Dlaczego Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy rośnie w siłę? Kilka punktów, którymi Koalicja Propolska zdecydowanie różni się od konkurencji

Liderzy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy podczas konwencji w Warszawie. / foto: PAP
Liderzy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy podczas konwencji w Warszawie. / foto: PAP

O sukces wyborczy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy jestem w tym roku dość spokojny. Sondaże z pierwszej połowy kwietnia pokazują wzrost poparcia do poziomu ok. 5 procent. To więcej niż w analogicznym okresie pięć lat temu.

W 2014 roku Kongres Nowej Prawicy wprowadził do Parlamentu Europejskiego czterech europosłów. Ten sukces środowiska wolnościowego był możliwy dzięki zdobyciu ponad 7 procent w wyborach, mimo że wcześniejsze sondaże raczej nie wskazywały na aż tak dobry wynik. Ten ostatni opublikowany wówczas przed wyborami dawał zaledwie 4 procent.

Tym razem jednak sytuacja jest inna, sondaże stopniowo zwyżkują i o ile jeszcze miesiąc temu dawały poparcie zazwyczaj poniżej progu wyborczego, o tyle teraz standardowo pokazują 5 lub 4,5 procent. Jeżeli tendencja zwyżkowa się utrzyma, można się spodziewać, że w maju wszystkie sondaże będą dawały powyżej 5 procent, a te najlepsze 7-8 procent poparcia.

To będzie kluczowe dla Konfederacji z prozaicznego powodu – często słyszy się, że ktoś nie głosował na partię KORWiN lub Ruch Narodowy, obawiając się „zmarnowania głosu”. Wydaje się, że w tym roku takie ryzyko dzięki zjednoczeniu nie wystąpi. A przełamanie samej tej bariery psychologicznej pozwoli na nawet blisko dwukrotny wzrost poparcia.

Jednocześnie Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy ma kilka punktów, którymi zdecydowanie wyróżnia się spośród konkurencji, którą w tym sezonie politycznym stanowią przede wszystkim Prawo i Sprawiedliwość, Koalicja Europejska i Wiosna Biedronia. Pozostaje jeszcze Kukiz’15, który niektórym może się jawić jako opcja antysystemowa – jednak póki co ugrupowanie Pawła Kukiza kompletnie odpuściło kampanię do eurokołchozu.

Po pierwsze Konfederacja jako jedyna opcja polityczna nie licytuje się na socjal, ale chce iść w kierunku zmniejszenia rozdawnictwa, obniżki podatków i wolnego rynku. W różnym stopniu, bo partia KORWiN i FdR są bardziej wolnorynkowe, a taki RN nieco mniej, jednak kierunek proponowanych zmian jest ten sam.

Po drugie Konfederacja jako jedyna opcja polityczna nie jest zależna od obcych stolic. Nie będzie prowadzić polityki ani pod dyktando Waszyngtonu i Jerozolimy jak Prawo i Sprawiedliwość, czy Berlina i Brukseli jak Koalicja Europejska i Wiosna Biedronia.

Po trzecie Konfederacja jako jedyna opcja polityczna sprzeciwia się niekontrolowanemu napływowi imigrantów do Polski. Trzeba pamiętać, że politycy zrzeszeni dziś w Koalicji Europejskiej zgodzili się na przyjęcie do Polski uchodźców, a PiS ochoczo sprowadza do naszego kraju migrantów z Azji. Oczywiście jasne stanowisko w tej kwestii ma także Wiosna Biedronia.

Po czwarte Konfederacja jako jedyna opcja polityczna sprzeciwia się wchodzeniu lobby LGBTZNP i specjalnym przywilejom dla środowisk sodomickich. KE i Wiosna otwarcie wspierają i wprowadzają np. Kartę LGBT+, z drugiej strony mamy Prawo i Sprawiedliwość, które przyjmuje retorykę antyLGBT na potrzeby kampanii, ale w Parlamencie Europejskim głosuje za wszystkimi lewackimi rezolucjami.

Po piąte Konfederacja jako jedyna opcja polityczna chce rozluźnienia stosunków z Unią Europejską – i podobnie jak w punkcie pierwszym, jedni mówią o POL-Exicie inni o powrocie do Europejskiej Wspólny Gospodarczej czy innej formy wolnościowej współpracy między państwami w Europie.

Po szóste Konfederacja jako jedyna opcja polityczna podnosi temat (u)roszczeń żydowskich, między innymi kwestii ustawy 447. PiS oczywiście rżnie głupa i udaje, że takiego tematu nie ma – z drugiej strony opozycja politpoprawna nawet słowem nie zająknie się na ten temat – wszak mogliby narazić się na oskarżenia o mowę nienawiści czy antysemityzm.

Widać więc wyraźnie że Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy ma kilka punktów, którymi może wyróżnić się na tle konkurencji politycznej w tym sezonie politycznym. Do tego dodać można takie oczywiste kwestie jak obrona tradycyjnych europejskich wartości – ochrony życia, wolności osobistej i gospodarczej, prawa własności czy prawa do posiadania broni.

82 KOMENTARZE

 1. A dlaczego nie zdobędzie wielu głosów? Bo nie obiecuje zdemoralizowanym masom chamo-sovieticus, którymi zasiedlono Polskę, że będzie im dawać po 500 zł ze zrabowanych pracującym, pieniędzy.
  Dzicz tu żyjąca nie ma nawet podstaw intelektualnych żeby zrozumieć ten program! W Polsce jest za mało Polaków żeby Konfederacja miała duże szanse.

  • Polaków jest dużo tylko brak w Polsce elit na poziomie oprócz Konfederacji.

 2. Rośnie w siłę, taaaa… Ostatnio to miała bodajże 3,8 procenta. Stały poziom – od 0,7 do 5 procent, żadnego realnego wzrostu.

  A co do punktów:

  Ad 1) są też inne ugrupowania dla ludzi wolnorynkowych, choćby Gwiazdowski

  Ad 2) bardzo to infantylne:) Zresztą, o Konfederacji wielu mówi, że chodzi na pasku Putina, tak jak o PO, że ba pasku Niemiec, a PiS, że USA. Żaden to więc wyróżnik.

  Ad 3) jeśli mówicie o Ukraińcach lub innych ludziach przyjeżdżających do pracy, to to jest akurat głupota, bo bez nich padnie nam rynek pracy. Jeśli mówicie o tzw uchodźcach, jak ba Zachodzie, to PiS skutecznie to zatrzymał.

  Ad 4) Bzdura. PiS skutecznie lobby LGBT w Polsce wstrzymuje na tyle, na ile ma władzy (Trzaskowski nie jest z PiS, o czym Konfederacja zapomina). A z rezolucjami europarlamentu mnie nie rozbawiajcie – żadna z nich w żaden sposób nie przekłada się na wpływy LGBT w Polsce

  Ad 5) Konfederacja chce „rozwalić UE”, a tak durnego postulatu nie ma ani Le Pen, ani Salvini. Gratuluję, to jest faktycznie wyróżnik

  Ad 6) konfederacja straszy swoich wyborców tymi roszczeniami jak Dobranocka dzieci Babą Jagą.

  • I tutaj Panstwo macie zaslepionego wyborce PISu ktore dalej mysli ze roszczenia zydowskie to bajki… jakim trzeba byc idiota aby dalej tego nie widziec?

   • Bajki o żydowskich roszczeniach opowiadacie od 30 lat, jeszcze się nie ogarnęliście przez tyle lat, żeby wiedzieć, że wypłacenie takich roszczeń jest nierealne? Jakim trzeba być idiotą, by 30 lat się nie ogarnąć?

    • Tyle że scenariusz o którym mówili wolnościowcy trzydzieści lat temu jest konsekwentnie realizowany. I jest coraz bardziej zaawansowany.
     A czy wypłacenie roszczeń jest nierealne? Może by nie było gdyby PIS w tajemnicą przed wszystkimi Polakami w siedzibie Mossadu w Wiedniu nie uzgadniał treści ustaw a Pompeo nie sztorcował PISu za brak postępów w sprawie roszczeń żydowskich. To się dzieje na naszych oczach gamoniu.

  • To ten sam tutejszy Tomek, co bronił „bojowników” ISIS??? Jeśli tak to nie ma sensu odnosić się do niczego. A mit, że bez UPAdlińców padnie polski rynek pracy jest tak głupi, że nie znajduję słów. Raczej wzrosły by płace wreszcie,praca szukałaby człowieka a Polska nie byłaby zalana tanią i mało wartościową siłą roboczą czy wręcz banderowskim śmieciem ludzkim.

   • Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek bronił bojowników ISIS, więc się śmiało możesz odnieść do mojej wypowiedzi szerzej:)

    A co do rynku pracy, to raczej nie rozumiesz ekonomii. Odpowiedz mi na proste pytanie – jeśli zarabiasz 10000 złotych jaki przedsiębiorca i zatrudniasz 4 Ukraińców za 2000 złotych, to jak oni wyjadą zatrudnisz 4 Polaków za 3000 złotych (wzrost pensji, który sobie wyobrażasz), czy ograniczysz produkcję, zatrudniając np 2 i zarabiając 8000 zł? A może podwyższasz ceny? Widzę, że niektórym wydaje się, że pieniądze przedsiębiorcy biorą „z bankomatu”, a nie, że są one efektem prowadzenia biznesu, który rządzi się prostymi regułami matematyki.

 3. „Nie będzie prowadzić polityki ani pod dyktando Waszyngtonu i Jerozolimy jak Prawo i Sprawiedliwość, czy Berlina i Brukseli jak Koalicja Europejska i Wiosna Biedronia.” POKO to tez Rosja, jesli nie wspominacie o Rosje to automatycznie spada to na Was, myslcie troche.

  • Szczególnie postPZPR, w przeciwieństwie do Konfederacji. Wszystko co pisowskie trolle potrafią to zwyzywać kogoś od ruskich agentów.

  • Nie no, Rosja to w powszechnym mniemaniu akurat Konfederacja, więc pewnie celowo przemilczeli:)

 4. Trzymam kciuki za Konfederację. Kluczowa będzie frekwencja. Jeżeli będzie wysoka to o dobry wynik będzie trudno. Jeżeli pogoda dopisze w maju to ludzie pojadą na grilla i ci którzy potrafią mobilizować elektorat jak Konfederacja mogą sporo zyskać bo ilość ich wyborców jest mniej więcej stała. Szkoda że koń trojański w postaci Gwiazdowskiego zabiera ok 15-20% elektoratu bo wówczas 5-7% byłoby gwarantowane, a możliwa niespodzianka typu 10%

  • Gwiazdowski to nie żaden Trojan, latani ciężko pracował na swoje nazwisko. To nie twór agentury, który nagle pojawił się z d… Polactwo opisane przez Ziemkiewicza tak ma, że woli pojechać na grilla niż dobro wspólne. Najważniejsze, że on się najadł…

    • Kukiz jest artystą i może się bawić, zawsze może wrócić do koncertowania, a Gwiazdowskiego na robienie szmaty ze swojego nazwiska zwyczajnie nie stać.

     • Wiem, znam Gwiazdowskiego i bardziej go cenie za poglądy niż politykowanie, identycznie jak Balcerowicza.

 5. KONFEDERACJA ma wiele wspólnego z obecnie rządzącą Szwajcarską Partią Ludową

  Szwajcarska Partia Ludowa
  Ideologia polityczna: narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm
  Poglądy gospodarcze: liberalizm gospodarczy

  • Szwajcaria to jedno z najbardziej demokratycznych panstw swiata, a lider Konfederacji Prorosyjskiej- Mikke – nienawidzi demokracji i chwali chinskich komunistow za rozjechanie czolgami pokojowej demonstracji na Tiananmen w 1989r. Konserwatyzm w bogatych i nowoczesnych krajach takich jak Szwajcaria niewiele ma wspolnego z fundamentalizmem religijnym i reakcyjnym konserwatyzmem liderow Konfederacji Prorosyjskiej.

   • Masz pecha, Szwajcaria jest jednym z najbardziej konserwatywno-liberalnych państw świata i jednocześnie mocno erosceptycznym wobec totalitarnych zapędów Eurokołchozu.

    • Masz pecha, Szwajcaria musi stosowac sie do unijnych regulacji w wielu obszarach i wplacac skladke do budzetu UE, zeby miec dostep do unijnego rynku. Szwajcaria jest krajem liberalnym obyczajowo (legalna aborcja i eutanazja). W dodatku nalezy do najbardziej demokratycznych panstw swiata, wiec monarchista-zamordysta Mikke ze swoimi pogladami zostalby tam po prostu wysmiany.

     • Masz pecha, większość regulacji Eurokołchożniczych w Szwajcarii nie funkcjonuje Poza tym składka unijna jest dla nich znikomym wydatkiem. Szwajcaria jest jednym z bardziej liberalnych krajów pod względem gospodarczym ceniącym wartości narodowo konserwatywne z tego względu nie mają zamiaru wstępować do bezwartościowego Eurokołchozu więc wybrali narodowo konserwatywną i wolnorynkową partie SVP mającą ideowo wiele wspólnego z Konfederacją Propolską.

     • Monarchista-zamordysta Mikke i fundametalisci religijni z Koalicji Prorosyjskiej ze swoimi pogladami zostaliby w Szwajcarii wysmiani.

     • Wielka Brytania jest monarchią bez konstytucji. Masz coś przeciwko Wielkiej Brytanii homosovieticusie?

      Ponadto w Szwajcarii każdy obywatel po wojsku posiada karabin w domu i płaci niskie podatki co jest zbierze z poglądami Konfederacji.
      Masz coś przeciwko Szwajcarom posiadającym karabiny w domach?

     • Wlk Brytania jest monarchia konstytucyjna, geniuszu. Krolowa pelni tam funkcje reprezentacyjne. Wladze monarchy powaznie tam ograniczono juz 300 lat temu. Wychwalana przez Mikkego monarchia absolutna przetrwala najdluzej w krajach zacofanych takich jak Rosja gdzie nie bylo zadnych wyborow (dopiero w 1906r. car po raz pierwszy laskawie zgodzil sie powolac parlament), a wiekszosc ludnosci stanowili niepismienni chlopi.

      Szwajcaria jest panstwem demokratycznym gdzie prawa ustanawia demokratycznie wybrany parlament, a nie wodz/monarcha jakby chcial Mikke. W Szwajcarii aborcja i eutanazja sa legalne (decyzje podjeto w demokratycznym referendum). Masz cos przeciwko? Przypuszczam, ze niektorym liderom Koalicji Prorosyjskiej mogloby sie to nie spodobac.

     • Aborcja i Eutanazja jako kolejny neomarksistowski sposób ludobójczej eksterminacji ludności można swobodnie wyrzucić do śmietnika, jak zresztą większość socjalistycznych eksperymentów.

      W Wielkiej Brytanii każda ustawa musi być zatwierdzona przez Królową, wystarczy tak samo jak Premier z ministrami, ponadto w każdej chwili może rozwiązać Parlament i przejąć ster władzy w UK.

      Skoro w Szwajcarii wygrywa prawicowa partia narodowo konserwatywno-liberalna SVP podobna do Konfederacji, to znaczy że nie są socjalistycznymi ogłupiałymi lewakami twojego pokroju homosowieticusa.

     • , ponadto w każdej chwili może rozwiązać Parlament i przejąć ster władzy w UK.’

      Co najwyzej w teorii, bo w praktyce monarcha w Wlk Brytanii od dawna pelni tylko funkcje reprezentacyjna, a realna wladze ma premier.

      Zrozum, mlotku, ze prawica w Szwajcarii i w innych krajach Zachodu niewiele ma wspolnego z fundamentalistami religijnymi i reakcyjnymi konserwatystami twojego pokroju, ktorzy wszedzie widza ‚neomarksizm’.

     • Akurat Szwajcarska Partia Ludowa ma zbieżne poglądy z Konfederatami ponieważ trzyma dystans do lewackiego Eurokołchozu.

      Łączy ich narodowy konserwatyzm, eurosceptycyzm, agraryzm i liberalizm gospodarczy i twoje lewackie jęczenie nic tu nie zmieni.

     • Konserwatyzm w bogatych i nowoczesnych krajach takich jak Szwajcaria niewiele ma wspolnego z fundamentalizmem religijnym i reakcyjnym konserwatyzmem liderow Konfederacji Prorosyjskiej i twoje prawackie jeczenie nic tu nie zmieni. Mikke ze swoimi pogladami zostalby w Szwajcarii po prostu wysmiany.

     • Nawet nie wiesz co oznacza fundamentalizm, natomiast ty jesteś socjalistycznym fanatykiem jak każdy lewacki zindoktrynowany idiota.

      Założę się że jesteś przeciwnikiem liberalizmu gospodarczego, niskich podatków i prawa do posiadania broni oraz fanatycznym zwolennikiem marksistowskiego Eurokołchozu.

     • Jestes typowym korwinistycznym przyglupem, ktory nie ma pojecia o swiecie. Monarchista-zamordysta Mikke ze swoimi przedpotopowymi pogladami zostalby w Szwajcarii wysmiany. Na Zachodzie nawet skrajna prawica jest w niektorych kwestiach na lewo od naszych liberalow z tzw. Nowoczesnej.

   • Koalicja jest propolska a co do JKM to proszę o cytat jak chwali rozjechanie Chińczyków czołgami. No czekam…

    • Prosze bardzo- Korwin-Mikke: ‚4 czerwca ocalono wolnosc na Tiananmen’

     ‚I nie ma co zalowac Czerwonych czy Rozowych nawet jesli na placu Bramy Niebios dzialali w dobrej wierze i najlepszych intencjach. Jesli wiec swietowac 4 czerwca- to wlasnie tylko jako dzien rozgromienia Lewicy w Chinach’.

     Cytat z felietonu Mikkego pt.’Dlaczego 4 czerwca powinien byc swietem?’ Zrodlo: nczas.com, 22.05.2013

     • Frakcja Maoistyczna chciała przywrócenia terroru jaki panował za życia MaoTsetunga. Deng Xiaoping uratował Chiny przed powrotem komunistycznych psychopatów Mao.

     • Dziadek Korwin czasami coś takiego powie, że wszyscy chcą go tłumaczyć. Osobiście go nie bronię gdy walnie coś głupiego, wolę sam pamiętać takie kwiatki. Największy minus ma za niepełnosprawnych i brak empatii. Nawet Michalkiewicz (też z UPR) mu mówił, że musi stać się politykiem z krwi i kości a nie tylko ekscentrykiem gawędziarzem.

     • Gula- a byly smoki w tej bajce? Chinscy studenci domagali sie w 1989r. demokratyzacji systemu, wolnosci slowa etc., a nie powrotu do lat 60.

     • Nie znasz historii Chin jak również genezy protestów na placu Tiananmen.
      Frakcja Maoistów chciała obalić Deng Xiaopinga, zatrzymać rynkowe reformy i przywrócić marksistowski feudalizm dlatego zorganizowali tą hucpę wykorzystując naiwnych studenciaków.

     • Nie wiem co palisz, ale towar musi byc mocny. Zmniejsz dawke. Takich bzdur to nawet Mikke nie wypisuje.

     • Twoja tępota umysłowa nie pozwala ci na przyjmowanie realnej wiedzy, dlatego operujesz lewackimi hasełkami z bolszewickich czytanek.

     • ‚Protestujący studenci byli za wprowadzeniem w Chinach zachodniej socjald***kracji.’

      ‚Studenci chcieli jak najlepiej; że wierzyli, ogłupieni przez złotoustych panów d***kratów, iż właśnie zachodnia socjald***kracja zapewnia wolność i „prawa obywatelskie”.

      Nawet Mikke nie wymyslal piramidalnych bredni o jakims spisku maoistow. Lecz sie, czlowieku.

     • Znowu zarzucasz bolszewickimi bzdetami propagandowymi.
      Nawet nie wiesz, że w partii komunistycznej po śmierci Mao istniała fanatyczna frakcja Maoistów planująca obalić Deng Xiaopinga i powrotu do marksistowskiego feudalizmu wraz likwidacją wolnorynkowych reform
      Twoja niska wiedza na temat Chin jest typowa dla ogłupiałego lewactwa. Troche mnie to nie dziwi.

     • ‚Znowu zarzucasz bolszewickimi bzdetami propagandowymi.’

      Przeciez to byly cytaty z felietonu Mikkego- juz zupelnie ci sie w glowie pomieszalo. Nawet on nie bredzil o ‚spisku maoistow’.

   • No no,lada moment i „reakcyjni” zostaliby nazwani zaplutymi karłami reakcji… Widać jak mało wiesz zarówno o Szwajcarii jak i projekcie zwanym Konfederacja, a trafniej Koalicja Propolska.

 6. __/www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1979115858878324&id=813271302129458

  Za i Przeciw – WKT
  Wczoraj o 00:29 ·

  Żydzi wzywają do ”holocaustu” na Polakach – taki jest oczywisty, jasny przekaz filmu Ruderman`a.

  – Żydzi wzywają do ludobójstwa na Polakach!

  Żydowski film pt. „I will go to jail” firmowany przez Fundację Ruderman z USA, wzywa otwarcie do ludobójstwa na Polakach!

  Film wzywa dosłownie do dokonania „holokaustu” na Polakach – według ich żydowskiej nomenklatury – do zagłady Polaków, do unicestwienia.

  Tak żydzi zapowiadali mord na Carskiej Rodzinie, na Rosji.

  Дореволюционная еврейская новогодняя открытка, на которой раввин держит жертвенного петуха с головой Государя Николая II, со словами по-еврейски: «Это мое жертвоприношение».

  __/rusidea.org/250929234

  Pod względem lingwistycznym użycie słów „polish holocaust” jest dość dwuznaczne – tak zresztą jak po polsku.

  Żyd Ruderman rozpoczyna wojnę przeciwko Polsce i Polakom (Film).

  __/www.gloria.tv/video/YiU9ZGqqYVv21i1cBqoYkAiZg

  Rozpatrując jednak sekwencję wypowiedzi – grę słów oraz charakter kadrów filmowych – u aktorów występujących w filmie, przekaz jest już bardzo jednoznaczny: Jest tam bardzo słabo ukryte – jawne faktycznie – wezwanie żydów do ludobójstwa na Polakach.

  — Ready?
  — I`m gonna be locked up.
  — I`m gonna do it now.
  — 3….2…1!
  — Lets`s go.
  — Polish Holocaust.
  — After 3.5 milion Jews.
  — Now!

  To wymowa tego filmu, właśnie taka zbyt otwarta dla gojów, głupio zdemaskowana żydowska kabała była rzeczywistym powodem wycofania filmu z sieci.

  Żydzi zobaczywszy film w całości, zrozumieli, że dopuścili się nieostrożności, że wezwanie wypadło zbyt jawne, dosłowne dla oczu gojów. Żydzi przestraszyli się, że nieżydzi wezmą ten przekaz na języki i może dojść do konsekwencji prawnych. Widać to zresztą po twarzach, do tej pory bezczelnych żydłaków Schuldrich`a, Daniels`a i podobnych, którzy spod spuszczonych powiek, bacznie jednak obserwują swoich rozmówców i starają się odczytać reakcje Polaków. Czy uda się szybko zapomnieć o potknięciu.

  A oni boją się nie tylko ataków ze strony gojów, ale również ze strony własnych żydowskich liderów. Bo film jest ujawnieniem żydowskich morderczych zamiarów wobec gojów, a która to nieostrożność gadulstwa ujawniającego plany żydów wobec gojów jest wśród żydów karana nawet śmiercią.

  Tym hasłami, w tym filmie żydzi przebili absolutnie wszelkie standardy własnego wyuzdania i zbrodniczości.

  To nie może pozostać bez odpowiedzi, bez konsekwencji.

  Redakcja Gazeta Warszawska.
  22-II-2018.
  __/gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/435-zydzi-wzywaja-do-holokaustu-na-polakach

  • A elementami tej WOJNY jest
   .
   –ZATRUTA ŻYWNOŚĆ (GMO)
   .
   –SZCZEPIONKI
   .
   –CHEMTRALS na niebie udające chmury
   .
   –5G i inne technologie zdalnej kontroli prawoŻYDNOŚCI SPOŁECZNEJ czyli MIND CONTROL
   .
   –strajki NOMENKLATUROWE jak obecnie „SZKOLNICTWA”
   .
   –JKM , Braun i reszta TORYSOWEJ „ferajny”…..

   • Tak tak, Torysi idą po ciebie, tam są drzwi do psychiatry. Znajdziesz tam niektórych Żydów,którzy faktycznie są popierd…

  • Układ z Magdalenki sterowany przez Wielki Wschód Francji

 7. „Przecież wiadomo, że Korwin-Mikke rozwala wszystko co ma jakikolwiek sens od roku 1989, jak tylko znajdzie się taka inicjatywa na progu wyborczym, lub lekko ponad. Tak usiłował zniszczyć Ruch Kukiza przy pomocy zaproponowanego „sojuszu” i wbicia noża w plecy tego sojuszu ledwie tydzień później. Rozwalił skutecznie wszystkie partie które mogły postawić Polskę na nogi gospodarczo i politycznie! Co do religii katolickiej – prawda, prawda i tylko prawda, albo Międzynarodowa Korporacja Watykańska ponad wszystko, albo koniec chrześcijaństwa w Polsce. Ale to nie mój problem, tylko katolików. CB”

  __/bialczynski.pl/

  wot i prawda o tym PRAWICZKOWYM guru,
  prawiczków chadzających po kongresach bez ani jednej „szarej fałdki”.

  • Jak zwykle Układ z Magdalenki sterowany przez Wielki Wschód Francji ma problem z Korwinem bo rośnie w siłe. :)

  • Czesio B. wie co mówi,
   bo ze „środowiska”

   Około 2010 roku USIŁOWAŁ on WMÓWIĆ Polakom iż ich INTERESEM NARODOWYM jest WSPÓLNA WALKA Z BANDEROWCAMI o Donbas…… tzn DANIE SIĘ TAM WYBIĆ…..w kotłach w jakich ZUTYLIZOWANO za wiedzą (i NA ROZKAZ) i Rosji, i USA i RFN i GB BANDEROWSKĄ MŁODZIEŻ

   jaka w obecnych czasach mogłaby stanąć okoniem widząc jak ich „ukochany kraj” zaludnia i PRZEJMUJE ta SAMA SZARAŃCZA jaka ich przodków CELOWO WYMORDOWAŁA GŁODEM (HOLOGŁÓD) by oczyścić tereny Ukrainy pod przyszłe zasiedlenie tylko poprzez scertyfikowane ubermensch’ien z POLIN (JUDEOPOLONII, TRÓJMORDZIA, IZRAELA Morza Czarnego)

   Zwłaszcza tzw „środowiska słowiańskie” były NACHALNIE NAGABYWANE na wyjazd na swój HOLOKAUST….. te same jakie obecnie kudłaty żyd Adolf też PRÓBUJE UNICESTWIĆ wkręcając w ROKOSZ (danie się WYSTRZELAĆ jak Powstańcy Warszawscy)

   • Jak się jest debilem nie mającym nawet pojęcia o uprawie ziemniaków to się umiera w kryzysowej sytuacji. A tym głąbom nie stała się żadna krzywda na terytorium II Rzeczpospolitej, gdzie żaden z nich nie umarł z głodu. Gdyby Irlandczycy mieli taką mentalność to winiliby naturalną zarazę ziemniaczaną na Żydów.

 8. Mam nadzieje, ze Konfederacja Prorosyjska pod wodza Mikkego nie przekroczy progu wyborczego.

  • Jak zwykle Układ z Magdalenki sterowany przez Wielki Wschód Francji ma problem z Korwinem bo rośnie w siłe. :)

   • Mikke to tylko eksentryczny blazen. Jego partia to grupka dziwakow na marginesie polskiej sceny politycznej. I to sie cale szczescie nigdy nie zmeni.

    • Macie coraz większy ból, boicie się wiezień za korupcje i zrobienie porządku ze złodziejami z Układu z Magdalenki.

     • Zdobędą 20% i przejmą rządowe resorty ścigające złodziei z Układu z Magdalenki.
      Będzie czyszczenie magdalenkowych bandytów do samych skarpetek.

     • I zobaczyłem lewackiego pasożyta liczącego na socjal od okradanego podatnika.

    • W kazdym cywilizowanym kraju jest mniejszy czy wiekszy socjal. Zaden kraj nie wprowadza w zycie ksiezycowych pomyslow Mikkego i jego wyznawcow.

     • I wszystkie są gigantycznie zadłużone, a gospodarki ledwo co zipią ponieważ nie wyrabiają z płaceniem gigantycznych podatków.
      Żadnego kraju nie stać na księżycowy socjalizm wyssany z lewackiego brudnego palca.

     • Tak, jasne. Juz za chwile, juz za moment Niemcy, Japonia, Kanada etc. upadna. Pupilek korwinistow Reagan zwiekszyl zadluzenie USA dwukrotnie i jakos jego fani nie robia z tego problemu. Zreszta gospodarka kapitalistyczna opiera sie na zadluzeniu. Ultraliberalowie probuja wmowic ludziom, ze panstwowy dlug jest be, ale prywatny dlug jest cacy. Japonia jeszcze nie dawno byla zadluzona na 200% PKB (nie wiem jak jest teraz), a jej sytuacja gospodarcza byla o niebo lepsza niz np. Grecji gdzie dlug w relacji do PKB byl nizszy. Samo to, ze ktos jest zadluzony jeszcze nic nam nie mowi- pytanie u kogo jest zadluzony, na ile, jaka ma zdolnosc kredytowa etc.

  • Wiem, chciałbyś, że by bez końca rządziła Żydokomuna do spółki z folksdojczami, parchu.

    • Dziękuję. Piękny przykład intelektu Partii interesu Syjonistycznego. Mój pies gdyby stanął obok ciebie uchodziłby za intelektualistę.

     • „Lewicowość jest czymś w rodzaju fantazji masturbacyjnej, dla której świat faktów nie ma większego znaczenia.”
      – George Orwell

     • Kiedy na początku lat 90. studenci matematyki i ekonomii działający w kole ekonomicznym przy warszawskim oddziale UPR postanowili, pełni entuzjazmu, zbilansować wpływy z takiej daniny (podatku poglownego) do kasy państwa, byli bardzo zaskoczeni. Dokonali wyliczeń, rozpisali budżet państwa w kilku wariantach, po czym wyszło im, że po kilku miesiącach państwo doprowadzone zostałoby do bankructwa i nie wystarczyłoby nawet na wojsko.

      „Potem zjechali działacze partii, którym to pokazywaliśmy, udowadnialiśmy naszymi wyliczeniami, ale… nie uwierzyli. Korwin-Mikke jak to zobaczył, to też ledwo uwierzył i trudno było mu się z tym pogodzić” – wspomina po latach, śmiejąc się, były działacz UPR i autor artykułów do „Najwyższego Czasu!”. Jak dodaje: „Doznałem wówczas olśnienia, że to jest sekta, nie partia polityczna, ale kupa wariatów”.

     • Dopiero Balcerowicz zaczął pozbywać się PRLowskiego balastu zacofanych, dotowanych i niedoinwestowanych zakładów państwowych i PGRów. Pełna prywatyzacja pozwala na obniżanie i likwidacje szkodliwych podatków.

     • stat 14/04/2019 at 00:07
      Maciej Walaszczyk przez ostatnie kilka lat pracował w „Naszym Dzienniku”, gdzie zajmował się tematyką polityczną – ostatnie jego teksty w tej gazecie ukazały się w grudniu ub.r. Wcześniej był dziennikarzem „Polski The Times” i „Dziennika” wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska.

      POstkomunistyczna agentura równa GWnianej gazetce na usługach Niemców.

 9. Pisowski troll… Mam nadzieję, że w schronisku dla takich karmią czymś innym niż nienawiść do konkurencji politycznej.

 10. Po pierwsze. Przepraszam nie czytałem komentarzy. Po drugie możliwe, że zagłosuję na Was. Po trzecie pokażcie, być może jako jedyni, pełne źródło finansowania. Po czwarte, może nie wszystko w kukiz15 mi się podoba jednak jako jedyna partia parlamentu (tej kadencji) nie byli totalnie w jedną ani w drugą stronę. I tak według mnie powinna działać opozycja. Nawet jeżeli nie że wszystkimi glosowaniami się zgadzam.

  • Kukiz jako jedyni w TV głośno mówią o sensownej kwocie wolnej od podatku, bo to co jest w tej chwili to policzek wymierzony każdemu normalnemu pracującemu.
   Konfederacja ma chyba problem z nazwą, bo o ile Koalicja Propolska brzmiała normalnie i klarownie to Konfederacja z całą litanią nazwisk jest przydługa i wskazuje trochę na ego uczestników. No zobaczymy jak wypadną na wyborach.

 11. Najważniejsza kwestia. Na czyje sondaże się powolujecie? Kto, kiedy i gdzie je przeprowadził? Na prawicowych portalach Korwin zawsze miał 20%. W sondażach z dużych miast PSL nigdy nie wszedlby do parlamentu a (prawie) zawsze jest w rządzie.

 12. KORZENIE ZBRODNI o jakiej dokonanie środowiska NEO-….-dymne oskarżają Polaków

  „OT. Nie wiem czy to było, bo artykuł z grudnia, ale jakże ważne i jakie znamienne dla sytuacji Polski i Polaków:
  Trudno w to uwierzyć, ale stało się! W Rosji od teraz każdy może swobodnie wyrażać swoje wątpliwości dotyczące Holocaustu 6 milionów Żydów, bez obaw, że zostanie za to uwięziony. Wcześniej istniało takie zagrożenie. Ten, kto publicznie wyrażał swoje wątpliwości, mógł zostać oskarżony tak jak za rehabilitację nazizmu na podstawie Artykułu 354.1 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej! Teraz, w związku z ustanowionym precedensem sądowym, takie zagrożenie już nie istnieje! Precedens jest taki, że raz na zawsze udowodniono, że „brak wiary w Holokaust 6 milionów Żydów wcale nie oznacza zaprzeczania faktom ustalonym przez wyrok Międzynarodowego Trybunału, a tym bardziej, że nie oznacza to rehabilitacji nazizmu …”
  (…)
  „Około 150-200 lat temu jeden z rabinów (żydów) zdecydował, że żydzi nie będą mieli własnego państwa (Izraela), dopóki naród żydowski nie złoży wielkiej ofiary – 6 000 000 dusz.

  I od tego czasu utarło się, że w każdym lokalnym konflikcie w jednej lub drugiej części świata specjalnie wyszkoleni religijni żydzi zaczęli pisać artykuły propagandowe popierające ideę Holocaustu 6 milionów Żydów, bez których nie będzie Izraela.

  Zwłaszcza wiele takich artykułów opublikowano w amerykańskiej gazecie The New York Times, która wychodzi od 18 września 1851 roku. Jest to druga co do wielkości gazeta w Stanach Zjednoczonych po „The Wall Street Journal” i 39 na świecie.

  Sloganem gazety jest fraza „Mamy wszystkie nowości, które można wydrukować”. I ktoś z żydów z tego sloganu gazety skorzystał w całej rozciągłości.

  Co więcej, publiczne okrzyki Holokaustu 6.000.000 żydów rozpoczęły się w Stanach Zjednoczonych, w New York Times, przynajmniej od 1869 roku !!!”
  __/www.salon24.pl/u/konfederat1000/920210,sad-najwyzszy-rosji-powiedzial-zydowskiemu-klamstwu-nie-pomimo-rezolucji-onz-w-sprawie-holocaustu

  Słowi Anin , 13 kwietnia 2019 at 21:03″

 13. Zawsze glosowalem na Korwina ale po co mialbym to robic teraz skoro ten nagle zmienil front i jest zwolennikiem mowienia przedsiebiorcom kogo wolno a kogo nie wolno im zatrudniac w ich wlasnych prywatnych firmach?

 14. Rośnie w siłę i rośnie, codziennie artykuł że rośnie w siłę i 3,8%! Zaraz nam pęknie z tej siły pod progiem!

Comments are closed.