Kapuś SB żali się i płacze na Twitterze. Michał Boni nie znalazł się na listach Koalicji Europejskiej. „Platformo, może do zobaczenia…”

Michał Boni. / foto: Wikipedia
Michał Boni. / foto: Wikipedia

Koalicja Europejska chroni Michała Boniego przed Korwin-Mikkem? Poprzednie spotkanie obu Panów nie skończyło się dobrze dla Boniego, który został spoliczkowany za kłamstwa nt. swojej współpracy z SB.

Tym razem Korwin-Mikke w Parlamencie Europejskim nie spotka się już z Michałem Bonim. Kapuś SB nie znalazł się na listach wyborczych Koalicji Europejskiej i teraz żali się na Twitterze.

Michał Boni podpisał deklarację o współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa w 1985 roku, czemu najpierw zaprzeczał, a po latach przyznał że tak było, twierdząc jednak że podpis wymuszono na nim siłą.

Chce startowac @KEuropejska i robic dobrze, to co robilem. Ale musze miec jakas szanse.Nie dano mi jej. Polska musi wygrac (…) A ja bede Jej sluzyl w kazdy mozliwy sposob! Platformo, moze do zobaczenia… – napisał na Twitterze Michał Boni.

Europoseł PO przez cały piątkowy wieczór podaje też dalej Tweety, w których Internauci solidaryzują się z politykiem, który nie znalazł się na listach Koalicji Europejskiej.

25 KOMENTARZE

 1. Pan Boni jest dobrym Polakiem, i patriotą, nie szkalujcie go pisowskie trolle.

  • Boni – byly wspolpracownik UB, klamca forsujacy cenzure w postaci ACTA i szkalujacy Polske na forum UE, byly maz Barbara Engelking – zydowskiej polakozerczyni szkalujacej Polakow przypisujac im udzial w Holokauscie.

  • Jest zwykłym szmaciakiem którego SB złapało na tym że przyprawiał rogi żonie z przyszłą drugą żoną – podpisał współpracę ze strachu żeby się żona nie dowiedziała, później zdradzał drugą żonę z obecną trzecią żoną…

  • Pan Boni to kanalia żydowska. Jego prawdziwe nazwisko to Jakub Bauer. Kapuś i zdrajca sprawy polskiej o pseudonimie operacyjnym TW. Znak…

 2. wśród zwykłych normalnych ludzi nazywają takich konfident i się takich nie szanuje

 3. to może do „Wioseki”, i już jest w PEcie!
  Przecież nie pójdzie na stare lata do roboty, styropianowy dziad

 4. Ta menda zlodziej i wrog Polski powinien byc wyrzucony z Polski, zabrany paszport z zakazem wjazdu lub dozywocie!!! Tak sie stanie zdrajco…. Polacy ostatni was ratowali was w czasie IIWS i to byl OSTATNI RAZ!!!!!!!!!

  • ja też mam żal; ale o to, że nie walnął tak, żebyśmy już nie musieli tej obleśnej gęby dalej oglądać; wielka szkoda;

 5. „Szkoda, że tak łatwo rezygnujemy z najbardziej przyzwoitych ludzi”
  Wśród tej socjety to sami przyzwoici ludzie są, nie licząc ludzi honoru.

 6. Jak wtrącił Jonasz Kofta śpiewającej jego tekst Hannie Banaszak – nie jest nie dobrze !

 7. Ty Ubecki kapusiu!!!! Dobrze to ty i twoi kompani partyjni zrobicie jak zejdziecie ze sceny politycznej raz na zawsze. Jak widzę ludzi typu Cimoszewicz syn stalinowskiego oprawcy na listach to mam kolejny dowód na brylujący w najlepsze układ okrągłostołowy. Precz z czerwoną zarazą!!!

 8. Boni po raz drugi dostał „z liścia”. Pierwszy raz od Korwina (moim zdaniem zasadnie) a teraz od swoich kolegów – tylko ten „liść” zabolał go bardziej! i dobrze

Comments are closed.