Skandal! Marokańczycy gwałcą nieletnią Hiszpankę, a lewicowe media milczą lub ukrywają narodowość młodocianych bandytów

Pedofilia - zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube
Pedofilia - zdjęcie ilustracyjne. / fot. YouTube

Czterech Marokańczyków i jeden Nigeryjczyk w wieku od 15 do 20 lat urządziło sobie łapankę na dziewczyny, by je zgwałcić w opuszczonym budynku. Jedną ofiarę wypuścili, bo okazała się muzułmanką, drugiej, która była Hiszpanką, już nie przepuścili… Miała wtedy lat 12.

O gwałcie doniósł dziennik „El Mundo”. Marokański gang dokonał swoich czynów w Azuqueca de Henares (Guadalajara), ale przypadek ten miał miejsce… już pewien czas temu. Został jednak przemilczany przez media, które normalnie dość chętnie publikują materiały o skandalach, gwałtach i mordach. „Wyższa konieczność”, czy „mądrość etapu”, która cenzuruje fakty dotyczące imigrantów.

Dziewczynki zabrano do opuszczonego budynku. Tam, po kłótni w języku arabskim, postanowili zwolnić muzułmankę, a jej koleżankę gwałcono przez 45 minut. Wydaje się, że gwałt miał więc podłoże „rasistowskie”.

Wiadomość długo ukrywano, a kiedy już pojawiła się socjalistycznym dzienniku to ledwie wspomniano, że agresorzy „pochodzą z Maghrebu”. Inne gazety w ogóle kwestię pochodzenia gwałcicieli przemilczały. Podobnie informowały telewizje – Antene 3 i TeleMadid oraz publiczne radio.

Takie kanały jak Televisión Española, El Periódico, El Plural i InfoLibre news o gwałcie całkowicie przemilczały. Tymczasem wybór do gwałtu Hiszpanki i uwolnienie muzułmanki wskazywałyby na „rasistowskie podłoże” ich działania.

12 KOMENTARZE

 1. Nie zgwałcili tylko ubogacili. Poprawcie swoją postawę światopoglądową, muzułmanin = młodszy brat chrześcijanina.

 2. Nic dziwnego że ukrywają fakty skoro Hiszpanią rządzi lewacka nazi-bolszewicka patologia z Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej promująca islamizacje tego kraju.

 3. Na razie jeszcze milczą lub ukrywają…Jeszcze trochę, (jak każdy statystyczny, rdzenny Europejczyk nie zacznie się bronić w każdy możliwy sposób) to będą się zachwycać każdym zwyrodnialcem, przestępcą, mordercą i inną patologią z obcego lądu, jak krzewią „kulturę i sztukę”!?… A zaburzeni, którzy coraz częściej informują o swojej dyktaturze i terrorze tylko dla białych pewnie będą im „dzielnie” sekundować!?… Tak właśnie NISZCZY SIĘ NARODY I RASĘ!…

  • Lewacka patologia do tej pory czci psychopate i zwyrodnialca Marksa, byle po trupach do socjalizmu.

   „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
   Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

   • A czy Najwyższy Czas wspomniał choć słowem, gdy w nie ta dawno w Polsce Polacy grupowo zgwałcili Polkę?
    Lewica często przemilcza przestępstwa muzułmanów, za to prawica pisze o gwałtach i przemocy wobec kiedy tylko wówczas, gdy jej sprawcami są wyznawcy islamu. I czym wy się różnicie?

    • Jak można zauważyć w/w artykuł dotyczy muzułmanów bezkarnie gwałcących hiszpańskie dziecko i ukrywaniu faktów przez lewackie władze z nazi-bolszewickiej Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.
     Jesteś debilem jak większość lewactwa.

 4. nic to nowego, w większości państw zachodniej unii i norwegii ukrywane jest pochodzenie tęczowych przestępców, szczególnie gwałcicieli

 5. -tęczowi ludzie, -dotyczy różnorodności karnacji, a nie upodobań seksualnych

 6. kula w łeb. bez dyskusji. i dla rodziców i dziadków też, i KAŻDEGO KTO TE BYDŁO WYCHOWAŁ. również bez dyskusji. w razie potrzeby można i wysłać atomówkę i na cały ten ich Magreb. symbole są konieczne. inaczej nigdy nic się nie zmieni. na każde 1000 gwałtów może jeden jest neutralizowany. zło wygrywa z dobrem w dramatyczny sposób. do czasu.

  kula w łeb. bez dyskusji. i dla rodziców i dziadków też, i KAŻDEGO KTO TE BYDŁO WYCHOWAŁ.

 7. Skoro tam gwałcą to może partia Biedronia tam wyjedzie na „szkolenie”? .

Comments are closed.