Homoskandal w TVP2! Kurski promuje zboczenia w czasie najlepszej oglądalności. Internet wrze [FOTO]

Para homosiów w
Para homosiów w "Barwach Szczęścia" oraz Jacek Kurski. / foto: Prt Sc TVP2/YouTube

Jacek Kurski miał sprawić, że TVP2 wróci na właściwą ścieżkę, widać jednak że tak się nie dzieje, a w programach telewizji narodowej nadal promowane są zboczenia.

W „Barwach Szczęścia” TVP2 kilka lat temu, w ramach oswajania polskich odbiorców z LGBT, pojawiła się para homoseksualna. W 2017 roku zdecydowano, że nie zniknie ona z popularnego serialu.

Mimo tego, że Kurski „telewizją narodową” rządzi już od ponad trzech lat, to para homosiów – Darka i Władka – nie zniknęła z serialu, a ich wątek jest ciągle rozwijany.

Panie @KurskiPL dlaczego telewizja publiczna promuje w średniej klasy serialach, tj. np. „Barwy Szczęścia” itp. wątki homoseksualne, które zaczynają przenikać do naszej kultury, taka reklama to rzecz jeszcze gorsza niż Karta LGBT – czy ma Pan tego świadomość? – pyta na Twitterze Leszek Jagielski.

O tym, że para homosiów nie wyleci z serialu przekonani są także producenci serialu. – Nie otrzymaliśmy żadnych sugestii z TVP – powiedziała w rozmowie z „Fakt-em” Karolina Baranowska z biura prasowego „Barw szczęścia”.

Oczywiście taka promocja ma znaczenie bardzo duże. Po pierwsze wprowadza to wątek par homoseksualnych do debaty publicznej. Po drugie ludzie często postrzegają świat, tak jak jest on przedstawiany w serialach, a zatem pozytywne przedstawienie pary homosiów sprawia, że związki jednopłciowe zaczynają kojarzyć się w społeczeństwie pozytywnie, wzrasta zatem akceptacja dla postulatów LGBTQZOO.

20 KOMENTARZE

 1. Duraczenia gojów ,w wykonaniu Partii Intetesu Syjonistycznego -ciąg dalszy !

 2. Niech bedzie jak u Pana Putina , za propagowanie tego pedalskuego gnoju- pięć lat ľagra! Ech…rozmarzyľ się czľowiek !

  • O znalazł sie zamordysta debil jeden. Do łagra to tu pojdziesz psie polski za obrazanie homoseksualistow!

   • Ty ch…u prdly !
    Ty je..na krzyżówko szympansa z bolszewikiem -won od mojego nicka !

 3. Brawo widac nawet PiS idzie z duchem czasu! A konserwatystów boli doobsko!

 4. Kto to pisze? Sam Kaczyński? Jak można takim kwasem pluć. Nie wiem, co to jest, bo na pewno nie dziennikarstwo.

 5. W serialu Klan był z kolei wątek lesbijski Jedna z podopiecznych Oli Lubicz była w związku z dziewczyną.Ale to było kilka lat temu za rządów PO.

 6. Co za idiota pisał ten artykuł? Za tego typu teksty jak para homosiow już można podać artykuł do sprawdzenia danym organem. Tak samo jak za sformułowanie LGBTQZOO

 7. CO ZA ZJE..NY „DZIENNIKARZ” KUR.A ! JEB.NY KATOL! DO PIECA SIĘ NADAJESZ Z TYMI ZYDKAMI !!!
  HOMOFOBY JEB.NE !!! NIECH WAS KUR.A DOJADĄ. ZDECHNIECIE ŚMIECIE !!! WY KU.WY JE..ANE !!!

Comments are closed.