Arabski szejk o kulisach orgii w Dubaju. Polki najbardziej pożądane. Kulisy erotycznych imprez. Relacja może szokować

fot. screen youtube.com

Pamiętacie jeszcze aferę wywołaną „rewelacjami” dotyczącymi wyjazdów polskich modelek i instagramerek do Dubaju? Okazuje się, że arabscy szejkowie na prawdę upodobali sobie Polki jako atrakcje do erotycznych imprez, czytamy o tym w książce „Jak podrywają szejkowie” Marcina Margielewskiego.

Podstawowym pytaniem, na które autor szukał odpowiedzi to – jak podrywają szejkowie? Odpowiedź znalazł bardzo szybko i była ona szokująca.

W zasadzie to nie podrywają, tylko kupują kobiety. Wiele Europejek zgadza się – w zamian za duże pieniądze – uczestniczyć w organizowanych przez arabskich arystokratów erotycznych imprezach – przyznał anonimowy rozmówca pochodzący z Dubaju.

Jak się okazuje, szejkowie są świetnie przygotowani na „takie okazje”, ponieważ specjalnie na ten cel budowane są prywatne centra rozrywki, do których sprowadzać można „zaproszone” kobiety.

Tak. Zarezerwowane tylko dla specjalnie wyselekcjonowanych gości. Są tam prywatne lądowiska dla samolotów, aby można było dowieźć zarówno szejków, jak i obsługujące ich kobiety. Są też baseny, restauracje i sale kinowe, w których puszczane są tylko filmy erotyczne. To ogromne pałace, które z powodzeniem mogłyby pomieścić kilka tysięcy osób, a bawią się w nich tylko szejkowie, ich goście i dziesiątki modelek, które wynajmowane są jako panie do towarzystwa – czytamy w książce.

Również kwestia „rekrutacji” może szokować potencjalnego odbiorcę książki.

To zależy od szejka, który taką imprezę organizuje. Niektórzy szejkowie korzystają z pomocy agencji modelek, które są jednocześnie agencjami towarzyskimi, inni zatrudniają tzw. skautów, czyli swoich własnych agentów. Zadaniem skautów jest bywanie w różnych klubach w całej Europie i „wyłapywanie“ tam dziewczyn, które są w guście szejka. Czasami, bawiąc się w klubach w Dubaju, można zauważyć mężczyzn w kandurach, czyli typowych, białych sukniach arabskich. I wtedy można być pewnym, że to albo policjanci, albo właśnie skauci, którzy przyszli wybrać szejkowi kobiety na imprezę. Szukają pasujących do gustu szejka kobiet i proponują im zapłatę za dotrzymanie mu towarzystwa. Nigdy nie mowy o seksie. Przynajmniej nie wprost. Dziewczyny, które się na to zdecydują, już nie kontynuują zabawy w klubie, tylko od razu jadą ze skautami na prywatne lotnisko. Niektóre kobiety, wiedząc, że są takie możliwości, same szukają w klubach skautów, żeby załapać się na taką imprezę i zarobić, ale są i takie, które są takimi propozycjami totalnie zaskoczone… – stwierdza rozmówca.

Historia erotycznych imprez z udziałem Polek to na prawdę temat rzeka. Więcej informacji można znaleźć książce „Jak podrywają szejkowie?” Marcina Margielewskiego.

Źródło: ”Jak podrywają szejkowie?” / NCzas.com

28 KOMENTARZE

 1. Ogolić ľby tym bladziom ,przymusowo wysterylizować ,pozbawić obywatelstwa i wyp…ć do Kozolandu !
  Na zawsze.
  Ps i opublikować ich dane osobowe.

   • Zgadzam się całkowie z Koleżanką i Kolegą.
    Kolaboracja, zwłaszcza tego rodzaju, z przedstawicielami „kultury” (barbarzyńcami!) dążącej do unicestwienia chrześcijaństwa i polskości, jest ohydną zdradą, a nie tylko zwykłym kurestwem i zasługuje na szczególna karę i napiętnowanie.

    Nie po to miliony Polaków przelewało za Polskę krew, żeby teraz Polki kurwiły się z kozojebcami. Albo-albo. Albo nam wszystko jedno, wtedy jest po nas.
    Albo weźmiemy się za karanie zdrady, wtedy ocalejemy.

   • To Wy drogie Polki jesteście jedną, wielką i chodzącą hańbą dla Polski, kraju bohaterów, odważnych i prawych ludzi. Przynosicie tylko wstyd temu krajowi. Wystarczy pobyć chwilę w krajach zachodnich aby ujrzeć Waszą prawdziwą, zdradziecką i parszywą twarz. A te ,,modelki” to tylko kropelka w morzu. Masa Polek rodzi naszych przyszłych oprawców. Współczuję Wam drodzy rodacy. Niech żyję Polska!

  • Życie na tym zyje swiat rosja,ameryka,arabi,Polacy lewi i prawi…
   nic tego nie zmieni.

 2. To są pewnie te bojowniczki o prawa i godność kobiet. Tu odgrywają wielkie szlachcianki i panie z lepszego towarzystwa, nieprzystępne dziewice z wysoko podniesionym czołem, a u arabów robią za zwykłe pojemniki na ich wytryski. Anglosasi zwią je ‚cumdump’. Najpodlejszy i najbardziej pogardzany przeze mnie rodzaj k***stwa.

  • Eurokloaki
   dedykuję pl z nczas.com

   Zaszczyt? najbardziej pożądane – Polki!
   Niejeden pałac w Dubaju ich pełny…
   Biedni w Europie sprawiaja demolki
   I włosy Niemek, miast wielbłądziej wełny,
   Targają w rękach. Za nie niewolnice
   Szarpią ilekroć, mają na to chcicę.

   Ale szejkowie nie są biedakami…
   Gwałcą na miejscu, u siebie w Dubaju.
   Gwałcą?… Należy się liczyć z faktami:
   Nie gwałcą. Polki chcą same „do raju”!
   Jan Trzeci zdobył krwią islamu znaki.
   Szejkowie kasą zaś …eurokloaki.

 3. Prawiczki znów chcą decydować z kim polskie kobiety mogą uprawiać seks.

 4. Zdziwilibyście się ile tam topowych polskich aktorek zarabiało a orgie bardzo często wyglądają tak że nie ma kopulacji tylko szejkowie sikają i defekują na te prostytutki i każą im konsumować ekskrementy… tu nie chodzi o seks ale o władzę i upodlenie… i wiele Polek to zrobiło i to nawet nie dla dużej kasy…

  • no ale taka nie pojdzie robic przy obloznie chorych, czy przy starcach, bo to smierdzi.

 5. Ciekawy artykuł, ale żeby w 21 wieku robić podstawowe błędy ortograficzne to „NAPRAWDĘ” wstyd. Kto to redaguje? Nie jest to pierwszy raz, widzę to często i „naprawdę” bardzo razi w oczy… Poza tym ekstra materiał.

  • ekstra to by byl artykul, jakby wymienili z nazwiska,imienia i pokazali zdiecia tych lafirynd.

 6. Jakoś nie słyszę żeby feministki albo te od wolnych macic stawały w obronie tych kobiet. Czy coś przegapiłem? Nie ma mowy o przedmiotowym traktowaniu, seksizmie czy zwykłym wykorzystywaniu poprzez wpływy czy presję psychiczną? Widać to im nie przeszkadza.

  • Ale w jakiej obronie? To jest ich praca, lubią to I robią, nikt tu nikogo do niczego nie zmusza!!!

 7. I pomyslec, ze gdyby nie bialy czlowiek, cywilizacja zachodnia i chciwosc jednostek, te kozie lovelasy nadal by chodzili w karawach, mieszkali w lepiankach z krowiego g….na i prowadzili wojny na miecze i dzidy. A tak mieszkaja w zlotych palacach, konsumuja dobra luksusowe i ru….chaja biale kobiety za kase z ropy, ktorej pozadaja biali. Technologii tez nie maja, ani kultury i zabytkow, wszystko kupuja albo bialy czlowiek im buduje. Chcialbym dozyc czasow kiedy skonczy im sie ropa i gaz, chcialbgm zobaczyc upadek tej gangreny a takze wszystkich, ktorzy sa z nimi.

Comments are closed.