Janusz Korwin-Mikke broni Leszka Bubla: „Wyzywa mnie od Żydów – ale nie chcę Go kneblować!”

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube
Janusz Korwin-Mikke. / foto: YouTube

Janusz Korwin-Mikke jako jedyny broni wolności prasy w Polsce! „Nie rozumiem dlaczego w Sejmie można sprzedawać pisma antyniemieckie, antyrosyjskie i antypolskie – a antysemickich nie. P.Leszek Bubel wyzywa mnie od Żydów – ale nie chcę Go kneblować!”

24 KOMENTARZE

 1. Korwin to Izraelita.
  Pasują bowiem do niego słowa Jezusa: Oto prawdziwy Izraelita! Nie ma w nim żadnego podstępu.

  • niestety Korwin to żyd. doskonale wie gdzie jest problem, sam go zdiagnozował, ale unika tematu jak ognia. Korwin doskonale rozumie, że idea wyborów jest głupia i zła, i że zawsze wygra debil… dlatego Korwin nie może wygrać. dużo logiczniej jest by losować przedstawicieli, i Koriwn to wie, ale jeśli to przyzna, to przyzna też, że lata jego ciężkiej pracy to strata czasu, a cały tearzyk nie ma sensu.

   ale może Korwin jeszcze przekaże tych swoich gojów komuś kto poprowadzi ich do Izraela. pośmiertnie oczywiście. za życia tego nie zrobi… a przypomnę, że mimo iż Korwin regularnie wszystkie wybory przegrywa, to jako Rabin ma najwięcej wyznawców w PL. wbrew pozorom, PiS, PO o Biedroniu nie wspominając nie mają wyznawców. PSL nie ma ani jednego. z tego co pamiętam Korwin ma ich 400k, SLD 80k, Narodowcy 100k, i PiS 50k (mochery Macierewicza). reszta wyborców to goje.

   nalezy nie partycypować w

   • korekta… przekaże „wyznawców”. goje potem przychodzą, bo goe są głupie i bezideologiczne, i wystarczy głupim gojom powiedzieć, że np będą trzy dni weekendu, i goje przyjdą jak muchy. z wyznawcami jest trudniej. wyznawca to sfera podświadomości. wyznawcę trzeba zdobyć. goja trzeba kupić. lepszy jeden wyznawca niż pięć miliardów gojów. ale to oczywiste.

    • Hej ty REALista, powiedz mi, dlaczego wy Żydzi – nie mając innych argumentów – wyzywacie ludzi nie będących Żydami … od Żydów?
     Wy Żydowini, przez ten swój dziwaczny zwyczaj świadczycie niezbicie o waszych własnych żydowskich okropnych kompleksach. To coś jak lewactwo – nie mając argumentów merytorycznych – wyzywa swoich przeciwników od faszystów. Nawiasem mówiąc, to zrozumiałe, Żyd i lewak w jednym domku mieszkają.
     PS
     W sieci jest sporo genealogii rodu Muekke (ue=u umlaut), polska gałąź Korwin – Mikke
     Np. zerknij tutaj panie Żydowinie REAListo:
     *http://www.moremaiorum.pl/genealogia-janusza-korwin-mikkego-skany-i-wywod-przodkow/*

     • to proste.

      geje się infekują gwałtami, a my ideologiami.

      jeśli np ja wyzwę kogoś od żydów, i zrobię to skutecznie, to ten ktoś, tak jak i ja, staje się potem żydem. bycie żydem to kwestia wiary.

 2. niech Korwin i nczas przestaną pisać słowa żyd z dużej litery.

  żyd, chrześcijanin, muzułmanin, złodziej, cwaniak, aktor, cynik, pedał, gej, transwestyta, prezydent, prezes, ksiądz, papież, mesjasz (tu jest dylemat) to sa słowa które się pisze z małej litery.

  Izraelia, Polak, Himan, Jezus, Mahomet, Mojżesz, Batman, Faustyna, JPII, Stalin, Lenin, Hitler, to sa słowa które się pisze z dużej litery.

  kwestią otwartą pozostaje słowo mesjasz. czy po mesjaszu przyjdzie Mesjasz? to sa bardzo skomplikowane zagadnienia i nawet ultraordodoksyjni żydzi sa tu podzieleni. dla jednych mesjasz jest raz na pokolenie, dla innych Mesjasz jest z definicji jeden.

  nadal.. złowo żyd pisze się z małej litery. Izraelczyk z dużej. to jest niby nic albo bardzo ważne. nawet żydzi sami o sobie piszą z małej litery.

  • Izraelczyk – obywatel Izraela, z wielkiej.
   Izraelita – ze Starego Testamentu, członek narodu żydowskiego, z wielkiej.
   Hebrajczyk – coś jak Izraelita, mówiący po hebrajsku członek plemienia Jakubowego, z wielkiej.
   Żyd – członek narodu zamieszkującego Palestynę, coś jak Hebrajczyk czy Izraelita, z wielkiej.
   żyd – wyznający judaizm, z małej.

   • Gwoli ścisłości:
    Hebrajczyk / cy – członek koczowniczego plemienia semickiego wędrującego po terenach tzw. żyznego półksiężyca (dzisiejszy Irak, Syria Jordania i Palestyna aż do granic Egiptu), mówiący językiem hebrajskim. Termin w znaczeniu etnograficznym używany do czasu podboju Kanaanu.
    Judejczyk – pierwotnie członek plemienia Judy, po upadku północnego królestwa Izraela oznaczający wszystkich wyznawców judaizmu na terenie Palestyny i Zajordania.
    Od słowa Juda pochodzi słowo Żyd, ang Jew. Niemcy i wiele innych narodów zachowały słowo w oryginale Jude. Juden.
    Dzisiaj słowo Judejczyk ma nieco ironiczne znaczenie. W tym znaczeniu używa go np. znakomity publicysta Stanisław Michalkiewicz,

  • Z mesjaszem jeszcze prościej.
   mesjasz – pomazaniec, zbawca, przywódca, z małej.
   Mesjasz – nasz Jezus albo żydowski zbawiciel, z wielkiej.

  • co do mesjasza się zgadzam, chociaż z definicji „Jezus” pozostaje mesjaszem do momentu gdy nie będzie przez wsyzstkich uznanych jako Mesjasz. tu logika jest 0-1. ktoś kto nosi tytuł Mesjasza jest niezaprzeczalnie, wg wręcz liberum veto, Mesjaszem. reszta to mesjasze. jesli choć jedna osoba mówi, że Jezus nie jest Mesjaszem, to wtedy pozostaje mesjaszem.

   co do żydów się nie zgadzam. równie dobrze jutro geje mogą powiedzieć o sobie per Geje, i będziesz musiał się podporządkować. albo ktoś jest Narodem albo nie. kurdowie nie są. może kiedyś będą. dziś są tylko kurdami, pomazańcami, mesjaszami, gejami. Polacy są. nie może ktoś być i Żydem i Polakiem i Kurdem i Turkiem.

   kwestia „Hebrajczyków” jest ciekawsza. czy Naród który stracił kraj pozostaje narodem? wg logiki, skoro żydzi nie są narodem (Izraelczycy tak), to i hebrajczycy nie są.

  • co do mesjasza się zgadzam, chociaż z definicji „Jezus” pozostaje mesjaszem do momentu gdy nie będzie przez wsyzstkich uznany jako Mesjasz. tu logika jest 0-1. jedno liberum veto odbiera mu tytuł Mesjasza i czyni go mesjaszem.

   zaś co do żydów się nie zgadzam. nie można być i Kurdem i Turkiem. jest się Turkiem i kurdem.

   • czyli kurdyjskim Turkiem.

    żydowskim Polakiem. żydowskim Izraelczykiem. arabskim Izraelczykiem. jutro geje powiedzą o sobie per Geje, i wtedy też będziesz nazywał ich Gejami?

 3. Pan Korwin wydaje się mieć potężne wady.
  Ale ma też zaletę prawdziwie fenomenalną.
  Szacunek dla wolności wypowiedzi.
  Absolutnie wyjątkowy w Polsce, i nie tylko.
  Nie słyszałem, aby Korwin kogokolwiek ciągał po sądach za wypowiedź.

  Moja zasada to: „Nie jest godny zaufania nikt, w tym polityk, kto jest za najmniejszą nawet cenzurą i karaniem sądowym za wypowiedzi”.

  Zgodnie z tą zasadą, Korwin byłby kimś godnym zaufania.

  Czy jednak zagłosowałbym na niego?
  Hm… myślę.
  Gość często plecie androny piramidalne.
  Ale może gdyby był u władzy, to rządziłby sprawnie?
  On z pewnością wykazuje wybitną sprawność w byciu politykiem, i to pomyślnym w sumie byciu politykiem.
  Rzadko wygrywa stanowisko państwowe, ale jako polityk trzyma się od dziesięcioleci.
  Porównajcie go z mnóstwem innych.
  Np. z Kazem Marcinkukowiczem.
  Śmiech pusty bierze.

 4. Ja znam jednego człowieka który należąc do różnych organizacji lewicowych takich jak: Związek Młodzieży Socjalistycznej czy Stronnictwo Demokratyczne głosił poglądy wolnorynkowe. Wykiwał komunistów podpisując lojalkę, że nie będzie obalał ustroju komunistycznego siłą, po to żeby mógł wyjechać zagranicę i dorabiać się. „Agent amerykański” (bo o taką agenturę był w tamtym czasie oskarżany) siedział w więzieniu w Białołęce gdzie poznał znanego wolnorynkowego publicystę niejakiego Stanἱsława Michalkiewicza – z notatek SB wynikało, że „agenta amerykańskiego” nie dało się w żaden sposób przekonać i wszelkie próby zwerbowania „agenta amerykańskiego” zostały zaniechane (niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdował jego punkt widzenia nie zależał od punktu siedzenia) ale to nie koniec, bo żeby było śmieszniej, już po upadku PRL-u w „nie do końca wolnej Polsce” „agent amerykański” przeforsował uchwałę lustracyjną (bo jak wiadomo chciał ujawnić również siebie), której PiSdowata gnida Macierewicz nie wykonała. Po jakimś czasie „agent amerykański” został zdemaskowany oczywiście przez komunistów (czyli jest to „wiarygodne” źródło informacji), bo na ich starannie wyselekcjonowanej liście znalazło się nazwisko: Ozjasz Goldberg. Po jakimś czasie „agent amerykański” Ozjasz Goldberg przeszedł pod „agenturę rosyjską” (jakimś całkowitym przypadkiem bez konsekwencji ze strony amerykańskich służb), jednak nie do końca wiadomo kiedy dokładnie to nastąpiło, jeszcze nikomu nie udało się tego ustalić – przy jednoczesnym braku podejmowania jakichkolwiek kroków które mogłyby pomóc w ustaleniu czy Ozjasz Goldberg w ogóle jest/był agentem. Na razie jeszcze nie pojawiły się żadne informacje jakoby Ozjasz Goldberg był agentem mossadu – sugerując się nazwiskiem „Goldberg” (imieniem zresztą też), zdecydowana większość ludzi może mieć takie podejrzenia (na szczęście większość nie decyduje o tym co jest prawdą – wręcz przeciwnie – jeśli większość coś uważa za słuszne, to znaczy, że na 99,9 proc. nie ma racji). Na razie wiadomo tyle, że Ozjasz Goldberg z amerykańskiego Żyda stał się Żydem rosyjskim, chociaż nie ma na to żadnych dowodów. Jest jeszcze kilka spraw których nie można wyjaśnić – to wysoki wzrost – rysy skandynawskie-germańskie u rosyjskiego Żyda Ozjasza Goldberga, sfałszowana historia rodziny i sfałszowane germańskie nazwisko „Mucke” tzn. Mikke (nie było żadnego Mucke) – nie wiadomo kto za tym stoi – prawdopodobnie ruscy lub Żydzi – na co też nie ma żadnych dowodów. ?

 5. Lubię i cenię Leszka Bubla. Lubię też jego piosenki, np. Longinus Zerwimycka to świetny kawałek czy ten o pogrzebie żyda Lewrtowa (Geremeka). Nie zgadzam się z jego twierdzeniem że Korwin to żyd. Najlepiej zróbmy demokratyczny sondaż czy Korwin jest żydem czy nie i wtedy się wszystko wyjaśni… oczywiście to ostatnie zdanie to ponury żart.

  • Racja
   *http://www.moremaiorum.pl/genealogia-janusza-korwin-mikkego-skany-i-wywod-przodkow/*

 6. Jak zwał tak zwał, nie pasuje wam jak obnaża waszą głupotę i źle wam z tym :)

 7. Jakiś zryty beret siedzi cały dzień na forum i pisze farmazony na temat Korwina.
  Tyle czasu mogą mieć tylko Biedroń z Kaczyńskim.
  Gó… będzie z tego związku.

 8. Bubel to przywódca narodowców tzw skin head ‚ów w latach 90’ tych. Idylla trwała do czasu gdy nie okazało się że to konfident, a podobno też został zdemaskowany jako żyd?

Comments are closed.