprowadzonej przez Hitlerów, Stalynów i im podobnych przybłędów – wiecie kogo mam na myśli. Szczur hitlerowsko-stalinowski, podpisujący się „depoloonizator”, powtarza slogany z tej propagandy, w nadziei pognębienia nas na duchu.
   Mnie one kręcą, bo ja Polak, potomek starożytnego narodu bohaterów. Nienawiść moich wrogów dodaje mi bodźca. Kiedy takie depolonizatory i tym podobne żywe trupy zieją nienawiścią, ja ćwiczę moja cierpliwość, i myślę w duchu: „Sram na ciebie, idź ruchać swoją mać świnię”.
   Tłumaczcie innym Europejczykom, że Europejczycy,w tym my, Polacy, to JEDEN NARÓD. Cierpliwie, powoli, aż w końcu do nich dotrze. :)

 7. „Kolejne Rzesze Niemieckie (II i III) potrafiły narzucić swoją dominację narodom Europy Wschodniej jedynie na chwilę. ”
  W latach 1939-1945 ta „chwila” kosztowała was minimum 6 milionów ofiar, iebnięty doktorku.

 8. Słosujmy na Konfederację – to prawdziwi Aryjczycy i Słowianie

 9. JAKŻE NASZA CYWILIZACJA NISKO UPADŁA, PODBITA PRZEMIANOWANA NA JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKĄ, BEZ PAMIĘCI O SWOICH KORZENIACH. WYLUDNIANA.

 10. czas spojrzeć na to tak: powstanie i chrzest Polski to w istocie data haniebna – upadek Lechii – sprzeniewierzenie się i wyparcie swojej wiary na rzecz żydowsko-nadjordańskiej bredni. Dopiero gdy ten fakt obecni Polacy zrozumieją, odzyskają prawo do dumnego noszenia głowy i powoływania się na lechicko-aryjską tradycję i rodowód. Do tego czasu jesteśmy jedynie judaistycznym popychadłem

  • Bez urazy, ale, człeku dobry, roisz i bredzisz.
   Ignorancja twa wydaje się dorównywać twej chrystofobii.

   Po pierwsze, chrześcijaństwo to NIE judaizm.
   Z punktu widzenia Ewangelii judaizm to religia pogańska.

   Chrześcijaństwo jest w porządku. Dekalog to bardzo dobry zbiór nakazów etycznych; gdyby w Europie i Polsce ich przestrzegano, Europa i Polska byłyby miejscami lepszymi do życia.
   I w przeszłości przestrzegano. Niedoskonale, ale przestrzegano. Dzięki temu Europa i Polska istotnie były lepsze do życia niż dziś.

   Nie przestrzega się Dekalogu dziś w wyniku brutalnego kwestionowania go przez wrogów chrześcijaństwa, przede wszystkim komunistów. Czyli pogan. W tym takich jak ty chwalców wydumanej „religii słowiańskiej” (ideą „braterstwa słowiańskiego” manipuluje dziś propaganda pół-azjatyckiej Moskwy, podobnie jak manipulowała nią za carów przedkomunistycznych).

   Mało wiadomo o religii Polaków przedchrześcijańskich, ale to, co wiadomo, pokazuje, że, wbrew temu w co wierzą tacy jak ty, nie była ona łagodna i humanitarna. Tylko barbarzyńska. Jak religia Skandynawów przedchrześcijańskich. Jak religia Żydów starotestamentowych.

   Dopiero chrześcijaństwo ucywilizowało Europejczyków, złagodziło ich dzikość.

   Co, marzy się życie bez tych wszystkich trudnych do przestrzegania i nudnych zasad moralnych, a zamiast ich przestrzegania wylegiwanie się po polanach, ganianie na golasa po Ślęży i kopulowanie z drzewami?

   • To co wiadomo jest zbyt skąpe by oceniać i z uwagi na pochodzenie informacji, mało wiarygodne. Poza tym nie o „polskich” wierzeniach to wiedza. W czasach gdy niby przestrzegaliśmy przykazów chrześcijaństwa też było raczej kiepsko. Zachodnich Słowian pozostawiliśmy plemionom niemieckim tworząc groźnego sąsiada. Bo to poganie byli. Wschodnich Moskwie co dało analogiczny skutek. Bo to prawosławni. To rzecz jasna nie wina katolicyzmu jako takiego, tylko błędów poliytycznych. Fakt pozostaje faktem. Tożsamość narodową też sobie wykastrowaliśmy wywalając z niej multietniczną tradycję RON. Bo Polak Katolik. Nie Polak Obywatel. Bo tak politykom łatwiej. Sojusz z kastą kapłańską trwa.

 11. kto ciekaw, może sobie poguglać frazę: „miecz przezwany krzyżem nie przestaje być mieczem”

  • A POGUGLAĆ FRAZĘ "MIECIO PRZEZWANY KRZYSIEM NIE PRZESTAJE BYĆ RYSIEM" MOŻNA SOBIE?

   Dobra, dobra, chrystofobie.

   A o barbarzyńskich napaściach na chrześcijańską Polskę niechrześcijańskich Litwinów, Prusów, Tatarów itp. ty słyszał?

   Napadali sami, nie prowokowani.

   Ty też napadasz – ziejesz nienawiścią i oczerniasz.

 12. Nie wiem kim jesteście ale te komentarze są poniżej krytyki.A ten co podaje się za Niemca czy żyda ciekawe skąd zna tak dobrze język polski i Polską historię. Czy nie jest jak to kiedyś się mówiło folksdojczem.

  • Co znaczy „poniżej krytyki”? Czyjej? Chyba nie twojej, bo ty je krytykujesz, prawda?
   Czyżbyś był przeciw wolności słowa? Swojej własnej też?

   Czy przez tego „Niemca czy żyda” rozumiesz typka o pseudo „depulonizator”?

   … Na portalu Do Rzeczy zamieszczał podobne wpisy śmieć antypolski o pseudo m.in. „Angelus Silesius”. IP z Uciechowa.

 13. Przyjdz do mnie do prawdziwego Polaka a zobaczysz własnym okiem swój obsrany zad

  • Taki ty „prawdziwy Polak” jak obsrany zad złotą koroną.

   Takim jak ty kał, mocz, rzygowiny, plwocina i inne brudy stale na myśli, bo instaluje je w was wasza brud-miłująca subkultura, wyssana z moczem waszych maci, tak?

   • Mnie boli pod ogonem, bo mnie dziś wygrzmocił murzyn półmetrowym koniem. Musze go mamie podesłać by przestała siadać na nodze od stołu.

 14. Prawda, to Cię boli żydzie – parchu, że wybrany Naród to Słowianie !!! Jeszcze Polska nie zginęła i nie zginie. Polacy nie przejmuj ie się tą gnidą. Niech sobie pisze.

 15. Kolejny artykuł by polaczki mogły się trochę po onanizować historią i zmyślonymi twierdzeniami że są wybrani, ale mnie to nie dziwi bo żyd twierdzi że jest wybrany tak samo chińczyk jak i polak szkoda tylko że tym sposobem polaczki nie widzą co mają przed oczami, a mają zrujnowany kraj słabe wojsko niesprawny system podatkowy i sądownicz są rządzeni przez obce państwa i ogólnie by się nie rozpisywać są wykorzystywani na wszystkie sposoby. Ale najważniejsze że są wybranymi zbawcami świata

 16. Ludzie wszedzie tacy sami mamy jednego ojca, tylko kultury sie uksztaltowaly osobliwie co nie znaczy ze jedna od drugiej gorsza poprostu inna. Kto mysli inaczej ma zkrzywiony swiatopoglad przez to ze nie potrafi samodzielnie myslec i ulega wplywom ludzi tez zepsutych.

 17. Widzę że same głąby piszą wogle nie znacie chistori Ani Polski Ani Europy chistoria była i jest zakłama

 18. Dzień dobry wszystkim przede wszystkim mam na imię Marcin nie wstydzę się imienia jak większość tutaj. Skoro jesteśmy takim nie udanym państwem to czemu jesteśmy niepodlegli (nie mówić mi że UE nami rządzi bo oni cała Unią chcą rządzić i stworzyć coś na wzór USA). Polska to bogaty kraj całe wieki okradana a dalej jest co kraść, chciałbym przypomnieć o takich osobach jak rotmistsz Witold Pilecki generał Władysław Anders, jest wiele osób mniej znanych pragnę aby państwo poczytali kto wynalazł kamizelke kulo odporną.

  Chcecie polemizować o polskości proszę bardzo ale nie w taki sposób jest wielu znanych Polaków i jestem dumny z pochodzenia mamy czym się chwalić. Polak umie się obronić nie tylko na te śmieszne komentarze tylko trzeba znać trochę historie

 19. Czyli my jesteśmy potomkami tych, którzy zostali, jak inni szli budować cywilizację? :)

 20. Przez tysiące lat dawaliśmy raz lepiej, raz gorzej, także już chyba nikt nie wywoła u mnie wstydu że jestem polakiem choćby cały swiat nas próbował zniszczyć i odwracali się ludzie którzy ulegają ich wpływom jak np. Depolonizator

 21. Niektórzy być może, ale większość to homo-lewakus. Twórcy cywilizacji gdzie każda praca w gówno się obraca.

Comments are closed.