To może uratować Polskę przed „wrogim przejęciem”. Projekt ustawy w sprawie żydowskich roszczeń autorstwa Stanisława Michalkiewicza

Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube
Stanisław Michalkiewicz. / foto: YouTube

W związku z sytuacją zmierzającą do realizacji żydowskich roszczeń i w konsekwencji – do żydowskiej okupacji Polski – co p. Grzegorz Braun nazywa „wrogim przejęciem”, trzeba podjąć zaporową inicjatywę, która skomplikuje żydowskie zabiegi i amerykańskie szantaże, a jednocześnie poprawi sytuację Polski, a nawet – sytuację rządu.

Taką zaporową inicjatywą byłby projekt ustawy, który prezentuję poniżej.

Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą

Art. 1.1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.

1.2. Oświadczanie, o którym mowa w ust. 1 powinno zostać ogłoszone niezwłocznie po wejściu w życie niniejszej ustawy.

Art. 2. Kto wbrew postanowieniu niniejszej ustawy podejmie próbę zadośćuczynienia w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej roszczeniom, o których mowa w Art. 1, albo podejmie próbę obejścia wynikającego z niej zakazu, podlega karze, jak za kradzież zuchwałą.

Art. 3. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Uzasadnienie

Jak wynika z notatki z rozmowy przeprowadzonej w dniu 25 października 2018 roku, celem żydowskich środowisk przemysłu holokaustu oraz celem amerykańskich szantaży jest wciągnięcie Polski do rokowań, które zakończyłyby się zadośćuczynieniem żydowskim roszczeniom odnoszącym się do tzw. „własności bezdziedzicznej”, o której mówi uchwalona w ubiegłym roku przez Kongres USA ustawa JUST.

Zadośćuczynienie tym roszczeniom o nieustalonej wartości doprowadziłoby do przejęcia przez różne środowiska żydowskie na terenie Polski majątku wielkiej wartości, co zapewniłoby im zajęcie dominującej pozycji ekonomicznej, która przełożyłaby się na dominującą pozycję społeczną i polityczną. Naród polski we własnym kraju zostałby zdegradowany do III kategorii, bo pierwszą stanowiliby okupanci, drugą – kolaboranci, a reszta – trzecią. Jest to zatem największe zagrożenie, jakie zawisło nad państwem i narodem polskim od 1939 roku.

W tej sytuacji konieczne jest podjęcie środków nadzwyczajnych w postaci nakazania rządowi przez Sejm stanowczego oświadczenia, że Polska żydowskim roszczeniom odnoszącym się do tzw. własności bezdziedzicznej nie zadośćuczyni. Sankcja karna przewidziana w art. 2 ma na celu doprowadzenie do opamiętania wszystkich potencjalnych kolaborantów, a gdyby to nie poskutkowało – pozbawienie ich możliwości działania. Ustawa ta poprawi też sytuację rządu, który wobec zagranicznych partnerów Polski, a zwłaszcza – sojuszników naszego kraju – będzie miał ręce zwiazane tą ustawą, co uniemożliwi wciąganie go w jakieś negocjacje.

Uchwalenie tej ustawy wymaga pojawienia się w Sejmie większości, która nie w retoryce i nie w deklamacjach, ale w konkretnym działaniu pokaże, że w obliczu ogromnego zagrożenia, jakie zawisło nad naszym państwem i narodem, potrafi zdobyć się na stanowczość i odwagę w jego obronie. Natomiast parlamentarzyści, którzy swego poparcia odmówią, udowodnią tym samym, że nie zasługują na zaufanie Polaków. Wreszcie odbywające się w Polsce i w Stanach Zjednoczonych demonstracje przeciwko rozbójniczemu wymuszeniu, udrapowanemu przez polskie władze w pozory legalności w postaci „kompleksowego ustawodawstwa”, powinny mieć konkretny cel polityczny. Tym celem może i powinno być masowe poparcie opinii publicznej dla tej ustawy.

Stanisław Michalkiewicz

50 KOMENTARZE

 1. Uratowac Polske przed wrogim przejeciem moze uratowac tylko wykup dla ciebie twojego mieszkania przez zbajerowanych malolatow, hochsztaplerze

  • Jak nazwać tych co zrzucili się na Związek Nierobów Postkomunistycznych?

  • Jednak to nie małolaty wpłacają dobrowolne charytatywne datki na działalność tego Pana.

  • ale przyznasz, że się nam opłacało, bo przynajmniej ten Pan coś robi dla nas. A ty mały fiucie, co zrobiłeś, albo co umiesz, oprócz zazdrości?

  • Ty podpisujesz sie jako hr. Lolo a powinieneś zwać się hr. Wal Go Dechą.

 2. Czy Michalkiewicz jest na tyle naiwny, ze nie dostrzega, ze Knesejm z chanukowym POPISem nigdy się nie odważy przeciwstawić Usraelowi? Jarozbaw i jego banda to tylko pazerne tchórze wykonujący rozkazy, sami wchodzą Usraelowi w dooopę jak tylko mogą. Tak więc pomysł dobry, ale realizacja w Polin przy obecnych sprzedawczykach niewykonalna.

  • Nie jest naiwny, ale tymi działaniami można otworzyć oczy przynajmniej części Polaków.

 3. Dobrze, że za „magistra” Kwaśniewskiego była inna mądrość etapu, bo gdyby wtedy pojawiły się te roszczenia to byłoby przewalone.

 4. Brawo Panie Stanisławie!
  Teraz PiS musi się do tego odnieść.
  Albo poprzeć Pańską ustawę, albo ją odrzucić przyznając tym samym, że popiera żydowskie uroszczenia. Szach i mat ?

  • „Polski” ambasador zamiast stanowczo powiedzieć, że polska strona uznaje takie roszczenia za bezpodstawne a mienie bezdziedziczne po obywatelach polskich nie podlega żadnym zadośćuczynieniom, rysował sobie mapę odszkodowań, czyli plan grabieży, ze stroną amerykańską. Natychmiast do odwołania i ukarania.

   • Ale kto ma to zrobić? Minister SZ? Przecież on wie kto go posadził na stołku i jakie ma zadania.

  • Dokladnie jak w szachay, jezeli nie to znaczy ze jest to nikczemny plan obecnych politykow.

 5. I to właśnie dlatego już lepsze jest PO niż PiS. Gronkowiec Walec rozkradła kamienice dla Polaków, co jest jednak jakąś formą prywatyzacji, ale oczywiście to jest złodziejstwo. Natomiast Żyd Patryk Jaki i jego komisja nic nie kradnie. On i jego PiS chce wszystkie kamienice znacjonalizować dla państwa Polin i przekazać je Żydom.
  Należy wszystko natychmiast sprywatyzować co jeszcze jest, bo Jaki i pisowcy oddadzą Polskę Żydom za darmo. Lepsi złodzieje z PO ( bo kradną mało ) niż pisdzielce, którzy całą Polskę przekażą obcym.

  • Masz racje, tylko szkoda że POstkomuniści są przeważnie fanatycznymi debilami sterowanymi jak marionetki przez eurolewactwo z Brukseli i Berlina.

  • PiS odda Polskę Żydom a PO gejom i kozojebcom.
   Jedni i drudzy nic nie warci.

 6. Żyd Macierewicz w Radiu Maryja wściekle atakuje konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy.

  • Bo Macierewicz i Rydzyk to pisowcy popierający USA, Izrael i banderowską Ukrainę. Założę się o skrzynkę wódki, że obydwaj nie mają napletków.
   Tylko KONFEDERACJA !

 7. Bardzo jestem zawiedziony biernoscia rzadu,dzieki Bogu mamy jeszcze kilku Polakow takich jak p Michalkiewicz ktorym lezy na sercu dobro Polski

  • szabesgoje z PiSu publicznie twierdzą, że to bierność kontrolowana, chwilowe napięcie pośladków przed żydowską ejakulacją,

   jakie małpy taki cyrk!

 8. I dalej wiara nie chce głosować na konserwatywnych i klasycznych liberałów? Nie wierzę.

 9. Zgadzam się z tą inicjatywą!
  Nie jestem natomiast pewien czy sformułowanie w Art. 2 „…. podlega karze, jak za kradzież zuchwałą.” jest adekwatne do przestępstwa, a właściwie zbrodni stanu jaka ewentualnie zostałaby popełniona.
  Nie jestem prawnikiem, ale znając jednak Pana Stanisława domyślam się, że w praktyce w tym głupawym kraju kara za kradzież zuchwałą może być wyższa i dotkliwsza od zbrodni zdrady Ojczyzny.
  Ktoś wie jak to jest z wysokością kar w tych przypadkach?

  • Kk nie uzywa tego pojecia. Zwykla kradzież 3m-5 l. Kradziez z wlamaniem 1-10 l. Rozbój 2-12l oraz 3-15l. Typy kwalifikowane ze wzgledu na znaczna wartosc mienia 1 -10 l.

   • Dzięki.
    Zdążyłem się dowiedzieć, że kradzież zuchwała to kradzież z włamaniem.
    Natomiast przepisy o przestępstwach przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej nie przewidują przestępstwa (zbrodni) w postaci zadośćuczynienia roszczeniom żydowskim z tyt. tak zwanej własności bezdziedzicznej.
    Mówiąc inaczej jeszcze do „wczoraj” nikomu nawet się nie śniło się takie barbarzyństwo prawne.

 10. Brawo p. Stanisławie!
  MOCNE!
  p. Michalkiewicz, jak zwykle, ostro i w punkt odpowiada min. Wawszczykowskiemu
  [źródło wPolityce]

  youtu.be/aMUN3o5Q2MU?t=844

 11. Normalnie orzeł by takiej ustawy nie wymyślił. Ja bym jeszcze dodał punkt o penalizacji myślenia dobrze o żydach

  • Ty to może byś się najpierw umył, bo cuchniesz koszernym kałem.

 12. Stanowczo popieram . A za zdradę ojczyzny kara śmierci .
  Dziś nierealne a jutro oczywiste .
  W przeciwnym razie rząd rozwiązać .
  Komunistów odsunąć z zakazem dożywotnim sprawowania władzy.
  Sprawować władzę mogą osoby które conajmniej od pięciu pokoleń zamieszkują tereny Rzeczpospolitej Polskiej.
  Tak to widzę ją , Suweren .

 13. Świetne, tylko bym jedną rzecz zmienił w Art. 2, otóż kara tam jest za łagodna, lepiej rozstrzelać ew. jak ma żyć to kamieniołomy do końca żywota plus zabranie całego jego majątku na rzecz służb mundurowych.

 14. Ustawa bardzo dobra. Tylko należy rozpocząć proces obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej, czyli zacząć zbierać podpisy pod wnioskiem o złożenie takiej ustawy w sejmie. Zebrać milion podpisów i dopilnować jeszcze żeby szubrawcy tego wniosku do kosza nie wyrzucili.

 15. Dobra, ale dlaczego by nie upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu i nie wprowadzić ustawy o zakazie uchwalania budżetu z deficytem (również przez samorządy) tak jak chciał Korwin?

  Ja nie rozumiem dlaczego nikt nie protestuje przeciwko deficytowi budżetowemu, przecież to jest dokładnie to samo co roszczenia Żydowskie. 😝 Przecież państwo rąbie Polaków na dużo większe miliardy, niż te które jakieś organizacje Żydowskie próbują wyżebrać. Rozumiem, że kiedy banda złodziei z rządu i urzędnicze darmozjady rąbią Polaków to jest dobrze, ale kiedy jakieś organizacje Żydowskie próbują coś wyżebrać to już nie jest OK? Tylko dlatego, że Ci ludzie z tych organizacji są Żydami (chociaż też nie ma na to żadnych dowodów, że faktycznie nimi są) jest taki sprzeciw. Cóż.. wiadomo, że ludzie mają w dսpie logikę i kierują się emocjami – w tym przypadku jakąś niczym nieuzasadnioną nienawiścią do Żydów. To Ja nie wiem… To może powiedzieć narodowcom, że urzędnicy też są Żydami – wtedy szybciej to państwo się rozleci i zapanuje Akap. Ci żałośni ludzie z tych organizacji Żydowskich tylko ośmieszają się swoim żebractwem, więc Ja nie rozumiem w czym problem? Przecież to jest śmieszne – Jak można w ogóle na poważnie brać to, że ktoś chce jakieś pieniądze? Chcieć to sobie może. To w takim razie Ja też chcę, żeby Morawiecki oddał mi wszystkie zrabowane pieniądze które obecnie ma w budżecie państwa. Nie rozumiem, dlaczego nie ma protestów na Nowogrodzkiej – przecież to od Kaczora zależy czy nałożone zostaną wyższe podatki z których konsumenci zapłacą na te organizacje Żydowskie w cenach towarów. W takiej sytuacji powinienem się spodziewać co najmniej sparaliżowania skarbówki przez narodowców. Ten cały rabunek nie zależy od Żydów tylko od PiS-u, więc wszyscy powinni dążyć do odwołania rządu PiSowskiego, zamiast protestować pod ambasadą USA. Protestowanie pod ambasadą USA czy Izraela nic nie da – nawet zerwanie stosunków dyplomatycznych z tymi krajami nic nie da, dopóki w Polsce rządzi PiS.

  Wiecie ile wynosi obecnie dług publiczny? Tak samo jak wydatkami spłacają odsetki i zadłużają coraz bardziej kraj, tak samo teraz jeśli będą chcieli zwiększyć na coś wydatki, to zwiększą podatki i za wszystko zapłacie Wy w cenach towarów. W historii tego państwa, nie było jeszcze partii która by tak bardzo opodatkowywała Polaków jak PiS, więc nie dziwcie się jeśli niedługo będziecie widzieli drożyznę, a później jeszcze hiperinflację – w takiej sytuacji najbardziej w kość dostaną najbiedniejsi (w tym najczęściej emeryci), bo inflacja uderza w najbiedniejszych.

Comments are closed.