Dyrektor Żydowskiego Instytutu kłamał, ale nie widzi w tym problemu. „Dobrze, to był fake. Co z tego?” [VIDEO]

Paweł Śpiewak. Foto: PAP
Paweł Śpiewak. Foto: PAP

Nawet Messi mówi, że Polska to faszystowski kraj – stwierdził w wywiadzie dla „Polityki” Śpiewak. Po tym jak wyszło na jaw, że powiedział bezczelne kłamstwo nie widzi w tym żadnego problemu. – Dobrze, to był fake. Co z tego? – stwierdził.

Nawet Messi mówi, że Polska to faszystowski kraj – stwierdził w wywiadzie dla „Polityki” prof. Paweł Śpiewak. Te kłamstwa nie dość, że zostały wydrukowane przez tygodnik, to są też tytułem wywiadu na stronie internetowej gazety.

Oczywiście Lionel Messi nie wie, że Paweł Śpiewak w ogóle istnieje, a co dopiero że miał to powiedzieć. Co na to Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego? Otóż bezczelnie odparł, że jego fake news to stwierdzenie…na memie, który pojawił się w mediach społecznościowych.

Tygodnik na żadnym etapie nie zweryfikował tej wątpliwej informacji i wydrukował ją razem z pozostałymi wypowiedziami socjologa. Możemy się jedynie domyślać jakie sprawdzone i rzetelne informacje publikuje Pan Śpiewak w swoim Żydowskim Instytucie Historycznym…

Źródło: radiozet.pl/ Twitter

49 KOMENTARZE

  • Żeby parchów pozbyć się z Polski, należy samemu ich wybijać, na pejsaty rząd nie ma co liczyć

 1. To że ch…ci w dupę, parchaty popaprańcu…za polski szmal !

 2. Weźcie tych wszystkich pejsatych spakujcie i do Izreala! Mają już od 1948r swoje państwo, jak im nie pasują kraje co przyciągnęły ich babki i prababki to nara, do swojej „ojczyzny”. Nikt za tym zakłamanym narodem nie będzie tu w Polsce tęsknił!

  • 100/100 i co z tego, że naród rozbójniczo-handlowy będzie wrzeszczał o antysemityzmie? Co z tego!? Od kiedy to gospodarz powinien przejmować się takimi gośćmi co gospodarzowi sr.ają w każdym kącie domu i jeszcze bezczelnie wymawiają, że im śmierdzi, stosując cały czas tzw. pedagogikę wstydu!? WON! Natychmiast! Dość tej litości dla tych, którzy nie zasłużyli i działają na szkodę NASZEGO! kraju. Najpierw przykładnie ukarać każdego oszczercę i dywersanta!

  • I zadny profesor… tylko plemie zmijowe — mordercy… ktorz zamordowali P Jezusa !
   Hitler byl zydem……..Zydzi Won z Polski !!!

    • Tu chodzi o zydow – plemie zmijowe ktore mordowalo ZOLNIERZY WYKLETYCH i klamie , roznosi kłamstwa, oszukuje i szabruje! Zabrac obywatelstwa…won z PL

     Glosujmy na Polakow AD2019 NARODOWCY…

 3. Pan Singer ma rację ! Żyjemy w czasach „post prawdy” i fakty nic nie znaczą. Liczą się tylko uczucia, uprzedzenia, subiektywne opinie i utrzymywanie oficjalnych kłamstw na dowolny temat. Prawda jest często brutalna a odbiorca wrażliwy. I po co to komu ?

 4. Napisał prawdę, na świecie „… opinia o Polsce jest fatalna.”. Nie dodał tylko że przez między innymi przez takich jak on sam. Jednakże on to pionek. Gorsze jest to że Polska ma w świecie przeciw sobie ludzi którzy zamierzają ją zniszczyć i do tego używają antypolskiej polityki historycznej, a nic w sferze uczciwego przedstawiania historii poza niemrawym usprawiedliwianiem się nie czyni. Już od kilku dziesiątek lat na Zachodzie trwa konsekwentna akcja przedstawiania Polski i Polaków jako zbrodniarzy, a jurgieltnicy u władzy w Polsce nic nie robią by temu przeciwdziałać, co więcej zwalczają próby czynione niezależnie od nich przez Polonię.

 5. Jeżdżę trochę po świecie i rozmawiam z ludźmi, opinia o Śpiewaku i jemu podobnych jest fatalna. I choć początkowo ludzie dawali się nabierać na propagandę, to teraz rozumieją, że moralność i czyny ww. to sprzeczności.

 6. To z tego, że nie masz pan za grosz autorytetu i idź się czochrać gdzie indziej. Sam taką opinię o Polsce z różnymi oszustami typu Gross czy Grabowski kreujesz. Wy po prostu marzycie codziennie, żeby ten wasz fałsz był prawdą.

 7. TACY ŻYJĄ ZE ZNIESŁAWIANIA POLSKI I POLAKÓW - NALEŻĄ SIĘ ZA TO POLSCE ODSZKODOWANIA

  Cytat: „Jeżdżę trochę po świecie i rozmawiam z ludźmi, opinia o Polsce jest fatalna”.

  To głównie przez takich jak ty, dziadu. Waszą i waszego państewka w Afryce systematyczną, trwającą od dekad, propagandę nienawiści przeciw Polsce. Wasze oczernianie wizerunku Polski i Polaków w Ameryce i gdzie indziej dla waszej korzyści. I trzymanie pod kontrolą tego zafałszowanego wizerunku, tak żeby zawsze był zafałszowany – zły, nienawiść narodów budzący.

  Podobnie traktowaliście kiedyś wizerunek Niemców. Dziś Niemcy u was cacy, zmieniliście front, jesteście razem z nimi w sojuszu przeciwko Polsce i Polakom, co?

  Za to oczernianie nas i naszego kraju należą się nam, Polakom, od was ogromne odszkodowania. O wiele więcej niż 300 miliardów dolarów. Dług nigdy nieprzedawnialny. Nie zapłacicie teraz, zapłacicie w przyszłości, z olbrzymim odsetkiem. MY Polacy decydujemy jak wysoki ten dług i odsetek.

 8. A moze by tak PIS uchwalił ustawe sankcjonująca antypolonizm? Wtedy takie smiecie zastanowiłyby sie 10 razy zanim cos takiego by powiedziały. Ale PIS woli walczyc z antysemityzmem.

  • Ukrzyżował bo musiał. Taka była wola Ojca. A dla nas nauka. Najwyraźniej jeszcze nie dla ciebie.

   • No nieźle, czyżby z pierworodnego składał ofiarę molochowi? Wytłumacz mi to, proszę.

 9. Opinia o śpiewaku i jego zgrai coraz bardziej się poprawia – ostatnio szczególnie we Francji i Niemczech.

 10. cała historia żydów oparta jest na kłamstwie, im nie można ufać, ich należy izolować na arenie międzynarodowej , każda wypowiedź takiego kłamcy i jemu podobnych powinna być podpisana nazwiskiem i dopiskiem żydowskiego pochodzenia. Skończmy z anonimowością żydów, przestańmy żydów mieszkających w Polsce nazywać Polakami bo nimi nie są, oni są wrogami Polski

 11. Każdy psychopata nienawidzi i próbuje zniszczyć świadków swoich występków.

 12. Pokolenie, które Żydów bezpośrednio nie poznało, może się dzięki takim ludziom jak pan Śpiewak, jak ten żydowski minister spraw zagranicznych (jak mu tam…) zapoznać z „narodowym charakterem” narodu jakoby wybranego. Z ich stosunkiem do prawdy i ich wartościami moralnymi. I pewne aspekty historii od razu stają się jasne (w szczególności: dlaczego przedwojenna RP miała ich tak dość, że podjęto ścisłą współpracę z organizacjami syjonistycznymi, żeby się to tylko wyniosło na swoje, do Palestyny).

 13. Słowa Śpiewaka, że nie widzi nic złego w tym, że kłamał- nie dziwią. Kłamstwo jest chlebem powszednim całej tej nacji. Oni to WYSYSAJĄ Z MLEKIEM MATKI! Dziwi, że przyznaje to”historyk”, dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego. To dopiero jest kompromitujące!

  • W tym plemieniu żmijowym elity są najgorsze. Członkowie Juderathów czy Juden Polizei czyli najgorsze robactwo pełzające po ziemi to bez wyjątku żydowskie klasy wyższe. Współczesne elity izraelskie i żydowskie usprawiedliwiają to robactwo. Nic się nie zmieniło. Holokaust niczego ich nie nauczył.
   Cała swoją strategię oparli na wykorzystaniu USA do realizacji swoich interesów. Typowe debilne myslenie zydowskie. Są pewni, że tak będzie do końca świata. A jutro, albo pojutrze Arabowie mogą ich zepchnąć do morza.

Comments are closed.