Internet wrze po paryskiej tragedii. Katedra Notre Dame to dla psychologa Bilewicza symbol antysemityzmu a dla prezydenta Dudy „judeo-chrześcijańskiego fundamentu Europy”. Ostre komentarze

fot. Twitter

Żydowski psycholog polityczny Michał Bilewicz skomentował na twitterze wpis prezydenta Andrzeja Dudy o katedrze Notre Dame jako symbolu wspólnego judeo-chrześcijańskiego fundamentu Europy. Oba wpisy wywołały ostre reakcje internautów.

„U nas ludzie już się zgłaszają gotowi złożyć datki na odbudowę Katedry Notre Dame. Dziękuję za to, bo jestem przekonany, że odbudowa Katedry może stać się symbolem odbudowy Europy. Odbudowy Europy na jej prawdziwym, historycznym, judeo-chrześcijańskim fudamencie” – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

„Czy mówimy o tej samej Katedrze Notre Dame, w której figura przedstawiająca Synagogę to ślepa kobieta spowita jadowitym wężem? Na razie ten budynek przypomina nam o chrześcijańskich mordach na Żydach, a nie jakichkolwiek wspólnych fundamentach…” – odpowiedział na ten wpis Bilewicz.

Dr hab. Michał Bilewicz to znany, utrzymywany przez państwo tropiciel polskiego „antysemityzmu wtórnego” i „mowy nienawiści”. Na ten cel dr Bilewicz otrzymał od Narodowego Centrum Nauki grant w wysokości prawie 2 mln złotych, co dobrze pokazuje, że polowanie na antysemitów w Polsce jest zajęciem gwarantującym stabilny dochód z publicznych pieniędzy.

Teraz antysemityzmu dopatrzył się w paryskiej katedrze. Komentarze internautów są bezlitosne.

Swoim wpisem na Twitterze wyłożył się też prezydent Duda. Nie dość, że został zrugany przez Bilewicza, to jeszcze dostało mu się za niezrozumiałe sformułowanie o „judeo-chrześcijańskim fundamencie”.

19 KOMENTARZE

 1. Duda CHRZEŚCIJAŃSKIEJ nie judeo!!! Jakim prawem judaizm przyrównujesz do Chrześcijaństwa? I wpierw używasz słowa judeo zamiast Chrześcijaństwa wychodzi przy każdej okazji co naszemu prezydentowi w głowie siedzi!

  • andrzej juda’sz „po” prezydent (w imieniu jego chazarskiej żonki która przez niego faktycznie-NAprawdę rządzi POLSKĄ) i jakiś inny parch i ich „tradycyjny” w POLSCE lans polegający na udawanym napier_alaniu na siebie…
   ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z tymi i WSZYSTKIMI innymi parchami i ich sługusami CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
   A M E N ! ! ! ! !
   KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
   lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
   NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
   CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
   youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

  • To nie tak. Andrzej Duda jest judeochrześcijaninem. Nie on jeden zresztą w obozie „dobrej zmiany”. Kipa zwana kiedyś mycką (ale Żydzi już nie używają jidisz), świece chanukowe i podporządkowanie się „prawom Noego” to są znaki. A misją wyznaczoną judeochrześcijanom przez masoński ruch Chabad Lubawicz jest judaizowanie chrześcijan.

 2. Bez tego „judeo” to dzień stracony dla propagatora Polin. A po za tym dziekowac, to może prezydent Francji a nie ty kolego Izraela.

 3. to niech sie ta kanalia zydowska zglosi do swoich ziomali zydowskich w paryzu i jesli swoja morda antysemicka widzi ten antysemityzm kilkusetletni, to nie sie z nimi wezmie za wykopki i wyciaga te zydowskie kosci z pod tych starych murow. To nie jest psycholog, tylko psychol.

 4. Tropiciel antysemityzmu bezobjawowego to delikatnie mówiąc przypadek dla psychiatrów. Zresztą psychologia to mumbo jumbo i pseudonauka. Kto chce sponsorować tego pasożyta nadal??? A A. Duda się przeliczył z tym „judeo”, bo chyba znamy inne wersje historii. Oni tu zawsze byli nieproszonymi gośćmi.

  • Najśmieszniejsze jest w historii jednak to jak Żydzi walczyli pomiędzy sobą, np. w dwudziestoleciu międzywojennym.

   • Jakby nie dostał tych 2 milionów na swoje „badania”, to by był antysemityzm ze strony sponsora, czyli rządu.

 5. Na pewno dla wielu muzułumanów chrzescijaństwo szczególnie w wydaniu angielskim, francuskim czy rosyjskim pozostaje symbolem kolonizacji i masowych mordów w XIX wieku w Afryce czy Azji.

  • Mordercy z Katynia:

   Komendanci obozów w Kozielsku, w Starobielsku i w Ostaszkowie:
   Raichman, Mierkułow, Urbanowicz.

   Masowym ludobójstwem Polaków kierowali:
   Lew Rybak, Chaim Finberg, Abraham Borisewicz

   Zabijali bezpośrenio:
   Zaharewicz, Kobulow, Begman, Elman, Estrin, Borysowicz, Krongauz, Raichman, Abakumow, Milstein, Sierow, Rybak, Finberg, Sorokin, Suslow, Tichonow,

   WSZYSCY ci mordercy to chazarscy bandyci Stalina, tak zwani żydzi.

 6. Trzeba w końcu powiedzieć temu bigosowi Adrianowi Judzie prosto, bez ogródek: wsadź sobie to dziedzictwo tam gdzie jego miejsce.

 7. Po wystąpieniach prezydenta Dudy na dworcu Gdańskim w Warszawie z okazji rocznicy marca’68, po tym co tam „wygadywał”, mam go za szurniętego. To co powyżej to już tylko potwierdzenie. Przerażeniem napawa jego wizyta u Trumpa i zapewne, zadeklarowanie realizacji przez Polskę uchwały kongresu o miliardach dolarów, które mają być skradzione Polakom i ich dzieciom dla Żydów.

  • On nie jest szurnięty, on jest całkowicie podległy Żydom; to spluwaczka dla Żydów. A najgorsze, że jest reprezentantem naszego narodu.

 8. Juda sobie wyobraża, z jak sam się ożenił z Żydówką to i chrześcijaństwo z judaizmem pożeni. Megalomania, zwykła głupota, czy nieuctwo przez tego marnego człowieczka przemawia?

 9. Dla zydow i lewactwa „judeo-chrzescijanskiego”, to co innego, a dla chrzescijanstwa, to symbol cywilizacji europejskiej, wartosci Bog, Honor i Ojczyzna. gdzie na pierwszym miejscu w spoleczenstwie jest rodzina, kosciol, szkola.
  Duda i jakis Bi1ewicz, to odpady cywilizacji europejskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here