Facebook usunął film o Polsce Walczącej. Ta decyzja to nie przypadek. „Za dużo jest o ofiarach wśród Polaków” [VIDEO]

„W Obronie Polski: Naród Bohaterów” – to tytuł filmu blogera Stefana Tompsona. Facebook właśnie go usunął.

„Suche fakty historyczne, statystyki i obrona polskiego symbolu Ruchu Oporu, czyli Kotwicy. Podobno niezgodne ze standardami społeczności. Materiał został usunięty z mojego fanpage na FB” – poinformował bloger we wpisie na portalu społecznościowym Twitter.

Film miał 420 tysięcy wyświetleń, prawie 11 tysięcy udostępnień oraz kilkanaście tysięcy „like’ów”.

Według relacji Tompsona materiał miał ponad 400 tys. wyświetleń, prawie 11 tys. udostępnień i kilkanaście tysięcy polubień. Bloger opublikował zrzut ekranu z treścią komunikatu, jaki otrzymał od administratorów FB.

Zbanowanie tego rodzaju filmu to nie przypadek. To nie decyzja jakiegoś nieuka, który nie ma pojęcia o historii. Po prostu kogoś denerwuje, że Polacy byli ofiarami w tej wojnie, że ponieśliśmy straty i że nasz setkami tysięcy mordowano.

Znak Polski Walczącej od 2014 r. podlega ustawowej ochronie. W czasie II wojny światowej popularna „kotwica” stała się symbolem oporu przeciwko Niemcom. Pierwszy raz pojawiła się na murach Warszawy w marcu 1942 r. Autorką znaku Polski Walczącej była Anna Smoleńska, harcerka Szarych Szeregów, która zmarła na tyfus w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz.

Źródło: „Do Rzeczy”

8 KOMENTARZE

  • START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

 1. Żydzi nie mają zamiaru robić miejsca obok siebie Polsce i mają mieć nadal monopol tylko na swoją ofiarę holokaustu. NIE dla żydowskich roszczeń!

 2. Ale KIM jest ten, co zablokował?
  Jakie jest jego czy jej IMIĘ i NAZWISKO?

  To właśnie anonimowość takich kanalii powoduje, że działają one skutecznie.

 3. Zydzi zydzi to mordercy— POLSKICH ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH! Dlaczego pozwlamy na Polskie paszporty dla tej zmijowej nacji– odpowiedz bo POPIS to zydoski rzad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Zbanowanie tego filmu wypełnia przestępstwa z Kodeksu Karnego.
  Za REWIZJONIZM na zachodzie wsadzają do pierdla.
  Czy miękkie faje z pissu ośmielą się postawić cenzora przed Sądem i a Sąd ośmieli sie go skazać na najsurowszy możliwy wyrok?

 5. START UP THE ROTORS
  youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s

  Hammer of the Right – NAPISY PL
  youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo

Comments are closed.